Odpowiedz na ten temat

Czy praca

 • gość 2016.10.11 [07:13]
  Nawet bardzo, zakładając, że ma się o tym pojęcie. Wszystko zrobiłam szkoleniami w Beauty lux, to tam właśnie doszłam do zawodu, wszystko zrealizowałem. Łatwiejszej drogi nie ma - najważniejsze, że udało się ogarnąć wszystkie cele.
 • jaquline 2016.10.12 [17:49]
  Jak dla mnie jest bardzo opłacalna. Ja co prawda robię paznokcie głównie i wykonuję je u siebie w domu albo u klientki jeśli ma takie życzenie. Materiały też mnie dużo nie kosztują bo zawsze zamawiam większe ilości na topdrogeria.pl różnych semilaców i innych potrzebnych rzeczy do robienia hybryd. Ogólnie teraz nosze się z zamiarem kupienia frezu do zdejmowania hybryd zamiast moczenia w acetonie bo jednak jest to dużo szybsze. oczko.gif Może ktoś zna jakiś dobry frez żeby był też dobry jeżeli przyjdzie mi pojechać do klientki?
 • gość 2016.10.14 [07:29]
  Wszystko robiłam szkoleniami zawodowymi. Nie ma szybszej drogi, ale i tutaj trzeba się mocno nad tematem napracować. To nie jest tak,że fachowcem stajesz się od razu. Dojście do czegoś dużego po prostu wymaga czasu.
 • gość 2016.10.25 [07:24]
  Będąc kosmetyczką można naprawdę świetnie zarabiać, ale najpierw potrzebna solidna praca nad sobą i swoim rozwojem. Wtedy docelowo naprawdę w ciągu kilku tygodni można wszystko odmienić, ale na pewno nie jest tak, że korzyści będą widoczne natychmiast.
 • gość 2016.11.02 [07:25]
  Bardzo opłacalna, ale oczywiście dla tych, które są faktycznie dobre w swoim zawodzie. To nie jest tak, że one swojej pracy nauczą się natychmiast. One muszą mocno popracować nad tym co robią i na pewno nie będzie tak, że cele zrealizują od razu.
 • gość 2016.11.09 [11:26]
  Praca kosmetyczki tak, a linergistki od makijażu permanentnego jest jeszcze bardziej opłacalna. Tutaj znajdziesz wysokiej jakości aparat do makijażu permanentnego i dowiesz się więcej o tym zawodzie http://www.biotekpolska.pl/urzadzenia/
 • gość 2016.11.28 [07:27]
  Wszystko do zrobienia przez Beauty lux i szkolenia zawodowe. Kosmetyczka musi się ciągle rozwijać, ale to właśnie dzięki takiemu podejściu może rzeczywiście osiągnąć zawodowo coś zadowalającego.
 • gość 2016.11.28 [07:43]
  widzieliście tą laseczke? http://i.imgur.com/StRwxPB.jpg
  a tu wymiata na maxa!!!www.skracaj.org/onablondi
 • gość 2016.12.02 [07:22]
  Wszystko zrobione przez beauty lux i szkolenia zawodowe. Nie jest łatwo zostać zawodową kosmetyczką, bo żeby dojść do zawodu, potrzebny jest czas, ale docelowo nad tym wszystkim trzeba się mocno narobić. Kosmetyczka nie staje się fachowcem z dnia na dzień.
 • gość 2016.12.04 [17:53]
  jeśli ma się wiedzę i podejście do klientek to jest to opłacalny zawód. Sama jestem po kilkunastu kursach w http://mmpasja.edu.pl/ więc mam szeroką ofertę w swoim gabinecie. Mam już grono stałych klientek i nie mam problemu z utrzymaniem się usmiech.gif
 • gość 2016.12.07 [18:31]
  opłaca się. Wiem na swoim przykładzie bo mam swój niewielki gabinet i zatrudniam jeszcze dwie koleżanki usmiech.gif na początku było trudno bo jednak wynajem, urządzenie gabinetu + zakup sprzętu trochę kosztuje, ale uratowało mnie m.in zrobienie zakupów w hurtowni kosmetycznej mimari. Mają tam taniej niż w innych hurtowniach a do tego super wybór więc trochę zaoszczędziłam
 • gość 2017.01.09 [07:24]
  Pewnie że tak. Kosmetyczka może naprawdę świetnie zarabiać i właśnie dzięki temu można dojść naprawdę wysoko, a jednak ten zawód wymaga ciągłej pracy i zaangażowania w rozwój. Pojawi się solidność, to na pewno dojdziecie zawodowo na wysoki poziom - wszystko jest do zrobienia.
 • gość 2017.02.15 [17:16]
  Polecamwww.pimik.pl dzięki nim, podniosłam swoje kwalifikacje, od nowa zyskałam potencjał do wykonywania zawodu, dowiedziałam się wielu istotnych rzeczy no i przyjemnie spędziłam czas, bo szkolenia sa bardzo przyjemnie prowadzone: )
 • meduzzka 2017.02.17 [19:46]
  Opłacalna, jeśli poważnie podchodzisz do tematu. Wiadomo, że jest to zawód, w którym nie wystarczy nauczyć się jakichś podstaw i już. Klientki wymagają od Ciebie ciągłego rozwoju. Jeśli jesteś solidna, to masz szansę dobrze żyć z tej profesji. Mam kumpelę, która jest kosmetyczką i sobie chwali. Wprawdzie pracuje inaczej, bo nie ma salonu stacjonarnego. Ma franczyzę z http://www.abacosun.pl i ze sprzętem od nich dojeżdża bezpośrednio do klientek. To jest dobre rozwiązanie zwłaszcza na początek, jak nie ma się dużego kapitału.
 • Zlosnicazla 2017.02.18 [09:57]
  oczywiscie ze tak. Tylko trzeba sie rozwijać i zainwestowac w dobrą reklamę
 • Tofiki123 2017.02.27 [09:08]
  Jak chcesz być kosmetyczką, to może mogłabyś też prywatnie świadczyć usługi, mogłabyś zamówić wizytówki i porozdawać znajomym i dalej. Proszę na ten temat przeczytać artykuł
  http://camerata.ilawa.pl/2016/10/14/projektow anie-wizytowek-dla-kosmetyczki/
 • kASIANOWACKA 2017.03.08 [09:46]
  Drogie Panie, przede wszystkim wszystkiego najlepszego w Dniu Kobiet! Chciałam wszystkie Panie i Panów z forum zaprosić na Międzynarodowe Targi Beauty Days koło Warszawy. Targi obejmują trzy dni 19-21 maja 2017 i swoim zakresem nawiązują do szeroko pojętej branży Beauty (fryzjerstwo, kosmetyka, kosmetyki białe, make up i wiele wiele innych). Dzięki takim spotkaniom można nawiązać ciekawe kontakty z producentami i dystrybutorami, a wystawcy chętnie obdarowują odwiedzających próbkami i zniżkami na produkty. Warto zarejestrować się na stronie http://beautydays.pl...source=facebook i pobrać bezpłatny bilet na wejście na targi. Serdecznie zapraszamy!
  Z okazji Tygodnia Kobiet Beauty Days zapraszamy również do konkursów na profilu facebook Beauty Days! Miłego dnia!
 • gość 2017.03.16 [07:26]
  Szkolenie powinno być przede wszystkim zawodowe i profesjonalne. Musi trochę trwać, ale to właśnie dzięki temu wejdziecie na wysoki poziom. Nikt nie zostaje kosmetyczką z dnia na dzień, dopiero z czasem widać efekty, ale po prostu trzeba nad sobą pracować.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...