Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

hmmm... już powinny się pojawiać pierwsze mamy na listopad a jeszcze nie... Bardzo fajnie się czyta taki nowy topik :) pozdrawiam wszystkie listopadówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie się podziały
Może wszystkie czekają na potwierdzenie?:))) Albo są jeszcze w trakcie starań?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3d3d3d
Ja miałam termin na listopad 2009, to w tych dniach rok temu dopiero zaszłam w ciążę, cóż dopiero mówić o dowiedzeniu się. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe zaczątki listopadówek
już pewnie są, co jakiś czas pojawiają się topiki "Czy możliwe, że zaszłam w ciązę?", "Czy jest szansa?", "Czy to ciąża?" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja też
Ja tez będę się starać chyba w marcu, w lutym nie udało się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja też
Nie dołączę nie jestem zrobiłam test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starającaa
ja bych chciala dołączyć ale termin @ mam dopiero na 2 marca więc czekam - ale ciekawi mnie czy jest już ktoś na listopad? na sam początek to powinien już ktoś się pojawiać pomału..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktos juz jest
jest ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciiaa
Ja termin @ mam na 26 lutego.. Kto wie moze beda 2 kreseczki! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani TYsiąca nocy
fajnie:) jak ten czas leci... A dzisiaj widziałam taką malutką dziewczynkę w płaszczyku i 2 kucyki..2 latka słodki widok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani TYsiąca nocy
w marcu/kwietniu aby na grudzien urodzic... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki, mam nadzieję że dołączę do Was na listopadowy termin. Mam dostać @ 8 marca,ale mam nadzieję że jej nie biędzie, teraz akurat mamy tydzień starań wiec zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starającaa
zapraszam mamę na listopad - jest już jedna w innym temacie :) i wszystkie czekające na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojjjjjjjj
niema żadnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na wychowawczym
ja miałam termin na 10 listopada 2009r. urodziłam córcie 30 paźdiernika. o ciąży dowiedziałam się jakoś w połowie marca. Pozdrawiam wszytkie mamusie listopadowe. Kurcze ale mnie na wspomnienia wzięło to tak nie dawno było jak zobaczyłam dwie upragnione kreseczki, a póżniej taka małą kropeczkę na usg, eh ale sie rozkleilam. Poszdrawiam wszystkie przyszle mamusie i zycze szczesliwego rozwiazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal nikt
nikogo nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmhhhhhh
nadal nic? czyżby jakiś pechowy miesiąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starająąca
i chyba jestem :) dwa dni przed terminem i są dwie kreski - ta druga blada ale jest :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrratulacje
zaczernij sie i pelnij honory na tym forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
nie rob jeszcze testu. powiem ci ze z doswiadczenia wiem ze najwczesniej mozna robic 25 dc przy cyklach 28 dniowych. jak masz inne to najlepiej 11 dni po owulacji - wczesniej tylko z krwi wyjda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... Podnosze reke do gory na Listopad 2010 (dokladnie wychodzi 1go:), @mialam dostac 20 lutego a tu nic, dwa testy a na nich dwie kreski...Huraaaa wiec chyba cos sie dzieje...Jutro ide na badania krwi... Czekamy na wiecej Listopadowych mamusiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi681
witam wszystkich, zgłaszam się, termin @ przypadał 23-24.02., nie przyszła, więc wczoraj zrobiłam test. Wyszły 2 grube krechy. Pojutrze idę do lekarza potwierdzić. Nie bardzo to było planowane, czuję się trochę zagubiona... acha, mam 41 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro już są pierwsze listopadowe mamy to spokojnych 9 miesięcy zyczę! ja miałam termin na 30 listopada 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staarająca
cześć dziewczyny - jak fajnie że nas tu coraz więcej - ja zrobiłam bete jest ponad 200 więc test się potwierdził - na lekarza i tak za wcześnie - a macie jakieś objawy? bo ja poza lekkim bólem piersi narazie nic :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ja dolacze, jutro sie dowiem:) jakby co termi bylby 11.11 I widze juz jedna znajoma osobe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wczoraj rano zrobiłam test i wyszła druga kreska ale trochę jaśniejsza. Dzisiaj też zrobiłam test innej firmy i tez wyszła jasniejsza kreska. 15 lutego (14 dc) miałam podany pregnyl na pęknięcie pęcherzyka,a dziś jest 30 dc. Mam nadzieje że to moje upragnione szczęście a nie pozostałość po pregnylu. Tak bardzo się cieszę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1986
Witam serdecznie listopadowe mamusie, ja też nią prawdopodobnie będe, zrobiłam test w dniu spodziewanej miesiączki po południu i wyszła jedna ciemniejsza kreska i druga jaśniejsza, po 3 dniach powtórzyłam ponownie i są 2 kreski!!!! Do lekarza wybieram się 8 marca, nie za wcześnie?? Potwierdzi ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1986
Dodam jeszcze że wykryto u mnie borelioze IgG dodatnie, leczyłam się standardowo 2 m-ce, leczenie zakończyłam w listopadzie, a od stycznia zaczęłam staranka, udało się za 2 razem, jeszcze to do mnie nie dociera. Na razie żadnych objawów nie mam, jestem jedynie bardziej zmęczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, chętnie do WAS dołączę. Jestem w 5 tc, w poniedziałek byłam u lekarza, dostałam zdjecie pęcherzyka i lekarz wypisał mi już ksiażeczkę ciążową ;) Wg usg termin na 2 listopada, wg. kalendarza na 04 listopada. Jest to moja druga ciąża, w ubiegłym roku z czerwcu poroniłam w 12 tc :( no i teraz jestem na luteinie 2x dziennie co 12 godzin. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×