Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaśka*

dziewczyny jakie podpaski uzywacie poradzcie

Polecane posty

Gość zgadzam się że
:) tampony są najleprze...a co do podpasek to tylko Always- z siateczką... próbowałam Belli-masakra, Naturella- ładnie pachną, ale krew nie wsiąka tak jak powinna :O zostaje na wierzchu....BRRRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewotkaaaa
Ja uzywam najczesciej libress (rozowe)tylko teraz je troche zmienili i nie sa za fajne poprawili skyrzydelka ale sa jakies bardziej twarde w srodku i ta strona na tylek jest gorsza wydaje mi sie ze przez to sa bardziej widoczne jak kiedys i mniej wygodna. Czasami tez kupuje bella niebieske moga byc tylko fajnie jakby je bardziej wyprofilowali. Always raczej nie kupuje przetestowalam kilka razy i mi nie odpowiadaja. Po tych z siateczka mam odparzenia, a te bawelniane niby delikatne tez jakies nie bardzo. Tez duze jakies maja rozmiary w porownaniu z innymu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z podpasek bella są najlepsze, a z tamponów o.b. www.kobieta.wellnesslife.pl nowy program dla kobiet \"odkryj swoje piękno\" www.wellnesslife.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpasek jak jeszcze uzywałam to Bella (zielone) albo jakieś inne, byle by były z siateczką bo wtedy jakoś tak lepiej się wchłania tam to wszystko a nie zostaje na zewnątrz i w ogole jakos tak niehigienicznie bylo :/ od jakiegoś roku , moze troche wiecej, uzywam tamponów i naprawde nie wiem ze mam okres :P :D są opinie ze tampony są złe bo to bo tamto, bo blokuja wypływanie wydzieliny, bo namnazają sie tam bakterie... po pierwsze nie tamują, tylko ja wchłaniaja a po 2 to lepiej zeby krew wypływała i zalegała na podpasce, przy takich upałach jakie mamy teraz nosić folię w majtkach i \"kisić\" to wszystko ??? (nawet przy czestej zmianie podpasek, wszystko się tam spoci+ krew= duzo duzo bakteri i nieświeżosc) wieć na takie upały naprawdę polecam tampony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z \"Każdy używa co lubi\". denerwuje mnie tez troche ze zwolenniczki tamponow mowia ze uzywanie podpasek jest zacofane. nie mam swojego zdania co do tamponow nie wiem czy sa zdrowe czy nie ale sa napewno wygodne:) i napewno sa tacy ktorzy nie moga ich uzuwac. ja osobiscie uzuwam Bella Perfecta Green( jasno zielone opakowanie). Alwaysy tez sa fajne i Naturella tez. ale najczesciej uzywam Belli. jest cieniutka i ma taka fajna siateczke;) ale jak dla mnie podpaska musi miec skrzydełka- obowiazkowo! zawsze uzywam tych samych czey jestesm w domu czy w szkole czy gdziekolwiek. tamponow tez uzywam ale sporadycznie-basen, impreza, spódnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISIA *
A NO I PODPASKI OCZYWIŚCIE TYLKO ZE SKRZYDEŁKAMI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISIA *
A TAMPONY ?? OB. MINI ALBO NORMAL....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drzejn
moja mama uzywa tamponów substell i o.b i podpasek bella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga178
tylko alvays inne nie daja rady zatamoac krem a co znaczy wata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam Bella Perfecta Blue... I na żadne inne ich nie zamienię.. Always to badziewie, które mnie strasznie uczula, a inne badziewia albo są grube, albo są jakąś ceratką powleczone, albo klej w nich nie trzyma... A co do Naturelli to uważam, że ten zapach wcale nie jest takim fanym aspektem... Bo u mnie w szkole, jak dziewczyna pachnie rumiankiem, to od razu wiadomo, że ma okres, bo te podpaski dają tak mocny i charakterystyczny zapach, że trudno tego nie rozpoznać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalllllllia
ja uzywam ALWAYS bo one sa najlepsze ze wszystkich. Nie rozumiem co miala znaczyc ta wata! To jakies bzdury! Always sa wygodne i doskonale chlona! Jeszcze nie uzywalam tamponow wiec nie moge o nich nic powiedziec... mam nadzieje ze sa super, chce je sprobowac... BUZIAKI DLA WSZYSTKICH KTORZY PRZECZYTALI TEN KOMENTARZ =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też nic nie pomaga
Ja po domku chodzę w Belli ( bo to tanie i dobre, ale tak gdzieś na wyjście za grube ) , a jak wychodzę to Always lub tampony ob ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co ile zmieniacie
co ile zmieniacie podpaskę? A co ile się powinno? Ja wczoraj dopiero dostałam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam używam
bella perfecta orange:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gronia
BELLA:): - perfecta - nova - classic wszystkie są SUPER!!!! świetnie chłoną, nie widać nawet jak założę obcisłe spodnie używam cały czas, nie uczulają, tanie:) NATURELLA:O: bardzo średnie, niby ładnie pachną, ale nie chłoną dobrze trzeba często zmieniać:O ALWAYS:( - normal i inne beznadziejne jak ta siatka przylepia się do tyłka to... yyy chłoną średnio:( LIBRESSE:( kupiłam tylko raz, na swoja studniówke i bardzo załuję!!! co chwila biegalam do kibla sprawdzić czy wszystko ok małokomfortowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tampon + wkładka chigieniczna i nie wiesz że masz okres. Mam 17 lat tampony używam od roku i zanic w śiwcie nie wrócę do podpasek chyba że będę musiała. PO pierwsze krew w tamponie nie ma dużego kontaktu z powietrzem i nie rozmnarzają się tam bakterie - żadnych śmierdzących zapachów. Po drugie jesteś czyściutka, a nie podbrudzona krwia. Minus to to ye sa najdrozsze ze wszystkich specyfikow ochronnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boshee
no niestety ja mam bardzo obfite okresy i moj zapach jest specyficzny(czyt.niemiły mimo czestego mycia)no niesyety:(i wg mnie tylko tampony,niedosc ze wygoda,brak zapachu to mega luz i nie czuje sie jak w pampersie,] takie ciezkie podpaski od krwi i tez zapach fuuuu mammy 21 wiek i jak mozecie uzywac tego gowna niewyobrazam sobie uzywam tampono bella od 3 lat i nie mam zadej nadzerki ani zapalenia zakazenia,potwierdzone u gina-wizyta 5 dni temu jak sie zmienia tampon co 6-7 godzin to nic dziwnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja18
No nie wiem czy tampony takie cudowne sama na własnej skórze sie przekonałam. Mam 18 lat i od dwóch lat uzywałam tylko tamponów , podpasek na noc. Super , komfort , wygoda, gdziekolwiek nie jesteś , łatwa zmiana nawet w toalecie publicznej szybko. Ale bach!! Nagle zaczeło sie sypać Grzybice, teraz nadżerka dosc powazna i absolutny zaraz tamponów. Rozumiem czasem mozna ale zaczełam sie obawiac. nie chce sobie gorzej pieprzyć kobiecych spraw. A podpaski , własnie mam okres , zaczynam do nich wracać. Schiza że coś przeciekło wraca, jednak ob to była wygoda. A któraś dziewczyna powiedziała że Tampony sa najdroższe - i co tym chcesz podkreslić ile masz kasy? Ze inne nie stać? otóż o zdrowie tu chodzi bardziej. Pozatym jezeli kobieta sie myje, zmienia podpaski , nic nie śmierdzi zgnitą krwią co ty tu gadacie!!!! A matka mówiła - uważaj na te tampony. To teraz mam!!! Pozdrawiam Forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella perfecta
jasno zielone ,tampony tylko na wyjscia(uczulenie:P) ale tylko OB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość używam tylko podpasek
jakoś nie mam przekonania do tamponów. Jeśli chodzi o markę, to różnie, ale najczęściej wybieram Always Ultra (Sensitive na dzień i night na noc). Lubię też podpaski Bella Perfecta Maxi blue, Facelle (dostępne w Rossmanie), Naturella (ale tylko ultra i raczej tylko w domu). Niezłe są też Femina (produkowane dla Biedronki). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAJLEPSZYMI BYLY ALWAYS :D ze sktzydelkami of coz :D chlonne,trzymaly sie porzadnie,tam gdzie ich miejsce powinno byc...i cena tez ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele000
ja tez uzywam always z siateczką kupuje sobie za granicą zawsze bo w polsce nie umie dostac tych co nosze, zwłaszcza lubie te na noc wtedy mam 100% pewnosci a na koniec okresu to libress ale te mniejsze tez są oki tampoinów nie uzywam wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinka...lol
A jakie mozna kupić podpaski, ktore sa cienkie, dobrze chlonace, wygodne, i takie ok. 3 zł ??? Bo nie wierze, ze im drozsze tym lepsze, np. always, drogie, a wcale takie dobre... powoduja podraznienie i sa takie sztywne... a wiec jakie dobre i tanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje zdanie...
Dziwi mnie to, ze niektore z was tak ostro podchodza do pewnych spraw... Na tej stronie widac, ze podpaski i tampony rywalizuja ze soba!!! Kazdy uzywa tego, co lubi, wiec nie ma sie czym goraczkowac... A moje zdanie na temat podpasek i tamponow jest takie: PODPASKI zalezy jakie, sa dobrym rozwiazaniem, np. w domu ja przewaznie uzywam bella normal (granatowo-rozowe opakowanie), naturella, albo linelle wiele osob uwaza, ze sa gorsze od innych, ze sa grube, fakt, ze nie sa za cienkie, ale dobre i nie powoduja zadnych podraznien i otarc, jak np. drogie alwaysy... Nie przywiazuje szczegolnej uwagi do firmy podpasek i nie jest tak, ze uzywam tylko tych jednych... podpaski raczej kupuje "okazyjnie", bo uwazam ze wielka glupota jest tracic duzo kasy, na cos, co nie bedzie nam dlugo sluzyc... no, chyba ze ktos moze uzywac tylko jednego rodzaju, a akurat sa one drogie, to juz co innego... TAMPONY Sadze, ze sa dobre, uzywam o.b. mini, cudowne podczas wf-u!!!, (szczegolnie, jak zalicza sie gimnastyke :/ ), na basenie, podczas jazdy rowerem, itp. (i w szkolnej lazience nie slychac szeleszczacej podpaski) Moim zdaniem, nie powinno sie ich uzywac caly czas, np. w domu raczej wole siegnac po podpaski... Ale kazdy woli co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało obeznana P
Ja jak na razie mam dopiero drugi raz okres :] więc dużo do powiedzenia nie mam :P, no fakt podpaski czasem się przyklejają do pupy, a tamponów jeszcze nie używałam, nie miałam szczegulnej okazji, a tak to podpaski są nawet, nawet ;) ze skrzydełkami oczywiście, za pierwszym razem nie wiedziałam jakie kupić to kupiłam bez skrzydełem i jakoś bielizna mi się poplamiła. A co do tych sporów co lepsze xD, no i po co sie kłucicie, przecierz wiadoma że każdy ma swoje zdanie, ale o choroby też trzeba uważać :) nie można to tak olewać, no ale też bez przesady, przecierz na w-fie jak gra się np. w siatkę to trochę glupio z podpaską lepiej tampon, więc wasze spory są nie potrzebne, dobre i to i to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc co do tamponów to używam i nie wyobrażam sobie bez nich życia.. aczkolwiek uzywam ich tylko gdy jestem poza domem, w domu i na noc zawsze podpaski. Robię tak juz ponad rok i żadnych problemów. A co do marki podpasek to bella blue (w kazdym razie te w nibieskim opakowaniu), a z tamponów ob normal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak sobie czytam co piszecie i chce mi sie ryczec bo niedawno mialam usuwana nadzerke teraz zbliza mi sie okres i boje sie go strasznie bo zawsze ciezko sobie podczas niego radzilam nawet z tamponami, a teraz moge tylko podpaski...nie wiem jak to zrobie, chyba nie bede spac bo w nocy tak sie ze mnie leje ze nie wiem...;(masakra... moze znacie jakies podpaski ktore pozwola mi jakos zasnac chociaz na troche?bo pamietam ze nieraz to musialam wstawac zmieniac tampona super w srodku nocy..i taki okres mam przez pierwsze dwa dni...poradzcie cos jesli mozecie bo sie zalamuje troszke:( pozdrawiam i wiecie co...zazdroszcze tym z Was, ktore maja skapy okres i nie maja bolow;( z gory dziekuje za odpowiedz pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×