Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 32 tydzień 32 tydnm

jaka waga dziecka w 33 tygodniu ciąży? czy ta jest prawidłowa?

Polecane posty

Gość 32 tydzień 32 tydnm

Hej. Byłam u lekarza. jestem w prawie 33 tygodniu ciąży , mój maluch waży 2180. czy to dobra waga? czy nie za dużo? jak z waszymi maluszkami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia77
jejku moja dzidzia wazy ponad 2800g... to na pewno o duzo za duzo.. czy ona jeszcze tak bedzie rosla do konca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka ważyła w 32 tc 2320 więc Twój dzidziuś na pwno nie jest za duzy.Zresztą te pomiary nigdy nie są dokładne,mała miała się urodzić 3700 a urodziła się 4kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 32 tygodniu moja królewna ważyła 2018g. Nie mam pojęcia, czy to dużo, czy mało, ale mieści się w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *klimka
moje dzieckow 34 tyg wazylo 2140 g a urodzilo sie z waga 3830 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
ja ur coreczke w 31 tyg , wazyla 1900gr i 47 cm , mysle ze twoja dzidzia ma prawidlowe wymiary, jezli donisiesz do 40 tyg to bedzie wazyla ok 4 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkaaaaaa
moja w 34 tygodniu równo- ważyła wtedy 2400kg a przy urodzeniu 4000kg miałam cesarkę bedziesz miec duze dziecko ciesz sie tym bo zdrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkaaaaaa
moja miała 58 cm jak sie urodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 1985
mój w 33 tc - 2000 g, 48 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra609ss
mój synek w 37 tyg ważył 2800 :) teraz zostały mi 2 dni do terminu nie mam pojecia ile może teraz wazyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
ale waga potem ma się nijak do tej po przyjściu na świat ;) to jest waga w przyblizeniu +- :) Co do autorki to ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
jak moja teściowa była w ciąży z moim to mówili jej,że 4000 a po urodzeniu 4500 :) fajna baryłeczka co nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam robione usg co 5-7 dni w ciagu ostatnich 6 tygodni ciazy (ze wzgledow medycznych) a przez ostatnie 2 tygodnie to nawet co 3 dni... na kazdym usg wychodzilo ze jest duzo mniejsza nizby to wynikalo z tygodni ciazy... w dniu porodu mialam robione usg i wyszlo ze wazy 3200g... po 4 godzinach od usg okazalo sie ze wazy 4020g (juz po urodzeniu)... wiec pomiar usg naprawde nie jest super miarodajny... waga okreslona w ten sposob ma charakter czysto szacunkowy i orientacyjny bo usg ma duzy margines bledu jak widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się wydaje, że jest ok. Mój maluch ważył w 29 tyg 1600g. Pamiętaj, że ta waga jest tylko orientacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak teraz ale moj synek w 30 tc wazyl 1700..kurcze 2,5 kg to strasznie duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usg troche klamie.moj synek wazyl na usg w 33 2500 a urodzil sie w 35 2300.kolezanka miala podobna sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku a moj wazy tylko
Moj synek w 28 tc (dokladnie 27 tyodni i 4 dni) wazy tylko 900 g i strasznie mnie martwo :( Polozna mowi, ze to dobrze i wszystko jest, ale w internecie sa inne normy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamcia_2
Moj synus w 32 tyg. wazyl 2100g, podobnie jak Twoj Maluch. Lekarz caly czas mi mowil ze bede miala male dziecko. Synek urodzil sie w 40 tyg z waga 4350g:-) Pozdrowionka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietruszka001
hej ja jestem w 32tc i mój maluch wg.USG waży 2500 kg i jestem przerażona, że to trochę za dużo. Mam nadzieję, że sprawdzi się to co piszecie, że USG zawsze trochę przekłamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika90
Witam ja wczoraj Byłam na badaniu USG.i mój dzidziuś w 30 tygodniu ciaży waży prawie 2 kg myslę że prawidłowo ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolita23453
haha mama mi mowila, ze jak ja sie rodzilam to wazylam 4.3kg , czasami dziecko jest mniejsze, czasme wieksze, ale u ciebie jest wszystko w porzadku, nie ma co sie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropiczq
dwa dni temu a jest to 32 tc robiłam usg i moj synek wazy juz 2600g i lekarz powiedział ze wszystko jest w normie :) :) z tego co piszecie to chyba bedzie duzy, chociaz nie wiem jak on sie tam miesci bo brzuszek nie jest bardzo duzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna26
Witam moj maluszek dwa tyg temu w 35tc byl oceniany na 3500g!!!!!!! lekarz juz wtedy przepowiedzial mi szybszy porod- dojrzale lozysko, miekka szyjka,czeste skurcze, no i dzidzia rozwinieta .... poki co czekam i puchne ;) dodam ze tatus dziecka wazyl bagatela 4900g jak sie urodzil... pozdrawiam wszystkie ciezarowki xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaras
ja jestem w 32 tyg ciąży i mój maluch (oczywiście wyszło to z usg) waży ok 2200 i lekarz stwierdził że dość sporo ale nie ma się czym przejmować :-)) - ja wyczytyłam że w tym czasie dziecko powinno wazyc ok 1800 - nadmieniam że mój pierwszy synuś urodził się 4450 i 59 cm długi wiec drugi też może być niczego sobie :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAYA82
witam ja jestem w 35 tc,wczoraj byłam u lekarza i mały wg usg waży 2950g....chyba biję rekordy tutaj na forum:P, to skoro teraz tyle waży to ile moze ważyć do końca ciąży????na dodatek niecałe 2 tyg.temy mały ważył 2500g... i przez ten czas przybral prawie 0,5kg??jest to możliwe?ja słyszałam że niby dziecko przybiera na tym etapie od 150 -200g tygodniowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w 31tc
mój synek w 31 tc ważył 3100:), urodził sie z wagą 4300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w idealnym scenariuszu waga dziecka w 33 tygodniu powinna wynosić około 2200. Wtedy można przypuszczać że urodzi się z wagą + - 3500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×