Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do mężatek 2

Polecane posty

Gość gość

1.Wiek- 2.W jakim wieku wyszłaś za mąż- 3.Gdzie mieszkasz miasto czy wieś- 4.Jak często golisz włosy łonowe- 5.Jak często uprawiasz seks- 6.Jakie masz orgazmy podczas seksu- 7.Jak często kochając się udajesz orgazm, i dlaczego to robisz- 8.W jakich miejscach poza własnym domem uprawiałaś seks od czasu ślubu, i kiedy to zrobiłaś ostatnio- 9.Jak często sama się masturbujesz i w jakich miejscach to robisz od czasu ślubu- 10.Czy twój mąż wie o twojej masturbacji- 11.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana na masturbacji- 12.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana nago- 13.W jakich majtkach chodzisz najczęściej- 14.Czy po ślubie robiłaś sobie nagie zdjęcia, nagrywałaś kamerą jak się kochasz i kiedy ostatnio- 15.Czy po ślubie chodzisz poza domem bez bielizny- 16.Będąc już mężatką przyłapałaś kogoś na seksie, masturbacji albo nago itp.- 17.Czy jako mężatka uprawiasz seks analny i jak często- 18.czy jako mężatka uprawiasz seks oralny i jak często no i czy pozwalasz kończyć mężowi w ustach i czy połykasz- 19.Ile cm ma członek twojego męża- 20.Czy twój mąż goli włosy łonowe- 21.Jeśli już macie dzieci a nie chcecie więcej mieć to jaką stosujecie antykoncepcję- 22.Czy rozmawiasz ,zwierzasz się komuś o swoim życiu erotycznym- 23.Masz tatuaż albo kolczyk w miejscu intymnym- 24.Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy zdradzić męża i miałaś okazje na to- 25.Jeśli chcesz to napisz coś jeszcze od siebie-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Wiek-34 2.W jakim wieku wyszłaś za mąż-22 3.Gdzie mieszkasz miasto czy wieś-wieś 4.Jak często golisz włosy łonowe-różnie, latem co dwa tygodnie na zero a zimą nieraz wcale 5.Jak często uprawiasz seks-około 50 razy w roku 6.Jakie masz orgazmy podczas seksu-tylko łechtaczkowy, inne nie istnieją 7.Jak często kochając się udajesz orgazm, i dlaczego to robisz-nigdy nie udaję 8.W jakich miejscach poza własnym domem uprawiałaś seks od czasu ślubu, i kiedy to zrobiłaś ostatnio-dużo tych miejsc, najczęściej w lesie rok temu, ale jeszcze samochód, dom siostry, górskie schronisko, polna droga 9.Jak często sama się masturbujesz i w jakich miejscach to robisz od czasu ślubu-około 50 razy w roku. W 2014 roku miałam sama plus seks z mężem 104 orgazmy. zapisywałam sobie. Najczęściej robię to w domu, latem czasami na sadzie, lesie albo w polu. jesteśmy z mężem rolnikami 10.Czy twój mąż wie o twojej masturbacji-tak 11.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana na masturbacji-tak przez siostrę męża 12.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana nago-no przez siostrę męża 13.W jakich majtkach chodzisz najczęściej-zwykłe albo bez 14.Czy po ślubie robiłaś sobie nagie zdjęcia, nagrywałaś kamerą jak się kochasz i kiedy ostatnio-tak to i to w tym roku 15.Czy po ślubie chodzisz poza domem bez bielizny-tak latem bardzo czesto bez majtek i stanika 16.Będąc już mężatką przyłapałaś kogoś na seksie, masturbacji albo nago itp.-nie 17.Czy jako mężatka uprawiasz seks analny i jak często-dwa razy dawno temu 18.czy jako mężatka uprawiasz seks oralny i jak często no i czy pozwalasz kończyć mężowi w ustach i czy połykasz-tak podczas seksu , nie kończy w ustach więc nie połykam 19.Ile cm ma członek twojego męża-16 20.Czy twój mąż goli włosy łonowe-nie 21.Jeśli już macie dzieci a nie chcecie więcej mieć to jaką stosujecie antykoncepcję-prezerwatywy 22.Czy rozmawiasz ,zwierzasz się komuś o swoim życiu erotycznym-nie 23.Masz tatuaż albo kolczyk w miejscu intymnym-nie 24.Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy zdradzić męża i miałaś okazje na to-nie 25.Jeśli chcesz to napisz coś jeszcze od siebie- Napisałam tą ankietę bo niedawno odkryłam to forum i bardzo mi się spodobało. Zapraszam do odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Wiek-25 2.W jakim wieku wyszłaś za mąż-23 3.Gdzie mieszkasz miasto czy wieś-miasto 4.Jak często golisz włosy łonowe-nigdy nie goliłam 5.Jak często uprawiasz seks-około 10 razy w miesiącu 6.Jakie masz orgazmy podczas seksu-łechtaczkowe 7.Jak często kochając się udajesz orgazm, i dlaczego to robisz-nigdy nie udawałam 8.W jakich miejscach poza własnym domem uprawiałaś seks od czasu ślubu, i kiedy to zrobiłaś ostatnio-tylko w domu 9.Jak często sama się masturbujesz i w jakich miejscach to robisz od czasu ślubu-średnio z 5 do 10 razy w miesiącu najczęściej w pracy 10.Czy twój mąż wie o twojej masturbacji-tak 11.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana na masturbacji-nie 12.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana nago-nie 13.W jakich majtkach chodzisz najczęściej-różnie raz zwykłe raz stringi a raz bez. 14.Czy po ślubie robiłaś sobie nagie zdjęcia, nagrywałaś kamerą jak się kochasz i kiedy ostatnio-nie 15.Czy po ślubie chodzisz poza domem bez bielizny-tak 16.Będąc już mężatką przyłapałaś kogoś na seksie, masturbacji albo nago itp.-słyszałam teściową jak się sama zaspokaja 17.Czy jako mężatka uprawiasz seks analny i jak często-tak kilka razy 18.czy jako mężatka uprawiasz seks oralny i jak często no i czy pozwalasz kończyć mężowi w ustach i czy połykasz-tak często kończy w ustach i czasami połykam 19.Ile cm ma członek twojego męża-15 20.Czy twój mąż goli włosy łonowe-nie 21.Jeśli już macie dzieci a nie chcecie więcej mieć to jaką stosujecie antykoncepcję-mamy ale chcemy jeszcze jedno 22.Czy rozmawiasz ,zwierzasz się komuś o swoim życiu erotycznym-nie 23.Masz tatuaż albo kolczyk w miejscu intymnym-nie 24.Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy zdradzić męża i miałaś okazje na to-nie 25.Jeśli chcesz to napisz coś jeszcze od siebie- trochę długa ale fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Wiek-32 2.W jakim wieku wyszłaś za mąż-23 3.Gdzie mieszkasz miasto czy wieś-miasto 4.Jak często golisz włosy łonowe-1-2 razy w tygodniu 5.Jak często uprawiasz seks-kto by to liczył? średnio co 2-3 dni. 6.Jakie masz orgazmy podczas seksu-łechtaczkowe 7.Jak często kochając się udajesz orgazm, i dlaczego to robisz-nigdy, nie muszę! 8.W jakich miejscach poza własnym domem uprawiałaś seks od czasu ślubu, i kiedy to zrobiłaś ostatnio-ojjj.. miejsce nie jest dla nas problemem, hotele, łono natury. Ostatnio 2 tygodnie temu w górach. 9.Jak często sama się masturbujesz i w jakich miejscach to robisz od czasu ślubu-wolę sex z partnerem, ale czasami się zdarza jak jestem w domu sama. 10.Czy twój mąż wie o twojej masturbacji-tak 11.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana na masturbacji-nie 12.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana nago-tak 13.W jakich majtkach chodzisz najczęściej-najczęściej bez, w czasie okresu w bawełnianych figach 14.Czy po ślubie robiłaś sobie nagie zdjęcia, nagrywałaś kamerą jak się kochasz i kiedy ostatnio-tak, w tym tygodniu robiliśmy sesję z mężem :) 15.Czy po ślubie chodzisz poza domem bez bielizny-tak 16.Będąc już mężatką przyłapałaś kogoś na seksie, masturbacji albo nago itp.-nie 17.Czy jako mężatka uprawiasz seks analny i jak często-tak, sporadycznie, kilka razy 18.czy jako mężatka uprawiasz seks oralny i jak często no i czy pozwalasz kończyć mężowi w ustach i czy połykasz-tak, często, czasami kończy w, czasami nie, czasami połykam, czasami nie :) wszystko zależy od sytuacji. 19.Ile cm ma członek twojego męża-18 20.Czy twój mąż goli włosy łonowe-nie 21.Jeśli już macie dzieci a nie chcecie więcej mieć to jaką stosujecie antykoncepcję-wazektomia 22.Czy rozmawiasz ,zwierzasz się komuś o swoim życiu erotycznym-tak, przyjaciółce 23.Masz tatuaż albo kolczyk w miejscu intymnym-nie 24.Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy zdradzić męża i miałaś okazje na to-nie, od kilkunastu lat mamy urozmaicone, fantastyczne życie erotyczne, nie ma takiej potrzeby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najdurniejsze pyt jakie czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Wiek-36 2.W jakim wieku wyszłaś za mąż- nie wyszłam ale jestem w stałym związku od 10 lat 3.Gdzie mieszkasz miasto czy wieś- miasto 4.Jak często golisz włosy łonowe- jestem po depilacji laserowej, wlosy nie rosną 5.Jak często uprawiasz seks- kilka razy w tygodniu 6.Jakie masz orgazmy podczas seksu-łechtaczkowy 7.Jak często kochając się udajesz orgazm, i dlaczego to robisz- nigdy 8.W jakich miejscach poza własnym domem uprawiałaś seks od czasu ślubu, i kiedy to zrobiłaś ostatnio- las, samochód 9.Jak często sama się masturbujesz i w jakich miejscach to robisz od czasu ślubu- sporadycznie mam wystarczajaco duzo sexu 10.Czy twój mąż wie o twojej masturbacji-tak 11.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana na masturbacji- nie 12.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana nago- nie 13.W jakich majtkach chodzisz najczęściej- wszystkie, strongi, bokserki tracycyjne 14.Czy po ślubie robiłaś sobie nagie zdjęcia, nagrywałaś kamerą jak się kochasz i kiedy ostatnio- tak wczoraj wysłałam swojemu facetowi na telefon ;) 15.Czy po ślubie chodzisz poza domem bez bielizny- nie 16.Będąc już mężatką przyłapałaś kogoś na seksie, masturbacji albo nago itp.- nie 17.Czy jako mężatka uprawiasz seks analny i jak często- tak 2-3 x w miesiącu 18.czy jako mężatka uprawiasz seks oralny i jak często no i czy pozwalasz kończyć mężowi w ustach i czy połykasz- tak nie połykam 19.Ile cm ma członek twojego męża- nie wiem ale duzy jest 20.Czy twój mąż goli włosy łonowe- tak 21.Jeśli już macie dzieci a nie chcecie więcej mieć to jaką stosujecie antykoncepcję- nie mamy 22.Czy rozmawiasz ,zwierzasz się komuś o swoim życiu erotycznym- nie 23.Masz tatuaż albo kolczyk w miejscu intymnym- nie 24.Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy zdradzić męża i miałaś okazje na to- nie 25.Jeśli chcesz to napisz coś jeszcze od siebie-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna ankieta a tak mało odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewela53637
1.Wiek-27 2.W jakim wieku wyszłaś za mąż-24 3.Gdzie mieszkasz miasto czy wieś-wieś 4.Jak często golisz włosy łonowe-2 razy w tygodniu 5.Jak często uprawiasz seks-codziennie 6.Jakie masz orgazmy podczas seksu-normalne 7.Jak często kochając się udajesz orgazm, i dlaczego to robisz-czasem sie zdarza poudawac.Dlaczego?gdy po prostu chce juz skonczyc 8.W jakich miejscach poza własnym domem uprawiałaś seks od czasu ślubu, i kiedy to zrobiłaś ostatnio-las,parking.Ostatnio w aucie na polanie. 9.Jak często sama się masturbujesz i w jakich miejscach to robisz od czasu ślubu-kilka razy w miesiacu 10.Czy twój mąż wie o twojej masturbacji-tak 11.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana na masturbacji-tak 12.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana nago-tak 13.W jakich majtkach chodzisz najczęściej-bawełnianych 14.Czy po ślubie robiłaś sobie nagie zdjęcia, nagrywałaś kamerą jak się kochasz i kiedy ostatnio-tak.Około miesiaca 15.Czy po ślubie chodzisz poza domem bez bielizny-nie 16.Będąc już mężatką przyłapałaś kogoś na seksie, masturbacji albo nago itp.-tak,swojego męża 17.Czy jako mężatka uprawiasz seks analny i jak często-tak.Kilka razy w miesiacu 18.czy jako mężatka uprawiasz seks oralny i jak często no i czy pozwalasz kończyć mężowi w ustach i czy połykasz-tak,często.Pozwalam kończyć w ustach i połykam 19.Ile cm ma członek twojego męża-20 cm 20.Czy twój mąż goli włosy łonowe-tak 21.Jeśli już macie dzieci a nie chcecie więcej mieć to jaką stosujecie antykoncepcję-mamy i chcemy mieć więcej 22.Czy rozmawiasz ,zwierzasz się komuś o swoim życiu erotycznym-tak 23.Masz tatuaż albo kolczyk w miejscu intymnym-nie 24.Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy zdradzić męża i miałaś okazje na to-nie 25.Jeśli chcesz to napisz coś jeszcze od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Wiek- 2.W jakim wieku wyszłaś za mąż-34 lata 3.Gdzie mieszkasz miasto czy wieś- miasto stoleczne 4.Jak często golisz włosy łonowe- zawsze 5.Jak często uprawiasz seks-zalezy czasem kilka razy w tygodniu czasem raz w miesiacu 6.Jakie masz orgazmy podczas seksu- lechtaczkowe 7.Jak często kochając się udajesz orgazm, i dlaczego to robisz- czasami , nie wiem 8.W jakich miejscach poza własnym domem uprawiałaś seks od czasu ślubu, i kiedy to zrobiłaś ostatnio- w Hotelu z rok temu 9.Jak często sama się masturbujesz i w jakich miejscach to robisz od czasu ślubu- kilka razy w miesiacy robie to od zawsze 10.Czy twój mąż wie o twojej masturbacji- 11.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana na masturbacji- nie 12.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana nago- ze niby przez kogo , chodze nago po domu 13.W jakich majtkach chodzisz najczęściej-durne pytanie 14.Czy po ślubie robiłaś sobie nagie zdjęcia, nagrywałaś kamerą jak się kochasz i kiedy ostatnio-durne pytanie 15.Czy po ślubie chodzisz poza domem bez bielizny- nie 16.Będąc już mężatką przyłapałaś kogoś na seksie, masturbacji albo nago itp.- debilne pytanie 17.Czy jako mężatka uprawiasz seks analny i jak często- tak uwielbiam ale kila razy do roku 18.czy jako mężatka uprawiasz seks oralny i jak często no i czy pozwalasz kończyć mężowi w ustach i czy połykasz- czesto z polykiem 19.Ile cm ma członek twojego męża-duuuzy 20.Czy twój mąż goli włosy łonowe-tak 21.Jeśli już macie dzieci a nie chcecie więcej mieć to jaką stosujecie antykoncepcję-gumki ale juz teraz coraz czesciej nic z racji na moj wiek 22.Czy rozmawiasz ,zwierzasz się komuś o swoim życiu erotycznym-nie 23.Masz tatuaż albo kolczyk w miejscu intymnym-nie 24.Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy zdradzić męża i miałaś okazje na to-tak 25.Jeśli chcesz to napisz coś jeszcze od siebie-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna ankietka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fajna tylko że te mężatki nie odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17. Nie 18. Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu jest grane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie, że na tą listę pytań odpowiada ciągle JEDNA I TA SAMA OSOBA. Prawdopodobnie dewiant autor pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Wiek- 34 2.W jakim wieku wyszłaś za mąż-23 3.Gdzie mieszkasz miasto czy wieś-miasto 4.Jak często golisz włosy łonowe- wedle potrzeby 5.Jak często uprawiasz seks-róznie czasem kilka razy w tygodniu a niekiedy w miesiącu 6.Jakie masz orgazmy podczas seksu- łehctaczkowy najczęsciej 7.Jak często kochając się udajesz orgazm, i dlaczego to robisz- zrobiłam to kilka razy, byłam podchmielona i nie mogłam sie skoncentrować 8.W jakich miejscach poza własnym domem uprawiałaś seks od czasu ślubu, i kiedy to zrobiłaś ostatnio-w jeziorze, w samochodzie, na fotelu ustawionym na werandzie domku letnoskowego, i w basenie na działce ( 1 tydz. temu w basenie) 9.Jak często sama się masturbujesz i w jakich miejscach to robisz od czasu ślubu-najczęsciej jest to łazienka i duzy pokój mam wibrator i dobrą głowice prysznica 10.Czy twój mąż wie o twojej masturbacji-nie 11.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana na masturbacji- nie 12.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana nago- ale ze jak nago przyłapana? ja normalnie tak chodze po domu jak jestesmy we dwoje np. wakacje 13.W jakich majtkach chodzisz najczęściej-miękka bawełna lekko zakrywajaca z przodu i pół stringi z tyłu i tzw. okresowki 14.Czy po ślubie robiłaś sobie nagie zdjęcia, nagrywałaś kamerą jak się kochasz i kiedy ostatnio- nigdy tego nie robiłam ani przed ani po slubie to jest tylko moja sprawa i partnera jak i co robimy nie ma potrzeby uwieczniac tych chwil na tasmie 15.Czy po ślubie chodzisz poza domem bez bielizny- kilkakrotnie zdarzyło sie ale stres był że ktos to widział 16.Będąc już mężatką przyłapałaś kogoś na seksie, masturbacji albo nago itp.- tak meża przed kompem jak robił sobie dobrze 17.Czy jako mężatka uprawiasz seks analny i jak często- tak uprawiam , zdarza sie 2-3 razy w tygodniu 18.czy jako mężatka uprawiasz seks oralny i jak często no i czy pozwalasz kończyć mężowi w ustach i czy połykasz- tak, czasami pozwalam aby mi sie spuscił ale nigdy nie połknęłam 19.Ile cm ma członek twojego męża-nie mierzyłam ale do mnie jest dopasowany jak ulał 20.Czy twój mąż goli włosy łonowe- nie 21.Jeśli już macie dzieci a nie chcecie więcej mieć to jaką stosujecie antykoncepcję- mam wkładkę 22.Czy rozmawiasz ,zwierzasz się komuś o swoim życiu erotycznym- niekiedy zdarzy sie wymienić poglądami z psiapsiółkami 23.Masz tatuaż albo kolczyk w miejscu intymnym- nie 24.Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy zdradzić męża i miałaś okazje na to-okazje były , mysli tez ale skończyło sie na fantazji 25.Jeśli chcesz to napisz coś jeszcze od siebie- proponue ten sam zestaw pytań dla żonatych ;-) moze byc ciekawie. Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Wiek-37 2.W jakim wieku wyszłaś za mąż-24 3.Gdzie mieszkasz miasto czy wieś-miasto 4.Jak często golisz włosy łonowe-co pare dni 5.Jak często uprawiasz seks-3-4 razy w tygodniu 6.Jakie masz orgazmy podczas seksu-lechtaczkowe 7.Jak często kochając się udajesz orgazm, i dlaczego to robisz-nie udaje, jak nie mam to poprostu nie mam 8.W jakich miejscach poza własnym domem uprawiałaś seks od czasu ślubu, i kiedy to zrobiłaś ostatnio-plaza, basen, samochod, ostatnio w samochodzie zajechalismy w ciemna uliczke i na tylnim siedzeniu najpierw ja go ujezdzalam a potem on skonczyl od tylu....bosko 9.Jak często sama się masturbujesz i w jakich miejscach to robisz od czasu ślubu-co pare dni w domu, w pracy czasami w samochodzie 10.Czy twój mąż wie o twojej masturbacji-nie, to jest moja tajemnica 11.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana na masturbacji-nie 12.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana nago-nie 13.W jakich majtkach chodzisz najczęściej-stringi przewaznie 14.Czy po ślubie robiłaś sobie nagie zdjęcia, nagrywałaś kamerą jak się kochasz i kiedy ostatnio-pare dni temu niezly filmik nam wyszedl 15.Czy po ślubie chodzisz poza domem bez bielizny-nie 16.Będąc już mężatką przyłapałaś kogoś na seksie, masturbacji albo nago itp.-nie, ale chcialabym bo bym sie chetnie dolaczyla ;) 17.Czy jako mężatka uprawiasz seks analny i jak często-nie 18.czy jako mężatka uprawiasz seks oralny i jak często no i czy pozwalasz kończyć mężowi w ustach i czy połykasz-zazwyczaj zaczynamy od oralu, nie koniecznie konczymy ale jak konczymy to tak polykam albo wcieram w cycki jego sperme 19.Ile cm ma członek twojego męża-duzy 20.Czy twój mąż goli włosy łonowe- od czasu do czasu tak 21.Jeśli już macie dzieci a nie chcecie więcej mieć to jaką stosujecie antykoncepcję- spirala 22.Czy rozmawiasz ,zwierzasz się komuś o swoim życiu erotycznym-nie 23.Masz tatuaż albo kolczyk w miejscu intymnym-nie 24.Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy zdradzić męża i miałaś okazje na to-tak, chyba jak kazdy "zdrowy" czlowiek mysle o innych facetach ale nie zdradzilam go i nie mialam okazji a raczej nie kozystalam z okazji 25.Jeśli chcesz to napisz coś jeszcze od siebie- ze mam mokra cipke i zaraz chyba sobie ulze jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaa111
1.Wiek- 30 2.W jakim wieku wyszłaś za mąż-20 3.Gdzie mieszkasz miasto czy wieś-wies 4.Jak często golisz włosy łonowe-co kilka dni 5.Jak często uprawiasz seks-2 -3 razy w tygodniu 6.Jakie masz orgazmy podczas seksu- dobre 7.Jak często kochając się udajesz orgazm, i dlaczego to robisz- zdazylo sie udawac jak k8lka razy pod rzad sie kochalismy 8.W jakich miejscach poza własnym domem uprawiałaś seks od czasu ślubu, i kiedy to zrobiłaś ostatnio- plaza, kilka dni temu 9.Jak często sama się masturbujesz i w jakich miejscach to robisz od czasu ślubu- dosc czesto, w kuchni, pokoju, lazience, czasami w ogrodzie 10.Czy twój mąż wie o twojej masturbacji-tak 11.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana na masturbacji-tak 12.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana nago-tak 13.W jakich majtkach chodzisz najczęściej-stringi 14.Czy po ślubie robiłaś sobie nagie zdjęcia, nagrywałaś kamerą jak się kochasz i kiedy ostatnio-tak, kilka miesiecy temu 15.Czy po ślubie chodzisz poza domem bez bielizny- tak, bardzo czesto 16.Będąc już mężatką przyłapałaś kogoś na seksie, masturbacji albo nago itp.-tak 17.Czy jako mężatka uprawiasz seks analny i jak często- w wiekszosci robimy taki i taki 18.czy jako mężatka uprawiasz seks oralny i jak często no i czy pozwalasz kończyć mężowi w ustach i czy połykasz-uprawiam ale nie polykam 19.Ile cm ma członek twojego męża-18 20.Czy twój mąż goli włosy łonowe-tak 21.Jeśli już macie dzieci a nie chcecie więcej mieć to jaką stosujecie antykoncepcję- prezeski 22.Czy rozmawiasz ,zwierzasz się komuś o swoim życiu erotycznym- tak 23.Masz tatuaż albo kolczyk w miejscu intymnym-nie 24.Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy zdradzić męża i miałaś okazje na to- mialam kilka okazji ale nie zdradzilam 25.Jeśli chcesz to napisz coś jeszcze od siebie-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Wiek- 38 2.W jakim wieku wyszłaś za mąż- 21 3.Gdzie mieszkasz miasto czy wieś- wieś 4.Jak często golisz włosy łonowe- raz w tygodniu 5.Jak często uprawiasz seks- 2 razy w tygodniu średnio 6.Jakie masz orgazmy podczas seksu- nie mam 7.Jak często kochając się udajesz orgazm, i dlaczego to robisz- nie udaję 8.W jakich miejscach poza własnym domem uprawiałaś seks od czasu ślubu, i kiedy to zrobiłaś ostatnio- nie pamiętam :( 9.Jak często sama się masturbujesz i w jakich miejscach to robisz od czasu ślubu- ok 3 razy w tyg, najczęściej w domu 10.Czy twój mąż wie o twojej masturbacji- nie 11.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana na masturbacji- nie 12.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana nago- nie 13.W jakich majtkach chodzisz najczęściej- figi 14.Czy po ślubie robiłaś sobie nagie zdjęcia, nagrywałaś kamerą jak się kochasz i kiedy ostatnio- nie 15.Czy po ślubie chodzisz poza domem bez bielizny- nie 16.Będąc już mężatką przyłapałaś kogoś na seksie, masturbacji albo nago itp.- nie 17.Czy jako mężatka uprawiasz seks analny i jak często- nie uprawiałam nigdy i nie jestem ciekawa doświadczeń 18.czy jako mężatka uprawiasz seks oralny i jak często no i czy pozwalasz kończyć mężowi w ustach i czy połykasz- bardzo rzadko, nie kończy w ustach 19.Ile cm ma członek twojego męża- 12 20.Czy twój mąż goli włosy łonowe- nie 21.Jeśli już macie dzieci a nie chcecie więcej mieć to jaką stosujecie antykoncepcję- prezerwatywy 22.Czy rozmawiasz ,zwierzasz się komuś o swoim życiu erotycznym- tak 23.Masz tatuaż albo kolczyk w miejscu intymnym- nie 24.Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy zdradzić męża i miałaś okazje na to- tak, zrobiłam to i nie żałuję 25.Jeśli chcesz to napisz coś jeszcze od siebie-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Wiek- 26 2.W jakim wieku wyszłaś za mąż- 18 3.Gdzie mieszkasz miasto czy wieś- miato 4.Jak często golisz włosy łonowe- 2-3 razy w roku 5.Jak często uprawiasz seks- raz w tyg 6.Jakie masz orgazmy podczas seksu- łechtaczkowe 7.Jak często kochając się udajesz orgazm, i dlaczego to robisz- udaję 8.W jakich miejscach poza własnym domem uprawiałaś seks od czasu ślubu, i kiedy to zrobiłaś ostatnio- w hotelu 9.Jak często sama się masturbujesz i w jakich miejscach to robisz od czasu ślubu- kilka razy w tyg. w domu 10.Czy twój mąż wie o twojej masturbacji- nie 11.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana na masturbacji- nie 12.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana nago- nie 13.W jakich majtkach chodzisz najczęściej- zwykłych 14.Czy po ślubie robiłaś sobie nagie zdjęcia, nagrywałaś kamerą jak się kochasz i kiedy ostatnio- nie 15.Czy po ślubie chodzisz poza domem bez bielizny- nie 16.Będąc już mężatką przyłapałaś kogoś na seksie, masturbacji albo nago itp.- nie 17.Czy jako mężatka uprawiasz seks analny i jak często- kilka razy w roku 18.czy jako mężatka uprawiasz seks oralny i jak często no i czy pozwalasz kończyć mężowi w ustach i czy połykasz- kilka razy w miesiącu, nie połykam 19.Ile cm ma członek twojego męża- 14 20.Czy twój mąż goli włosy łonowe- czasami 21.Jeśli już macie dzieci a nie chcecie więcej mieć to jaką stosujecie antykoncepcję- stosunek przerywany 22.Czy rozmawiasz ,zwierzasz się komuś o swoim życiu erotycznym- nie 23.Masz tatuaż albo kolczyk w miejscu intymnym- nie 24.Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy zdradzić męża i miałaś okazje na to- nie 25.Jeśli chcesz to napisz coś jeszcze od siebie- jestem beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Wiek- 30 2.W jakim wieku wyszłaś za mąż- 27 3.Gdzie mieszkasz miasto czy wieś- miasto 4.Jak często golisz włosy łonowe- nie golę dzięki depilacji laserowej 5.Jak często uprawiasz seks- rzadko 6.Jakie masz orgazmy podczas seksu- bardzo silne 7.Jak często kochając się udajesz orgazm, i dlaczego to robisz- zawsze mam, nie udaję 8.W jakich miejscach poza własnym domem uprawiałaś seks od czasu ślubu, i kiedy to zrobiłaś ostatnio- na wakacjach w lipcu 9.Jak często sama się masturbujesz i w jakich miejscach to robisz od czasu ślubu- nie wiem, różnie, kilka razy w m-cu, w łóżku 10.Czy twój mąż wie o twojej masturbacji- wie 11.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana na masturbacji- nie 12.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana nago- tak, kąpiemy się razem 13.W jakich majtkach chodzisz najczęściej- bokserki 14.Czy po ślubie robiłaś sobie nagie zdjęcia, nagrywałaś kamerą jak się kochasz i kiedy ostatnio- nie 15.Czy po ślubie chodzisz poza domem bez bielizny- nie 16.Będąc już mężatką przyłapałaś kogoś na seksie, masturbacji albo nago itp.- nie 17.Czy jako mężatka uprawiasz seks analny i jak często- nie 18.czy jako mężatka uprawiasz seks oralny i jak często no i czy pozwalasz kończyć mężowi w ustach i czy połykasz- uprawiam, przed seksem klasycznym, nie połykam 19.Ile cm ma członek twojego męża- ok. 15-16 20.Czy twój mąż goli włosy łonowe- nie 21.Jeśli już macie dzieci a nie chcecie więcej mieć to jaką stosujecie antykoncepcję- prezerwatywę 22.Czy rozmawiasz ,zwierzasz się komuś o swoim życiu erotycznym- tak 23.Masz tatuaż albo kolczyk w miejscu intymnym- nie 24.Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy zdradzić męża i miałaś okazje na to- nie 25.Jeśli chcesz to napisz coś jeszcze od siebie- chciałabym z kobietą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy mężatki jesteście. Nie spodziewałem się po was tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Wiek- 32 2.W jakim wieku wyszłaś za mąż- 28 3.Gdzie mieszkasz miasto czy wieś- miasteczko 4.Jak często golisz włosy łonowe-2 3 razy tygodniowo 5.Jak często uprawiasz seks- ok 5 razy tygodniowo 6.Jakie masz orgazmy podczas seksu- Lechtaczkowe 7.Jak często kochając się udajesz orgazm, i dlaczego to robisz- nie udaje 8.W jakich miejscach poza własnym domem uprawiałaś seks od czasu ślubu, i kiedy to zrobiłaś ostatnio-Basen auto sauna 9.Jak często sama się masturbujesz i w jakich miejscach to robisz od czasu ślubu- czesto 10.Czy twój mąż wie o twojej masturbacji- tak lubie gdy patrzy 11.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana na masturbacji- 12.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana nago- 13.W jakich majtkach chodzisz najczęściej- stringi 14.Czy po ślubie robiłaś sobie nagie zdjęcia, nagrywałaś kamerą jak się kochasz i kiedy ostatnio- Tak 15.Czy po ślubie chodzisz poza domem bez bielizny- tak 16.Będąc już mężatką przyłapałaś kogoś na seksie, masturbacji albo nago itp.- tak 17.Czy jako mężatka uprawiasz seks analny i jak często- 18.czy jako mężatka uprawiasz seks oralny i jak często no i czy pozwalasz kończyć mężowi w ustach i czy połykasz- czesto 19.Ile cm ma członek twojego męża- wystarczajaco cm 20.Czy twój mąż goli włosy łonowe-tak 21.Jeśli już macie dzieci a nie chcecie więcej mieć to jaką stosujecie antykoncepcję- 22.Czy rozmawiasz ,zwierzasz się komuś o swoim życiu erotycznym- tak 23.Masz tatuaż albo kolczyk w miejscu intymnym-tak 24.Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy zdradzić męża i miałaś okazje na to- nie 25.Jeśli chcesz to napisz coś jeszcze od siebie-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.05.10 1.Wiek- 97 2.W jakim wieku wyszłaś za mąż-55 3.Gdzie mieszkasz miasto czy wieś-miasto 4.Jak często golisz włosy łonowe-Nie mam, wyłysiałam. 5.Jak często uprawiasz seks-codziennie 6.Jakie masz orgazmy podczas seksu-multi 7.Jak często kochając się udajesz orgazm, i dlaczego to robisz- Nigdy. Nie muszę udawać. Dziadek stary ale jary. 8.W jakich miejscach poza własnym domem uprawiałaś seks od czasu ślubu, i kiedy to zrobiłaś ostatnio- wszędzie, wczoraj w lunaparku na karuzeli. 9.Jak często sama się masturbujesz i w jakich miejscach to robisz od czasu ślubu- Nie masturbuję się, nie muszę. 10.Czy twój mąż wie o twojej masturbacji- nie ma o czym wiedzieć. 11.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana na masturbacji-nie 12.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana nago- cały czas. Mniej prania wychodzi i taniej na wodę. 13.W jakich majtkach chodzisz najczęściej- żadnych 14.Czy po ślubie robiłaś sobie nagie zdjęcia, nagrywałaś kamerą jak się kochasz i kiedy ostatnio- ano pewnie. Od kiedy kamery siępokazały to filmuję cały czas. A co mi tam!Wnukom zostanie. 15.Czy po ślubie chodzisz poza domem bez bielizny- No przecie pisałam już że tak. Mniej prania i wody. 16.Będąc już mężatką przyłapałaś kogoś na seksie, masturbacji albo nago itp.- Ano sąsiada. 17.Czy jako mężatka uprawiasz seks analny i jak często- Nie moje klimaty. 18.czy jako mężatka uprawiasz seks oralny i jak często no i czy pozwalasz kończyć mężowi w ustach i czy połykasz- codziennie i nie połykam. 19.Ile cm ma członek twojego męża-z 40 cm a bo co? 20.Czy twój mąż goli włosy łonowe- po co? on też wyłysiał! 21.Jeśli już macie dzieci a nie chcecie więcej mieć to jaką stosujecie antykoncepcję- Ciachu, ciachu nie ma dzieciaków. 22.Czy rozmawiasz ,zwierzasz się komuś o swoim życiu erotycznym-a po co? 23.Masz tatuaż albo kolczyk w miejscu intymnym-mam dzwonek 24.Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy zdradzić męża i miałaś okazje na to- do głowy wiele przychodzi ale zdrada jeszcze nie przyszła. 25.Jeśli chcesz to napisz coś jeszcze od siebie- a po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm kocham mężatki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm a ma któraś ochotę na zdradę???bądź popisanie o wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Wiek-23 2.W jakim wieku wyszłaś za mąż-24 3.Gdzie mieszkasz miasto czy wieś-miasto 4.Jak często golisz włosy łonowe-w zależności jak często mąż jest w domu 5.Jak często uprawiasz seks-mąż w ciągu miesiąca jest tydzień w domu to przynajmniej 6 razy 6.Jakie masz orgazmy podczas seksu-dopochwowe i łechtaczkowe 7.Jak często kochając się udajesz orgazm, i dlaczego to robisz-nigdy 8.W jakich miejscach poza własnym domem uprawiałaś seks od czasu ślubu, i kiedy to zrobiłaś ostatnio-hotel w maju 9.Jak często sama się masturbujesz i w jakich miejscach to robisz od czasu ślubu-2-3 razy na miesiąc w domu 10.Czy twój mąż wie o twojej masturbacji-tak 11.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana na masturbacji-nie 12.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana nago-nie sądze żeby to było przyłapanie, często pokazuje mu się nago 13.W jakich majtkach chodzisz najczęściej-stringi 14.Czy po ślubie robiłaś sobie nagie zdjęcia, nagrywałaś kamerą jak się kochasz i kiedy ostatnio-zdjęcie piersi, 2 tyg temu 15.Czy po ślubie chodzisz poza domem bez bielizny-tak 16.Będąc już mężatką przyłapałaś kogoś na seksie, masturbacji albo nago itp.-nie 17.Czy jako mężatka uprawiasz seks analny i jak często-próbujemy 18.czy jako mężatka uprawiasz seks oralny i jak często no i czy pozwalasz kończyć mężowi w ustach i czy połykasz-uprawiam sex oralny, kiedyś raz to zrobił nieoczekiwanie byłam zła teraz się troche cyka ale ja bym chciała spróbować 19.Ile cm ma członek twojego męża-nie mierzylam 20.Czy twój mąż goli włosy łonowe-tak 21.Jeśli już macie dzieci a nie chcecie więcej mieć to jaką stosujecie antykoncepcję-jedno dziecko, gumki robie przerwe od tabeletek 22.Czy rozmawiasz ,zwierzasz się komuś o swoim życiu erotycznym-nie 23.Masz tatuaż albo kolczyk w miejscu intymnym-tatauaż 24.Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy zdradzić męża i miałaś okazje na to-przyszło mi do głowy, nie miałam okazji 25.Jeśli chcesz to napisz coś jeszcze od siebie- bzyknę się dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Wiek-31 2.W jakim wieku wyszłaś za mąż-21 3.Gdzie mieszkasz miasto czy wieś-wieś 4.Jak często golisz włosy łonowe-3razy w tygodniu 5.Jak często uprawiasz seks-1raz w miesiącu 6.Jakie masz orgazmy podczas seksu-nie mam 7.Jak często kochając się udajesz orgazm, i dlaczego to robisz-nie udaję bo po co? 8.W jakich miejscach poza własnym domem uprawiałaś seks od czasu ślubu, i kiedy to zrobiłaś ostatnio-oj pełen zakres ,dziś 9.Jak często sama się masturbujesz i w jakich miejscach to robisz od czasu ślubu-codziennie min.3razy,wszędzie gdzie się da i jak mam chcicę 10.Czy twój mąż wie o twojej masturbacji-tak 11.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana na masturbacji-nie 12.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana nago-nie 13.W jakich majtkach chodzisz najczęściej-chodzę 5dni w miesiącu 14.Czy po ślubie robiłaś sobie nagie zdjęcia, nagrywałaś kamerą jak się kochasz i kiedy ostatnio-tak dziś 15.Czy po ślubie chodzisz poza domem bez bielizny-tak zawsze 16.Będąc już mężatką przyłapałaś kogoś na seksie, masturbacji albo nago itp.-tak co roku 17.Czy jako mężatka uprawiasz seks analny i jak często-nie 18.czy jako mężatka uprawiasz seks oralny i jak często no i czy pozwalasz kończyć mężowi w ustach i czy połykasz-nie 19.Ile cm ma członek twojego męża-17 20.Czy twój mąż goli włosy łonowe-nie 21.Jeśli już macie dzieci a nie chcecie więcej mieć to jaką stosujecie antykoncepcję-tabletki 22.Czy rozmawiasz ,zwierzasz się komuś o swoim życiu erotycznym-tak 23.Masz tatuaż albo kolczyk w miejscu intymnym-nie 24.Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy zdradzić męża i miałaś okazje na to-tak 25.Jeśli chcesz to napisz coś jeszcze od siebie-mój kochanek jest boski,;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Wiek-45 2.W jakim wieku wyszłaś za mąż-25 3.Gdzie mieszkasz miasto czy wieś-wieś 4.Jak często golisz włosy łonowe-nigdy 5.Jak często uprawiasz seks-około 10 razy w miesiącu 6.Jakie masz orgazmy podczas seksu-łechtaczkowe 7.Jak często kochając się udajesz orgazm, i dlaczego to robisz-nigdy 8.W jakich miejscach poza własnym domem uprawiałaś seks od czasu ślubu, i kiedy to zrobiłaś ostatnio-dużo tych miejsc, ostatnio miesiąc temu w polu w traktorze. 9.Jak często sama się masturbujesz i w jakich miejscach to robisz od czasu ślubu- 5-10 razy dużo tych miejsc 10.Czy twój mąż wie o twojej masturbacji-no jasne o każdym razie 11.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana na masturbacji-tak wiele razy przez teściową i szwagierkę i raz przez córkę. 12.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana nago-no tak te same osoby jak wyżej. 13.W jakich majtkach chodzisz najczęściej-zimą zwykłe latem poza okresem to bez 14.Czy po ślubie robiłaś sobie nagie zdjęcia, nagrywałaś kamerą jak się kochasz i kiedy ostatnio-zdjęcia i filmy tak tylko już bardzo dawno temu 15.Czy po ślubie chodzisz poza domem bez bielizny- j.w. pyt.13 16.Będąc już mężatką przyłapałaś kogoś na seksie, masturbacji albo nago itp.-na masturbacji córkę 17.Czy jako mężatka uprawiasz seks analny i jak często-tak czesto 18.czy jako mężatka uprawiasz seks oralny i jak często no i czy pozwalasz kończyć mężowi w ustach i czy połykasz-tak często i czasami połykam 19.Ile cm ma członek twojego męża-kiedyś chyba z 20 lat temu mierzyłam i z tego co pamiętam 16 cm 20.Czy twój mąż goli włosy łonowe-nie 21.Jeśli już macie dzieci a nie chcecie więcej mieć to jaką stosujecie antykoncepcję-obecnie tabletki, za namową córki 22.Czy rozmawiasz ,zwierzasz się komuś o swoim życiu erotycznym-tak ze szwagierką 23.Masz tatuaż albo kolczyk w miejscu intymnym-nie 24.Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy zdradzić męża i miałaś okazje na to-nie nie nie 25.Jeśli chcesz to napisz coś jeszcze od siebie- fajne to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Wiek-34 2.W jakim wieku wyszłaś za mąż-24 3.Gdzie mieszkasz miasto czy wieś-wieś 4.Jak często golisz włosy łonowe-co 3-4 tygodnie od 19 roku 5.Jak często uprawiasz seks-teraz około 100 razy w roku 6.Jakie masz orgazmy podczas seksu-łechtaczkowe 7.Jak często kochając się udajesz orgazm, i dlaczego to robisz-nigdy nie udawałam 8.W jakich miejscach poza własnym domem uprawiałaś seks od czasu ślubu, i kiedy to zrobiłaś ostatnio-oj dużo tego, nie chce mi się tyle pisać 9.Jak często sama się masturbujesz i w jakich miejscach to robisz od czasu ślubu-też około 100 razy w roku, a miejsca do jak w pyt.8 10.Czy twój mąż wie o twojej masturbacji-tak 11.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana na masturbacji-tak teściowa 12.Czy od czasu ślubu zostałaś przyłapana nago-tak teściowa 13.W jakich majtkach chodzisz najczęściej-każdy rodzaj 14.Czy po ślubie robiłaś sobie nagie zdjęcia, nagrywałaś kamerą jak się kochasz i kiedy ostatnio-zdjęcia tak ,filmy tak, nie dawno 15.Czy po ślubie chodzisz poza domem bez bielizny-tak 16.Będąc już mężatką przyłapałaś kogoś na seksie, masturbacji albo nago itp.-szwagierkę na masturbacji no i wtedy też nago. 17.Czy jako mężatka uprawiasz seks analny i jak często-tak kilka razy 18.czy jako mężatka uprawiasz seks oralny i jak często no i czy pozwalasz kończyć mężowi w ustach i czy połykasz-tak często wszystko 19.Ile cm ma członek twojego męża-chyba 15 20.Czy twój mąż goli włosy łonowe-tak co pół roku 21.Jeśli już macie dzieci a nie chcecie więcej mieć to jaką stosujecie antykoncepcję-tabletki 22.Czy rozmawiasz ,zwierzasz się komuś o swoim życiu erotycznym-trochę ze szwagierką 23.Masz tatuaż albo kolczyk w miejscu intymnym-nie 24.Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy zdradzić męża i miałaś okazje na to-nie nie 25.Jeśli chcesz to napisz coś jeszcze od siebie- fajna ankieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×