Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość temx

dr Katarzyna Turczynska

Polecane posty

Gość darkana
ja bylam u niej trzy razy i nie moge nic powiedziec, zawsze byla o tej porze o ktorej sie umowila. do tego wydzwanialam bo sie zgubilam przez te rozkopy w sulecinie i jeszcze pokierowala mnie przez telefon jak jechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saklasa
Ja uwazam ze ona jest kompetentna. Robilam pare zabiegow w innych gabinetach i jednak chetniej wracam do pani Kasi. Uwazam ze ma duze doswiadczenie a czy jest gdzies zarejestrowana czy nie - tego typu rzeczy to sciaganie kasy wiec niespecjalnie mnie to interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaDuś
Mam dla Pani Kasi propozycje nie do odrzucenia- proszę zmienić sekretarkę :) Na pewno wie Pani o co chodzi:) Pozdrawiam i cieszę się, że do pani nie trafiłam, dziękuję za to Bogu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Biedna Jaduś. Uważam, że dr Turczyńska jest osobą bardzo cierpliwą, udzielającą wyczerpujących informacji, bardzo szybko i wielokrotnie. Nie byłam u niej, ale już wielokrotnie się kontaktowałam, zawsze cierpliwie mi odpowiadała i oczywiście jestem zdecydowana na zabieg. Każdy wybiera co mu pasuje. A może wina była po Twojej stronie? kij ma dwa końce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkana
Dokladnie, kazdy wybiera wedle wlasnego gustu...ja nie moge narzekac, uwazam ze to jedna z lepszych lekarek i o wszystkim wyczerpujaco informuje. Mowcie co chcecie - w zabiegach odsysania (smart lipo i body jet) ma najwieksze doswiadczenie i prawie kazda klientka zwozi potem nastepne, to mowi samo za siebie. bez reklamy w internecie jak inne kliniki ludzie wala do niej drzwiami i oknami. Nie pchali by sie tak tylko ze wzgledu na sama cene i gdyby zabiegi byly partaczone. Przy tych sumach jakie tam klientki wydaja nie sadze zeby przyjezdzaly ponownie gdyby zabiegi nie mialy efektow....ja wkazdym razie na pewno bym tam nie wracala tak jak nie wroce nigdy do paru renomowanych klinik we Wroclawiu i Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakana
Ja nie wiem naprawde czego sie wszyscy czepiaja tej lekarki - uwazam ze w tych zabiegach ktore robi jest bardzo profesjonalna. A profesjonalizm z tym czy sie ma klinike czy nie - nie ma zbyt duzo wspolnego. Bylam, robilam usta, robilam kwas, smart lipo i botox, z pewnoscia pojade jeszcze jak bede cos robic i nie mam zamiaru przeplacac w drogich klinikach. Z zabiegow u pani doktor jestem bardzo zadowolona. Opinia wielu klinetek, ilosc osob ktora do niej jezdzi - to bylo decydujace. Przystepna cena to jedynie dodatkowa zaleta ale uwazam ze super ze jej nie podnosi i nie zdziera tak jak inne gabinety - a przy doswiadczeniu jakie ma i ilosciach ludzi jaka do niej jezdzi to w dzisiejszych czasach wrecz cud ze nie podnosi cen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaDuś
Dziwne. Jak było zadane przeze mnie pytanie na forum to nikt nie odpisał. Raptem, jak wyrażona została opinia, która jest na niekorzyść Pani "doktor", raptem forum odżyło. Rzeczywiście forum założyła sama pani "doktor' od siedmiu boleści, wiec radzę Pani, nie ośmieszaj kobieto sama siebie. :] Ja jej nie polecam, jest o wiele więcej profesjonalnych salonów, w których robią takie zabiegi :] A i podejście do klienta mają- to przede wszystkim !!! Dr Turczyńska nie ma :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaDuś
A tak na marginesie nie jest wcale taka tania. Znalazłam tańszą klinikę, hahah !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda365
Robilam zabieg prawie rok temu u dr Turczynskiej i byl to najwiekszy koszmar mojego zycia.O sterylnosci mozna zapomniec w tych warunkach a byl to zabieg odessania tluszczu z brzucha, przyrzady lezaly w ubikacji w misce na podlodze, zostalam wypuszczona zaraz po zabiegu do domu gdzie po konsultacji u kolejnych lekarzy(powiklania po tym wlasnie zabiegu) lapali sie za glowe jak mozna bylo taki zabieg przeprowadzac w taki sposob i w takich warunkach-zabieg oczywiscie oprocz okropnego bolu nic nie dal-mam teraz ogromne guzy na brzuchu i blizny-jaka cena taka jakosc-a zaplacilam 4 tysiace-niby malo w porownaniu do prawdziwych zabiegow ale za te 4tys zostalam tylko oszpecona-a nie jestem osoba z nadwaga tylko mam problem z brzuchem jak to bywa po 2 ciazach.Odradzam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda365
Jesli moge cos doradzic to nie patrzcie tylko zeby bylo taniej-bo jakosc idzie w parze z cena-oczywiscie sa duze roznice w cenach tych samych produktow i warto zrobic rekonesans ale warto porozmawiac z ludzmi ktorzy juz rozbili cos w tym miejscu-ja tego nie zrobilam i to byl moj blad-patrzylam tylko na kase, ze blisko domu i ze wypuszczaja od razu-a po takim zabiegu jest to nie do pomyslenia!!!!Po tym zabiegu sa otwrate(male) rany brzucha ktore trzeba opatrzyc wiec jak sie zdejmuje opatrunek to krew tryska z brzucha-koszmar!!!!Moze i botox i takie tam pierdoly robi dobrze ale powazne zabiegi partoli jak tylko moze-ja jestem juz po wielu konsultacjach u kolejnych lekarzy bo mialam powiklania i dopiero teraz wracam do normy ze swoim brzuchem-zeby przypominal stan przed zabiegiem-nie wspominam o rewelacyjnym rezultacie bo go nie mialam!!!!Jestem na etapie prawie sprzed operacji-po prawie roku meczarni i kolejnych wydanych pieniedzy zeby mnie przywrocic do stanu przed zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
nie wiedziałam, że jestem dr. Turczyńską i mieszkam w Warszawie, zanim napiszesz bzdury poczytaj. Wcześniej rozmawiałyśmy i podawałyśmy miejscowości zamieszkania, a rzecz nie dotyczyła dr. I nie podszywaj się pod innych Jaduś . Jeśli jesteś bez winy rzuć kamieniem, jesteś taka idealna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SVS
ja robilam body jet u turczynskiej i uwazam ze jest swietna profesjonalistka. zdecydowalam siena nia po opiniachtutaj zamieszczanych, wiekszosc jezdzi jednak do niej i z tego 80% jest zadowolona. to bylo dla mnie decydujace. nie uwazam ze drogie jest zawsze najpelpsze bo derma med we wroclawiu na przyklad zdarlo ze mnie kupe pieniedzy a efekty marniutkie. do tego ciagle opoznienia a ja nie mam czasu na czekanie 3 godzin skoro sie umawialam na konkretna godzine bo dojezdzam z zagranicy i mam kupe terminow w krotkim czasie. bo body jecie wprawdzie troche sie ze mnie lalo ale nie przesadzajcie, to nie jest taki zabieg ze trzeba zostac w klinice pod obserwacja, niektore osoby to napawde potrafia zrobic z igly widly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karambina
Lekarka jak lekarka, uwazam zejest okay i ma duze doswiadczenie, ja jestem bardzo zadowolona z zabiegu a tez robilam brzuch. Kazdy lekarz w zyciu cos zepsul, zawsze mozna to zareklamowac. Zabieg smart lipo nie wymaga tez zostania w domu czy w klinice, chyba ze robisz go pod narkoza co jest wprawdzie totalna bzdura ale jak sie ktos rzeczywiscie bardzo boi bolu to czemu nie, jego decyzja. Ja robilam zabiegi i w elite i u Turczynskiej i uwazam ze obydwa byly profesjonalne i obu miejscom nie moge nic zarzucic. Cena akurat nie grala dla mnie specjalnie roli. Z obu klinik znalam osobiscie pare trzy pacjentki i efekty ktore u nich widzialam byly dla mnie decydujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela111
JaDuś - a reklamowalaś ten zabieg skoro bylaś niezadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach tam
Dobrze ze kazdy opisuje swoje doswiadczenia... Tylko dziewczyny ktore krytykuja - podawajcie wiecej szczegolow bo samo stwierdzenie ze jest nieprofesjonalna czy partaczka to nieciekawy argument...interesujace jest dlaczego tak uwazacie, co wam zle zrobila i jak reagowala na reklamacje. Wiec prosze o podawanie wiecej informacji, samo wykrzykiwanie "nie idzcie ta" czy cos podobnego nic tutaj nie wnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaDuś
445 Turczyńska partaczy robotę i taka jest prawda. Nie przyjmuje "reklamacji", nic ją nie obchodzi, że szpeci ludzi, zamiast im pomagać. Z resztą ona jest lekarzem medycyny pracy, więc co ma wspólnego z medycyną estetyczną?? NIE POLECAM RAZ JESZCZE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksanaka
a kogo w takim razie polecasz? robilas gdzies zabiegi z ktorych jestes zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach tam
Tja...tyle na temat konkretyzowania zarzutow.... Sorry...jak ktos tego typu komentarze bierze na serio to sam jest sobie winny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka333
To nie prawda ze nie przyjmuje reklamacji. Ja poprawialam smart lipo brzucha bo skora nie wciagnela sie tak jak chcialam. Nie wiem dlaczego opowiadasz rzeczy niezgodne z prawda. Moze i rzeczywiscie nie wszystkie zabiegi zrobila zadowalajaco, tego nie wiem, ale reklamacje robilam i nie bylo z tym absolutnie zadnego problemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Do wykonywania zabiegów nie jest potrzebna specjalizacja, wystarczy być lekarzem. Lekarz medycyny pracy jest specjalizacją, więc nie umniejszaj roli, gdyż krzywdzisz wielu bardzo dobrych lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIxxx5
Dziwne, ja u Turczyńskiej zapłaciłam 2 tysiące za brzuch, i jest płaski, a Ty piszesz ze płaciłaś 4tysiące. Ja do Niej nie mam żadnych zastrzeżeń, mi pokazała wysterylizowany worek z testami przed zabiegiem brzucha , gabinet z zewnątrz przeciętny, ale w środku błyska czystością, czuć zapach srodków takich jak w szpitalach, Sama byłam zadowolona i zwiozłam tam dużo koleżanek. Poza brzuchem sama robiłam makijaż permanentny na usta i kreski, też super. Też dobre ceny, dobre barwniki, nie zmieniły koloru po pół roku. Osobiście jestem zadowolona. Czemu miałabym pisać nieprawdę, skoro jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dormagen
Ja rowniez robilam permanentny ale to akurat robila nie sama pani doktor tylko jakas tam jej znajoma kosmetyczka. Pani doktor powiekszyla mi potem usta - efekt jest nieziemski! Jelsi chodzi o czystosc to potwierdzam to co napisano wyzej, czysciutko i sterylnie. Jesli o mnie chodzi to moge polecic z czystym sumieniem i nie rozumiem dlaczego jesli ktos sie dobrze o pani doktor wypowiada to sie mu zarzuca ze sam jest ta pania. Nie sadze zeby ona miala czas na wpisywanie sie w to forum przy tylu zabiegach jakie robi i czworce dzieci w domu. Ona nie ma czasu podchodzic do telefonu i janaprzyklad musialam czekac jeden dzien zanim sie odezwala wiec naprawde myslicie ze mialaby czas na internet i forum kafeterii????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaDuś
A ja jestem niezadowolona i też piszę prawdę. Przecież nie wszyscy muszą być zadowoleni z usług świadczonych przez lekarzy nieprzystosowanych do medycyny estetycznej, prawda? Skoro piszesz, że lekarz to lekarz, to idź to weterynarza, w końcu też lekarz :/ Żałosna jesteś :/ Tak jak i pani "doktor" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach tam
no coz JaDus, nie piszesz zadnych konkretow wiec nie dziw sie ze nikt nie bierze na powaznie twoich komentarzy. Zgadzam sie rowniez z tym ze zabiegi tore wykonuje pani doktor to nie sa zabiegi do ktorych trzeba specjalizacji medycyny estetycznej. Ale skoro wymagasz od lekarza ktory ci wstrzykuje botox lub kwas takiej specjalizacji, to czemu od razu nie poszlas do znanej kliniki? Skoro tak ci zalezalo na takim tytule, lekarzy z ta specjalnoscia jak rowniez klinik jest mnostwo, nikt si enie zmuszal do jazdy do Sulecin do "weterynarza" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloska111
Nikt nie ma nic przeciwko krytyce, po to jest to forum. Ale podawajcie proszę za co krytykujecie, wtedy to wszystkim więcej przyniesie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka wtopka
Ja uważam że to super lekarka, robiłam regeneris dwa razy, rewelacja! 600 zł za ampulkę, myślalam że coś nie tak usłyszalam, w moim mieście nie znalazłam poniżej 1000! A skóra jest taka super że parę koleżanek w pracy pytało jakie uzywam kremy ze tak mi się skóra poprawiła...polecam zabieg każdemu a co do lekarza to każdy niech sobie decyduje co dla niego jest ważne, sama nie przywiazuję wagi do tytułów czy wielkich wypolerowanych klinik ale jeśli to komuś stwarza lepsze poczucie bezpieczeństwa to czemu nie. W końcu powinniśmy czyć się dobrze oddając się w czyjeś ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowanaaaaaa
mam pytanie: czy któraś z Was zdecydowała się na zabieg body jet (odsysanie brzucha i/lub ud) i wstrzyknięcie w piersi? Dodam, że jestem osobą normalną (62kg przy 176cm wzrostu), lecz z małymi piersiami, a ten zabieg wydaje mi się najbezpieczniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biiiigi3
Zró sobie u Turczyńskiej lipolizę laserowa brzucha. Ja jestem zadowolony, ubyło mi sporo z brzucha. Zabiegu nie spartoliła, jest w tym dobra. Jestem facetem, gabinet oceniam na 6.W porównaniu z moim rodzinnym to nie ma porównania. Czysto, ładne kolory, to co mi wkładała w brzuch pokazywała, że jest wysterylizowane w pakietach w centralnej sterylizatorni. I spływajacy z brzucha tłuszcz do słoika. To jest to. Po 3,5 godzinach zabiegu nie mam brzucha. Nic nie mogę zarzucić. Mojej dziewczynie od razu zasponsorowałem usta. Jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memento31
Bywałam u Pani Dr. Wykonywalm zabiegi na twarz,było OK. Po jakimś czasie skusiłam się na lipolize laserową ud-nie polecam. Podczas zabiegu czułam się jak zażynana świnia. Zastosowałam się do wszystkich zaleceń-masaże. Jednak po 4 miesiącach zauważyłam nierówności,reklamowałam zabieg,korekta-ból-dyskomfort. Minęły 2 miesiace, a moje nogi są nadal nierówne-obolałe. Patrząc w lustro płakać mi się chce nad swoją głupotą. Tak inwazyjnych zabiegów nie powinno sie robić w ambulatoriach,tylko w renomowanych klinikach!!! Żyje ze świadomością,że za jakiś czas wyląduje w HAIR CLINIK w Swarzędzu u Dra Kolasińskiego żeby "poprawił" mi nogi. Nie oceniam Pani Turczyńskiej,przestrzegam tylko przed szaleństwem niskich cen i szybkich zabiegów. Z twarzą można u niej robić cuda,ale ciało zostawcie profesjonalistom w klinikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czorciczka99
Mam do Ciebie prosbę, czy mogłabys mi przesłać zdjęcia,chciałaym sobie zrobić uda i chcę umówić się do Tuczyńskiej, robiłam juz wcześniej u niej zabiegi i byłam zadowolona. No i po Twoim wpisie zastanawiam się. Jednakże różne rzeczy można pisać, a jak zobaczyłabym Twoje zdjęcia to wiedziałabym robić czy nie robić u niej. Bardzo Cię proszę i czekam na zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×