Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość temx

dr Katarzyna Turczynska

Polecane posty

Gość przecież
Tak wypełnia swoim własnym tłuszczem.Nie ma nic lepszego. A z której okolicy wolisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xank
Byłam na lipolizie u p. Kasi. Moje kolanka. Masuje i spac nie mogę. Czy mogłabys Czorcico przysłac mi zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy nie macie przypadkiem po powiekszaniu ust,takiej wypchanej do przodu górnej wargi?Coś jak teraz ma Edyta Górniak?Bo mi się wydaje,że chyba żadnym wypełniaczem nie da się uzyskać naturalnych ust :O Napiszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka3333
hmm... A nie dziwi was wygląd Pani Kasi??? skoro jest taka swietna z tą lipolizą i wogole to dlaczego swojego tłuszczu nie usunie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xank
Bo pracuje od rana do nocy. Rozmawiałam z nia o różnych rzeczach. Bo to miła kobitka. Mówi, ze pracuje też w soboty i niedziele, ma małe dzieci i o sobie zapomina. Wyglada to na szczere wyznanie. Ale prawda jest taka, że powinna coś zrobić ze swoim ciałem, bo jest anty reklamą medycyny estetycznej. Pani Kasiu, jeżeli Pani to czyta, to na pewno Pani mnie pamieta ( żona stomatologa, i bratowa Uli). Proszę sie nie gniewać, ale to prawda. Jest Pani przesympatyczna, ale proszę znależć trochę czasu dla siebie. Prosimy Panią o to, my, Pani pacjentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaAAA
robiłam u p. Kasi 3 tygodnie temu lipolię i zeszło mi z brzucha 7cm z lekka dietą. Ale rzeczywiscie nie jest to osoba szczupła, a jak zobaczyłam jej brzuch KOSZMAR. Chyba zauważyła i pokazała mi. Była dzień po lipolizie brzucha . To było straszne. Wielkie obrzękłe brzuszysko. Ostatnio widziałam takie u mojej babci 20 lat temu, jak chorowała i miała straszne obrzęki. Z drugiej strony można to tłumaczyć tym, że ma dużo pracy, i nie ma czasu zająć sie sobą, ale to nie do końca jest wytłumaczenie. Czy ona ma meża? Może nie ma. Mój mąż wygoniłby mnie z łóżka jakbym tak wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBTTTTTTTTTT
Poproszę o jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankakk
czy ta dr kasia przyjmuje tez w kaliszu? macie do niej nr telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara0811
do Xank i Alicjaaa Czy Wy troche nie przesadzacie!!!!!???? Jak tak mozna sie czepiac jak ktos tak czy siak wyglada?Moze troche szacunku do pani doktor Katarzyny?Co to wogole za tekst-jest anty reklama medycyny esetycznej!!!!Tu chyba chodzi o kompetencje, wiedze i praktyke,a nie o to jak ktos wyglada. Ja tez korzystam z uslug,ktore oferuje pani Katarzyna i w zyciu nie bralabym uwage jak wyglada tylko co robi i jak robi i za ile(nie oszukujmy sie ale finansowo tez jest bezapelacyjnie konkurencyjna).a tak na marginesie to pani Katarzyna wyglada swietnie jak na swoj wiek.bylam w szoku jak mi powiedziala ile ma lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBTTTTTTTTTT
No ile ma lat?Podaj choć w przybliżeniu.Please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoaśkkAA
Byłam w sobotę na lipolizie kolan i na botoxie u dr Turczyńskiej. Myślę, że jestescie złosliwe, bo doktor była w białej koszuli i nie widziałam u niej takiego wielkiego brzucha jak opowiadacie. Nie wiem, byc może to działanie lipolizy na brzuch czy co, ale brzuch nie żucał się w oczy. Jestem histeryczką, a ona ma w sobie dużo cierpliwości i ceny, ...ho ho dużo niższe niż skąd przyjechałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krychnaś
Może ktoś się orientuje ile kosztuje operacja powiększenia piersi u tejże doktor???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krychnaś
i gdzie przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krychnaś
PODNOSZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka7
Forum o lipolizie iniekcyjnej jest manipulowane dla Pani dr Katarzyny Turczńskiej. Wpisałam tam wiadomość dotyczącą innego lekarza niż P. dr Turczyńska i na drugi dzień została ona usunięta. Nie wiem czy to Pani doktor sama kręci, czy ktoś na jej zlecenie, ale widać, że tam bardzo manipulują. Zresztą, wystarczy poczytać i samo rzuca się w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pewno jest
właścicielką kafeterii. W Stanach czesto sie takie żeczy zdażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO analfabety
RZECZY Debilu!!!!! RZECZY a nie ŻECZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO analfabety
Zgadzam się z Mirką -Tarczyńska stosuje manipulację na wielu forach w kafeterii ale nieźle jej się już zebrało i jakby jej "coraz mniej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Augustias*
Cześć wszystkim! Przeczytałam wszystko, co napisałyście i nasunęło mi się kilka wniosków. Po pierwsze lekarki "reperujące" urodę bardzo często są - jak tu ktoś określił - antyreklamą tych wszystkich zabiegów, które wykonują. Sama zastanawiałam się nad przyczyną, bo dotyczy to przynajmniej kilku znanych mi osób. Może sama możliwość zrobienia się ładniejszą lub szczuplejszą wystarcza? Zastanawiałam się też nad tą kryptoreklamą. Forum o lipolizie iniekcyjnej przeczytałam całe i sama też się na nim wypowiadałam ( pod innym nickiem), bo mam to za sobą . Byłam u innej lekarki, podawałam jej namiary i nikt ich nie kasował, dostałam adres i numer telefonu również na forum. Jeżeli więc nawet jest forum dr Turczyńskiej, to zachowuje się fair i wobec tego nie widzę problemu. Nikt przecież nikogo nie zmusza do korzystania z usług tego lub innego lekarza. Mam pytanie do wszystkich: czy wiadomo już coś o aparaturze do lipolizy laserowej, czy ktos już może robił to sobie u dr Turczyńskiej i może opisać doznania i efekt? Podobno to rewelacja jeśli chodzi o efekty. Niepokoi mnie tylko cena: bardzo wysoka gdzie indziej i niezwykle atrakcyjna u niej. ( za brzuch 8000 - 2000) Czy taka różnica jest w ogóle możliwa? Napiszcie coś, jeśli wiecie, bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka7
Pani doktor Turczyńska jeździ po gabinetach kosmetycznych w okolicy i robi u nich różne zabiegi. Dziewczyny mają od niej procent za klientki, to i na forum coś czasem napiszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trochę nie do końca
jeżeli chodzi o laserowa są informacje na temat tego zabiegu na topiku o lipolizie. Miałam robioną w poniedziałek, gdyby kogos interesowało to proszę poczytać. Zabieg jest rewelacyjny, nie wyłaczą z życia, wychodzisz z zabiegu i jesteś happy. Nie cie nie boli jak po liposukcji. Wiecie, to prawda, że te "dobre" lekarki od urody nie wyglądaja za ciekawie. Może zaczynajac od genetyki, p. Kasia nie jest jakos specjalnie urodliwa, nie jest osoba szczupłą. Mówiłą, ze zrobiła sobie jakis czas temu lipolizę igłową na brzuch, bo pacjentka ją zapytała czemu sobie nie zrobi. Mniej 10cm w pasie to dużo. Nie wiem czy do tego była jakaś dieta czy nie. Ja ja nie pytałam czemu nie dba o siebie bo było mi głupio. Gdybym ja miała takie możliwosci to byłabym miss świata. Ale dla nas pacjentek najwazniejsze jest to, żebysmy my dovbrze wygladały dzieki niej. Poza tym, a' propos tego, że jest włascicielka kafaterii to idiotyzm. A ten co to napisał to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla troch nie do konca
robilas ta lipolize u pani Turczynskiej?o ile dobrze zrozumiamlam laserem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jedz kupy
jak nie interesuje cie ten temat to zmien topic a nie pisz bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do troche nie do konca... mam pyt na którym forum opisałas zabieg?? ja sie zastanawiam ale mam mase pytan zaczynając od czasu trwania zabiegu??znieczulenie czy po zabiegu moge np wsiąść w pociąg i wrocic do domu nie ukrywam zalezy mi na takich informacjach bo jestem z okolic warszawy i do sulecina mam daaallleeekkooo....no ale czego sie nie robi dla urogy bedę wdzieczna za jakiekolwiek odpowiedzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Augustias*
Zamierzam sobie zafundować lipolizę laserową, więc zatelefonowałam do dr Turczyńskiej z pytaniami. Cena, owszem, 2 tys. za każdy obszar ciała. Ja pytałam akurat o brzuch. Powiedziała mi, że jeśli brzuch jest bardzo duży może być potrzebna powtórne lipoliza, oczywiście płatna. Bez obejrzenia brzucha nie mogła się wypowiedzieć. Nie wiem tylko, czy np podbródek też jest traktowany jako oddzielny "obszar", bo jednak jest go mniej. Zapomniałam zapytać. Po zabiegu pacjent żle sie czuje. Szczególnie, jeśli jest to zabieg z odsysaniem, bo może też byc bez odsysania, wtedy tłuszcz wydostaje sie powoli i dłużej. Potrzebna jest zdrowa wątroba, bo idzie ogromna ilość znieczulenia. O konieczności dostarczenia badań nic nie było mówione, ale w tej sytuacji zrobię chyba profilaktycznie próby wątrobowe, bo jak inaczej to stwierdzić? Długa podróż zaraz po zabiegu chyba nie jest dobrym pomysłem, chyba, że samochodem z kierowcą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mowila cos o opasce uciskowej? a te bedania proby watrobowej to jakie to badania one sie tak nazywaja?czy to sa badania np krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy sobie robisz? ma juz ten sprzet do laserowej? moze jak bedziesz jeszcze sie kontaktowac na dniach spytaj sie czy przyjmuje na laserowa w kaliszu wroclawiu lub zielonej górze, bo tak czytalam ze tam przyjmuje.dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolaz1
witam wszystkich. Planuję wykonanie zabiegu u dr Turczyńskiej i za radą forum poszukałam jej na liście absolwentów PSME i nie ma jej tam. Może ktoś z was wie gzie szukać potwierdzenia uprawnień pani doktor albo certyfikatów upoważniajacych ją do wykonywania tych zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyyyyyyyyysport
PSME to nie jest żaden autorytet ani miejsce które należy odwiedzić aby wykonywać zabiegi z medycyny estetycznej.Koniec i kropka. Więc nie szukaj wśród absolwentów PSME np:dr Marcina Ambroziaka,drEwy Kaniowskiej itd bo nie znajdziesz a są to jedni z najlepszych w tej dziedzinie w naszym kraju.(dermatolodzy) PSME to szkoła dla lekarzy niedermatologów którzy chcą załapać się do tego intratnego biznesu. Pozdrawiam i polecam -zabiegi wykonujcie u lekarzy-chirurgów plastyków albo dermatologów.Nie u internistów czy dentystów po trzydniowym kursie w Łodzi albo PSME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×