Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość temx

dr Katarzyna Turczynska

Polecane posty

Gość sekapoo
A, jeszcze mówiła, że napisał na nią donos do urzędu kontroli skarbowej, że nie płaci podatków, a ona od wszystkiego ma potwierdzenia wpłaty podatków. Mówiła mi, ze nie chciałaby być pokroju takiego człowieka, nie pisze donosów do urzędów skarbowych. Ciekaw czy ten facet prowadzi działalność gospodarczą, sprawdzę w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekapoo
Nietrudno sprawdzić, skoro sie podpisał http://www.zumi.pl/1434348,FHU._Michal_Mnich,Katowice,firma.html prowadzi ciuchlandię. Dla mnie to jest głupota, pisze donos do Urzadu Kontroli Skarbowej na kogoś a sam prowadzi firmę ciuchlandię. Przeciez jego też skontrolują. Urzędnicy nie są głupi, pójdą na zakupy do jego sklepu, nie wyda paragonu i d... zimna. Znalazłam, ze sprzedaj tez na allegro. Czytałam w necie, ze skarbówka bierze sie za tych co sprzedają na allegro. No tak, każdy kij ma dwa końce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S.B Poznan
Chcialabym dodac od siebie ze robie zabiegi od 6 lat. Korzystalam z uslug niejednego chirurga plastyka .Dr. Turczynska jest na topie tej listy.Sympatyczna,profesjonalistka i za naprawde niewielkie pieniadze porownujac z innymi lekarzami.Niestety od trzech lat mieszkam w Anglii wiec nie mam mozliwosci odwiedzac pani doktor zbyt czesto czego bardzo zaluje.Dodam jeszcze ze tutaj nie znalazlam w polowie tak dobrego lekarza jakim jest Dr. Turczynska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki2012
Dziewczyny czy pani Kasia posiada strone internetowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexiflexysyq
dlaczego nie mozna sie skontaktowac z Pania doktor?? czy ktos wie caly dzien probuje i nic nawet smsa nie napisala... juz nie wiem co myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze negatywne opinie o Pani Dr Turczynskiej pisze tylko jaks konkurencja . Ja byaml juz na kilka zabiegach i jestem bardzo zadwolona . Za wypelnieni twarzy wlasnym, tluszcem zaplacilm 1000 zl a gdzie indziej koszt jest od 4000 -nawet 10000 tys Roznica jest ogromna jak lekarze tacy pazerni sa to nie maja klijentow ,;. Jesli komus nie pasuje Pani dr to ciekawe po co tam idzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos moze wie gdzie czy Pani dr przyjmuje i gdzie ????????????/ prosze o kontakt????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani doktor przyjmuje w gabinecie Gejsza w Zielonej Górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Dr Turczynska przyjmuje w gabinecie Depilacji laserowej ESTETIK w Gorzowie Wlkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Dr Turczynska przyjmuje w gabinecie Depilacji laserowej ESTETIK w Gorzowie Wlkp www.laserestetik.pl tel:731 350 731

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość philbeach sun
a czy piszecie o pani Turczynskiej z Sulecina? a czy pani Kasia ma tytul doktora lub lekarza czy tez felczera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×