Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justtttttta

ile ważą wasze 4-latki? czy 22 kg to duzo?

Polecane posty

Gość justtttttta

mój 4 letni syn wazy 22 kg, nie jest gruby tylko taki nabity, wzrostu ma 104cm... ile waza wasze dzieci? wg siatki centylowej powinien wazyc chyba cos kolo 16kg, ale wg mnie bylby wtedy bardzo chudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 to sporo. mój ma 3,5, waży 17,5 kg i ma 110 cm wzrostu. chudziutki jest, poza buzią, ma taką pyzatą po mamusi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ffffffff,,,,,......
Moje 5,5 roku i 17,5 kg. Normalnej budowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicień
moja córka 4,5 roku waży ok 18, ma 110 cm. Jest szczupła, ale nie chudziutka. Taka sportowa sylwetka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ma 4,5 roku
108cm i waży 21,5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mvmvmvmv
mój ma 4 w listopadzie i waży 17kg je dużo a w pasie chudzinka...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka ma 9 lat i wazy 28 kg. Jest szczupła i wysportowana ale nie chuda bo je jak prosiak malutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
a mój 3 lata 8 mies. 107cm i 17 kg budowa normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olatrole
mój synek waży 16 kg, za 1,5 miesiąca bedzie miał 4 lata.Jest szczupły ale bez przesady.22 kg to raczej sporo ale każde dziecko jest przecież inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
znaczy piszesz, że matki zmyślają? czy ubodło, że Twoje nie jest najwyższe również na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdumiona statystyką
To czy jest najwyższe, to sprawa drugorzędna i tak na prawdę bez znaczenia. Kiedy jest się anonimowym, łatwo pisać bzdury, bo nie bierze się za nie odpowiedzialności i nikt ich nie weryfikuje. To jest tylko przykład że w sprawach bez większego znaczenia ludzie lubią sobie dodawać choćby tych kilka centymetrów żeby poczuć się lepiej. Tak samo jest z umiejętnościami dzieciaków, z zarobkami, z metrażem mieszkań, wysokością oszczędności, wartością samochodu, wagą kobiet itp. Widać taka ludzka natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ma 4,5 roku
heh ja akurat nie miałam powodu żeby naginać prawdęw którąkolwiek ze stron. Ze wzrostem moja córka mieści się w średniej i raczej nie odstaje od innych dzieci. Chociaż znam inne 4 latki znacznie wyższe od niej. Za to z dietą muszę ją trochę pilnować.Z wagą jest w 90 centylu, chociaż nie jest gruba. Ale boję się, że będzie miała tendencje do tycia, bo w rodzinie męża niestety większość osób ma problem z nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
i takie wnioski wyciągasz na podstawie wzrostu swojego syna w przedszkolu kontra wzrost dzieci na kafe??? zerknij sobie na siatki centylowe - jest co najmniej 10% dzieci, które są wyższe od twojego, nie licząc tych, które się w siatkach nie mieszczą, więc moim zdaniem to możliwe, że znajdą się tutaj wyższe dzieci, bo więcej jest matek na kafe niż w twoim przedszkolu... no, ale ci co sami bredzą pierwsi są do oskarżania innych o kłamstwa:) tak wynika z moich obserwacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm*hmm
moja ma 4latka ma 98cm wzrostu i wazy 14 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 kg waży mój syn który ma 7 lat :D ale jest chudy jak na swój wiek i w stosunku do wzrostu, ma 128 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja corka ma
A po co mam klamac i zawyzac? Wez sie zastanow, zanim cos palniesz. I przykro mi, ze Twoj synek nie jest najwyzszy rowniez na kafe, ze tylko w przedszkolu wiedzie prym pod tym wzgledem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj wazy 14,5 kg , wzrostu nie wiem ile bo nadal sie nie wybralismy na bilans czterolatka ( tzn wybralismy sie ale dzien wczesniej zaczela mu sie infekcja penisa i na wizycie skupilismy sie na tym), ale 105 cm lub wiecej bedzie. Ma 4 lata i 4 mies. 22kg to sporo ale zalezy ile dziecko mw wzrostu i jak wyglada. Kazde dziecko jest inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co miałabym zawyżać wzrost? jak dla mnie ten jego wysoki wzrost czasem stanowi problem. wieczne tłumaczenie dlaczego mówi niewyraźnie, skoro ma już z 5 lat, dlaczego ma takie czasem dziecinne zachowania, nieadekwatne do wzrostu. i wieczne tłumaczenie że na prawde on ma dopiero 3 latka! no teraz prawie 4, ale kiedy tłumaczyłam miał 3. ludzie dają mu więcej lat niż ma i przez to wymagają więcej. co nie jest wcale takie super. zresztą mama ma ten sam problem z moim bratem. młody ma 10 lat i 155, czy 158 cm wzrostu (już sama nie wiem dokładnie ile ma bo dawno się z nim nie widziałam a mamy nie pytałam). ludzie oczekują od niego czegoś zupełnie innego niż od jakby nie było małego chłopca! czasem lepiej być takim typowym średniakiem niż wyróżniać się w jedną albo drugą stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia123456789
Moja kuzynka jak miała 4 lata to ważyła 28 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszyszjak
jaka powinna być średnia waga dziecka w zależności od wieku i wzrostu DZIEWCZĘTA Wiek dziecka -2 lata - średni wzrost dziecka - 80-89 cm - średnia waga dziecka - dziecka - 10-14 kg Wiek dziecka 4 lata - średni wzrost dziecka - 94-105 cm - średnia waga dziecka - 14-18 kg Wiek dziecka 6 lat - średni wzrost dziecka - 106-120 cm - średnia waga dziecka - 17-24 kg Wiek dziecka 8 lat - średni wzrost dziecka - 117-132 cm - średnia waga dziecka - 21-30 kg Wiek dziecka 10 lat - średni wzrost dziecka - 128-144 cm - średnia waga dziecka - 25-40 kg Wiek dziecka 12 lat - średni wzrost dziecka - 142-156 cm - średnia waga dziecka - 34-50 kg Wiek dziecka 14 lat - średni wzrost dziecka - 152-168 cm - średnia waga dziecka - 45-63 kg Wiek dziecka 16 lat - średni wzrost dziecka - 154-170 cm - średnia waga dziecka - 47-67 kg CHŁOPCY Wiek dziecka 2 lata - średni wzrost dziecka - 83-91 cm - średnia waga dziecka - 12-15 kg Wiek dziecka 4 lata - średni wzrost dziecka - 97-108 cm - średnia waga dziecka - 15-19 kg Wiek dziecka 6 lat - średni wzrost dziecka - 109-122 cm - średnia waga dziecka - 18-24 kg Wiek dziecka 8 lat - średni wzrost dziecka - 120-134 cm - średnia waga dziecka - 21-30 kg Wiek dziecka 10 lat - średni wzrost dziecka - 130-145 cm - średnia waga dziecka - 25-37 kg Wiek dziecka 12 lat - średni wzrost dziecka - 140-156 cm - średnia waga dziecka - 30-46 kg Wiek dziecka 14 lat - średni wzrost dziecka - 154-170 cm - średnia waga dziecka - 40-60 kg Wiek dziecka 16 lat - średni wzrost dziecka - 165-182 cm - średnia waga dziecka - 50-72 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te wszystkie średnie
trzeba traktować z przymrużeniem oka, bo wiadomo, że każde dziecko rozwija się indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrr...............
"...nie jest gruby tylko taki nabity...." .... Tak se to tlumacz :O... Zal dzieci bo przez takie "troskliwe mamusie " cale zycie beda pozniej z nadwaga walczyly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfafsaasdasdsdss
mój sześciolatek waży 22 kg, przy wzroście 122cm. Przy 105cm to stanowczo za duzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z Agatką......
Mam te same sytuacje. Mój synek wygląda na 6-latka i to całkiem okazałego 6-latka, a ma 4,5 roku. Jest z grudnia 2007. W rodzinie są wysocy i bardzo wysocy i synek ma 119 cm wzrostu. Właśnie tak, tu odpowiadam na wątpliwości. Jest znacznie powyżej siatki centylowej. Waży 23 kg. Lekarka uznała, że wszystko z nim w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja córka ma 110 i wazy 15-16
Córka ma 3 lata, moim zdaniem przekarmiasz syna, a utuczone dziecko będzie miała w przyszłości problemy z utrzymaniem szczupłej sylwetki. Ilość komórek tłuszczowych powstaje do 3 roku życia, im więcej ich powstanie tym trudniej utrzymać szczupłą sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsedrfgtyhujikolp;
moja waży 16,8 a ma 101 cm dokładnie i wydaje mi sie troszke pulpecik ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja córka ma 110 i wazy 15-16
Jeszcze trzeba zwrócić na budowę dziecka czy ma średnią,mocną czy drobną. Moje dziecko jest takiej średniej budowy, ja sama mam 168 i 63 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkotka uk
zgadzam sie z tym ze niektore matki przekarmiaja dzieci. Ale ja mowie na swoim przykladzie - sama jem zdrowo i tak samo komponuje diete swojej corce. Oczywiscie, ze czasem je slodycze ale nie za wiele. Do picia tylko woda, zadnych sldkich herbatek czy soczkow owocowych, je wszystkie warzywa i owoce i ma 4-5 posilkow o stalych porach. Porcje takie jak powinny byc a mimo, to nie wyglada jak przecinak. Tak wiec nie zawsze pulchne dziecko to oznaka przekarmiania - ale trzeba pamietac, ze autorka mowi o dziecku 4 latnim a ja o swojej corce ktora ma troche ponad 2 lata. Mam nadzieje, ze jak bedzie miala 4 lata to pojdzie w gore i bedzie wygladala szczuplej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa kawa zbożżowa
22 kg w stosunku do 104 cm wzrostu to za dużo, moja córka ma 116 cm i wazy 20 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×