Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikolkniklolalalla

Jakie tabletki wspomagające odchudzanie są dobre?

Polecane posty

Gość gość
ja jestem już 8 miesięcy po skończeniu kuracji slimcea, schudłam 13 kilogramów, i nie mam żadnego efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba uważać, ale stosowałam kiedyś Clen Burexin - spalacz bardzo fajny. Dodatkowo brałam Karnityne już nie pamiętam jaką różową z Treca. Były super efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dobrą ospinie na temat preparatu slimcea. żadnych efektów ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również przechodziałam kuracje suplementem slimcea i jestem zadowolona z tych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia co to jest, bo od kiedy stosuje tabletki slimcea nie interesuje mnie nowy rynek tabletek czy inny specyfików, ona okazała się bardzo skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylenka22
Ja chudnę średnio 4-5kg na miesiąc i tak jest rozsądnie. Nie katuję się dietą, ponieważ stosuję dietę 5:2 o której możecie przeczytać tutaj http://dietbooster.pl/ ;) efekty widać :) no i oczywiście się ruszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście przekonałam się do diety limvena, wybrałam smak czekoladowy bo bez bicia przyznam się że uwielbiam czekolade i rzeczywiście ten koktajl dietetyczny był w stanie zapewnić mi jej smak , ale to nie najważniejsze, bo ona rzeczywiście zapewniała mi uczucie sytości, może i cięzko było mi przejść piewrszy miesiąc kuracji ale opłacało się, widać to teraz po mojej sylwetce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam o tej limvenie, rzeczywiście jest taka skuteczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, jak się nad nią zatanawiasz to jest tojaknjabardziej skuteczna dieta, bo to jest dieta ni eżadne tabsy, ai przy okazji fajne smaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosuje limvena, jak ktoś się zastanawia to szczsrze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerii
Dla mnie nie ma nic lepszego niż tabletki Foreverslim.To dzięki tym tabletką w końcu zaczęłam wyglądać jak człowiek.Pierwsze większe zmiany zauważyłam po miesiącu.A po trzech wchodziłam bez problemy w spodnie z liceum.Dla mnie Foreverslim to rewelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem nie słyszłam o tych tabletkach, za to brałam slimcea która pomogła mi schudnąć w bardzo szybkim tempie, bez żadnych efektów ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepsze i najbardziej skuteczne to tabletki Foreverslim.Te tabletki to nie żadna nowość sa one na rynku już bardzo długo.Dzięki nim nie schudłam tylko ja ale i też część moich koleżanek.I wszystkim nam sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz mi natomiast pomogła slimcea, kiedyś zastanawiałam się nad innymi ale slimcea ma podany skład na stronie producenta dzięki czemu mogłam go sprawdzić, czy aby nie jest szkodliwy, wszystko było ok więc go zamówiłam stosując te tabletki miałam diete 1500 kalorii i ułożony plan terningowy na siłowni, po 3 miesiącach miałam juz 14,5 klograma mniej siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam stronę tabletkiodchudzanie.co.pl Znajduje się tam na bieżąco aktualizowany ranking najpopularniejszych suplementów na odchudzanie. Ja z nadwagą borykałam się od kilku lat. Właściwie wszystko zmieniło się po ślubie, przed byłam szczupłą dziewczyną. Dogadzanie mężowi i jednocześnie sobie odbiło się na mojej sylwetce.Na stronie tabletkiodchudzanie.co.pl kupiłam tabletki i już 8 kg za mną. Cel to 15 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaGonia34
U mnie problem pojawił się po urodzeniu pierwszego dziecka, czyli 6 lat temu. Drastycznie przybywało mi wagi i byłam załamana. Próbowałam różnych preparatów ziołowych w połączeniu z ćwiczeniami takimi jak basen, fitness i rower. Nie dawało to efektu jaki chciałam osiągnąć, ale do czasu. Wertowałam różne fora w poszukiwaniu cudownego środka i znalazłam. Nazywa się Therma Cuts i kupiłam go na stronie http://chudne-szybko.pl/ postanowiłam zaryzykować i spróbowałam. Schudłam 18 kilo i teraz moja waga mnie satysfakcjonuje. Teraz już trzymam wagę i nie dopuszczę się do takiego stanu jak kiedyś :) Polecam wszystkim ten suplement, tylko uważajcie na podróbki bo w internecie takich pełno. Podaję Wam sprawdzony sposób przeze mnie. Aha i możecie produkt przetestować przez miesiąc jednak ja polecam kupić na 3 miesiące, wyjdzie taniej a ja niestety przepłaciłam. Jednak i tak jestem zadowolona że schudłam. Pozdrawiam Małgosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość di wi
Ja kupują tabletki zaufałam sprawdzony i znanym.Foreverslim pozwolił mi na szybki spadek wagi.Skład tych tabletek to tylko składniki pochodzenia naturalnego żadna chemia.W połączeniu z dietą i ruchem efekty są rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele razy próbowałam zrzucić wagę i to nie jest żadna tajemnica że kiedyś byłam gruba jak nie powiem co. Stosowałam naprawdę dużo suplementów niektórych nawet tu opisanych i nie przyniosło to żadnego rezultatu niestety, może była to moja wina nie wiem. Ale jak już moja mama mi powiedziała że wyglądam grubo to powaażnie się za siebie wziełam. Ustaliłam diete, sama ją sobie dobierałam, kupiłam karnet na silownie i rower, ogólnie ćwiczyłam 4 razy w tygodniu i do tego jeszcze kupiłam suplement slimcea, bez niego na pewno nie miałabym takiego efektu jaki osiągnełam bo w ciągu zaledwie 3 miesięcy zrzuciłam 14 kilogramów! moim zdaniem bardzo oszałamiający wynik, oczywiście nie uzyskany za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lafi27
Foreverslim biorę tylko i wyłącznie dla tego że widziałam efekty jakie dają te tabletki.Dzięki nim schudła moja koleżanka.I gdyby nie to pewnie bym się na nie nie zdecydowała.A jakie efekty u mnie według mnie rewelacyjne bo już pozbyłam sie 8 kg a jeszcze prawie połowa kuracji przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezkonkurencyjna okazała się dla mnie slimcea dzięki niej udało mi się schudnać 11 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma swoje zdanie.Dla mnie takimi tabletkami numer jeden to Foreverslim.Po w końcu po wielu poszukiwaniach znalazłam środek który w rzeczywisty sposób pomógł mi wygrać walkę z nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkosmo
Mi jak wielu innym tabletki Foreverslim pozwoliły na powrót do normalnego życia.Wreszcie po wielu latach waga pokazała 55 kg.Dla mnie jest to idealna waga.Teraz zrobię wszystko aby już ta waga nigdy sie nie zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubankaanka
Smiało polecam slimcea, te tabletki przyśpieszyły u mnie znacznie proces odchudzania, oczywiście nie łykałam samych tabletek do nich stosowałam diete 1500 kalorii chodziałam na siłownie, zaowocowało to 12 kilogramami mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sudi
Dwa tygodnie temu zaczęłam brać Foreverslim.Liczę na to że do sylwestra dam radę schudnąć chociaż 5 kg.Wydaje mi się że taki spadek wagi będzie już widoczny.Na razie waga pokazała o kilo i trochę mniej myślę że to dobre tempo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urwelka
Zbawienne okazały się dla mnie tabletki slimcea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLinzi
W końcu znalazłam to na to czekałam tak długo. Moje próby odchudzania sie różnymi tabletkami nic nie pomogły! Wystarczyły tylko trzy miesiące z Foreverslimem, a powróciłam do wagi z czasów licealnych.Te tabletki są po prostu rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sporo już było powiedziane na ten temat wg najlepsze są Novoslim, ale to tylko moje doświadczenia bo tylko na tych schudłam i to prawie 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinaaaaaaaaaa
Nie wiem jak inne supelemnty, za to wiem jak działa slimcea bo sama z niej osobiście korzystałam, wynik jest godny podziwu bo po 3 miesiącach schudłam 11 kilogramów, znajome się tak zachwiciły i zazdrościły że same pozamawiały ten suplement, oczywiści tak jak i im mówiłam to i wam napisze że trzeba ćwiczyć i mieć diete a nie same tabletki łykać, one wspomagają cały proces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPapaja
Ja kiedyś nie byłam zwolenniczką brania tabletek.Ale niestety nie dawałam rady na samych dietach.Z dużej ilości tabletek wybrałam Foreverslim.I był to trafny wybór.Z tygodnia na tydzień chudłam .A całe odchudzanie skończyłam z wynikiem -14 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×