Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość temx

dr Katarzyna Turczynska

Polecane posty

Gość temx

Na tym forum ciagle polecana jesz dr Katarzyna Turczynska, wydaje mi sie to podejrzyne bo polecaja ja kobiety z calej Polski czy to nie jakas kryptoreklama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na sto procent
na 100% jest to kryptoreklama,piszą ją jej pielegniarki w chwilach wolnych od pracy albo sama stuka w klawiaturę.jest to jakiś gabinet na głębokim za...piu gdzie lasy w promieniu 20km.Ale reklama dźwignią wiesz czego.Ja bym 300 km nie jechała tylko dla tego że ktoś podpuszcza na forum.pozdro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGGG
Wygląda to na antyreklamę prowadzoną przez innych być może zazdrosnych lekarzy. Ja, wczoraj w Salonie, w którym przyjmuje p. Kasia umówiona byłam na konkretną godzinę, ale Pani , która siedziała obok mnie przyszła zapytać o zmarszczki i mówiła, że czeka 2 godziny, żeby się na chwilę załapać i tylko zapytać. Nie chcę robic nikomu reklamy czy anty reklamy. Ale sądzę, że niskie ceny i to, że wychodzi jej to co robi to najlepsza reklama. Ja ją polecam bo jestem zadowolona. A klientów widzę, że jej nie brakuje. A to, że jest z małego miasta, widocznie jej jeszcze nie zmanierowało. To dobrze dla nas, klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGGG
Nie dajmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaL
Nie musisz jechac 300km, mozesz wybrać lekarza na miejscu. Ja jestem zadowolona z P. Kasi. Ona przyjmuje w różnych miastach. Wychodzi z niskimi cenami i profesjonalizmem do klientek takich jak my. Wiem, że przyjmuje w Kaliszu, w Poznaniu i w Szczecinie . Nie dziwie się, żę ktos kto bierze za to samo 2 razy tyle jest na nią zły. Może warto trochę opuścić doktorki? Wówczas częściej do Was bedziemy przychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaL
Jeszcze dodam, ze ja skorzystałąm z tej kryporeklamy innych klientek i teraz jestem zadowolona. Mam łądne usta. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na sto procent
Jak tak to może i ja skorzystam.Ale powiedzcie czy te ceny są takie jak słyszałam np 700zł za 1 ampułkę kwasu hialuronowego? Usta 600zł-to prawda?Jesli sie mylę to poprawcie mnie.hejka..Podajcie ceny >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaL
Za 1 ampułke kwasu hialuronowego Tiosal, po którym nawet nie spuchłam zapłaciłam 600zł ze znieczuleniem. Opakowanie po nim dostałam do ręki, żebym wiedziała co mi wstrzyknięto.Za obstrzał jednej okolicy Botoxem 400zł. I wygladam cudnie. Reszty nie wiem, sama sie dowiedz. Za to jak teraz łądnie wyglądam i za niskie ceny sama moge zrobic reklamę. No, chyba największą reklamę to zrobiła dr Kasi Temx. No, jeszcze dojazd kosztował mnie jakąś stówke na paliwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaanka
Nie tylko dr.Turczynska ma takie ceny,zorientujcie sie w innych gabinetach. Z tego co wiem to cena wypelnienia zalezy od ilosci, ceny i klasy wypelniacza, teosyal jest jednym z tanszych, ale jest tez krotko na rynku i nie wiadomo jakie beda skutki odlegle wypelnienia. Ja za botox placilam 350 zl za kurze lapki, 400 za lwia zmarszczke, wiem ze wypelniacze to koszt od 500 do 1000 zl, lipoliza od 400 zl reszty nie wiem ale zawwsze mozna zadzwonic zainteresowanym moge podac namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaL
Rudanko, to polecaj swoje. A nie, że obrabiasz lekarce tyłek, a piszesz zagadkami. Po to jest forum żeby dzielic sie przezyciami, cenami i innymi. Ja jestem zadowolona. Bo ładnie wygladam, nie spuchłąm, jak inne pisały po wypełnieniach i tanio. Musisz samam przyznać, że coś w tym musi być. I dlatego jeżdżą do tej sławetnej dr Turczyńskiej z całej Polski. DOBRZE, ŁADNA BUŹKA I TANIO. Jak w reklamie Dosi po co przepłacać? Ale, polecaj innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaanka
czy powiedzialam cos zlego na Pania doktor? ja polecilam ja mojej kolezance ktora pojechala i byla bardzo zadowolona. Chcialam tylko powiedziec ze sa w Polsce rozni lekarze i nie wszyscy zdzieraja tak jak ktos napisal, ja osobiscie korzystam z uslug dwoch lekarzy w bardzo odleglych od siebie miejscach, taki mam tryb pracy ze czasem jestem dluzej w innym miescie. Absoltnie nie byla moim zamiarem krytyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaL
Rudanko, to podaj namiary do swoich lekarzy. Może i ja skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co nie wiem
a co ta pani dokto robi? i czy we wlasnej osobie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na sto procent
Ale słyszałam że ten Teyosal jest słabiutki i nikt ze znanych i renomowanych lekarzy na nim nie pracuje,zadzwoniłam do stowarzyszenia lekarzy zajmujacych się tymi sprawami to mi powidzieli. Masz racje teyosal to Dosia wśród wypełniaczy. Działa krótko i jest tani Moze jednak się skuszę a co mi tam nie mam w domu mennicy a poza tym jak coś nie wyjdzie to będzie krótko i zniknie.Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym teosyalem to chyba nie do konca taka \"dosia\" Poczytalam troche na zgranicznych stronach internetowych, na zachodzie jest tak samo uzywany jak surgiderm. Ma podobno tez mniej zanieczyszczen co powoduje, ze np. nie puchnie sie tak po zabiegu. Sprawdzam dalej. Dam znac. P. Turczynska nie przyjmuje w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xank
Umówiłam się na dziś na popołudnie do dr Turczyńskiej. Jestem już na miejscu od wczoraj, żeby wszystko obejrzeć. Lasów full, ale po wielkomiejskim powietrzu oddycham tu jak nowonarodzona. Rano poszłam zbadać teren. Gabinecik w centrum miasta, ale przy bardzo bocznej uliczce, cisza, spokój. po 9 stał samochód. Pan siedział w poczekalni, ale drzwi wejsciowe zamknięte. Jak chciałam wejść to Pan rozłozył ręce, że nie może otworzyć. Tereny, muszę przyznać, piękne. Warto pomysleć o wypoczynku tutaj. Wieczorem zdam relację z mojego zabiegu. A ponieważ jesteśmy w hotelu 20 m od gabinetu, będę tam zaglądać. Moje usta mają w dniu dzisiejszym zmienić kształt. Na razie Teosyal. Potem może cos na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xank
Moje usta zostały powiększone. Czuję się jakby one same ważyły tonę. Pani Turczyńska bardzo miła. Okazało sie, że studiowała z siostrą mojego męża na jednym roku. Obłożyła mnie zielonymi serwetami, chociaż nie wiem po co bo to tylko usta. 2 zastrzyki znieczulające i po chwili zero czucia w ustach. Weszłam o godz 17.30 a wyszłam o 17.55. Usta nie opuchły bardzo , ale czuję jakby ważyły tonę. To wina znieczulenia. To nie jest moje pierwsze powiekszanie ust. Rok temu miałam robione na maści znieczulajacej tylko i wyłam z bólu. Mam porównanie i powiem tyle, komfort zabiegu niesamowity. Zero bólu. Ten Tesyal to może i Dosia ale cenowa. Nie mam dużych obrzęków, nie mam grud, równo no i taniocha. 6 stówek razem ze znieczuleniem. No, miałam do wyboru do wyboru Tesyal, Surgiderm lub Evolans - wszystko w jednej cenie jak wyżej. Ponieważ 2 ostatnie juz miałam w ustach przyszła kolej na Teosyal. Miasteczko sympatyczne, jakby się tu zatrzymał czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłachomiczka
Czy ktoś poza Xank robił usta u dr Turczyńskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xank
Xank Wrzuciłam na googlu do wyszukiwarki dr Turczyńską i wyskoczyło full, łącznie ze złotymi nićmi i róznymi firmami, które sprzedają środki do medycyny estetycznej. A jak wrzuciłam ta Twoja "Clinik i Madej" nic sie nie pokazało. Wyglada to tak, że Turczyńska używa dużo środków do medycyny estetycznej i dlatego umieszczają ją na wielu stronach. Jak byłam u niej mówiła, że dużo pieniędzy wydaje na szkolenia i zjazdy nie tylko w Polsce. Podobno była nawet w Nowym Yorku u jakiegoś Holmana coś zwiazane z usuwaniem zmarszczek tłuszem. Czy ktoś coś słyszał na ten temat? Może warto sie zainteresować. Nie pytałam, bo trochę głupio, najpierw się dowiem a potem zapytam ją. Zbieram info kto to ten Holman? I od czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altruistka
I lekarz z takim doświadczeniem i wiedzą sprzedaje sie za psie pieniadze? Coś tu nie gra.Zarabia na wypełniaczu 100zł.Ciekawe. Bardzo ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GBUbciia
Pani Doktor, czy Pani to czyta czy nie, nie jest to dla mnie ważne. Całe życie mam jeden problem tłuszcz wiszący na mojej twarzy, spływający na szyję. Jestem pod wrażeniem zdjęć jakie Pani mi przysłała. Różnica niesamowita. Jesteśmy umówione w przyszłym tygodniu. Nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GBUbciia
Byłam dzisiaj z mamą u p. Kasi. Bardzo normalna osoba. Taka swojska. Dobrze sie z nią rozmawia. Wrażenie mam takie że nie wciska kitu. Jak o coś pytałyśmy to mówiła i dobre i złe strony. Zawsze są jakieś złe strony, ale nie zawsze lekarze o nich mówią. Żebyśmy nie były zdziwione po zabiegu. Moja mam robiła bruzdy i górną wargę, a ja likwidowałam tłuszcz na twarzy. Na razie jestem zbrzęknięta. Mama nie jest spuchnięta, ale ma buźkę posmarowaną opatrunkiem w maści. Całła biała. Ja za to się masuję jedną rękę a drugą piszę. Dwie inwalidki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelina-
Z jakiego miasta jest ta pani Katarzyna????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketsie
Witam wszystkie forumowiczki zainteresowane zabiegami u dr.Katarzyny Turczyńskiej.Od dwóch miesięcy śledzę to forum i wlaściwie to już podjęłam decyzję o zabiegu u Pani Doktor,nie wiem tylko czy procz Sulęcina i Słubic, dr.Turczyńska przyjmuje też w Szczecinie.Tylko raz padlo to miasto w Waszych komentarzach.Czy ktoś wie na 100%,czy Szczecin też i jeśli tak ,to w jakie dni,a jeśli nie Szczecin ,to przynajmniej Słubice-dni i godziny przyjęć.Życzę Wam wszystkim w nadchodzącym Nowym Roku jak najwięcej dni bez zmarszczek i serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie fotki na potwierdzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś za dużo tu reklamy sameje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBciia
To ja dostalam te fotki dziewczyny modelki po lipolizie twarzy od p. Kasi. Są ewelacyjne. 2 miesiące po zbiegu. Mogę Ci wyslac. Pisz na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUbciia
Pisz na maila, bo nie chcę zeby ktoś myślał że robie jkomuś reklame. Na razie wiadomo za wcześnie na efekty bo polipolizie trzeba poczekac na efekty 2 miesiące, ale masuję się i co mogę powiedzieć to to, ze jestem pod wrazeniem p. Kasi, nie olewa Cię, jest w porzo, jest miła i symapytyczna, troszczy się o Ciebie jak o najważniejszą na świecie osobę. Nawet dostałam dzisiaj od Niej życzenia noworoczne, takie z żartem, ale na topie. Poświęciłam na masowanie sylwestra, pewnie tylko ja jestem na tym forum. Ale przeleciałam wszystkie fora w stanach i nie zanalałam nic ciekawego poza lipolizą i SmartLIpo. Czy ktoś słyszał na ten temat? P. Kasia mówiłą, że w lutym będzie miała ten laser, dla osób, na które lipoliza do konca nie działa. Laser, który usuwa tkankę tłuszczową. Nie wiem na jakie części ciała. Ja testuję na razie lipolizę.. Moze dzisiaj jeszcze tu wrócę, zależy od stanu mojego mena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colman nie Holman
czy ktoś może wie czy Turczyńska wypełnia zmarszczki własnym tłuszczem. Zawsze co swoje to swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×