Odpowiedz na ten temat

Jakie tabletki wspomagające odchudzanie są dobre?

• gość 2017.06.08 [21:25]
    U mnie zastosowanie Foreverslimu skróciło się tylko do miesiaca. Ale stało się to tak dlatego, że musiałam zrzucić tylko 5 kilo, a dokonałąm tego w miesiąc.
  • gość 2017.06.09 [12:37]
    ja polecam african mango, znalazłam na http://odchudzanie-poradnik.pl. Puki co w miesiąc schudłam 4 kg, jak dla mnie to bardzo dobry wynik
  • gość 2017.06.09 [17:11]
    2 lata temu ważyłam ponad 100 kg teraz waze 70kg. Na poczatku brałam różne wynalazki arkikan magno foreve slim i inne slimcea, rok czasu i nic. Poszlam do dietetyka, rozpisał mi odpowiednia diete (dodam ze nie glodowke), znajomy trener rozpisal mi cwiczenia i po kilku tygodniach waga spadała ekspresowo w dół. Bez zadnego faszerowania sie gooownem. Ja rozumiem ze szef kaze Ci pisac ze to wszystko jest oh i ah, ale zastanow sie nad zmiana roboty a nie bezmyslnie klepiesz. chcesz miec ludzi na sumieniu? A Pan z laborghini siedzi bo klamal ze po tych specyfikach schudniesz itd a guzik to dawalo. to jest oszustwo, za to sie idzie do pierdla
  • gość 2017.06.13 [10:23]
    Czasem nawet odpowiednio dobrana dieta nic nie daje :l A jestem tego najlepszym przykładem, chodziłam do dietetyka i na siłownie. Waga dopiero spadła w momencie skorzystania z kaplanexu.
  • gość 2017.06.13 [10:43]
    Niestety nie wszyscy sa w stanie to zrozumieć. Ja też jestem już na entej diecie, tak samo ćwiczenia i nic... Zastanawiam sie nad tym środkiem o którym piszesz, możesz o nim coś więcej powiedzieć?
  • gość 2017.06.13 [10:51]
    A co dokładniej chcesz wiedzieć? Większośc informacji znajdziesz na stronie kaplanexu. Tabletki są ziołowe, dzięki czemu łatwo się przyswajają, a moja waga spadła o jakieś 8 kilogramów w miesiąc.
  • gość 2017.06.13 [11:09]
    Czy są jakieś negatywne odczucia przy korzystaniu z nich? Ile jestem w stanie zrzucic w dwa tygodnie? Gdzie można je kupic?
  • gość 2017.06.13 [11:33]
    Nie zauważyłem u siebie zadnych jakiś negatywnych następstw, wszystko było okey. Nie wiem ile Ty możesz zrzucić, w moim wypadku po dwóch tygodniach było 5 kilogramów. Strona producenta kaplanexu oczko.gif
  • gość 2017.06.13 [11:45]
    Po kaplanexie raczej nie zauwazysz negatywnych efektów bo to właściwie same zioła. Spoko działają bo blokują uczucie głodu.
  • gość 2017.06.22 [12:54]
    dobrymi tabletkami okazały się dla mnie akurat Slimcea. Stosowałam je nie przerwanie przez 3 miesiące. Tyle trwa pełna kuracja. Początek słaby ale koniec genialny. Spadek wagi bliski 15kg po pełnej kuracji
  • gość 2017.06.23 [19:20]
    Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to Foreverslim,dzięki nim w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 11 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i nie mam żadnego efektu jojo, tak często występującego podczas korzystania z innych tego rodzaju produktów.
  • gość 2017.06.24 [23:59]
    Śmiało mogę polecić http://track.gojiberry500.pl/product/GojiBerr y500/?pid=155&amp ;uid=52825. Działa usmiech.gif
  • gość 2017.06.26 [14:10]
    U mnie oczyszczanie organizmu trwało dość długo. Zrezygnowałam po pierwsze z kosmetyków na bazie pochodnych ropy naftowej – lepsza „wentylacja” skóry. Zaczęłam robić inhalacje praktycznie codziennie na górne drogi oddechowe. Później AmlaSlimMax na wyrównanie pracy jelit, na odrobaczenie, na usunięcie toksyn, a ostatecznie jakieś 3.5 litra wody niegazowanej dziennie na nerki. Takie podejście się u mnie bardzo sprawdziło. Nie mam już nawet oznak nerwicy i depresji. Humor idealny. Wstaję wypoczęta. Naprawdę dużo plusów.
  • gość 2017.06.26 [15:45]
    jakie tabletki? ŻADNE!
  • gość 2017.06.28 [06:01]
    W moim przypadku zastosowanie Slimunox miało konkretny wymiar - 14 kg mniej na wadze 3 rozmiary mniej w ubraniach... Jedyny minus tego wszystkiego, z punktu widzenia męża, to potrzeba całkowitej wymiany moich rzeczy w garderobie..
  • gość 2017.06.28 [09:46]
    B Shape mozesz sobie sprobowac jest bardzo dobry tu jest sklad
    http://www.bshape.pl/#skladniki
    ja zawsze czytam sklad bo to w sumie tylko do tego sie sprowadza zeby rozróżnić tabletki i ich dzialanie, b shape ma ekstrakt z nasion fasoli i ekstrakt z lisci zielonej miety, dla mnie najwazniejsze rzeczy
  • namyo 2017.07.06 [14:30]
    Najpierw siłownia! Później odchudzanie tabletkami, ja używałam z http://www.ogarnijsieicwicz.pl/
  • yuiikk 2017.07.07 [15:07]
    Mój kumpel wylądował w szpitali przez robaki i od tamtego czasu profilaktycznie przechodzę domowe odrobaczanie. Możesz teraz oczyszczanie połączyć z odchudzaniem. Ja wykorzystuję AmlaSlimMax, bo wiem, że to jest sprawdzona receptura. Dużo czytałem o różnych suplementach i ostatecznie na ten produkt do odrobaczania się zdecydowałem. Jak się nigdy w życiu nie odrobaczałaś to na 100% coś masz w organizmie, a to mocno przeszkadza w traceniu wagi. Dziwnie, że o tym zjawisku tak mało się dyskutuje.
  • gość 2017.07.12 [09:13]
    Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi sie uzyskać po zastosowaniu Slimunox. W 3 miesiące schudłam 11 kilo
  • gość 2017.07.18 [06:27]
    Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzaznie. Stosuję Slimunox dopiero drugi miesiąc, a już z ubraniami mam problem, bo są za duże... Ale jeszcze z wymianą garderoby sie wstrzymuję, bo nie będę w 100% jej wymieniała co dwa miesiące
  • gość 2017.07.18 [19:10]
    polecam Slimcea dlatego że dodatkowo świetnie blokują łaknienie na słodycze

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...