Odpowiedz na ten temat

Jakie tabletki wspomagające odchudzanie są dobre?

• gość 2017.06.08 [21:25]
    U mnie zastosowanie Foreverslimu skróciło się tylko do miesiaca. Ale stało się to tak dlatego, że musiałam zrzucić tylko 5 kilo, a dokonałąm tego w miesiąc.
  • gość 2017.06.09 [12:37]
    ja polecam african mango, znalazłam na http://odchudzanie-poradnik.pl. Puki co w miesiąc schudłam 4 kg, jak dla mnie to bardzo dobry wynik
  • gość 2017.06.09 [17:11]
    2 lata temu ważyłam ponad 100 kg teraz waze 70kg. Na poczatku brałam różne wynalazki arkikan magno foreve slim i inne slimcea, rok czasu i nic. Poszlam do dietetyka, rozpisał mi odpowiednia diete (dodam ze nie glodowke), znajomy trener rozpisal mi cwiczenia i po kilku tygodniach waga spadała ekspresowo w dół. Bez zadnego faszerowania sie gooownem. Ja rozumiem ze szef kaze Ci pisac ze to wszystko jest oh i ah, ale zastanow sie nad zmiana roboty a nie bezmyslnie klepiesz. chcesz miec ludzi na sumieniu? A Pan z laborghini siedzi bo klamal ze po tych specyfikach schudniesz itd a guzik to dawalo. to jest oszustwo, za to sie idzie do pierdla
  • gość 2017.06.13 [10:23]
    Czasem nawet odpowiednio dobrana dieta nic nie daje :l A jestem tego najlepszym przykładem, chodziłam do dietetyka i na siłownie. Waga dopiero spadła w momencie skorzystania z kaplanexu.
  • gość 2017.06.13 [10:43]
    Niestety nie wszyscy sa w stanie to zrozumieć. Ja też jestem już na entej diecie, tak samo ćwiczenia i nic... Zastanawiam sie nad tym środkiem o którym piszesz, możesz o nim coś więcej powiedzieć?
  • gość 2017.06.13 [10:51]
    A co dokładniej chcesz wiedzieć? Większośc informacji znajdziesz na stronie kaplanexu. Tabletki są ziołowe, dzięki czemu łatwo się przyswajają, a moja waga spadła o jakieś 8 kilogramów w miesiąc.
  • gość 2017.06.13 [11:09]
    Czy są jakieś negatywne odczucia przy korzystaniu z nich? Ile jestem w stanie zrzucic w dwa tygodnie? Gdzie można je kupic?
  • gość 2017.06.13 [11:33]
    Nie zauważyłem u siebie zadnych jakiś negatywnych następstw, wszystko było okey. Nie wiem ile Ty możesz zrzucić, w moim wypadku po dwóch tygodniach było 5 kilogramów. Strona producenta kaplanexu oczko.gif
  • gość 2017.06.13 [11:45]
    Po kaplanexie raczej nie zauwazysz negatywnych efektów bo to właściwie same zioła. Spoko działają bo blokują uczucie głodu.
  • gość 2017.06.22 [12:54]
    dobrymi tabletkami okazały się dla mnie akurat Slimcea. Stosowałam je nie przerwanie przez 3 miesiące. Tyle trwa pełna kuracja. Początek słaby ale koniec genialny. Spadek wagi bliski 15kg po pełnej kuracji
  • gość 2017.06.23 [19:20]
    Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to Foreverslim,dzięki nim w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 11 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i nie mam żadnego efektu jojo, tak często występującego podczas korzystania z innych tego rodzaju produktów.
  • gość 2017.06.24 [23:59]
    Śmiało mogę polecić http://track.gojiberry500.pl/product/GojiBerr y500/?pid=155&amp ;uid=52825. Działa usmiech.gif
  • gość 2017.06.26 [14:10]
    U mnie oczyszczanie organizmu trwało dość długo. Zrezygnowałam po pierwsze z kosmetyków na bazie pochodnych ropy naftowej – lepsza „wentylacja” skóry. Zaczęłam robić inhalacje praktycznie codziennie na górne drogi oddechowe. Później AmlaSlimMax na wyrównanie pracy jelit, na odrobaczenie, na usunięcie toksyn, a ostatecznie jakieś 3.5 litra wody niegazowanej dziennie na nerki. Takie podejście się u mnie bardzo sprawdziło. Nie mam już nawet oznak nerwicy i depresji. Humor idealny. Wstaję wypoczęta. Naprawdę dużo plusów.
  • gość 2017.06.26 [15:45]
    jakie tabletki? ŻADNE!
  • gość 2017.06.28 [06:01]
    W moim przypadku zastosowanie Slimunox miało konkretny wymiar - 14 kg mniej na wadze 3 rozmiary mniej w ubraniach... Jedyny minus tego wszystkiego, z punktu widzenia męża, to potrzeba całkowitej wymiany moich rzeczy w garderobie..
  • gość 2017.06.28 [09:46]
    B Shape mozesz sobie sprobowac jest bardzo dobry tu jest sklad
    http://www.bshape.pl/#skladniki
    ja zawsze czytam sklad bo to w sumie tylko do tego sie sprowadza zeby rozróżnić tabletki i ich dzialanie, b shape ma ekstrakt z nasion fasoli i ekstrakt z lisci zielonej miety, dla mnie najwazniejsze rzeczy
  • namyo 2017.07.06 [14:30]
    Najpierw siłownia! Później odchudzanie tabletkami, ja używałam z http://www.ogarnijsieicwicz.pl/
  • yuiikk 2017.07.07 [15:07]
    Mój kumpel wylądował w szpitali przez robaki i od tamtego czasu profilaktycznie przechodzę domowe odrobaczanie. Możesz teraz oczyszczanie połączyć z odchudzaniem. Ja wykorzystuję AmlaSlimMax, bo wiem, że to jest sprawdzona receptura. Dużo czytałem o różnych suplementach i ostatecznie na ten produkt do odrobaczania się zdecydowałem. Jak się nigdy w życiu nie odrobaczałaś to na 100% coś masz w organizmie, a to mocno przeszkadza w traceniu wagi. Dziwnie, że o tym zjawisku tak mało się dyskutuje.
  • gość 2017.07.12 [09:13]
    Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi sie uzyskać po zastosowaniu Slimunox. W 3 miesiące schudłam 11 kilo
  • gość 2017.07.18 [06:27]
    Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzaznie. Stosuję Slimunox dopiero drugi miesiąc, a już z ubraniami mam problem, bo są za duże... Ale jeszcze z wymianą garderoby sie wstrzymuję, bo nie będę w 100% jej wymieniała co dwa miesiące
  • gość 2017.07.18 [19:10]
    polecam Slimcea dlatego że dodatkowo świetnie blokują łaknienie na słodycze
  • gość 2017.07.25 [07:48]
    Ja postawiłam na znane i bardzo skuteczne tabletki Slimunox.W moim przypadku spadek wagi to 10 kg ale pewnie było by znacznie więcej gdybym stosowała się do wszystkich zasad kuracji.Ale dla mnie to i tak dużo biorąc pod uwagę że łykałam tylko tabletki i nie robiłam nic więcej
  • gość 2017.07.26 [12:23]
    Zapraszam na ranking tabletek na odchudzanie - http://jettec.pl - tylko sprawdzone metody odchudzania
  • gość 2017.07.27 [06:06]
    Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu odchudzania jaki udało mi się osiągnąć. W 3 miesiące schudłam 14 kilo
  • renatall 2017.09.07 [10:52]
    Przeszłam całą kurację tabletkami Amla Slim Max i jestem zadowolona – głównie z tego względu że udało się pozbyć kilogramów nie tracąc przy tym zdrowia, a niestety sporo takich suplementów ma dość ciężkie dla organizmu skutki uboczne. Tutaj jestem minus 10 kilogramów, czuję się dobrze, wyniki badań mi się poprawiły i co najlepsze – waga stoi, nie ma jojo.
  • gość Patrycja 2017.09.11 [18:27]
    Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Slimunoxu, natomiast totalnie wcześniej rozczarowały mnie African Mango 900
  • gość 2017.09.13 [11:40]
    prawda jest taka, że na każdego działa co innego. Przetestowałam już kilka suplementów, najlepszymi okazały się prosto od brytyjskiego producenta vital progres amlan forte. Jak na razie po dwóch miesiącach schudłam 7 kg
  • Ilona_Włocławek 2017.09.13 [16:00]
    Tabletki?! Dziewczyno, wskakuj na rower. Nie trzeba na to wydac fortuny, ja mam taki z media expert i sie swietnie sprawdza - a schudlam juz 5 kilo i przy okazji zmniejszyl mi sie cellulit. Tabletkami tego nie zrobiszoczko.gif
  • gość 2017.09.13 [20:06]
    Same tabletki nie pomogą to fikcja, najwyżej przeczyszczą organizm, a potem efekt jojo murowany. Ważny jest ruch, racjonalne żywienie.Mi udało się sporo schudnąć w krótkim czasie korzystając z tej diety połączonej z ćwiczeniami http://dieta-lux.pl/44535
  • gość 2017.09.18 [09:43]
    oczywiście, że ćwiczę po pierwsze dlatego, żeby mieć lepsze efekty a po drugie, żeby skóra nie była wiotka czy wisząca. Samo się nic nie zrobi usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...