Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaśka*

dziewczyny jakie podpaski uzywacie poradzcie

Polecane posty

Gość kaśka*

kiedys znajoma mojej mamy przyniosła mi duzo paczek podpasek ale niestety nigdzie nie moge ich juz dostać a teraz kupujac w sklepie nie moge sobie dobrac odpowiednich albo są za grube albo maja jakis dziwny kształt i sa nie wygodne. doradźcie jakies cienkie które nie przepuszczaja i sa wygobne w noszeniu i wmiare niedrogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam wate. naprawde sie opłaca.teraz tezpodpaski takie drogie, ze lepiej uzywac wate.no i starczy na dluzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię Libress a po domu chodze z Bellą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja i tak uwazam ze
tampony RULEZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka_
Najlepsze są Always,zawsze czysto,zawsze sucho,zawsze pewnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addsd
ja uzywam naturelli rumiankowej ladnie pachnie i daje uczucie swierzosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welcome
ja uzywam Libress i dla mnie sa najlepsze chociaz ostanio znowu zmienili je troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
pewnie ze tampony...wogóle nie wiem jak mozna uzywac podpasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka*
ja kiedys próbowałam tamponów ale nie mogłam sobie go dobrze włozyc a przy wyjomwaniu myslałam ze umre tak bolało dlatego juz nie probuje z tamponami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwiola
TYLKO BELLA PERFEKTA NIEBIESKIE REWELACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja rosssmann

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarka
a ja z lidla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEMONIADKA23
JA Z BIEDRONKI ALE RACZEJ UZYWAM TAMPONÓW DONNA EXTRA TANIE I OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onatowie
No, ale tamponów nie można tak ciągle używać, bo mogą powodować stany zapalne i nadżerkę. Mimo to cięzko znieść pierwsze 3 dni bez tamponów, a alwaysy niby dobre,ale ani w miejscu publicznym nie można ich założyć..np.w kiblu koedukacyjnym,bo szeleszczą przy odrywaniu, i nawet podczas chodzenia..no ale te z amarantowym kolorem są niezle nawet.a najgorsze to chyba bella zwykle bez skrzydelek...nie wiem czym się inspirowal ich twórca,ale wnioskuję, ze nie byl kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamponow niestety uzywac nie moge. Teraz kupuje Bella Perfecta i rzeczywiscie sa super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość używam tylko tamponów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
nie mozna od tamponów dostać nadżerki,co to za bzdura?!?!?!?! dziewczyny nie uzywajcie tanich podpasek typu dyskont, bo one są robione w warunkach uragajacych wszyelkiej higienie, nawet te najdrozsze, nie sa sterylne, jest na nich cała masa bakterii, ale sie pilnuja, bo afera by ich zniszczyłą, a te najtańszę często powoduja infekcje pochwy, juz nie raz były takie afery-przecież krew misiaczkowa to świetna pożywka dla bakterii !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamponow nie mozna uzywac, gdy ma sie jakies stany zapalne, tym podobne problemy... Inaczej nie ma przeciwwskazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _załamana_
Ja uzywam podpasek Bella Perfecta Green (takie jasno-zielone opakowanie). Są super. Trzy milimetry, skrzydełka, w miare wąskie, chłonne (mają tą siateczke). Jak je zakładam to nawet ich nie czuje. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hymmmm
Boze jaka wata jakie podpadki:/ spróbujcoe tamponów to juz nigdy nie uzyjecie czegos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _załamana_
Tampony mozna uzywać tylko sporadycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hymmmm
A czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlatedo że
moga powodować nadżerki. z początku mnie to śmieszyło ale teraz już nieraz czytałam na ten temat. Pozatym można dostac wstrzasu toksycznego. A jeśli chodzi o podpaski to ja stawiam na Olweys, są naprawde niezawodne. Musisz tylko dobrac sobie do wielkości krwawienia. Sa też wygodne i cienkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joka23
ja uzywam tylko libress tych tanszych (niecale 3 zl, te mniejszy rozmiar) always uzywac nie moge gdyz mam delikatna skore i ta siateczka mnie podraznia , raz kupilam te always z bawelniana powloka i byly okropne , takie jakies sztywne i caly czas czulam ze mam na sobie podpaske. na noc uzywam always te grube z bawelniana powloczka (nie sa sztywne) a tamponow uzywac nie moge , zreszta mam uraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------32
lato 40 stopni w cieniu, leje sie z Ciebie , i podpaska smierdzaca w gaciach ,jestescie chyba niepowazne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joka23
a co mam robic?lezec pare dni w lozku i czekac az mi sie okres skonczy? nie wszyscy moga uzywac tamponow tak jak ty:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturella rumiankowa
nie przepuszcza nieprzyjemnego zapachu ;) ale to tylko po domu bo jak wychodze na miasto za ZAWSZE mam tampony!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominisiajestem
po pierwsze: jak to ,,uzywam waty"?? jak to wygląda technicznie?? bo jakos nie moge sobie wyobrazić. Po drugie, owszem, jesli ktos ma jakies przeciwwskazania OD LEKARZA ze lepiej, jesli będzie uzywal podpasek, to ok. Ale w innych przypadkach??? nie ma czegos takiego, ze nie mozna caly czas uzywac tamponow, jesli zmienia sie odpowiednio czesto i zachowuje higiene, nic sie nie moze stac!!!!! a roznica O G R O M N A!!!!!! po prostu bez porownania! ja przez pierwszy czas, kiedy dostalam okres, uzywalam podpasek, potem sprobowalam tamponow i nie moglam sobie wybczayc ze tak sie katowalam podpaskami wczesniej. A jesli juz, to jako tako moje wymagania spelnial Always.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×