Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerazonaa 1

Czy moja teściowa jest czarownicą ????

Polecane posty

Gość przerazonaa 1

Zaprosilismy ja do nas na budowe . A ona skaleczeła sobie palec i opusciła rekę w dół . Obryzgała mi krwią balkon i pół domu. Jakos dziwnie sie poczułam bo jakos specjalnie nie tamowała tej krwi a nawet uwazała żebym tego nie zobaczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam czarownica
zwykla wiedzma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pół domu ci obryzgała
?????????? to nie martw się, zaraz kipnie z upływu krwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
cóż za madre odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo kurdeeee
mozliwe Teraz szukaj w google co to mogło znaczyc lub znajdz cos na odczynienie jej uroku Ale moim zdaniem dziwne to jej zachowanie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olicja kowałska
no chyba nie mówisz poważnie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pół domu ci obryzgała
takie odpowiedzi jakie pytanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
Uzyłam przenosni do cholery. Nie dosłownie obryzgała ale kropki z krwi sa na betonie tu i tam ! Powiedzcie czy ja jestem dziwna ???? Bo ja myslę że ja ja bym sie skaleczyła do nie ukrywałabym tego tylko raczej poprosiła o jakąś chusteczke żeby zatamowac krwawienie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo kurdeeee
ale sama sie skaleczyła czy przypadkiem ??? To była lewa reka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
No tak mnie zaskoczyła. Zapytałam czy sie skaleczyła a ona nic nie odpowiedziała tylko odeszła dalej. Więc sie nic juz nie pytałam. A może chce zeby ta budowa szła jak krew. Bo tak własnie nam idzie. Ledwo żesmy zamknęli dachem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo kurdeeee
nie wiem dziwne jakies zachowanie :-0 A wczesniej przejawiała symptomy dziwnego zachowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyuiuikkjhf45
wiesz co, powiem Ci, ze to calkiem mozliwe. Nie, nie to,ze jest czarownica, ale ze sie nakreca na te magie i to celowo zorbila. Takie sa te glupie stare baby. Nie mas zsie po co przejmowac. wkoncu kazda tesciowa to czarownica, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
Jezu tak lewa ręka. No nie wiem wydaje mi sie że odeszła dalej i czyms sobie przecieła specjalnie. No bo nie ma tam na czym sie skaleczyć. jestem tam kilka razy dziennie i nigdy się nie skaleczyłam. Boże ja chyba mieszam juz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
Tak wczesniej tez czasem. Jest moja tesciowa 13 lat. Jak sobie przypomne to wam napisze co jeszcze wczesniej robiła. Kurde może ja jestem wariatką .Wiem ze niektórzy nie wierza w takie rzeczy. Ale niektórzy wiedza że istnieje magia i mozna tym komuś szkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poloz przed wejsciem do domu wycieraczke z wbitymi w nia trzema szpilkami o metalowych plaskich glowkach-takie zwykle szpilki. Szpilki maja byc wbite rownolegle do siebie i w kierunku "od domu" czyli tak jak bys wychodzila. Odkad zastosowalam to u mnie (poradzila mi wrozka) nie przychodza do nas osoby ,ktore nam zle zycza. Naprawde! A jesli juz wejda to kreca sie na krzesle jak by parzylo i szybko uciekaja pod byle pretekstem. Mam spokoj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
Ale ja nie mam jeszcze wycieraczki bo to dom w surowym stanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyuiuikkjhf45
caprisonne- takie zwykle pinezki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
Ale czekaj opisz proszę jeszcze raz dokładnie jak wbić te szpilki???? Plissss!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dokladnie maja byc te szpi
lki w rzadku pionowym czy poziomym ja to zapraktykuje bo wokol mnie jest duzo falszywych osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
Aha ona teraz sobie wymysliła że przyjedzie z tesciem sprzatac działkę z desek smieci itp. i żeby ja najlepiej tam sama zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedziesz zdziwiona -tak jak ja bylam jak zauwazysz zachowanie ludzi. Ja bylam dosyc rozczarowana...nagle pokonczyly nam sie pewne kontakty ;) -ale! o to chodzi. Bo nie ma czegos gorszego jak zawisc i zle mysli ludzi. Z takimi nmie warto przestawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dokladnie maja byc te szpi
yyyuiuikkjhf45 : spzilki nie piznezki ..taki male igielki tylko bez oczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dokladnie maja byc te szpi
przerażona a czy ona wobec ciebie byla kiedyskolwiek zawistna ? bo moja jest abrdzo na mnie zawzieta:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo kurdeeee
wiesz co wrzuciłam hasło w google i cos tam się wyswietliło z krwią i lewą ręką ( taki skrót ) weszłam na chwile , ale nie czytałam tylko zaraz wyszłam z tego , bo duzo tego jest , a poza tym mnie przeraza To jest czwarty temat od góry , wejdz tam i poczytaj lub poszukaj gdzies indziej http://www.google.com/#hl=pl&biw=1280&bih=705&q=uroki+rzucony+krwi%C4%85+&aq=f&aqi=&aql=&oq=uroki+rzucony+krwi%C4%85+&gs_rfai=&fp=aa4d65911827ef64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pinezki tylko szpilki - takie zwykle krawieckie. Metalowa plaska glowka. !!! - tam gdzie wykrzyknik ma glowke tam ma byc lepek szpilki ,a ostrza w kierunku "do wyjscia" tak jak sie wychodzi z odmu. A wycieraczka tak ,zeby w nie weczly - plastki odpada ,najlepiej jakas szmaciana - zeby ich nie bylo widac. U mnie jeszcze nikt nie zauwazyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dokladnie maja byc te szpi
w rzadku pionowym czy poziomym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dokladnie maja byc te szpi
czyli ostrze ma wychodzic góra pod buta tak jakby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
czyli wbic od spodu wycieraczki ostrzem w kierunku wejscia ???I szpilki obok siebie ? Ten link sie nie otwiera .Wyswietlają sie gogle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×