Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaśka*

dziewczyny jakie podpaski uzywacie poradzcie

Polecane posty

Gość aga1234
ja lubiłam naturerle czy o podobnej nazwie mają przyjemny rumiankowy zapach chociaz od ponad roku używam tylko tamponów i bardzo sobie chwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdoo
Ja używam Bella (zielone) w każdym dniu kresu nawet w te silniejsze dni używam tych samych są też zapachowe takiego samego rozmiaruuu ;] No i na noc Bella niebieskie (spcjalne na noc) bardzo dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd się biorą nutki
a ja zawsze kupowalam always,ostatnio od dluzszego czasyu uzywam podpasek z biedronki femina,jest kilka rodzajow,i od tego czasu nie mam zadnych podraznien ani zapalen w tych dniach w tych okolicach :) a z alwaysami bardzo czesto sie zdarzaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgoska mowia mi
Ja uzywam Bella Perfecta rose,ze skrzydelkami,cienkie,dobrze chlona i cudnie pachna,czuje sie z nimi wspaniale,a wy jakie polecacie ,na srednie krwawienie do 5zl{najbardziej interesuja mnie te pachnace],prosze jakas miłą forumowiczke o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguniek
Ja używam naturelle, belle ale NAturella jest najlepsz dla mnie :) a jeśli chodzi o wkładki to : -bella panty -i Femina Secret ale one są tylko w Biedronce:( Pozdrawiam :* kiss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judi13
ja używam belli są dobre ale nie najlepsze a zwłaszcza w nocy przesiąkają ale na noc zakładam alwesy raz kupiłam naturelle i teraz mam zamiar sie na nią przerzucić są lepsze dobrze sie zakładają i nigdy mi sie nie odczepiły chociaż nawet mogłam normalnie ćwiczyć na w-f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss slade
Ja osttanio uzywam tylko naturella te cieniutkie, sa dla mnie bardzo wzgodne. Lubi tez libresse. NIe raz probowalam always ale sa dla mnie strasznie niewygodne, nie wiem czemu. To naprawde indywidualna sprawa, mamy inne ksztalty. Poza tym od kilku misiecy uzywam tamponow na przemian z podpaskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss slade
a i bella perfecta zielone i niebieskie tez sa ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ja ja
uzywam belli ( niebieskie, zielone, ostatnio te fioletowe i rozowe), i tampaxy:] tampon to dobra rzecz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolunia
w sobote jade nad morze... akurat drugiego dnia dostane okres.. a tamponow jeszcze nie uzywałam.. czy podpaski sa ok ? boje sie zebedzie to dla mnie krepujace i caly czas bede musiala miec zalozone pareo lub spodenki.. :((( poradzcie mi cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjjdd
masz okazje sprobowac tamponow, a jak juz sprobujesz nie bedziesz chciala wrocic do podpasek, sprobuj tez zaopatrzyc sie w kilka par obcislych majtek, prztrzymuja podpaske przy ciele i czujesz sie wtedy pewniej. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgoska mowia mi
ostatnio kupilam wkladki ,ale one kapletnie nie sa do wkladek podobne[bella panty new]w tekturowym opakowaniu ,pewnego dnia zabraklo mi podpasek i uzylam wkladki i wszystko bylo ok ,polecam,u mnie kosztuja 1.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgoska mowia mi
mialam na mysli ze sa grubsze i w ogole super jak podpaski 20szt. w op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitty Kat
ja używam najczęsciej podpasek Bella Perfecta i Naturella-ładnie pachnie:) Są cieniutkie i w ogóle nie czuję że je mam:) tamponów użwam tylko czasem, niedawno przez 6 dni okresu codziennie używałam tamponów,przyznam że z nimi czułam się lepiej niż z podpaskami, zwałaszcza gdy chciałam ubrać stringi, ale niestety dostałam jakiegoś stanu zapalnego pochwy :/ i teraz używam tampnów tylko wtedy ,kiedy nie mogę założyć podpaski np. kiedy idę się opalać,popływać albo kiedy zakładam białe spodenki z cienkiego materiału:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12latka
ja uzywam bella naturella i pomórzcie co ile mam zmieniac podpaske??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgoska mowia mi
Do 12-latki: jezeli jest ,,brudna" to nawet co 1h. ,3h.to w dzien wedlug mnie najdluzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhkjh
dla mnie naturella ...bez skrzydelek.ewentualnie bella.dlaczego bez skrzydelek?sama sie dziwie;)kiedys tylko ze skrzydlami ale mi przeszlo jak oderwac nie moglam od gatek az sie cala porwala.... zmieniam co siusiu i jest git.odrywam jednym ciosem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_załamana_ Ja uzywam podpasek Bella Perfecta Green (takie jasno-zielone opakowanie). Są super. Trzy milimetry, skrzydełka, w miare wąskie, chłonne (mają tą siateczke). Jak je zakładam to nawet ich nie czuje. Polecam podpisuje sie pod tym:D no i tampon tez;) nie zdrowo jest caly czas z tamponem chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viviennn
bella perfecta niebieskie są bardzo dobre, a najgorsze wszelkie always'y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina955
Ja pierwszy raz uzylam naturelli są one dobre, ładnie pachną ale wydzielina miesiączkowa tak jakby nie wsiąkała do końca... Always'y są dobre te różowe z otoczką miękką jak bawełna ale tak jak ja mam obfite miesiaczki to pewniej się czuję z always'ami tymi z funkcją gel action, bella perfecta jest dobra ta violet bo np.: w publicznych toaletach nie szeleści jej opakowanie i to jest plus i ma ładny zapach ale niestety mnie zawiodły te podpaski jak jechalam na kolonie to niestety przeciekła... :-/ Potem zaczęłam używać tamponów o.b procomfort mini i stwierdziłam że nie będę już używała podpasek (tylko na noc), ponieważ tym bardziej jak teraz jest lato i są upały to w tej podpasce czuję totalny dyskomfort ;-( A tampona nie czuję :-) Założe tylko wkładke zeby czuc sie pewniej i tyle... Ale właśnie mam teraz dylemat jakie podpaski na noc kupić? Napewno przeznaczone na noc ale nie wiem jakiej firmy poradzicie mi? Dodam jeszcze że moje miesiączki są długie ok. 8 dni trwają ;-( A więc do wboru są: Always classic ( Jest ich chyba 8 albo 10 i kosztują 3,50zł i sa z otoczka miekka jak bawelna) Naturella(ale nie ma ich ''na noc" " Bella Perfecta (nie mam dobrego zaufania do tych podpasek bo juz mnie zawiodly raz) Proszę doradźcie mi które kupić... Mi sie wydaje ze najlepsze bylyby always... ALe nie wiem POMOZCIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
Ja nie wiem, dlaczego tak widziwiacie, z jakimis bell'ami naturellami, skoro alwaysy sa najlepsze i to te zwykle, nie sensitive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeffffffka
jak dla mnie naturella to nie wchlania krwi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeffffffka
tak w ogole najlepiej osobiscie wszystkich firm podpaski sobie wyprobowac i stwierdzic ktore najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karolina955
wg. najlepsze są bella te najnowsze na noc są bardzo długie (jeszcze dłuższe niż always) super wchłaniają i nic nie przepuszczają są dobre na bardzo obfite krwawienia. ja na początku okresu posłuchałam przyjaciółek i poradziły ni always ale one mi odpażały dupe ta siateczka mi do tyłka się przylepiała i czułam dyskomfort a teraz używam bella ale tylko te znjnosze fioletowe (czasami różowe) siateczka jest lub przy różowych nie mają i w tych z siateczką siateczka mocno trzyma się podpaski i nic sie nie przylepia i noie szeleści.wiec ja poleciam ci na noc belle na noc taka purputowa ok.5 zł aleto zależy od gustu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana_nana
ja uzywam Belli niebieskich, zielonych, albo teraz tych nowych fioletowe i rozowe są:) always to shit:/ odparza i w ogole:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
dziewczyny proszę odpowiedźcie na moje wcześniejsze pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia=
hej dziewczyny=) Co do wyboru podpasek to bym wam radzilam naturella,chodz sa troche grubsze,ale tez sa cienkie to ladnie pachna i dobrze wchlaniaja krew.Kiedys tez uzywalam tamponow oczywiscie ob sa super!Always jak najbardzej te rozowe tez sa swietne,ale co do feminy te z biedronki to bym wam nie radzila,uzywalam ich,ale byly okropne nic nie wchlaniaja i krew wylewa sie po bokach masakra! A na noc jak ich uzylam to przecieklam i przez moment nie wiedzialam co ze soba mam zrobic.Okropizna=( Dlatego radze te u gory.Oczywiscie na noc tez naturella sa najbardziej wskazane,sa tez te maxi dluzsze,ale ja uzywam tych economy na noc i jeszcze na tyl doklejam wkladki zeby nie przecieknac.I taka metoda jest dla mnie najlepsza=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatinka18
Hej:)Ja używam bella perfecta violet te nowe fioletowe. Są bardzo chłonne, wygodne, mają delikatny zapach, ładny dziewczęcy kształt i wzorek:) Kiedys używałam naturelli ale ta wata mi sie zwijała (nieprzyjemne uczucie), libress (niewygodne) i always( odparzenia miałam)... Polecam bella violet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
Ja kupiłam raz belle violet jak jechałam na kolonie oczywiscie ze ladnie pachnie, ladne opakowanie, dobrze chlonela i najlepsze bylo to ze nie szelescila a w publicznych toaletach to bylo dla mnie wazne ale niestety mnie zawiodla... przeciekla... tylko raz mi sie to zdazylo z ta podpaską moze przyczyna bylo to ze za dlugo nie zmienialam? Ale ja jednak wole naturelle ultra :):) Polecam ... A co do tamponow to polecam o.b sa świetne... I podobno w tesco 16 szt. o.b mini kosztuje... 3 zł!!!! Ja też na poczatku nie moglam w to uwierzyc ze tak tanio ale to prawda... Właśnie jutro jadę do tesco zobaczyc czy sa o.b mini za 3zł i przy okazji moze beda jakies tansze podpaski naturella? :/;/ :):) :o Ale według mnie się bardzo opłaca 16szt. za 3zł!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×