Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żywiec zdrój

fajny sklep internetowy

Polecane posty

Gość żywiec zdrój

Cześć Dziewczyny! Znalazłam fajny sklep internetowy http://orientex.otwarte24.pl/ z tanimi kadzidełkami oraz innymi akcesoriami z Indii, Napalu itp. Kupiłam tam właśnie bardzo fajne kadzidełka. Nie mam interesu w reklamowaniu tego sklepu, ale pomyślałam, że my Dziewczyny lubimy takie rzeczy i warto zerknąć skoro cena naprawde konkurencyjna! :) Życzę Wszystkim Wesołych Świąt! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzwuonaa
Napalu czy NEpalu?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żywiec zdrój
Oczywiście NEpalu :) literówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żywiec zdrój
Powiem Wam jeszcze, że kiedyś kupiłam ten średni album na zdjęcia w sklepie z różnymi gadżetami i kosztował 49zł. Nie wiem jak ten sklep zarabia, bo marże widocznie musi mieć minimalną. Tyle w temacie :) nudze się to piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Nieno, jasne, warto o takich sklepach wiedzieć. Do tej pory takie pierdółki zamawiałam na allegro, a teraz... no się zobaczy :) A w zamian polecę ci electro.. To tak gdybys jednak chciała kupić coś większego niż album na zdjecia ;) też mi się nudzi, więc piszę. Jakoś nie potrafię zasnać przed północą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelacja, uwielbiam gadżety tego typu :D A właśnie kończy mi się zapas kadzidełek, to może wypadałoby zamówić nowe, hmmm... Swoją drogą, Drogie Panie - jakie kadzidełka palicie najczęściej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najedzona_bardzo
Najbardziej lubię zapach róży, a na "specjalne okazje" wypróbowałam kamasutre. POLECAM jeżeli wiecie o co mi chodzi ;) Faktycznie ceny w tym sklepie bardzo atrakcyjne, sama dzisiaj zamówiłam w ORIENTEXie wiekszy zapas kadzidełek, czekam na dostawę. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedziela dla osoby
ale reklama sklepu ;/ Co to za sklep. Kilka produktow na styk i wielce handluja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś uwielbiałam kadzidła i paliłam je namiętnie w domu tak, żeby ich zapach roznosił się po całym mieszkaniu. Teraz boli mnie niestety od nich głowa więc zrezygnowałam z zapalania ich chociaż nadal lubię jak pachnie. Zapachy w ogóle bardzo lubię i dlatego kocham się w perfumach, mam ich przynajmniej z 5 buteleczek i ciągle mi mało. Kupuję je przez internet w perfumerii kokai.pl i teraz odkładam pieniądze na kolejny flakonik z moim ulubionym zapachem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiele do zaoferowania to oni
nie mają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiedziawszy, ja mam kilka sklepów internetowych, które mam sprawdzone. Np. różne zakupy spożywcze robię na a.pl bo jest wygodnie i dostawa też jest szybka. Nie chce mi się stać w kolejkach, w supermarketach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniulka08
Fajny ten sklep z tymi przedmiotami, lubię takie oryginalne rzeczy, ciuchy itp. Apropo ciuchów fajny sklep z odzieżą jest na www.galeriamody.aletarg.pl Jak znacie jeszcze jakieś ciekawe miejsca w necie piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, korzystam z 2-3 sklepów internetoweych (tylko nie korzystam z allegro) - zamawiam ciuchy, trochę sprzetu i książek, ale widzę, że w Internecie można kupić chyba właściwie wszystko. Czas intensywniej się przyłożyć do zakupów online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca przez internet
Jeśli siedzisz w ciągu dnia długo przy komputerze i masz stały dostęp do internetu to sprawdź jak łatwo i bez wysiłku można na tym troszkę dorobić.Nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze coś.. Zarabiasz na wyświetlających się reklamach. Wystarczy mieć włączony komputer: http://www.20dollars2surf.com/?ref=250275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egopodon
Ja z kolei polecam sklep z torebkami www.torbi.pl. Fajny i niezbyt drogi, za to mnóstwo różnych modeli. Te najmodniejsze też są, chociaż i wielbicielki klasyki znajdą coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka007
fajny temat :) kiedyś się naciełam,strsznie dawno, już nawet nie pamietam nazwy tegop sklepu i dobrze wiedzieć, jakie są i co polecacie :) ja też mogę Wam zapodać fajnego linka, ciekawe rzeczy mają, głownie prezenty tam kupuję :) http://www.stylowazastawa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka007
chyba mi sie nie zapisało :/ ale ja korzystam z tego, prezenty głownie kupuję, bo sa ciekawe i nietypowe rzeczy :) http://www.stylowazastawa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca przez internet
Jeśli siedzisz w ciągu dnia długo przy komputerze i masz stały dostęp do internetu to sprawdź jak łatwo i bez wysiłku można na tym troszkę dorobić.Nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze coś.. Zarabiasz na wyświetlających się reklamach. Wystarczy mieć włączony komputer: http://www.20dollars2surf.com/?ref=250275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadziaaa
Baska, ja uwilebiam ten sklep. Najlepsze buty w świetnych cenach. Jestem stałą klientka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danutkaq
A powiedz mi Jadzia, jak tam z wysyłką i obsługą jest w tym schaffashoes? bo mają śliczne buciki, które bym chciała sobie kupić ale kiedyś w innym sklepie się naciełam i teraz trochę sie boję robić zakupy interentowe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalek
Spoko. ja tam lubię zakupy on -line:) Inna sprawa, że mam problem za zzakupami w sklepach stacjonarnych. Nie mogę się skupić w w spokoju wybrać odpowiedni dla mnie produkt. Tłum i tłok mnie przerażają- podobnie jak czujne oko sprzedawcy. Nie wiem czemu tak jest :( Może to nerwica? W każdym razie trochę sie już w sklepach on line orientuje :) Sprzęt agd/rtv jest tani na magicznej planecie , wybor też mają nie najmniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnaJ4
Też bardzo lubię schaffe ale tak jak mówisz jest dużo sklepów. O tym mogę powiedzieć, że jest sprawdzny bo dość często robię tam zakupy i zawsze wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×