Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerazonaa 1

Czy moja teściowa jest czarownicą ????

Polecane posty

Gość Lupe
panie na wysokościach - wy chyba żartujecie?!!!!! a może - nie?!!!! w dawnych wiekach tą teściową pewnie na stosie by spalili a wy tak na serio????? Czy WY naprawdę żyjecie w XXI wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Medluje grzecznie ,iz cala moja rodzina nosi prowizoryczne czerwone nitki, a jutro nas zaopatrze w jakies porzadne. Maz stwierdzil ,ze jesli nitka przyniesie nam niekonczace sie upojne noce to moge mu wiazac co chce haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawronkowo pf
owszem :classic_cool: smiesz twierdzic ze jest inaczej? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawronkowo pf
to co wyzej bylo do lupe :D a nikte tez sobei zorganziuje! a niepwodzi mi sie juz od ponad roku. a energii w sobie mam coraz mniej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo kurdeeee
ja tez jeszcze zapytam o te szpilki Jak sie je wbije to ostrze moze byc schowane w wycieraczce , bardziej do podłogi/ betonu czy to ostrze musi troche wystawac do góry, na zewntątrz, w strone butów Acha i wbić na górze wycieraczki czy od lewej strony , tej co lezy na podłodze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmmm , droga Lupe: jesli ani nitka ,ani szpilki nie dzialaja ,to...krzywdy tez nie wyrzadza, prawda? Wiec o co chodzi. A jesli pomoga -w co wierze to chyba fajnie,nie? A wiara czyni cuda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obojetnie gdzie wbic , i ostrza maja byc oczywiscie schowane ,zeby sie nikt nie pokaleczyl! -pieski tez przechodza przez progi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupe
problem w tym ,dziewczyny że właśnie wiara w "zło" powoduje że w to "samospełniające się" tak jak wiara w voodoo - sprytna sugestia i wiara powoduje że ludzie są podatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BO JAAA
w konstytucji mam prawo do wolności wyznania wiec może to być dla ciebie głupie ale ja mam prawo w to wierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie- jesli ktos sie boi ,ze ugryzie go pies ,to pewnie kiedys tak sie stanie. To jest przyciaganie zla- masz racje. Ale jsli ktos wparowuje Ci na budowe Twojego Domu i chlapie krwia na prawo i lewo ignorujac Twoja uwage na ten temat...to cos jest nie tak. Pewnie nie wierzysz w takie sprawy i masz do tego prawo, jednak takie dziwne rzeczy sie dzieja czy tego chesz czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze tak apropo wiary - jelsi uwierze ,ze czerwona nitka mnie uchroni... to uchroni :). Czyli masz racje :) haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupe
a zresztą czy NAPRAWDĘ teściowa ci źle zyczy? przecież w tym domu i jej syn będzie mieszkał.Widać, że jej nie lubisz, nie pytam o powód ale czy można jej wszystko co złe przypisać?Na Na Bliskim wschodzie na takie okoliczności stosują "oko proroka" - można powiesić przed wejściem jeżeli ktoś źle życzący - oko pęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo kurdeeee
a z czego to oko proroka jest zrobione ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak - zgadza sie - w kazdej , ale to w kazdej knajpce tureckiej takie oko wisi naprzeciwko wejscia - i oni w to wierza. Jednak chyba nie peka az tak czesto. ;)... Sama takowe posiadam - wisi na kazdym tureckim bazarze i kosztuje grosze - okolo 1 euro. Kazda kultura jakos sie chroni. A o czerwonym kolorze duzo sie nasluchalam - znajoma sprawdzila jego moc przy praktykach zw. z feng shui - i mowi,ze dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
Z innych takich rzeczy co sobie przypomniałam. Zobaczyłam u mojje tesciowej moją łyżkę , taka do zupy. I do tego była tylko jedna z takim samym wzorem jak mam ja. Innym razem mój talerz gdzie nigdy ja jej niczego do jedzenia nie podawałam tylko zawsze ona nam. Tak samo moja poszewka na poduszke znalazła sie u niej. Dziwne prawda ????? Dodam że ona od zawsze nas zaprasza w niedzielę na obiadki. Już wiele razy się odchudzałam i niestety wracam do wagi. Jak tam jestem i mówię że jestem na diecie to tak mi nawali cały talerz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklane ,niebieskie, plaskie. http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://1.bp.blogspot.com/_2ZhiZ8CCgxo/SVlGt5IemAI/AAAAAAAAA24/NQ_Njarl8WQ/s400/oczko.jpg&imgrefurl=http://tureckiekazania.blogspot.com/2008_12_01_archive.html&usg=__ad4hQ19fxJ8oyVy0qJuwHVe86YQ=&h=296&w=400&sz=30&hl=de&start=0&zoom=1&tbnid=yqok_327CxuZ9M:&tbnh=168&tbnw=242&prev=/images%3Fq%3Doko%2Bproroka%26hl%3Dde%26sa%3DG%26biw%3D1276%26bih%3D834%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=hc&vpx=157&vpy=281&dur=1359&hovh=193&hovw=261&tx=140&ty=112&ei=aSi7TM2tH4fqOY6IydQM&oei=aSi7TM2tH4fqOY6IydQM&esq=1&page=1&ndsp=21&ved=1t:429,r:5,s:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ,ze Cie czestuje i nie zaluje ;) to akurat taka natura - moja tesciowa to samo i to jest na zasadzie dobrej duszy . Tego bym jej nie brala za zle, ale te wszystkie rzeczy? Brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo kurdeeee
wiesz co , to ze ona ma twoje rzeczy jest naprawde dziwneeee :-0 Ona chyba jakas praktykująca czarownica :-0 Tylko po co ona to robi ? Zeby wam mieszać w małzenstwie czy was chronic ??? :-0 A jak jest u was w małzenstwie , kłócicie sie czy wszystko ok ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo kurdeeee
zabrałas te rzeczy do siebie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
Tak kłócimy sie od dawna. Byłam kiedys dawno temu u wrózki i ona mi przepowiedziała że będe miała drugie dziecko - synka. Ale on bedzie przyczyna kłótni. I mówiła żebym nie dała sobie zrobić tego dziecka bo to jakas kobieta tak radzi mojemu męzowi. Ja sie z tego smiałam i nie wierzyłam. A moja tesciowa wciąż pieprzyła o dziecku wraz ze swoja druga synową a ja mówiłam że nie chce drugiego i już. Zaprosiły mnie więc raz do siebie jak nigdy. Wygoniły dzieci z pokoju co tez było dziwne i zaprosiły do stołu. Byłysmy tylko we trzy. na stole stała czerwona róża we flakonie.pamietam ze zle sie tam czułam bo jakos dziwnie sie zachowywały. Uciekłam z tamtąd. Za niecałe dwa miesiace byłam w ciazy.Tylko raz sie nie zabezpieczylismy. A do tej pory nie mogłam zajść w ciąże łatwo. O pierwsze dziecko starałam sie trzy lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
tak zabrałam ale tylko łyzkę i talerzyk ukradkiem. Bo poszewke jak miałam sciagnąć z jej poduszki na której spi ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo kurdeeee
wiesz co nieciekawie :-0 jedyny ratunek to chyba uciec od niej , nie kontaktowac sie , nie wpuszczać do domu :-0 Ja juz sie chyba upewniłam ,ze ona praktykuje jakies czary :-0 Zrób to ze szpilkami , popytaj się na forum ezoterycznym lub poczytaj jak mozesz sie przed nią chronić ? Moze poszukaj osoby , która sie na tym zna , podobno kobiety tzw szeptuchy zdejmują uroki Znalazłas tą stronę , o której pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawronkowo pf
szeptuchy jak szeptuchy. ale moze Ty znasz tzw. babki, ktore zdejmuja uroki? oczyszscily by dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
nie wiem czy to to ? znałazłam o jakiejs ksiązce o urokach, klatwach ip. Wiecie co jak kiedys powiedziałam o tej łyzce męzowi to poiwiedział że jestem chora i powinnam sie leczyć Dzis oczywiscie był ze mna na budowie ale oczywiscie nic napewno nie widział. ja mu nic o tym nie mówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawronkowo pf
w sensie autorka zna. kiedys to wygladalo tak, ze chodzily po domu, cos rzucaly w kat itd. a kiedys w pracy pewna kobieta ciagle na mnie patrzyla... ja nei umialam pracowac... pewna kobieta kazala za kazdym razem gdy ja widze splunac na nia :D tak by ona tego nie widziala... i wiesz co... spluwalam (wiem jak to brzmi) i pomoglo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo kurdeeee
ja kiedys słyszałam , ale nie wiem czy to prawda ,ze jezeli ktoś wychodzi od ciebie z domu i zle ci zyczy to jak wyjdzie trzeba za nim rzucić ususzoną skórką chleba Ja to słyszałam tylko raz i nie wiem czy to prawda czy działa Moze ususz sobie te skórki z chleba lub chleb i po kazdej jej wizycie rzuc za nią Moze tez spluwaj ukradkiem tak jak pisała mawronkowo pf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy to moja jakaś
dziwna moc czy przypadek, ale w 5 różnych przypadkach, gdy ktoś mnie mocno wk..., były to 4 osoby wtedy coś im się działo. Myślałam wtedy żeby szlag ich trafił. Zawsze coś im się przytrafiało na drugi dzień. Jeden przestał widziec na jedno oko i stracił czucie w ręce na 2 dni, a drugiej spaliło się duże pomieszczenie w firmie jej męża. Były to naprawdę przypadki, gdy ktoś zalazł mi bardzo za skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smrodek
kurcze a ja nikogo nigdy tak nienawidziłam jak mojego dawnego bylego ;p strasznie na niego psioczylam, marzylam zeby przejechal go walec i sie z tym nie krylam, a nic mu sie nei stalo ;P Ty to masz dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×