Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość temx

dr Katarzyna Turczynska

Polecane posty

Gość jeeet
Wybieram sie do p.Kasi na wypelnienie bruzd.Napisze jak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaabbbbbbbeeee
Coś pusto jest tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitkaz1
osim dni temu byłam u Pani asi na wypełnieniu bruzd i powiększeniu ust. żyła teosyalu, dziś mogę powiedzieć ze preparat raczej słaby więcej niż połowa wchłonęła się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitkaz1
Pani Kasi (literkę mi zjadło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wrocilam z polski, bylam umowiona wraz z moja niemiecka kolezanka na 17 w poniedzialek u turczynskiej, chcialysmy zrobic usta i czolo (hyaluronem)..jak juz we wczesniejszym moim poscie wspominalam chcialam dac babce szanse bo ostatnio nie wyszlam od niej zbyt zadowolona...przyjechalysmy do polski w niedziele wieczorem (mam w gorzowie rodzicow), kolezanka wraz z mezem wykupila pokoj w hotelu..wszystko ustawione na termin u turczynskiej..pomyslalysmy sobie, ze spedzimy poniedzialkowe poludnie na zakupach po czym pojedziemy na zabieg do sulecina, tak tez zrobilysmy, w drodze do sulecina dzwonilam do turczynskiej, ze sie okolo 10 minut spoznimy bo ulewa straszna i trzeba wolno jechac, ona na to:" tak nie ma problemu, prosze przyjechac na 17: 30 bo i ja jestem w drodze, zabraklo mi benzyny i musialam 3 km isc pieszo.."bla..bla bla..w tym momencie pomyslalam sobie, ze cos tu nie tak, jak mozna klientow, ktorzy taka kase jej placa wystawiac do wiatru?...zajechalismy na 17:15, lalo jak z cebra, pod jej obskornym gabinetem-bo trzeba tu napisac prawde, ze akurat to miejsce i poczekalnia praktyki nie jest na pokaz /kiepska wizytowka/..czekaly na deszczu 4 osoby!!!!! staly na schodach!!!!nawet ich nikt nie poprosil do poczekalni!!!!, spytalam tych panstwa czy oni rowniez czakaja do niej na termin /odp. znalam ale trzeba byc uprzejmym/ oni mi na to, ze owszem i ze szanowna pani bedzie dopiero po 18 bo z nia telefonowali...jedna z tych osob miala termin na 16!!!!!!!!...ponownie wykrecilam nr. turczynskiej, zaczela sie tlumaczyc ze to nie jej wina, ze skoro sie spiesze to moze przelozymy termin itd....i tak kolezanka z malzonkiem wydala pieniadze na hotel, my wszyscy na benzyne, przyjechalismy specjalnie w te i z powrotem 400 km !!! koniec droga pani kasiu, tak sie nie pielegnuje kontaktow z klientami, juz postaralam sie o to by 5 osob, ktore za moim posrednictwem trafily do pani zrezygnowaly z zabiegow w sulecinie, jest pani osoba niezrownowazona i niekompetentna i ja i moi znajomi takiego zachowania i podchodzenia do sprawy tolerowac nie bedziemy...bardzo dlugi minus! i wam dziewczyny odradzam robienia tam zabiegow, nie dosc, ze uzywa coraz tanszych srodkow, to jeszcze brak szacunku dla pacjenta(klienta)!!! WSTYD!!!!! skontaktowalam sie juz z moim adwokatem, przynajmniej koszta podrozy i hotelu sie zwroca a ze nie jestem glupia, zapisalam sobie kontakt do 2 osob czakajacych na nia podczas tej ulewy :) dziewczyny jesli mozecie kogos kompetentnego w okolicach gorzowa polecic, to bardzo prosze i info!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wrocilam z polski, bylam umowiona wraz z moja niemiecka kolezanka na 17 w poniedzialek u turczynskiej, chcialysmy zrobic usta i czolo (hyaluronem)..jak juz we wczesniejszym moim poscie wspominalam chcialam dac babce szanse bo ostatnio nie wyszlam od niej zbyt zadowolona...przyjechalysmy do polski w niedziele wieczorem (mam w gorzowie rodzicow), kolezanka wraz z mezem wykupila pokoj w hotelu..wszystko ustawione na termin u turczynskiej..pomyslalysmy sobie, ze spedzimy poniedzialkowe poludnie na zakupach po czym pojedziemy na zabieg do sulecina, tak tez zrobilysmy, w drodze do sulecina dzwonilam do turczynskiej, ze sie okolo 10 minut spoznimy bo ulewa straszna i trzeba wolno jechac, ona na to:" tak nie ma problemu, prosze przyjechac na 17: 30 bo i ja jestem w drodze, zabraklo mi benzyny i musialam 3 km isc pieszo.."bla..bla bla..w tym momencie pomyslalam sobie, ze cos tu nie tak, jak mozna klientow, ktorzy taka kase jej placa wystawiac do wiatru?...zajechalismy na 17:15, lalo jak z cebra, pod jej obskornym gabinetem-bo trzeba tu napisac prawde, ze akurat to miejsce i poczekalnia praktyki nie jest na pokaz /kiepska wizytowka/..czekaly na deszczu 4 osoby!!!!! staly na schodach!!!!nawet ich nikt nie poprosil do poczekalni!!!!, spytalam tych panstwa czy oni rowniez czakaja do niej na termin /odp. znalam ale trzeba byc uprzejmym/ oni mi na to, ze owszem i ze szanowna pani bedzie dopiero po 18 bo z nia telefonowali...jedna z tych osob miala termin na 16!!!!!!!!...ponownie wykrecilam nr. turczynskiej, zaczela sie tlumaczyc ze to nie jej wina, ze skoro sie spiesze to moze przelozymy termin itd....i tak kolezanka z malzonkiem wydala pieniadze na hotel, my wszyscy na benzyne, przyjechalismy specjalnie w te i z powrotem 400 km !!! koniec droga pani kasiu, tak sie nie pielegnuje kontaktow z klientami, juz postaralam sie o to by 5 osob, ktore za moim posrednictwem trafily do pani zrezygnowaly z zabiegow w sulecinie, jest pani osoba niezrownowazona i niekompetentna i ja i moi znajomi takiego zachowania i podchodzenia do sprawy tolerowac nie bedziemy...bardzo dlugi minus! i wam dziewczyny odradzam robienia tam zabiegow, nie dosc, ze uzywa coraz tanszych srodkow, to jeszcze brak szacunku dla pacjenta(klienta)!!! WSTYD!!!!! skontaktowalam sie juz z moim adwokatem, przynajmniej koszta podrozy i hotelu sie zwroca a ze nie jestem glupia, zapisalam sobie kontakt do 2 osob czakajacych na nia podczas tej ulewy :) dziewczyny jesli mozecie kogos kompetentnego w okolicach gorzowa polecic, to bardzo prosze i info!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haiiicz
lepszy jest Markowicz z Keramedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gussia
Trzeba być naprawdę pajacem, zeby takie walki staczać...Kobieto, daj sobie na luz, jestem pewnie gdzies koło twojego wieku (40stka) ale dziękuję Bogu,ze procz zmarszczek na twarzy nie mam zoranego mózgu i stac mnie na odrobinę elastycznosci. Jak chcesz miec wszystko pod nos to zamów sobie chorirga do domu, neich podjedzie ci pod łóżko, a nie jak dziadówa z kolezanką-hrabianką z niemiec zasuwacie do jakiejs pipidówy,zeby zaoszczedzić 200zł, Wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona/zadowolona
witam, a ja chcialam się podpisac pod wrazeniem lekcewazenia Klientek- bo skoro Pani turczynska wykonuje uslugi medycyny estetycznej to jestesmy Klientkami placac za te uslugi. I nie wazne czy ktos placi 200zl mniej czy wiecej bo Pani turczynska za swoje uslugi dostaje to co sama ustali. Sama nazawa slowa "iusluga" wskazuje na odrobine szacunku ktorego brakuje w/w Pani w relacjach z klientami jesli nie ma z tego wyraznej korzysci.,ale po kolei: - zabieg mialam robiony w marcu. tez przyjechalam z zagranicy a fakt ze szuka sie tanich alternatyw do przesadnie drogich klinik nie musi isc w parze ze zlym wrazenie.. Planowany zabieg mialam przelozony na kolejny dzien po poludniu bo nie otrzymala P. turczynska na czas moich wyniko i to akurat zrozumialam. Faktycznie to co mnie uderzylo i zaniepokoilo kiedy bylam rano wykonac pobrania krwi u P. turczynskiej to ogromna kolejka ludzi przede mna( chociaz bylam umowiona na godzine wiec gnalam w nocy ze swojego rodzinnego miasta gdzie przylecialam ponad 450 km)Kazdy z tych ludzi a bylo ich okolo 40 czekajacych w deszczu i scisku na schodach i zbyt malej poczekalni. Wszyscy pacjenci czekali na badania zdolnosci do pracy lub badania dla kierowcow. Zszokowana zapytalam czy wszyscy do P. doktor a ktos z kolejki zasmial sie ze mam sie nie bac bo P. doktor nie bada tylko kasuje i proi nastepnego wiec to kolejka szybko zleci. Przyznam ze faktycznie kazdy z pacjentow nie byl dluzej niz 1.5 minuty w gabinecie i w zasadzie pozza wyznaczona dla mnie godzina wystalam sie dodatkowo niecala godzinke. Przyznacie ze majac w perspektywie wydanie 6 tysiecy zlotych czulam sie troche zlekcewazona. W koncu dla mnie to az 6 tys zlotych, dla Pani dr byc moze tylko...nie wiem. Zabieg mialam miec wykonany tego samego dnia po poludniu lecz przelozono mi go wieczorem na kolejny dzien i niestety tez dopiero wieczorem pomimo iz kolejnego dnia nie przyjmowala w Pani dr pacjentow z medycyny pracy ani kierowcow ale miala inny zabieg liposukcji juz zaplanowany moze drozszy od mojego nie wiem.Zdenerwowana zdecydowalam jednak ze skoro juz tyle czekalam to poczekam do konca bo byc moze to jest ta cena dyskomfortu jaka powinnam przemilczec by miec taniej zabieg niz w innych miejscach. kolejnego dnia Pani doktor umowila sie ze mna na godzine 17 , oczywiscie nie bylo jej bo jak mi powiedziano po porannym zabiegu lipo pojechala do innego miasta na gdzie ma swoje gabinety urody na jakis maly zabieg wypelniajac czas pomiedzy wczesniejszym lipo a moim i tym samym sie spoznila prawie godzine do mnie. Przed zabiegami wypisala mi recepty i kazala najpierw isc je kupic do pobilskiej apteki , pozniej swojej asystentce kazala dac mi do podpisu dokumenty ktore wypelnilam podpisalam a P. doktro nawet ich nie przeczytala tylko asystentka zaniosla go do innego pomieszczenia i rozpoczelo sie obrysowanie mojego ciala tzn brzucha i biczkow do zabiegu body-jet. Kolej na zastrzyki znieczulajace tkanke i juz w zasadzie prawie 2 godziny od umowionej pory rozpoczelysmy zabieg, ktory niestety dla mnie byl masakrycznie bolesny, Poniewaz mialam naprawde duzy tluszcz a chcialam odzyskac talie i plaski brzuch inoformacja ze to juz koniec i odessalysmy 1.5 l tluszczu nie byla dla mnie powalajaco imponujaca informacja ale wydawalo mi sie ze P. dr wie co robi i skoro tak okropnie rwalo mnie zbolu podczas zabiegu gdzie krzyczalam i plakalam proszac o przerwy dotarcie do konca zabiegu uznalam za wybawienie. Kiedy wstalam przed lustrem pojawil mi sie wodok ktorego sie spodziewalam czyli jak to przy takich zabiegach (przeczytalam wczesniej) owisla skora, nad ktora nalezalo teraz tylko popracowac masazami po zejsciu opuchlizny. Pani Dr wbila mnie przy pomocy asystentki obciskajace ubranko, zrobila 1 zastrzyk przeciwzakrzepowy poinstruowala o dalszym postepowaniu, wskazujac na walek do ciasta jako mojego przyjaciela na kolejne kilka tygodni i obolala lecz szczesliwa ze chudsza nie tylko w obszarze portfela pozegnalam sie z p. dr Turczynską. kolejnego dnia rano P. dr nawet zadzwonila do mnie z pytaniem jak sie czuje co mnie milo zaskoczylo po wczesniejszych doswiadczeniach w poczekalni . W koncu kazdy z nas pracuje po to by zarabiac pomyslalam ze moze pomyslilam sie w moich wczesniejszych przemysleniach. Tak bylo do czasu kiedy po miesiacu zaniepokojona efektami odezwalam sie do P. doktor z pytaniem o dokladna interpretacje okolic jakie poddane byly w moim przypadku bo poprostu naprawde nie widzialam efektu. Mialam wrazenie ze te rozwakowane nierownosci pozostale po odsysaniu zwyczjnie wyrownalam nic wiecej, nadajac rowna plaszczyzne ale napewno nie byl to efekt w ktorym moznaby powiedziec o idealnym. Zwlaszcza te "schaby" w miejscah naciec do kaniuli przerazajaco wystajace ze spodni. Pani doktor dosc milo ale asertywnie i raczej tonem nie znoszacym sprzeciwu poprosila o zdjecia na maila i tym samy tonem odpisala ze spodziewany efekt bedzie po nawet 6 miesiacach co mnie bardzo zaskoczylo bo chyba niepotrzebnie weszlysmy w dyskusje nad interpretacja okolic poddawanych zabiegowi. I chociaz w zasadzie przyznalam racje Pani dr co do prawa wlasnej interpretacji okraelania okolic to warto drogie Panie o tym wczesniej porozmawiac z lekarzemjak jak on rozumie przez siebie okreslane okolice by n ie bylo pozniej rozczarowania jak w moim przypadku. wina za to w zasadzie rozklada sie po obu stronach ja rozumialam boki i brzuch jako odzyskanie talii i plaskiego brzucha a P. dk ma prawo rozumiec co innego z tym ze ani ja nie dopytalam jak rozumie te obszary ani P. doktor trurczynska nigdzie nie miala opisanych i okreslonych okolic wiec wszystko odbywa sie na zasadzie domyslu. Teraz kiedy siadam widac dokla bardzo brzydka oponke z pozostalym tluszczem . Tu tez raczej po dlugoch przemysleniach obiektywnie rzecz biorac nie chce oskarzac wylaczna wina wspomnianej P. Doktor bo jak sobie tak poczytac o body-jet to w zasadzie przy nawet najlepszym oznaczeniu obszaru najpierw sie przeciez wpompowuje duza ilosc wody by pozniej odessac ten zalany woda tluszcz ale wypompowanie odbedzie sie przeciez tylko tych komorek tluszczowych ktore udalo sie ta woda oderwac i jak ma wiedziec lekarz ze akurat cos jeszcze sie nie oderwalo i kurczowo trzyma sie tkanek bo przy takim "nawadnianiu' bardzo intuicyjnie odsysa chyba pozniej lekarz nie wiem to moja wlasna analiza tego zabiegu.Niestety chyba nie jestem zwolennikiem precyzji tej metody. Przykro mi jednak jako klientce jest z tego powodu ze calkowicie P. dr ignoruje moja osobe , nie odpowiedzial cierpliwie na moje smsy poza bardzo asertywna piersza wiadomosc mailowa i nie odbiera telefonu z mojego numeru. Bardzo chcialabym wierzyc ze jest poprostu az tak zajeta . YTeraz planuje zrobic zabieg na talie ale metoda Smart-lipo moze zospuszczony tluszcz dziala rowniej na tkanki tluszczowe i moze uda mi sie do wspomnianej P. doktor umowic na ten zabieg i przy okazji poprawic to co zostalo po poprzednim zabiegu Reasumujac : Cena na 5, podejscie do klientek przedzabiegowe na 5, punktualnosc na 2 podejscie pozabiegowe do klientek 3-, Czy polece Pania Doktor dalej...?juz polecilam a czy polecac bede dalej zdecyduje moja kolejna wizyta u P. doktor , mam nadzieje ze nie ostatnia :) Nie sadzeby znalazl sie lekarz ktory ma same 5 we wszystkich kategoriach wiec moze poprostu wpisami powinnysmy zmotywowac lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenuszka
Ja szukając miejsca w którym będe mogła powiększyc sobie usta trafiłam własnie na Panią Kasię. Rozmawiałam telefonicznie z Pania dr. Jest cepłą i serdeczną osobą,która wysłuchała mnie i umówiła sie ze mna na kosultację.Mam nadzieję ze jak juz umówię sie na konkretny termin tio spokojnie ,bez nerwów będe mogła poddac sie temu nie będą ukrywać- upragnionemu zabiegowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, to są trudne zabiegi, możliwe są więc opóźnienia. Myślę, że umawiając się można poprosić lekarza o założenie deliktanego buforu czasowego aby nie było na styk. Cóz, każdemu zdarza się, że skończy się benzyna w samochodzie, zapewne ta Pani żyje w dużym pośpiechu ale znam klika osób, które korzystają z jej usług i mimo wspomnianych kolejek rzeczywiście wracają do jej gabinetu. Niezadowolony klient, czy zawiedziony to potrafi napisać 10 negatywnych opinii a zadowolony cieszy się z efektów swojego zabiegu, także weźcie na to poprawkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyróżnienie dla Feelbeauty.eu
Miło nam poinformować Naszych Użytkowników, że nasz Portal FeelBeauty.eu został wyróżniony przez tygodnik WPROST Otrzymaliśmy tytuł ; Złotej Stony Tygodnia miesiąca Czerwca 2010 !!! Wyróżnienie to dopinguje nas do jeszcze intensywniejszej pracy dla Was. Postaramy się być zawsze źródłem najrzetelniejszej informacji i utrzymać jak najwyższy poziom Portalu na neutralnym gruncie. To Ty nasz Użytkowniku musisz sam podjąć decyzje o wyborze dobrego Specjalisty, który wykona zabieg. My z naszej strony dopilnujemy byś uzyskał informacje bez nuty zakłamania czy stronniczości. Zapraszamy na nasz Portal i Forumwww.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flower44
Mam do sprzedania spodenki ucikowe długość 3/4, rozmiar XXS, używane 2 tygodnie - po zabiegu smart lipo. kontakt na: flower44@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można, generalnie powinno kosztować to z 7- 8 tysiecy złotych ale zależy ile preparatu chcesz w pierś więc najlepiej pewnie będzie jak do niej zadzwonisz i zapytasz dokładnie. sądząc po kolejce ludzi chętnych, żeby robić to u niej pewnie ma dość konkurencyjne ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my Bodyk
Piszę na forum, poniewaz moje zadowolenie jest wielkie, pisze na wszystkim postach o lipolizie. Moja wspomnienia z zabiegu są niemiłe. Chociaz zostałam o tym uprzedzona, ze bedzie bolec, ze jeżeli jestem wrazliwa, to mogę skorzystac z zabiegu z anestezjologiem w innej klinice, uprzedzona mnie również, ze całego tłuszczu z mojego brzucha nie ściągną, uprzedzono mnie również, że jak bedę leniwa i nie będę sie wałkowac to mogą byc nierówności, uprzedzono mniew również, ze mogę nie do końca byc zadowolona z finalnego efektu,że brzuch nie będzie na płasko, zgodziłam się, podpisałam, bo widziałam efekt na mojej kolezance i jestem tydzień po zabiegu. Mój wymiar przed zabiegiem bez sniadania 89cm, tydzień po zabiegu 80cm. Po zabiegu nie bolało, do mnie pani Turczyńska nie zadzwoniła i nie zapytała jak sie czuję, nie kontaktowałam sie z nia równiez bo na razie nie mam po co. Stosuje sie do zalecen z wałkowaniem i brzuch od góry jakby poluzowuje się. Moje oceny: fachowosc 6+, ceny 6+, sympatycznośc i podejscie do klienta 6+. Pani Kasiu, przed wyjściem, widzac moje zadowolenie jak Pani dziekowałam, prosiła Pani o pozytywne wpisy na forach. Jestem zadowolona i pisze na każdym temacie, ze jestem bardzo zaodowlona. Ja, gdybym miała czekac do Pani tydzien pod drzwiami Pani gabinetu, wcale nie obskurnego, a ładnie urzadzonego i z dobrym nowoczesnym sprzetem, to bym czekała. Do zobaczenia na udach we wrześniu. Kocham Panią za mój brzuch, a raczej za jego brak.Ale się napisałam, ale to tylko dlatego, ze jestem zadowolona a Pani jest przemiła osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esk10
A kogo polecicie w Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paprotnik
Ja nie rozumiem o co chodzi tym osobom, które piszą, ze ten gabinet jest obskórny. Byłam tam osobiście i uważam, że jest czysty, przyjazny i bardzo ładny. Nic więcej nie potrzebuję jeśli chodzi o wystrój, poważnie. I zgadzam się, że Pani Kasia jest przesympatyczną osobą - do mnie akurat dzwoniła :) A później ja do niej bo jestem przewrażliwiona i miałam 1000 pytań :) Kiedy tylko mogła to odbierała i cierpliwie mi tłumaczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
Łódź - Fragmat-med. Tam robilam, jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kya
Osoby, które myślą o skorygowaniu natury, powinny wejść na stronę www.Feelbeauty.eu z najważniejszymi informacjami z dziedzin służących upiększeniu ciała, m.in. chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, stomatologii, itp.. Strona daje pod tym względem pełny obraz możliwości, jakie stworzyła współczesna medycyna. Ale jak ostrzegają autorzy witryny - decyzja o tego typu zabiegach powinna być podjęta ze świadomością kosztów materialnych, ale i ewentualnego ryzyka zdrowotnego i psychicznego, jakie mogą one nieść ze sobą. Internauci, którzy takich informacji poszukują, mogą je tu znaleźć bez trudu witryna jest przejrzysta i estetyczna. Zapraszamy www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge z wami
Matko dziewczyny,czy Wy nie widzicie jaki jest watek? Przestańce spamowac jakis dziwny gab w Łodzi,albo zakładajacie osobne watki. Tu akurat jest watek o dr Turczyńskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345zgggggłupiałam
Zgłupiałam, jedna pisze, ze jedzie daleko, daleko do Turczyńskiej, zeby zaoszczędzic 200zł, a druga pisze, że jest niezadowolona z zabiegu, ale umówi sie do Turczyńskiej jeszcze raz. Dla mnie to z lekka chore. Skoro jesteś niezadowolona, to po co chcesz jechac jeszcze raz. Jak raz Ci coś spartoliła, drugi raz iśc w to samo miejsce? Jak mi szewc spartoli buty, więcej do niego nie idę. To logiczne, a nie zanoszę drugą parę butów,a T yidziesz drugi raz, po co? Moze coś trzymasz w zanadrzu, no przyznaj się, wyglada to tak, że chcesz spowrotem swoją kasę. Po przeczytaniu Twoje wpisu nic innego do głowy mi nie przychodzi. Ja nie jestem klijentka Turczyńskiej, nie jestem jej pracownicą, bo mam intratniejsze zajęcie, ale chcę sie do niej umówic, jak ma takie klijentki jak Ty, to jej współczuję. Powinnaś skorzystac z usług innego lekarza, specjalności nie trzeba sie domyślac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos jest jednak na rzeczy
oj cos jest jednak na rzeczy skoro ma tyle poprawek. Dziewczyny ja tam nie mam zamiaru nic oceniac, ale prawda o tylu poprawkach tej kobitki nie przemawia za tym, by byla znowu tak dobrym fachowcem!! co tu gadac cena do niej kusi nic poza tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofiaralekarkiKT
do die Kreative masz duzo racji-w ogóle macie dziewczyny dużo racji. po pierwsze dr Katarzyna Turczyniak nie jest ani Dermatologiem ani Chirurgiem Plastycznym. to lekarz medyncy pracy-nie wiem do końca czy specjalista w tej dziedzinie-chyba nie skoro zabrała sie za estetyke Pokończyla pare kursów kupiła jakis laser i wabi ceną. zadnej kompetencji-brak szacunku dla pacjenta sama jestem głupia bo dałam się namówic na serie nieskutecznych zabiegów mój adwokat stosuje teraz pozew o zwrot kosztów pojechałam do Poznania-specjalistów na kazdym kroku, maja tam największa baze laserów podobnie jak we Wrocławiu czy Warszawie-zrobiłam zabieg laserem accusculpt i jest rewelacyjny efekt oddessania brzucha. dowiedziałam się od kompetentnego lekarza jak działają te lasery Pani doktor i co robia w nie powołanych rękach. teraz wiem ze dla 300 czy 500 pln nie warto dac sie oszukac w butelke. zastanówcie się dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga0505
do: ofiaralekarkiKT Witaj czytam wszelkie informacje na temat zabiegow Pani Turczynskiej, ktore nie zostaly dobrze przeprowadzone. sama jestem osoba ktora w chwili obecnej forsuje z Pania Truczyska swoje prawo do zadowolenia z uslugi. Bowiem 6 miesiecy temu mialam robiony zabieg na 2 okolicach i niestety byl to bardzo nie udany zabieg. Poniewaz rozwazam z duzym prawdopodobienstwem ze jednak nie dojde z dr. turczynska do poroumienia, to czy zechcialabys sie podzielic informacja czy wybralas juz prawnika i kancelarie? Ja coprawda mam odpowiedz na maila od kilku prawnikow w tej wlasnie sprawie, ktorzy proponuja swoje uslugi i lece juz w sobote do Polski, by miedzy innymi spotkac sie z wybranym prawnikiem ale jesli Ty znalazlas kogos sprawdzonego w tym temacie chetnie bym skorzystala z tego samego.Uwazam bowiem ze wtedy nawet adwokatowi jest latwiej i szybciej przed Sadem dochodzic naszych praw. czy mozesz podac prywatny kontak do siebie i do wybranej przez siebie kancelarii? Dzieki ze sie odezwal ktos z moim problemem tutaj i szkoda ze nie da sie tu dolaczyc zdjec by bylo wiarygodnie, moze nie bylybysmy tak obrzucane blotem za to ze smiemy byc niezadowolone z uslug tej Pani. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofiaralekarkiKT
do maga 0505 oczywiście zahir-35@wp.pl pisz Kochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem strasznie enigmatycznie brzmią wpisy osób które tu sądem straszą. Może opiszecie co takiego wam spartoliła? Ku przestrodze innych pacjentek? Bo pisanie, że się szykuje pozew bez napisania co się wydarzyło jest niezasadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam Pania doktór osobiście, robiłam u niej już jakieś zabiegi, jeden z nich wymaga regularnego powtarzania. Zawsze wracam zrobić go u niej, choć muszę dojeżdżać z daleka i bardzo sobie chwalę jej usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka77
Moje pierwsze wrazenia sa super.Podczas rozmowy telefonicznej uzyskałam odpowiedzi na wszelkie pytania.Co da sie od razu wyczuc,to bardzo przesympatyczna osoba. Teraz czas na spotkanie w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest jak casting, lekarza, trzeba sobie dobrać. Można nie mieć nic sensownego do zarzucenia a czasem się po prostu nie podoba. Mnie pani Kasia przypasowała od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×