Odpowiedz na ten temat

Jakie tabletki wspomagające odchudzanie są dobre?

• ZdrowiePrzedeWszystkim 2016.12.19 [11:49]
    Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo.
    Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!.
    Różne diety typu:
    Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe.
    Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs.
    Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY.
    TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI.
    Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie.
    Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”.
    Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.
  • gość 2016.12.19 [12:58]
    Nareszcie koniec .W trzy miesiące pozbyłam się 14 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Foreverslimu lub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.
  • kinga400 2016.12.19 [13:03]
    Hey. Ja kiedyś brałam rózne rodzaje tabletek ale szczerze mowiac one slabo pomagaja. Po pierwsze to bez cwiczen nie dadza nic, a z cwiczeniami moze jakies deliaktne efekty ze nie chce Ci sie tak jesc. Jesli chcesz sie serio odchudzic to polecam ci zabiegi kosmetyczne wyszczuplajace. Ja np od 3 miesiecy korzystam z liposukcji w salonie kosmetycznymwww.arkesia.pl i jestem oszołomiona skutecznoscia smiech.gif
  • gość 2016.12.27 [18:55]
    Ja też jestem bardzo zadowolona z tego co mi dało zastosowanie foreverslim, wcześniej ie myślałam, że tak dużo może zależeć od środka wspomagającego odchudzanie.
  • gość 2016.12.30 [13:00]
    W moim przyapdku skutecznośc przeszła moje oczekiwania. Kupując Foreverslim liczyłam na 8-9 kg spadku wagi, co było może nie do końca spełnieniem marzeń, ale i tak dużym postępem, a tu niespodzianka. 12 kg mniej w 3 miesiące...
  • werka8999 2016.12.30 [13:06]
    Ja nie biorę żadnych tabletek, staram się nie wpychać w siebie jedzenia.
  • gość 2016.12.31 [22:04]
    do d**y wszystko
  • gość 2016.12.31 [22:05]
    do du&shypy wszystko tak jak wyżej
  • gość 2017.01.07 [13:01]
    Foreverslim brałam przeszło trzy miesiące.Z diety wykluczyłam śmieciowe jedzenie kolorowe napoje ,słodycze.Dieta utrzymywałam z wahnięciami było to ok.1800 kal.Zrezygnowałam również z jazdy samochodem do pracy chodzę pieszo.W ciągu tych trzech miesięcy schudłam 12 kg.Dla mnie to naprawdę wiele.
  • gość 2017.01.11 [18:01]
    Przy stosowaniu Foreverslimu u mnie spadek wagi tygodniowy na początku kuracji to było 1,5 kg po tem po 1 kg tygodniowo mniej więcej.Ale same tabletki to nie wszystko żeby schudnąc potrzebna jest jeszcze dieta i ruch.A co do ceny ja nie żałuję ani grosza które wydałam na Foreverslim bo dla mnie było to opłacalny zakup.
  • gość 2017.01.13 [18:33]
    Mnie pomogły tabletki IQAcai. Spróbowałam po 6 nieudanych dietach. Na tabletkach było mi znacznie łatwiej sobie z tym poradzić. Nie wiem do końca jak to działa, ale nie miałam takiego apetytu, eliminowałam to co szkodliwe. I jakoś się udało stracić 8 kg w 2 miesiące.
  • gość 2017.01.19 [12:57]
    Na foreverslim straciłam 13 kg, czyli w zasadzie tyle, ile miałam nadwagi, a właśnie takiego efektu oczekiwałam.
    Jak na razie wprowadziłam do mojego życia coś całkowicie nowego - ruch. Biegam nawet po godzinie dziennie, nigdy bym nie wpadła na to, że kiedykolwiek bieganie może stać się moim nałogiem.
  • tolla 2017.02.09 [12:06]
    Ja przy diecie stosuje suplement Silvets http://nplink.net/3dn4XeXH nie ćwiczę bo len jestem i mi się nie chce, już wiem ze nie sa mi potrzebne bo na rzeźbie mi nie zależy . Po miesiącu nie jedzenia słodyczy i węglowodanów schudłam nie całe 3 kg . W drugim miesiącu do diety dołączył al Silvets i schudłam 7kg wiec już mam 10 za sobą jeszcze 10 i będzie idealnie
  • gośćMarysia 2017.02.13 [20:44]
    Mi akurat pomogły tabletki Foreverslim.Tylko od samego początku nie liczyłam na pomoc samych tabletek.Zmieniłam dietę nie podjadałam nie piłam słodkich gazowanych napoi.Tabletki potraktowałam jako wspomaganie.U mnie spadek wagi to 8 kg .W sumie chciałam schudnąć 10 kg ale ztymi dwoma poradziłam sobie bez wspomagania Foreverslimem.
  • gość 2017.02.21 [11:18]
    Ja przy wyborze tabletek kierowałam się opinią internautów.Z całej gamy tabletek również wybrałam Foreverslim.U mnie po miesiącu stosowania waga pokazała 5 kg teraz mija drugi miesiąc i łącznie schudłam już 9 kg.Wyboru chyba dokonałam dobrego.
  • gość 2017.02.21 [14:33]
    zadne tabletki nie sa tak dobre jak zwykle cwiczenia. wiadomo ze na poczatku moze bedzie Ci troche ciezko ale po kazdym dniu jest coraz latwiej i sie w koncu do tego przyzwyczaisz. Ja mialam kryzys jak chodzilam do Saturn Fitness ale to dlatego ze mialam zbyt dluga przerwe, po tygodniu juz jest super i wyniki coraz lepsze
  • gość 2017.02.25 [16:18]
    Ja odchudzanie wspomagane Foreverslimem mam dawno za sobą a rezultaty utrzymują się do dzisiaj.Szczerze powiem że zaczynając kurację wcale nie spodziewałam się aż tak spektakularnych efektów.Spokojnie dzięki tym tabletką można schudnąć 17 kg a to jest bardzo dużo.
  • Patryk45 2017.03.01 [20:36]
    Do diety i ćwiczeń moim zdaniem warto stosować również suplementy diety,osobiście używałem IQacai i jestem bardzo zadowolony z jego działania,jeżeli chcesz się dowiedzieć o nim więcej to zapraszam na iqacai.pl
  • gość 2017.03.02 [12:21]
    Ja z kolei Foreverslim wprowadziła dopiero niedawno do swojej diety.Ale już widzę różnicę między odchudzaniem z Foreverslimem a bez niego.Jeżeli uda mi się schudnąć 11 kg dzięki tym tabletką to uznam to za spory sukces.
  • gość 2017.03.03 [10:33]
    Kiedyś pisałam że takie tabletki nie działają i że tylko dieta... teraz wiem że jedno nie wyklucza drugiego. Stosuje Slimcea i mam dalej swoją diete a efekty są dużo lepsze co potwierdza ich działanie.
  • ZuzannaMakarewicz 2017.03.19 [00:46]
    Żadne tabletki nie sprawią że nagle magicznym sposobem zrzucicie kilogramy. Ja jak odchudzałam się przed ślubem, to wspomagałam się habaicyną, żeby skutecznie, bez żadnych negatywnych skutków ubocznych i przede wszystkim w naturalny sposób przyspieszyć metabolizm (wiadomo że jak się zastosuje wyciąg z rośliny to nie zaszkodzi, jak ta tona chemii w reklamowanych pigułach), ale do tego trzeba jeszcze ćwiczeń i zmian w codziennym odżywianiu. Tak więc zadbajcie o siebie kompleksowo.
  • gość 2017.03.27 [18:27]
    Dzięki Slimunox udało mi się schudnąć.Dla mnie jest to bardzo ważne ale ważniejsze dla mnie jest to że w ciągu tych trzech miesięcy nauczyłam się tego jak jeść aby nie przytyć.Trzymam się tego i prawidłowa waga się utrzymuję .Kolejną rzeczą jest to że polubiłam ******ie zaamierzam z niego rezygnować.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...