Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaśka*

dziewczyny jakie podpaski uzywacie poradzcie

Polecane posty

Gość Masakra co wy o tym sądzicie
Ja mam 14 lat i jeszcze tamponów nie stosowałam bo nie mam na tyle kasy a tampony są drogie..Używam tylko podpasek bella takie co jest ich 20 i kosztują ok 2 zł..Zawsze mi przeciekają a w nocy to tragedia cała się lepie do pościeli w krwi no a wszkole też masakra bo cały czas musze w WC siedzieć i tak wracam do domu ze spodniam w krwi...Rodzice maja w pierniki kasy a na nic mi nie dają na podpaski sama musze kase kombinować czasem reszta z zakupów zostanie a jak nie to siedze cały czas na kiblu bo nie mam podpaski...I co wy na to chcielibyście być na moim miejscu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PORADA
Co myślicie o Discreet? jaki podpasek używacie? Które waszym zdaniem podpaski są cienkie, (bo jak sa grube to niezbyt to wyglada) a zarazem chlonne. prosze was o kontakt to moj e mial veronika001@wp.pl czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PORADA
Jaga jakie to ci tampony zalecił ginekolog? podasz nazwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PORADA
"Masakra co wy o tym sądzicie " czy wedlug cibie bella jest glupia tzn podpaski sa mało chłonne nie wiem jak ty ale tez zbieram pieniedzace na podpaski ciagle z wlasnego kieszonkowego... ja obecnie mam jeszcze 4 wkladki discreet i myusze kupic sobie podpaski jeden mówi ze bella sas glupie drugi mówi ze sa fajne, i co mam o tym mysleć? dziewczyny pomozcie mi to moj e mail veronika001@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko tampony
Od 15 lat używam tylko i wyłącznie tamponów, nie mam nadżerki, ani żadnych innych chorób. Kiedyś używałam Donny, teraz Facelle, które są rewelacyjne i tanie. Prawdę mówiąc nawet nie zauważam kiedy mam okres, noszę co chcę, robię co chcę. Nie wyobrażam sobie chodzić z pieluchą (czytaj podpaską).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_z_podpaską
A ja lubię nosić podpaski. Jak moja żona ma okres to i ja wtedy noszę podpaski. Tylko że ona woli cienkie a ja grube, ale czasami pożyczamy od siebie nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do masakry
A czy nie lepiej zainwestować w lepsze podpaski i nie niczyć ubrań i pościeli? Przecież te droższe podpaski są i tak tańsze niż pościel i ubrania, czy nawet samo ich pranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no musze napisac
do jakiejs tam madrej wczesniej,co zmieniala tampon co 3 godziny i potem miala nadzerke-nie dziwota,bo ten biedny tampon jeszcze dobrze nie napecznial,a ty juz go na sile rwalas.ja nosze tampony po 6 godzin przy duzym krwawieniu i dluzej przy malym.im bardziej nasiakniety,tym latwiej wyjdzie i ci krzywdy nie zrobi.jak bedziesz je ciagle wymieniac,to tylko sie grzybicy nabawisz,bo ci wszystka wilgoc z pochwy odciagnie.generalnie nalezy pamietac,ze pochwa ma powloke ochronna i nie srac sie z nia jak z jajkiem.odpowiednio traktowana nie bedzie przysparzac klopotow. pewnie ladujecie tam wibratory,maz pcha brudne place...no,ale wszystkiego winny tampon...smieszne. a co do podpasek,to na pewno nie always,bo ta cholerska gumowa siatka odparza tylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam tamponów Ob z otoczką silktouch i podpasek. Uważam, że lepiej jest założyć podpaskę w domu jak się siedzi, żeby dać "jej" odpocząć. Podpasek używam z Naturelli. Na noc normal ze skrzydełkami, a jak mam duże krwawienia i gdzieś się wybieram to tampon + Naturella normal ale ultra (cieniutkie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_z_podpaską
Potwierdzam Alwaysy z tą plastikową siateczką faktycznie odparzają tyłek. Naturella jest najbardziej komfortowa w noszeniu. A jak fajnie pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella perfek(c?)ta maxi green :P taa, wygoda i pewnosc ze nie rpzecieknie. a tampony? na nie przyjdzie czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_z_podpaską
Bella Perfecta Green z tego co pamiętam też ma plastikową powłoczkę, ale jak dla mnie to chyba są wygodniejsze od Alwaysów i się tak nie kleją do tyłka jak Alwaysy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alalalalafas
bella perfecta blue. zawsze muszą być skrzydełka ;) i używam też waty ;) jak ktoś nie wie o co chodzi, to po prostu na podpaske kłade cieńką warste waty, ze potem jak ide do WC (jak jestem w domu) to "wyrzucam" wate a podpaska jest czysta (no moze w 2 dniu nie jest za bardzo) Robie tak ze względów oszczędniościąwych. A tampony są dla mnie za drogie i niewygodne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupka29
Ja drogie panie używam bella perfecta ,są to jedyne podpaseczki od których nie mam uczulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupka29
Chciała bym zaznaczyć że pomimo wszystko ,tampony przyczyniają sie do powstawania nadżerek używałam również tamponów o.b i musze powiedziec że estetyki to w używaniu tamponów nie ma ,znam dziewczyny które podczas używania tamponów załatwiały sie przez nie i ich pózniej nie zmieniały to trochę nie chigieniczne ale -ich problem ja przestałam ich używać ponieważ mimo wszystko wolępodpaski śa bardziej chigieniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biotyna
Ja juz mam spore doświadczenie w tej dziedzinie :) Na poczatku,przy pierwszym okresie używałam Bella Nova.ale to z braku laku i temu ze smarkata byłam i nie miałam kasy a takie akurat były w domu.Potem zaczełam używac Alwaysy-te norlamne i na noc bo miałam okropnie obfite okresy i te były ok.Ale tak jak wiekszośc dziewczyn pisze,Always odparza tyłek,kleją sie do dupy i co tylko :O ogólnie lipa za spore pieniądze!!Nie polecam!Od dłuższego czasu uzywam Naturelle-normalne oczywiście tylko ze skrzydełkami lub te cienkie. Nie próboowałam nigdy Belli Perfecty,sa rózne rodzaje ale jakos nie miałam jeszcze okazji,sporo z Was pisze ze sa fajne wiec musze przy najblizszej okazji wypróbowac. A tak wogóle to normalnie używam tampony-kiedys OB ale stwierdziłam ze to kasa wyrzucona w bloto-gdyż są drogie(mimo ze na brak kasy nie narzekam) i stwierdziłam ze po co wydawac tyle kasy...Teraz uzywam tampony Naturella normal i jestem zadowolona! A po pracy,w domu i czasem na noc przeżucam sie na "pieluchy" Ale jak mam poczatek okresu to nawet na noc uzywam tamponów bo nie lubie wstawac kilka razy w nocy bo za kazdym razem musze sie podmywac a o 3 w nocy to mało przyjemne wskakiwac pod prysznic. Tak wiec,na codzien tampony,w domu podpaski. i tyle....ale wywód :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biotyna
aha i mi również odpowiada zapach naturelli :) A i jeszcze chce dodac ze w podpaskach to jest nieprzyjemne ze cała cipka jest ufajdana krwią-bez chusteczek nawilżonych ani rusz!Dlatego na jakis wyjazd,impre czy chocby do pracy nie wyobrazam sobie podpasek!Gdyż to mało komfortowe gdy czuc jak krew leci i fajda co popadnie.W domu zawsze mozna sie podmyc a poza domem to lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Śiewierska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia94
niewiem o chłopakach zbyt dużo ale żeby lizać zużyte podpaski i tampony to jest bardzo dziwne chyba musisz popracować nad sobą a jeżeli na serio zbierasz je z wokół stawó to jakiś pies mogł się na nie wysikać i to jest ochydne i czy ty wogóle masz dziewczynę?? a co do dziewczyn to niedawno zaczęłam mieisączkować używam always, na noc nakładam "always na noc" ale czasami mi się gacie brudzą podpowiedzcei mi jakie są na noc majlepsze podpaski prosze :) a ja też nie jestem zwolenniczką tamponów wg. jest to ochydne i bolesne niewiem co wy widzicie w tamponach i czy to jest normalne że okres jest nierególarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
Ja dostałam pierwszy okre dzisiaj (06.06.2008r.) i mama mi kupiła podpaski naurella bardzo ładnie pachną i są ok... moje krwawienie jest średnie jesli chcecie miec wieksza pewnosc to u mnie w szkole byla taka pani i ona powiedziala ze always z funkcja gel action sa najlepsze bo na 100% nic nie przecieknie!! Ale chcialabym sprobowac tamponow lecz sie troche boje... chcialam na poczatek o.b pro comfort mini ale nie wiem czy: 1. jak dostalm pierwszy raz miesiaczke (13 lat) to moge juz sprobowac tamponow 2. czy przy wkladaniu ubrudze palec? 3. podobno tmpaxy z aplikatorem sa z waty i przeciekają??? 4. czy jak krew wsiąknie w tampona to przy wyjmowaniu bedzie mnie bolało? 5. jesli macie dodatkowe wskazowki to piszcze i rowniez odpowiadajcie na mojego e-maila karolina955@wp.pl bylabym brdzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
ja od dawna używam bella niebieskie cienkie są super,przepuszczaja powietrze,nie odparzają(jak always-wg mnie syf),naturelle też uzywałam i też ok ale me ulubione to bella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
do karolcia:zależy jaki masz okres ,tak dostosujesz tampon,palec jak ubrudzisz to umyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie cierpię podpasek, całą dupę mam lepiącą się od krwi, czuje się jak z mokrym pampersem :O ja używam Tampaxów, co by nie musieć sobie palca wpychać, i nie przeciekają, mimo, że miesiączki mam obfite. Zresztą jest przecież pare wielkości Tampaxów można sobie dobrać według obfitości krwawienia. swoją drogą jak używam podpasek to czuje jak się ze mnie leje i czasami moja pochwa wydaje takie śmieszne odgłosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh
ja używam tych najtańszych i dobre są. Nawet pachną, sa tanie, nie brudzą majtek itd... Tampony ponadto uszkadzają błonę dziewiczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uzywam Bella Nova
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekkosc_piorka
Ja uzywam roznych podpasek, teraz akurat jestem na etapie stosowania always i musze przyznac ze sa swietne :) jak dla mnie.w ogole nie czuje ze ja mam. jesli chodzi o naturelle to faktycznie ten zapach jest dla mnie drazniacy, po prostu nie lubie zapachu rumianku i tyle. probowalam kiedys ob ale denerwowalo mnie to ze jak sie np spiesze i szybko zaaplikuje tampon i nie ulozy sie tak jak chcialam to jest masakra!! :/ mysle ze wszystko zalezy od indywidulanych potrzeb kazdej z nas :D bo kazda z nas jest inna wiec spory ktore podpaski lepsze, a moze tampony jest bez sensu... :P no ale wrazeniami jak najbardziej mozna sie powymieniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yvonne28
ja polecam tampony.są najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam młodsza to używałam libresse, bo są dość małe, a teraz to tylko i wyłacznie always :) ładnie pachną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×