Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerazonaa 1

Czy moja teściowa jest czarownicą ????

Polecane posty

Gość oooooo kurdeeee
przypomniał mi się topik o czarcim żebrze To takie zioło , w którym trzeba sie kąpac jezeli ktos rzucił na ciebie urok lub zle ci życzy Poczytaj o tym i moze kup sobie to zioło - czarcie żebro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy to moja jakaś
mam to czarcie żebro, piję co jakiś czas, moczyłam w nim ręce i myłam nim twarz. Napar był czysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawronkowo pf
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4075493 przypomnialo mi sie ze mozna jeszcze zrobic cos takieg: polozyc na swoim zdjeicu szklanke z osolona woda. zrobic to z wieczora no i rano wylac wode (to wazne zeby wylac te wode). w ten sposob oczyszamy siebie ze zle energii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagienko
Czyjas niezyczliwosc moze zrobic wiele zla, nie trzeba byc czarownica :-O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo kurdeeee
moze spróbuj sie pomodlić Jest modlitwa Tajemnica Szczęścia , składa sie z 15 krótkich modlitw , które trzeba odmawiać codziennie przez cały rok Ja znałam osobe , która tez nie była mi przychylna i niszczyła mnie psychicznie , zaczęłam odmawiac ta modlitwe i zaczęła mi pomagac Co prawda nie odmówiłam jej jeszcze do konca , bo za pierwszym przerwałam , bo nie odmówiłam dwa razy , teraz znów odmawiam Mysle ,ze ta modlitwa pomaga Jezeli ktos jest zainteresowany to niech poszuka informacje o niej i sama modlitwe w wyszukiwarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
Wiecie co ? Dziekuję wam za to że nie posadziłyscie mnie o wariactwo tylko zrozumiałyscie moje obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagienko
To calkiem realne. Mialam kolezanke, chciala sie sprzedac jako zycliwa, ale na kazde przejaw czyjegos powodzenia twarz jej opadala w grymas i czasem oko uciekalo w zeza. Naprawde! Nie umiala ukryc swojej zawisci. Na niepowodzenie miala radosne blyski w oczach. Wszystko mi sie zaczelo pieprzyc, w zyciu, w pracy, w zdrowiu. Zaczelam sie jej bac. Niewiarygodne, ale chodzila do kosciola i nawet spiewala w chorze, jednoczesnie uprawiajac ezoteryke, wahadelko i hipnoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla autorki poczytaj
Ochronne symbole Podobne oddziaływanie jak przedmioty mają ochronne symbole. Rysuje się je na papierze, tekturze, kamieniach lub wyszywa na materiale z włókien naturalnych. runa algiz zapewnia ochronę i poczucie bezpieczeństwa, oddziaływuje najsilniej, gdy zostanie wykonana osobiście; należy ją umieścić w centralnym punkcie mieszkania lub nosić przy sobie, heksagram (Gwiazda Dawida) ma kształt dwóch splecionych ze sobą trójkątów, chroni przed złem, noszona przy sobie nie dopuszcza do rzucenia uroku i broni przed złym okiem, oko Horusa symbol najsilniej chroniący przed złym okiem, dodatkowo pomaga zachować zdrowie i siły witalne, pentagram pięcioramienna gwiazda z wierzchołkiem skierowanym ku górze (znana jest również odmiana z wierzchołkiem skierowanym ku dołowi, ta odmiana jest używana w czarnej magii!); jeden z najsilniejszych symboli ochronnych, jakie zna ludzkość, wykonana własnoręcznie (na przykład wyryta w drewnie) i (według dawnej tradycji) TUTAJ: pomalowana własną krwią z lewej dłoni chroni przed wszystkimi rodzajami agresji energetycznej, nawet przed klątwami; w naszych czasach równie skutecznie będzie oddziaływać, jeśli zamiast krwi zastosujesz dowolny czerwony barwnik; lewoskrętna spirala działa jak uziemienie, to znaczy wszelkie skutki złego oka kumuluje w sobie i odprowadza do ziemi, skuteczna zarówno w ochronie osobistej, jak i przy zabezpieczaniu pomieszczeń. Oczywiście symboli ochronnych jest znacznie więcej. Tu zostały wymienione te, które najskuteczniej chronią przed złym okiem. Natomiast podane poniżej rytuały odnoszą się do sytuacji, gdy nie wiesz, kto spojrzał na Ciebie złym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla autorki poczytaj
Ochronne przedmioty Nie zawsze możemy wyczuć lub widzieć, że ktoś chce nas „poczęstować złym okiem. Aby zabezpieczyć się przed taką sytuacją, można i warto zastosować pewne przedmioty, które będą pełniły funkcję „uziemienia, czyli odeślą negatywną energię w głąb ziemi, gdzie nikomu nie będzie ona szkodzić. Należą do nich: czerwona kokarda: może być z dowolnego materiału, nawet ze sztucznego tworzywa; zatrzymuje złe oko wymierzone w konkretną osobę, na przykład dziecko (umieszcza się ją przyczepioną do ubranka lub wózeczka), w zwierzę zarówno domowe, jak i gospodarskie (umocowuje się ją na obroży, na rogu lub wplata w grzywę) oraz chroni dom (zawiesza się ją wówczas w pobliżu drzwi wejściowych. Podobną funkcję pełnią inne czerwone przedmioty, metalowa agrafka lub szpileczka: nosi się ją przypiętą od wewnętrznej strony do ubrania, zapewnia ochronę osobistą, pierścień Atlantów: w zależności od tego, na którym palcu go nosimy, zapewnia ochronę przed złym okiem, ale też i przed innego rodzaju agresją energetyczną; więcej informacji na temat tego potężnego narzędzia ochronnego znajdziesz Czytelniku w doskonałej książce Pana Leszka Mateli „Sekrety pierścienia Atlantów, piramidy: zapewniają ochronę domu, posesji, budynków gospodarczych, pól i zasiewów w zależności od ich wielkości i umieszczenia, zainteresowanych tą formą ochrony odsyłam do innej książki Pana Leszka Mateli „Piramidy i ich wykorzystanie, srebrna biżuteria w kształcie węża: zapewnia ochronę osobistą dla osoby lub zwierzęcia (szczególnie polecana dla psów i koni, jako element obroży lub uprzęży), mającej ją na sobie, podkowa: chroni przed złym okiem oraz urokiem, kiedy jest powieszona końcami do dołu, odprowadza wtedy negatywne energie do ziemi, doskonale chroni dom i wszelkie inne pomieszczenia; najlepiej umieścić ją nad drzwiami wejściowymi do pomieszczenia, które chcemy chronić, siedmioramienny świecznik z woskowymi świecami: aby pełnił funkcję ochronną, trzeba umieszczone w nim świece zapalać na 25 minut dokładnie (co do godziny) każdej pełni, chroni dom i wszystkie istoty w nim mieszkające (tak ludzi, jak zwierzęta i rośliny). okrągłe lustro: umieszcza się je w pomieszczeniu naprzeciwko drzwi wejściowych, chroni przed złym okiem, jak również urokiem dotyczącym danego pomieszczenia i jego mieszkańców. Przed złym okiem doskonale chroni również osobiście znaleziona i noszona w kieszeni czterolistna koniczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla autorki poczytaj
Usuwanie skutków złego oka z małego dziecka Kiedy widzisz, że Twoje dziecko bez konkretnego powodu zaczyna zachowywać się inaczej niż zazwyczaj, to znaczy płacze, grymasi, nie chce jeść, jest niespokojne i nie można go w żaden sposób utulić, możesz podejrzewać, że zostało ofiarą złego oka. Nawet jeśli mylisz się w ocenie sytuacji, odprawienie tego rytuału w niczym nie zaszkodzi. Stosować go można, dopóki dziecko nie skończy 3 lat. Do jego wykonania potrzebne będą następujące akcesoria: jedna woskowa lub biała świeca, koszula nocna, w której przynajmniej przez 3 noce spała matka dziecka, odrobina wody święconej. Najpierw zapal woskową lub białą świecę i trzykrotnie językiem pociągnij po każdym oczku dziecka (jeśli ktoś na nie popatrzył złym okiem, poczujesz bardzo słony smak) i za każdym pociągnięciem spluń przez lewe ramię. Następnie weź koszulę, wywróć ją na lewą stronę i przeciągnij przez nią dziecko. Koszulę natychmiast zamocz gorącą wodą (może być z dodatkiem detergentu) i nie później niż w ciągu godziny upierz. Na koniec delikatnie przemyj oczka dziecka święconą wodą, mówiąc przy tym modlitwę „Zdrowaś Mario. Uwaga: musisz być pewien, że zachowanie Twego dziecka nie jest spowodowane przyczyną czysto medyczną. Usuwanie skutków złego oka ze starszego dziecka Kiedy Twoje dziecko sygnalizuje, że dzieje się z nim coś dziwnego, na przykład, prześladuje go coś niewidzialnego, boi się czegoś, czego nie umie nazwać, odczuwa niepokój, widzi coś, czego nikt inny nie widzi, możesz podejrzewać, że zostało ofiarą złego oka. Nawet jeśli mylisz się w ocenie sytuacji, odprawienie tego rytuału w niczym nie zaszkodzi. Stosować go można, w przypadku dzieci od 3 do 11-12 lat. Do jego wykonania potrzebne będą następujące akcesoria: jedna woskowa lub biała świeca, łyżka ziela piołunu, łyżka ziela dziurawca, łyżka płatków białej piwonii, kociołek do spalania ziół, odrobina wody święconej. Najpierw zapal woskową lub białą świecę, a następnie wrzuć do kociołka zioła (wszystkie od razu) i podpal je. Kociołek musi mieć bezpieczne uchwyty, gdyż będziesz musiał trzykrotnie obejść siedzące (najlepiej na stołeczku lub taborecie) dziecko zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Za każdym razem, gdy będziesz za plecami dziecka, spluń trzy razy przez lewe ramię. Kiedy już to zrobisz, odstaw kociołek w bezpieczne miejsce, tak by zioła mogły się wypalić w do końca, weź święconą wodę, umocz w niej trzy palce (kciuk, wskazujący i środkowy), złącz je i mokrymi narysuj na czole dziecka znak krzyża, mówiąc przy tym modlitwę „Zdrowaś Mario. Uwaga: musisz być pewien, że zachowanie twego dziecka nie jest spowodowane przyczyną czysto medyczną. Usuwanie skutków złego oka ze zwierzęcia Kiedy widzisz, że Twoje zwierzę bez konkretnego powodu zaczyna zachowywać się inaczej niż zazwyczaj, to znaczy piszczy, pokłada się, nie chce jeść, jest niespokojne i nie można go w żaden sposób uspokoić, możesz podejrzewać, że zostało ofiarą złego oka. Nawet jeśli mylisz się w ocenie sytuacji, odprawienie tego rytuału w niczym nie zaszkodzi. Stosować go można w przypadku wszystkich zwierząt domowych i gospodarskich. Do jego wykonania potrzebne będą następujące akcesoria: jedna woskowa lub brązowa świeca, niewielka szczapka drewna z dębu, niewielka szczapka drewna z modrzewia, łyżka igliwia sosny, kociołek do spalania ziół, odrobina wody święconej. Najpierw zapal świecę, a następnie wrzuć do kociołka zioła (wszystkie od razu) i podpal je. Twoje zwierzę nie musi być przy tym obecne. Uzyskany ze spalania popiół zmieszaj ze święconą wodą (musisz pamiętać o tym, że ma być to niewielka ilość nie wolno wyrzucać niczego, co zostało połączone ze święconą wodą, jeśli jednak coś Ci zostanie, musisz to jeszcze raz spalić!) i posmaruj tą papką swoje zwierzę w następujących miejscach: na czubku głowy, na klatce piersiowej, na brzuchu w okolicy pępka i u nasady ogona. Jeśli nie rani to Twoich uczuć religijnych (pamiętaj, że święty Franciszek z Asyżu nie tylko modlił się za zwierzęta, ale również wygłaszał dla nich kazania), możesz zmówić przy tym „Zdrowaś Mario. Uwaga: musisz być pewien, że zachowanie twego zwierzęcia nie jest spowodowane przyczyną czysto medyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboo
hehe dziewczyny mamy XXI WIEK, ale czytajac ten topik poczulam sie jak w sredniowieczu... ciekawam jakie macie wyksztalcenie? z tym ociekajacym krwia palcem - jaaasne specjalnie ci krwi napuscila do domu, zeby czary odprawic! twoj maz ma racje - oszalalas:D moze to poczatki schizofrenii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagienko
Do dla autorki poczytaj - w modlitwe wierze, natomiast to co proponujesz to juz hardcore. :-O Podkowa do gory nogami? Jesli wierzyc w gusla to raczej gubi szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
wal sie idioto !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
to nie czytaj !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
Wszystkie które tu pisza maja schizofrenie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
nie nikt się nie podszywa tylko stwierdzam że wszystkie tu mamy schizofrenie wg malibooo. Do maliboo -> twój nick to tez zbieg okolicznosci co ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboo
niekoniecznie ktos sie podszywa... moze to przez autorke jaki czart przemawia! tylko wirtualny egzorcysta bylby w stanie pomoc..(juz od 199zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malo kiedy wciaga mnie jakis temat a ten wciagnal na maksa. Moze dlatego ,ze tak naprawde kazdy z nas ma jakiego wroga -mniejszego lub wiekszego i az strach pomyslec co moga wykombinowac takie osoby jak ta Twoja tesciowa. Albo jedna az nas ,ktora podejrzewa ,ze po jej zlych mylsach o danej osobie temu komus zaczyna sie zle dziac. Az ciarki przechodza. Przeczytajcie ten link o tym czarcim zebrze - to nie glupie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboo
autorko ja znam sposob, zeby tego czarta z ciebie wygonic... dwa razy tupnij lewa noga, wypowiedz szeptem OMINE SPIRITUS SANTAS i splun przez lewe ramie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
niektorzy potrafia tylko kogos obrazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboo
dajcie spokoj jakie autorka ma dowody? kilka kropli krwi? wazon z czerwonym tulipanem na stole??? :D o co w ogole chodzilo z tym wazonem? czarownice trzymaja tulipan na stole czy jak? przeciez to jest smieszne poza tym po sposobie pisanie widac, ze autorka jest niezrowaowazona, te epitety i dziesiatki wykrzyknikow... zajmijcie sie czyms pozytecznym, szkoda nerwow i zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
Na tzm forum jest dziesiatki glupich topikow a ty widzisz akurat moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboo
0ok, nie pisze tego dlatego ze jestem zlosliwa, ale podejrzewam przerazona, ze masz problemy z higiena psychiki. dodam tylko, ze wg statystyk srednio co 4 osoba ma problem ze zdrowiem psychicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj - niechciej sie znalezc w takiej sytuacjii jak autorka. Czesto tak jest ,ze ci ,ktorzy sie z zabobonow smieja sami padaja ich ofiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×