Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikolkniklolalalla

Jakie tabletki wspomagające odchudzanie są dobre?

Polecane posty

Gość natalusiaaaa
szczerze mówiąc sama się zastanawiam nad zakupem tabletek, tyle, że jakos nie wierzę w te reklamowane specyfiki :/ trafiłam tu http://forum.szafa.pl/5/7255931/tabletki-na-odchudzanie-suplementy-diety-zbiorczy,86.html#msg-8014175 i już sama nie wiem, sporo dziewczyn tam krytykuje w ogole pomysl tabletek. a co myslicie o zazywaniu chromu? chyba nie jest tak szkodliwy jak te reklamowe produkty?stosowala ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie zielona kawa max -polecila mi instruktorka od fitness i tego sie trzymam nie bede zmieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereskka
hejka, ja przytyłam ostatnio ok 8kg, i jakoś nie moge się pozbyć tych kilogramów trochę ćwiczę i staram się nie podjadać. Waga stoi w miejscu i tak się zastanawiam nad jakimś suplementem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tereska jak chcesz to dodaj sobie do diety zieloną kawę max, jak jeszcze będziesz ćwiczyc to waga na pewno spadnie. Sama zobacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam się na Foreverslim i wcale nie żałuje tego wyboru .Może nie zakończyłam jeszcze kuracji ale juz schudłam znacznie.Spodnie które do tej pory nosiłam są mi za duże.Już teraz jestem pewna że kuracje uda mi sie skończyć pełnym sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandralee
Stosuje od niedawna zieloną kawę max, już mogę powiedzieć , że działa , moja waga spada w dół a dodatkowo mam dobrą energie do ćwiczeń. Na fitness chodze kilka razy w tygodniu regularnie , staram się nie opuszczać zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elegancko dzięki suplementowi figurena zaczęłam w końcu chudnąć, po pierwszym tygodniu stosowania już 2 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatianka21
Polecam zieloną kawę max jestem zadowolona moja waga w końcu ruszyła w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suplement który sprawnie zwiększa metabolizm oraz zmniejsza uczucie głodu to Slimcea. Używam go jako uzupełnienie mojej zbilansowanej diety. Dzięki temu mam spory spadek wagi bliski 3kg miesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJurga
Moje odchudzanie skończyło się na utracie 13 kg.A to wszystko dzięki tabletką Foreverslim.Jestem bardzo zadowolona że to właśnie je wybrałam.Teraz mogę powiedzieć że można schudnąc i to bez efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh dziewczyny, nie żadne tabletki tylko ruszenie tyłka na siłownię i dietka :) W codziennej żywności jest wystarczająco dużo chemii która nam szkodzi a tu jeszcze tabletki, których to skutek uboczny to utrata wagi. Na efekty trzeba niestety cierpliwie poczekać. tylko wytrwali osiągają sukcesy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zochasza
Od stycznia do diety dodaje zieloną kawę max , która daje mi energii i spala tkanke tłuszczową. Jestem zadowolona moja waga idzie w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje odchudzanie wspomagam tabletkami slimcea. Kupiłam je dla samego hamowania łaknienia, ale dodatkowo pomogły mi zrzucić moje nadmiary tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanntanass
jak dla mnie zielona kawa max pomaga spalić szybko tkankę tłuszczową i nie mam po niej takiego łaknienia jak miałam wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fontalissa
Słyszałam pozytywne opinie o zielonej kawie max, chyba się pokuszę, tak więc dam znać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorottadak
Ja jeszcze sie nie zdecydowałam , chodze na fitness regularnie ale coś mało spadam na wadze a przydało by się tak 6kg zrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczkaczerwona
Po kontuzji nogi teraz wchodzę w treningi ale jakoś tak ciężko idzie ponieważ moja waga niestety poszła w górę. Widze , że to są polecane różne tabletki ale jakoś tak nie wiem w co wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinaabb
Hej dziewczyny , ćwicze kilka razy na siłowni czasami po treningu wpadnę do sauny . Do diety z polecenia od koleżanki dodaje od niedawna zieloną kawę max i waga trochę już spada. Zobaczcie same, warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Papryczka czerwona ja też miałam kontuzje , głowa do góry trzeba czasu,nic szybo tak nie działa. Nie trzeba wchodzić w tabletki odchudzające, czas i regularność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinkaala
Dziewczyny trzeba ćwiczyć nie poddawać się zachęcam do zajęć TMT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odchudzam się stosując tabletki Foreverslim.Jest to moje pierwsze odchudzanie wspomagane tabletkami i muszę powiedzieć że z efektów jestem bardzo zadowolona.Na pewno jest lżej niż na samej diecie no i waga też spada szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za to skusiłam się na tabletki Slimcea z tego względu że widziałam jakie efekty osiąga moja koleżanka. Wcześniej ani myślałam o tego typu środkach ale jak zaczełąm jej zazdrościć coraz lepszej figury zamówiłam kuracje ze slimcea. Nie zawiodłam się. Tak jak na nią, na mnie też zadziałały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczkaczerwona
Zdecydowałam się na zieloną kawę max, dodam do tego ćwiczenia i mam nadzieję , że waga ruszy w dół. Dzięki za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam problem ,ćwicze regularnie ale waga mało spada , może bym weszła w suplementy ale jakoś się obawiam , czy rzeczywiście ich sklad jest naturalny i nie ma skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzata25
Zrobię rekonesans co i jak, jeszcze się nie zdecydowałam, ale na pewno wybiorę takie , które mają naturalny skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betkaalena
Naturalny skład to polecam zielona kawa max- zobacz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu mogę oboma rękoma podpisać się pod opinią na temat Foreverslimu.Tabletki super chociaż na początku podchodziłam sceptycznie ale i dużej je brałam tym byłam lżejsza i szczęśliwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leokadia44
Dokonałam wyboru i zakupiłam zieloną kawę max, moja waga spada a ja mam energię do ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwerka
Jak dla mnie to regularne ćwiczenia , basen masaże , saunna, plus dieta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ruchu i diety stosuje preparat na odchudzanie Slimcea. Świetnie hamuje łaknienie i przyśpiesza przemianę materii. Z odpowiednią dietą można schudnąć kilka-kilkanaście kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×