Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikolkniklolalalla

Jakie tabletki wspomagające odchudzanie są dobre?

Polecane posty

Gość gość
Jakie tabletki ? Tak naprawdę jest tego sporo , trzeba się zastanowić przed podjęciem decyzji. Ja wybrałam zieloną kawę max, - pomaga schudnąć dodaje energii i ma dobry naturalny skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona kawa max coś słyszałam na ten temat ale jeszcze musze pomysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.piekna24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz powtarzam, dieta musi być. Dopiero wsparcie suplementów. Ja stosuje tabletki Slimcea. Ich działanie oceniam na skuteczne przez to że widać że efekt jest dużo większy. Dieta zwyczajnie utrzymuje sie dzięki hamowaniu łaknienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trochę ćwicze w klubie fitness niestety dużo obowiązków nie pozwala na więcej .Ostatio do diety dodaje zieloną kawę max a moja waga spada jestem zadowolona .,dotego mam energię i motywację. zielonakawamax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może wypróbuje , jestem ciekawa jak zadziała, czytałam , że ma dobry naturalny skład .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka tygodni temu dodałam do swojej diety tabletki zielonej kawy max. Czuję się po nich dobrze mam więcej energii i waga spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na wielu dietach czy suplementach. Najlepszym rozwiązaniem jest odpowiednia dieta dostosowana do organizmu oraz tabletki Slimcea. Efekt który przychodzi każdego dnia bardzo motywuje do przejścia pełnej kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryka252
Ja na odchudzanie polecam zieloną kawę max- dobry skład dobra energia.Waga idzie w dół i koniec z podjadaniem. zielonakawamax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to najlepiej trenowac regularnie i stosować dobrą diete ograniczyć słodycze i waga będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santana252
Widzę , że na topie teraz jest zielona kawa max, tak polecacie to może trzeba sie zainteresować. Ja ostatnio dużo ćwiczę a energii brak. Jakiś kryzys albo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florentynawitamina
Dziewczyny co to za nowosć ta zielona kawa max? Ja do mojej diety dodaje jagody goji, mają dobry skład, taka bomba witaminowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiullala
Jak dla mnie to silna wola i ćwiczymy regularnie plus lekka dieta nie podjadamy , słodycze na bok , nawadniamy się woda a waga na bank spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczkamm
Zielona kawa max podbija rynek , ma dobry skład i bardzo dobre opinie, efekty widoczne .Dla zainteresowanych zielonakawamax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genoweffa88
Ja nie wiem co mam wybrać podtyłam tak ok 10 kg jak przestałam palić i teraz jakoś nie mogę zrzucić tej dychy. Na ćwiczenia mało czasu i brak energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trochę ćwicze na fitnessie ale wiadomo praca więc tylko 3 raz w tygodniu albo nawet dwa. Koleżanki z klubu wspomagają się suplementami ale ja , jakoś się nie przekonałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiinna
Ja będziesz chciała to spróbuj zieloną kawę max ja stosuje , energie mam a waga spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam dziewczyny trzeba uczęszczać na jakieś zajęcia, biegać , tańczyć i waga spadnie a nie tam jakies tam tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikkaa
Ja stosuje tabletki zielonej kawy max , ćwiczę na fitnessie i odrzuciłam słodycze a waga spadła, ok 3 kg w miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośkkaa
Tak zgadzam sie trzeba cwiczyć bo bez tego to nic się nie osiągnie nawet tableteczki nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam dziewczyny cwiczymy wiosna idzie pogoda się robi. Zaprzszam panie na spacerek w weekend do lasu, polecam fajna sprawa, energia potem na kilka dni murowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrykksz
moja dziewczyna tez wspomaga się tabletkami zielonej kawy max- mowi , że dobra waga jej spada a energie do ćwiczeń ma , wiem bo razem biegamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokochanell
Ja jakoś chyba nie przekonam się do tabletek , najlepiej samemu ćwiczyć regularnie i koniec z podjadaniem , jeść małe porcje a częściej. Wiadomo jak najwięcej warzyw i owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkaww
sama chodzę na fitness nie podjadam wieczorami , zachowuje regularnośc i waga spada.Nie trzeba brać tabletek, trochę silnej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorrotta
zielona kawa max ma dobry naturalny skład , dużą zawartość wyciagu z zielone kawy i dorze spala tkanke tluszczową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlinka
Dla mnie suplementacja Foreverslimem okazała się bardzo ważna.Właśnie dzięki tym tabletką skutecznie radziłam sobie z napadam głodu,a właśnie prze to każda moja dieta kończyła się jedną wielką klapą.Efekty po trzech miesiącach stosowania rewelacyjne 14 kg mniej.W końcu bez problemu kupuje ciuch nie muszę szukać rozmiaru 48.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żanka pp
Po zimie przybywa tłuszczyku tu i tam i nawet jak ćwicze regularnie to waga jakos mało spada, chyba trzeba pomysleć o tabletkach wspomagających odchudzanie. Ja chyba zdecyduje się na zieloną kawe max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiadając na pytaie polecam suplement diety Slimcea. Odkryłąm go w 2013 roku i nei jest tak że stosuje go do dzisiaj, stosowałam na przełomie 2013 / 2014. Nie miałam żadnych efektów ubocznych po za znacznym spadkiem wagi. Byłam bardzo zadowolona. Do dzisiaj jestem ponieważ nie mam już problemów z nadwagą. Nauczyłam się zdrowo odżywiać i nie mam tego problemu. Nawet jeśli bym miała zawsze jest Slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankka
Hej ŻankaPP , ja obecnie dodaje do swojej diety zieloną kawę max , mogę powiedzieć , ze jest ok, waga idzie w dół , Trenuje kilka razy w tygodniu i tak od nowego roku poszło 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam siłownie , fitness , bieganie , basen jak kto woli a nie jakieś tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×