Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość temx

dr Katarzyna Turczynska

Polecane posty

Gość Augustias*
Dziewczyny, które miały już robioną lipolizę, albo wybierają sie w najbliższym czasie- piszcie! Mam juz za sobą lipolizę igłową i nie jestem zadowolona, więc teraz czas spróbować tego zabiegu. Problem polega nie na tym, czy troche tłuszczu zejdzie, ale, jak szybko komórki tłuszczowe, które pozostały przejmą ich funkcje i rozrosną się wypełniając lukę i dając sylwetkę taką, jaka była. Nie jestem obżartuchem, ale tak właśnie było u mnie. Organizm ludzki ze wszystkich sił broni sie przed zmianami dążąc do stanu poprzedniego. Tak jest z dietami, które obniżają metabolizm powodując, że po kilkukrotnym odchudzaniu jesteśmy grubsze jedząc mniej. Dlatego często dziwimy się, jak dużo jedzą chude. Mając "dobre" geny nigdy nie zwichrowały sobie przemiany materii, bo nie czuły potrzeby żadnych diet. No, ale nie każdy ma takie szczęście. Na forum o liplizie iniekcyjnej pisała dziewczyna, że robi sobie zabiegi często i po trochu. Jako jedna z nielicznych była z efektów autentycznie zadowolona.Piszcie, czy macie jakieś wiadomości o tym zabiegu i o skutkach. Podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik333
a ja byla u dr. Turczynskiej... I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA!!!!!!! pojechalam do niej z wroclawia..i choc faktycznie sulecin to mala miejscowosc i jest kiepski dojazd,ale oplacalo sie.. cena za cala twarz to 1000 zl... na pewno do niej jeszcze pojade jak tylko zacznie mijac efekt! a jak ktos nie byl,to niech nie pisze,ze te wszystkie pozytywy o niej to sciema....normalnie jak dzieci... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek7
Ta Pani nie ma żadnej specjalizacji, oprócz medycyny pracy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co z tego ? Jest lekarzem i to dobrym i to wystarcza do zabiegów medycyny estetycznej, poza tym poza specjalizacja liczą sie szkolenia a ona ma ich mase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym nie pisz żadnej bo med pracy to specjalizacja jak każda inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNAITALY
studiowalam razem z kasia, mam o niej dobre zdanie jako o czlowieku i lekarzu, ostatnio spotkalysmy sie w Paryzu, poza nia z Polski nie bylo tlumu lekarzy. O czyms to swiadczy. Jedyna wada ze nie chce wyjechac z zapadlej dziury jaka jest SULECIN. Link z googlee.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNAITALY
a przeciej w Polsce nie ma specjalizacji z med estetyczne. CZy cos w tym zakresie sie zmienilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAX2008
Czy u p Kasi cena lipolizy laserowej za brzuch nadal wynosi 2000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara90
Czy Pani dr przyjmuje w Zielonej Górze? Ile kosztuje ampułka surgidermu 18?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W-I-E-R-A-
Czy Pani Turczyńska wszywa również złote nici?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N-e-n-a
do Asik 333 jakie zabiegi robiłaś na twarz u dr,Turczyńskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicol67
Witam ja byłam u pani Katarzyny i nie jest tak jak pisza panie wcale nie jest tanio, ja zapłaciłam 3000 i miało mi to starczyc na rok co sie okazało po 3 miesiacach opadła mi powieka jak wysłałm zdjecia pani Kasi twierdziła ze nic nie widac nie minoł jeszce rok a wszystko wróciło do normy. NIe robilam tego pierwszy raz mam na mysli botox i wypełniacz. Nie jestem zadowolona a reklamacji ta pani niestety nie przyjmuje.W innych miejscach jak wyjdzie cos nie tak proponuja poprawe pani Kasia niestety nie. NIe polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beziimienna
Coś Kochana wciskasz kit. jestem po zabiegu u Pani Kasi, ale na ciele. Opisałam go na topiku o lipolizie laserowej w jaki sposób pozbyłam sie bryczesó ( znienawidzonych). Botox wstrzykiwałam u swojego lekarza na miejscu. Dlaczego uważam, że wciskasz kit? Z prostego powodu, bo jeżeli ma opaść powieka, to opadnie Ci w ciągu 2 tygodni po zabiegu a nie po 3 miesiącach. Wytłumaczył mi mój lekarz, że to po 1-2 misiacach przechodzi. Może Kochana ktoś Ci przyłożył? Jestem bardzo zadowolona i z usług mojego lekarza i pani Kasi, co innego u nich robiłam, ale wypytałąm odośnie Botoxu i jego i ja i to samo potwierdzili. Natomiast zainteresowana jestem teraz przeszczepem tkanki tłuszczowej z ciała w twarz. I teraz to rozpracowuję. Polecam usługi pani Kasi, bo jest profesjonalistą. A zawsze ktoś złosliwy się znajdzie, może konkurencja? Żaden lekarz nie dogodzi wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicol, co za bzdury, jakie 3 tysiace ? Chyba za podanie wiadra botoxu i kwasu, nawet w najdroższej klinice w warszawie byś tyle nie zapłaciła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beziiimienna
Napisz coś więcej o tym przeszczepianiu tłuszczu na twarz. Byłoby dla mnie idealne, wyszczurzają mi sie policzki :( Czy pani kasia to robi też? Np. wraz z lipolizą laserową z odsysaniem można by od razu sobie toto dac w policzki, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywna00
Może pozwolicie mi skomentować. Skąd wiecie co :nicole\" miała robione? Wystarczy że kompleksowo zrobiła sobie usta, zmarszczki nosowo-wargowe, przy oczach, czoło, moze policzki i napewno za to wszystko 3 tys. mogła zapłacić. Poczytałam już wiele na temat opadających powiek i lekarze twierdzą jedno: zbyt głęboko wstrzyknięty botoks, nieumiejętnie wstrzyknięty w nie tą co potrzeba warstwę i paraliżuje nieodpowiednie mięśnie. Pani Kasi zdarza się to dość często. Jak również wstrzyknięcie kwasu nie o takim stężeniu, które wyparowuje po miesiącu. Stąd tak niska cena. Nie dajcie się nakłuwać w nieodpowiednim miejscu, na szybko, bez warunków. Szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beziimienna
z własnym tłuszczem to fajna sprawa, nie wiem czy Pani Kasia robi, nie pytałam. Z nóg w twarz. Pieknie wychodzą bruzdy nosowe, widziałam, nie wiem jak policzki. Wystarcza na kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Kasia na pewno nie robi przeszczepu tkanki tłuszczowej. z tego co się orientuje wcale nie starcza na długo , max na kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *noha*
Czy dr turczyńska ma strone internetową ,bo nic nie mogę znależć?Ile bierze za powiększanie ust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara0811
witam Ja jezdziłam do pani Kasi i jestem bardzo zadowolona, przedewszystkim nie jest zdziercą, teraz jeżdze do dr Olszański w gdyni bo poprostu mam blizej i tez jestem bardzo zadowolona przedewszystkim z cen 0-601-65-26-33, najlepiej dogadać sie na miejscu, jest bardzo kompetentny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
poczytaj forum o lipolizie laserowej,myślę,że Sulęcin ma tylu zwolenników,co i przeciwników! Zachęca niska cena,odstrasza brak personelu i kwalifikacji p.Kasi.Ja po lipo u niej poprawiałam gule gdzie indziej!Więcej jest podobnych przypadków,ale ma reklame na każdym forum,dziwne?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara0811
hej ale ja mialam na mysli lipolize iniekcyjna i to podbrodka. Ja tez robilam u niej lipolize laserowa bez odsysania bo p Kasia nie chciala mi zrobic z odsysaniem,i jestem srednio zadowolona, zeszlo ale myslalam, ze bardziej.Nie mam zadnych gul na szcescie.Juz nie wierze, ze moGE zlikwidowac swoj brzyuchol. Ale iniekcyjna to polecam na podbrodek i kosci zuchwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda365
Czy ktos mial robione smartlipo u dr Turczynskiej-jesli tak prosze o kontakt-jestem zapisana na zabieg a malo wiem o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessas
JEŚLI CHCECIE ROBIC ZABIEG SMART LIPO,LIPOLIZĘ,BOTOX LUB COKOLWIEK ,ZA CO JEST W STANIE CHWYCIC SIĘ TURCZYŃSKA,TO UWAŻAJCIE,BO PO PIERWSZE:OPINIE WYSTAWIA SOBIE W WIĘKSZOŚCI SAMA,PO DRUGIE JAK COŚ SPIEPSZY,TO TWIERDZI,ŻE NIE WIDZI NA ZDJĘCIU I NIE UZNAJE OCZYWISTYCH REKLAMACJI. JESTEM PO SMARTLIPO I LIPOLIZIE.ZNIEKSZTAŁCIŁA MI UDO WEWNĘTRZNE DO TEGO STOPNIA,ŻE POTRZEBNA JEST INTERWENCJA INNEGO LEKARZA. UWAGA DZIEWCZYNY,TO NIE ŻARTY.CHCIAŁAM MIE KSZTAŁTNĄ NOGĘ ,A MAM W GORSZYM STANIE,NIŻ PRZED ZABIEGIEM!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wenda
Zrobiła mi bryczesy i jestem bardzo zadowolona. Zabieg niebolesny i rezultat ładny. Ja ją polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksa
Z tego co mi wiadomo, pani Turczyńska nie ma tytułu doktora, a jest po prostu lekarzem medycyny. Co oczywiście nie znaczy, że nie jest dobrym fachowcem w tym co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlia
Robilam u p. Kasi smart lipo, kwas, botox i regeneris. Zamierzam zrobic jeszcze pare zabegow bo jestem zadowolona. Daleko wprawdzie z tym dojazdem ale moim zdaniem warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaDuŚ
Witam. Czy miał ktoś robione laserowe usuwanie owłosienia u Pani Kasi? Chodzi mi o wąsik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaDuś
Pani doktor Turczyńska jest nieodpowiedzialna, niekompetentna i nie stawia się na umówione godziny z pacjentami. Ja odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×