Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikolkniklolalalla

Jakie tabletki wspomagające odchudzanie są dobre?

Polecane posty

Gość Wybitna
gogogog_28 zmówiłam go na piekna24.pl :) Polecam jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogogog_28
Dzięki wybitna, właśnie zamawiam :) podzile się rezultatem za jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbował ktoś cla z zieloną herbatą i l-karnityną z olimpu? pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skuteczne okazały się dla mnie ostatnio popularne tabletki slimcea. sceptycyzm odstawiłam, zamówiłam. biorę 3 tydzień i to wystarczyło żeby można było powiedzieć że są skuteczne. od nowego miesiąca rozpoczynam jeszzce biegać więc pewnie będzie jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatka85R
Slimcea, daje naprawdę cudowne efekty, jeżeli dodamy do niej dobrą diete i ćwiczenia to możemy naprawdę sporo osiągnąć, wystarczy że będziemy mieli sampozaparcie w postawionym przez sibie cealu i nie będziemy z tego rezygnować, mi osobiście udało się schudnąć w ciągu 3 miesięcznej kuracji 11 kilogramów, zważając że idą teraz wakacje, to cudowna sprawa bo nie będe się teraz przynajmniej wstydziła pójść na plaże w stroju kąpielowym, jedyny minus tego że schudłam to fakt że musiałam pokupować sobie nowe ciuchy, ale jakoś to przeboleje heh :) Ogólnie wszystkim którzy chcą polecam ten suplement i będe trzymała za was kciuki abyście mieli takie same efekty, bo schudnąć jest naprawdę cudownym uczuciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka85
Ostatnio dorwałam się do jakiegoś niezależnego rankingu, przykro mi ale nie pamiętam teraz adresu, może same go też znajdziecie, i tam pisali a bardzo dobrych efektach slimcea, że jeżeli ktoś chce z takich rzeczy korzystać to właśnie slimcea bo jest naturalna itp itd, nie powiem zainteresowałam się wtedy tym produktem i zaczełam bardziej szperać na jego temat :) trchę się naczytałam większość opinii jest pozytywna więc chyba zaryzykuje z tym preparatem i dzisiaj go zamówie, mam nadzieje że przyniesie mi takie efekty jakie bym chciała :) Możecie życzyć mi powodzenia, i nie opdowiadajcie że polecacie inny suplement, bo jeżeli kupie to tylko slimcea, jej zaufałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.suple-ranking.pl rzuc okiem to sie dowiesz :) do tego maja super rabaty czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maddlene
racja, nie tabletki a natura :) chodziło C***ewnie o Slimtox zamówisz np na www.slimtox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka85
Na pewno nie chodziło mi o to, nazwa podobna więc myślę że chcecie się poprostu wybić na slimcea :), do tego nie szukałam innego rankingu bo już znalazłam tamten, dzisiaj zamówiłam slimcea i odrazu jak przyjdzie zamierzam zacząć kuracje :) jeszcze na stronie jak ktoś by chciał wiedzieć piekna24.pl jest fajna promocja bo kupująć 2 opakowania 3 dostajesz gratis :) więc 3 miesięczna pełna kuracja kosztuje nas mniej :), zresztą popytałam też koleżanek i okazało się że dwie z nich brały już slimcea i powiedziały że są bardzo zadowolone z jej działania ;) że jest naturalna i ma jawny skład dlatego właśnie ją wybrały, i że inne, może nie wszystkie ale niektóre to straszne dziadostwo, a na slimcea się nie przejachały, a i że po korzystaniu z jej nie ma kompletnie żadnych efektów ubocznych przy czym jedna schudłam 8 kilogramów, a druga 11 kg, więc zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debra12
Zaciekawiłaś mnie tą slimcea, teraz poszepram trochę na jej temat :), albo w sumie wchodzę na stronę i ją zamawiam, skoro powinna działać to zaryzykuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaa1
odżywki białkowe są świetne, bo zmniejszaja apetyt i mniej się je :) jestem świeżo po diecie lat minute(sklepdiety.pl) i tam m.in. stosowałam te odżywki, pozostałe posiłki dobierałam z zalecanej listy i teraz jestem chudsza o 6 kilogramów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaMańka
Najlepsza na odchudzanie jest slimcea, obniża łaknienie i powoduje utrate wagi w bezpieczny dla organizmu sposób :) a to jest nawet ważniejsze od samych traconych kilogramów :) jest naturalna i właśnie przez tą wybrałam ją na swój osobisty suplement na odchudzanie, jak się okazało był to bardzo trafny wybór, schudłam 9 kilogramów i czuję się teraz nie dosyć że chudsza to jeszcze młodsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adikoda
Ja jestem na diecie i biegam, a dodatkowo biorę figurę extraslim - naturalny preparat, który pomaga tkankę tłuszczową spalać. Bezpieczny i skuteczny, więc mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryfocia
Najlepiej jeżeli chodzi o odchudzanie to wybrać sobie diete, ustalić czas i dni ćwiczeń oczywiście tego pilonować i kupic slimcea, ja tak zrobiłam i super efektmi to przyniosło, schudłam w 3 miesiące 10 kilogramów, polecam wziąść się w końcu za siebie jeżeli ktoś ma problem z nadwagą, bo prędzej czy później odbije się to na waszym zdrowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześka31
Również nie zawiodłam się na slimcea, korzystałam zniej przez 4 miesiące i schudłam 15 kilogramów, teraz już nawetnie myśle o jakimkolwiek suplemencie na odchudzanie, ale osoba które chcą to zrobic bardzo szczerze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo na tym produkcie nie idzie się zawieść, sama na nim z dietą i ćwiczeniami schudłam 10 kilogramów i to bez żadnych efektów ubocznych,śmiało polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrekPoznań
Jako facet, a nam trudno się przyznać że korzystali z jakis wspomagaczy, korzystałem z slimcea miałem spore sadło i się do tego śmiało przyznaje, żona nie wierzyła że mogę schudnąć, dlatego wziełem się za siebie zaczołem ćwiczyć ustaliłem diete i brałem te tabletki, opłacało się bo w miesiąc schudłam 13 kilogramów, terazważe 98 i myśle żeby ponowić kurację i zejść do 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata12256
ooo fajnie że jakiś facet się przyznał :) ja stosowałam slimcea i schudłam 11 kilogramów, oczywiście dieta i ćwiczenia :) i chce właśnie chciałabym namówić męża na tę 3 miesięczną kuracje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stusuje slimcea i jest wyśmienicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezstrachu
Również mam bardzo dobre doświadczenie z tym suplementem slimcea, schudłam 12 kilogramów, brak nieoczekiwanych efektów,w ogólnym rozrachunku bardzo poztywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)to bardzo dziwna sytuacja ale mozna to sobie ulozyc czy cos no bez tabletek no 555 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ygnorantka
Dziwna sytucaja? korzystałam już z wielu preparatów, nawet próbowałam schudnąć bez nich efekt był utraty wagi ale po zrobieniu kupy, dopiero slimcea dala mi to czego pragne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja także jestem zadowolona z slimcea, schudłam i to ile, dziewczyny 3 miesiące i 12 kilogrmów mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadne lepiej naturalnie oczyszczać sie sokiem z kiszonej kapusty lub zieloną herbatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spejszyp
zielona herbata? to wcale nie jest dobre poczytajcie trochę o jej działaniu, ja postawiłam na slimcea, naturalny i jawny skład to mnie skłoniło do zakupy i wcale tego nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama slimcea :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też i moim zdaniem zielona herbata nie jest skuteczna, szczególnie te tanie. może i potraktujecie to jako reklame dla mnie to nie istotne bo to wasz wybór co będziecie brały, ale tak jak wcześniej ktoś napisał o slimcea, miał racje, na mnie też zadziałała i to bardzo skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala299
Mi ostatnio koleżanka poleciła SlimCoffee :) Zamieniła zwykłą kawę na tą, zaczęła biegać i 5 kg poszło w miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skończyłam dzisiaj stosować slimcea, diete dalej będze ciągnąć ale ogranicze ćwiczenia,ogólnie efekt 11 kilogramów mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie boisz się efektu jojo ? czy przy nich nie ma czegoś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×