Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość temx

dr Katarzyna Turczynska

Polecane posty

Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memento31
...nie będe wysyłać swoich zdjęć. Decyzja co do zabiegu należy tylko do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czorciczka99
Dziękuję za odpowiedź, to utwierdziło mnie w przekonaniu, zeby zrobić zabieg w Sulęcinie. Pisanie bez potwierdzenia zdjęciami, ze coś jest nie tak, nie przemawia do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melbusia
Witam, ja robiłam u Turczyńskiej i jestem bardzo zadowolona. Niedługo znowu sie wybieram ale tym razem do Kalisza chciałabym pojechać bo mam bliżej. Byłam u Pani Kasi w Sulęcinie juz kilka razy. Robiłam botox i bruzdy marionetkowe oraz wypełnienie doliny łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melbusia
Może ktoś wie kiedy dr Turczyńska przyjmuje w Kaliszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuszysko
czorciczka, ja robilam zabieg w Sulecinie, brzuch i boki...jestem jakies dwa miesiace po i chetnie wysle zdjecia jesli cie to podtrzyma na duchu. Wiem jak sie czlowiek boi przed zabiegiem, sama tez mialam swoje problemy przed podjeciem decyzji. Ja jestem ogolnie zadowolona chociaz balam sie ze skora sie nie obkurczy i bedzie wisiec bo mialam nieladna juz przed smart lipo. Ale jestem zadowolona z efektu chociaz mam jeszcze mimo wszystko pare malutkich opuchniec. Ranki to wogole sa juz niewidoczne ale musze przyznac ze ostrzykiwalam je regenerisem zeby sie ladnie zagoily wiec nie wiem jak sie goja normalnie bez zadnego wspacia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strusiu
hej dziewczyny wiele i to na różnych forach naczytałam się na temat Pani Dr Kasi. Raczej bardzo pozytywnie. Rozważam body jet z przeszczepem do piersi. Biorę też pod uwagę miniabdominoplastykę u dr Kolasińskiego w Swarzędzu (ale wtedy nie będę miała zrobionych piersi) Trochę obawiam się, że po BJ może mi się nie obkurczyć skóra i wtedy i tak będę musiała robić plastyka. Nie jestem monstrualnie gruba, przy wzroście 168 ważę 58, generalnie jestem raczej szczupła, tylko ten brzuch, który zawsze był moją piętą achillesową:-( W ciąży przytyłam tylko 10 kg, nie mam rozstępów, ale brzuch zawsze "wisi" i wyłazi ze spodni:-( I tu pytanie: co radzicie? Chyba wolałabym BJ bo jest mniej inwazyjne, no i można za jednym zamachem zrobić piersi:-) Czy któraś może mi na priva wysłać namiary do dr Kasi? Dzięki i pozdrawiam strusiu@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strusiu
hej Dziewczyna proszę jeszcze raz o namiary na dr Turczyńską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisus
jestem umowiona za miesac U dr katarzyny tur na smartlipo ....czy ktos mial ten zabieg lub body jet i mogl by jakas informacje na ten temat podac , jakie sa efekty i czy warto??? duzo ma dobrych ii zlych komentarzy,,,,na maila tez fajnie by bylo jak by ktos napisal na ten temat Maartyna_@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usta
..jeśli chodzi o śląsk to moja kumpela była u doktor haliny śliwki na powiększaniu ust (teosyal)i całkiem jej to wyszło ładnie....sama sie zastanawiam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwas hialuronowy
przepraszm gdzie na śląsku mozna wykonać powiekszanie ust zabieg u niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usta
no wiem ,ze w Dentim Clinik na opolskiej w kat ale słyszałam,ze tez urzeduje w różnych gabinetach kosmetycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usta
..powodzenia...:)daj znać jak poszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda365
Witam, prawie rok temu miala przeprowadzony zabieg u dr.Turczynskiej smart lipo czy jakos tam-odsysanie tluszczu z brzucha i boczkow.Pisalam juz na ten temat ale po moich ostatnich wizytach u specjalistow napisze jeszcze raz.Po zabiegu nie ma zadnego efektu na plus-wrecz przeciwnie, brzuch wyglada okropnie, skora nad pepkiem wisi przez co pepek jest schowany i prawie wcale go nie widac, guzy na brzuchu, nierownosci i oczywiscie nawet centymetra mnie w obwodzie nie bylo.Postanowilam ze teraz pojade do prawdziwych zeby poprawili to co spieprzyla ta dr.Trzech lekarzy z roznych klinik powiedzialo mi ze sie nie podejmie operacji mojego brzucha bo jest tak spieprzony ze sie tego nie da poprawic!!!!!Wydalam 4tys i jest o wiele gorzej niz przed zabiegiem i najgorsze jest to ze sie tego nie da poprawic!!!!Blagam-wybierzcie prawdziwe kliniki i prawdziwych lekarzy!!!!!Ci lekarze ktorzy mnie ogladali to az sie za glowy lapali co ona mi zrobila z tym brzuchem!!!! Otyla osoba nie jestem tylko mam problem z brzuchem, jestem wysportowana, codziennnie aerobik, masaze 2 w tygodniu-nie jestem otyla masakra tylko normalna szczupla osoba z odstajacym brzuchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Słuchajcie, jestem od wrażeniem, Pani doktor, jaki będzie efekt końcowy jeszcze nie wiem, ale jak wstałam ze stołu i wcisnęłam się w ubranko S, szczęka mi opadła. Bardzo sympatyczna i Pani doktor i Pani Jola, która cały czas asystuje przy zabiegu. Fakt są osoby na które nic nie działa. Ja tak miałam z innymi zabiegami wszyscy tracili centymetry mi przybywało, byłam już załamana. Dlatego jestem taka zadowolona. Pozdrawiam Aha, gdyby komuś przyszło do głowy, napisać, że jestem pracownikiem, to byłby to trzeci gabinet w którym pracuję i każdy jest w innym miejscu. Pozdrawia wszystkich również niedowiarków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Zapraszamy na Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych. 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Nie piszemy o bzdurach tylko o konkretnych rzeczach. Kiedyś Ty szukałeś informacji teraz Ty pomóż innym i opisz swoją historię i podziel się swoim doświadczeniem. Denerwowałeś się nie mogąc w gąszczu rozmów dotrzeć do interesującej Cię wiedzy...teraz na www.feelbeauty.eu/forum masz wszystko w przejrzyście ułożonych tematach. Chesz porozmawiać o wszystkim i niczym? Znajdziesz dział dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerry
Do Strusiu Mamy takie same parametry wzrost i waga)) Wczoraj byłam na konsultacji właśnie pod kątem wypełnienia piersi tłuszczem po body jet.lekarz raczej to odradza,powiedział że owszem tłuszczyk by się ''uzbierało'' ale z tym wypełnieniem nie jest tak różowo,po 1 uzupełnieniu wchłania się w 40-60%,. ale wchłania się nie równo ,i tak jedna pierś większa druga mniejsza. wiadomo ,zabieg B-J trzeba powtórzyć i znów dostrzyknąć w piersi.tu znów się wchłonie częściowo ,i jeżeli rozmiar nas zadowala to super,ale znowóż będzie sie nierówno wchłaniał i asymetria gotowa. i znów wypadało by dostrzyknąć mowił że jest to konkurencja dla macrolane i tyle. jeżeli myślisz o powiększeniu piersi to zdecydowanie bardziej poleca wkładki.mówi że wypełnienie piersi przy body jet jest tak jakby ''przy okazji'' wykonywane u kobiet które chcą sie wyszczuplić,ot,został dobry tłucszczyk po ''odchudzaniu'',więc dlaczego go nie zużyć też mam teraz metlik a i ,tych mikrozwapnień nie należy się bać,jeżeli bedziemy wykonywać badanie piersi u doświadczonego radiologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drena
Hej Słuchajcie dziewczyny mam taka prośbe, czy któraś może opowiedzieć któy z zabiegów jest najkorzystniejszy, tzn przynosi eekty w miarę szybko? Nieznam się i niewiem już sama na co się zdecydować, choć to ze siezdecuduje to wiem na pewno tylko teraz niewiem co? Nie dowierzam w jakieś samoistne rozbijanie sie tkanki w pół roku po zabiegu itp choc moze się myle - opowiedzcie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaOlka_1975
najbardziej polecam body jet, ale nie w Sulęcinie, bo nie ma go na liście certyfikowanych miejsc zabiegu. Zaglądnij na www.mybodyjet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
ja miałam robiony body jet z tym, że dr poprawiła go laserem smart lipo, gdyż bj, ma to do siebie, że skóra może się nie wchłonąć, dlatego lekarze jeżeli mają obie opcje, na koniec bj, robią jeszcze laser SL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pandora z wieczora
Pani dotor Turczyńska musi sie jeszcze wiele nauczyć.Nie wystarczy być lekarzem ,żeby wstrzykiwać to i owo .Sa tacy co robia to tylko dla kasy. Z wyborem usług u tej pani doktor jest jak z kupnem ciucha na bazarze bo szkoda kasy na lepszy w droższym butiku.Jednak poźniej i tak idziemy na zakupy do butiku a nie na bazar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Biedna jesteś nie przyjmujesz, że liczy się praktyka i wiele osób dobrze wykonuje swoją pracę. Nie żałuję, że byłam u dr, a na brak kasy nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drena
do 445 ja sie kurde wacham miedzy jednym a drugim, nie widze róznicy miedzy Smart a BJ ,nie bardzo jestem w tym rozeznana. Dr polecila mi BJ ale tylko na widok zdjec, bo mnei nei widziala wiec sie na tym nei opieram. Poradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
jeżeli robisz jedną powierzchnię to myślę, że powinnaś zdecydować się na smart lipo. Zaraz wytlumaczę. Zabieg trwa dłużej, nie możesz przeszczepić tłuszczu do piersi, ale ciałko szybciej się goi. Ubranko nosisz dużo, dużo krócej, zdaje się, że 2 do 3 tygodni, przy bj 2 miesiące, i smart lipo jest tańszy. Natomiast jeśli robisz więcej powierzchni i nie jesteś wytrzymała to zrób bj. Doktor na zakończenie wygładza Smart lipo, aby ładniej wchłaniała się skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iizza
jaka jest różnica w cenie smartlipo i body jet? gdzie mozna kupić ubranko i jaka jest jego cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drena
do 445 dzięki za informacje, przyznam że też myslalam o smarcie (czytaj: cena :)) do izaa zależy gdzie chcesz robić ale na forum wole nei pisac o cenach u poszczególnych osób bo bedzie ze reklama ale podaj maila to ci napisze co i jak bo chyba wiem na kogo sie decydujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u dr. turczynskiej po raz 3 pod koniec 2009 roku razem z mama, mamie zaproponowala botox, ostrzykniecie czola za 800 zl, co mialo jej podniesc brwi...hmmm efektu nie doczekalysmy sie , mama stwierdzila, ze kolejnych zabiegow robila nie bedzie bo szkoda kasy, ja osobiscie ostrzykalam sie u niej 3 raz i musze powiedziec, ze po 3 razie botox (rowniez 800 zl za czolo) dzialal okolo 4 tygodni, jestem zdania ze zmienila produkt nie informujac mnie o tym a produkt byl naprawde malo efektywny!!! innym razem probowalam pozbyc sie laserem popekanych naczynek na nosie, nie dosc, ze nie zniknely to jeszcze kilka tygodni pozniej doszly nowe...mimo, iz stosowalam sie do wszystkich przykazow(zero slonca, solarium itd.), zaryzykowalam rowniez powiekszenie ust i tutaj efekt byl juz lepszy, naprawde powiekszone mialam je tylko przez pierwsze 3 dni..wtedy byly jeszcze opuchniete, kilka dni pozniej po zejsciu opuchlizny to powiekszenie bylo znikome(tylko gorna warga), jedyne co mnie po tym zabiegu zadowolilo, to fakt, ze kaciki ust podniosly sie do gory, dlugo zastanawialam sie czy zaryzykowac u niej kolejny zabieg i zdecydowalam pojechac i zrobic jeszcze raz usta..dam jej jeszcze jedna szanse moze tym razem lepiej sie postara i mnie nie rozczaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitkaz1
Witam ja jestem właśnie po zabiegu u Pani Kasi, powiększanie ust, wypełnienie bruzd i zmarszczki od oczami, na razie jestem opuchnieta i mam kilka siniaków. Usta ładne zero bruzd ale zobaczymy jak zejdzie opuchlizna, mam nadzieję ze dużo sie nie zmieni bo usta bardzo ładne. Pani Kasia bardzo miła i dokładnie wytłumaczyła co będzie robić i jakie będą efekty. Zrobiła dokumentację fotograficzną przed zabiegiem i po. Jedyny mankament to kolejki pod jej gabinetem. No i zobaczymy jaki efekt będzie za parę dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×