Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kluska....

gdzie najtańsza depilacja laserowa Bydgoszcz - Toruń ?

Polecane posty

Gość kluska....

hej gdzie można zrobić najtańsza depilacje laserową włosków dookoła brodawek w okolicach Bydgosz - Toruń i ile to kosztuje bo moja koleżanka robiła to i za 1 zabieg zapłaciła 150 zł to chyba duzo bo czytałam na kilku topikach ze kosztuje to duzo mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam w toruniu, ale wczesniej porownywalam ceny..cenowo nie ma roznic ani w obrebie miasta ani wojewodztwa ani nawet na terenie kraju, w toruniu sa 2 gabinety ktore polecam jeden w Filmarze Laser studio a drugi na ul. Prostej Centrum medycyny Estetycznej czy jakos tak jesli masz jakies dodatkowe pytania to poczytaj sobie topik \"dziewczyny z hirsutyzmem\" tam podalam ceny i maiary na firme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia83
dziewczyny a gdzie moge zrobic najtańsza depilacje bikini,bo ja juz nie moge sobie poradzic z tym utrapieniem:((((((prosze pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEDiKOM
Witam! Jestem wykwalifikowana i doświadczona w branży laserowej epilacji od grubo ponad 3 lat, niegdyś pracowałam w w/w punkcie w Toruniu, TERAZ ZAPRASZAM DO SIEBIE ;) u mnie zabieg bikini kosztuje 250 - 400 zł w zależności od powierzchni, jaką będziemy epilować (a można nawet wszystko) a co do np. okolic brodawek sutkowych 100 - 200 zł Zapraszam do zapoznania się z pełnym cennikiem i szczegółami dotyczącymi lasera oraz miejscem wykonywania zabiegów na stronę: www.medikom.com.pl POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Studio MHR
Cena zabiegu zawsze będzie się wahać w zależności od wielu czynników, jak powierzchnia, intensywność owłosienia a co za tym idzie ilości impulsów świetlnych. Zapraszam na bezpłatne konsultacje do gabinetu. Depilacje wykonujemy najnowszym niemieckim aparatem IPL SmartPuls w Bydgoszczy. Depilacja taka ( a właściwie fotoepilacja ) jest znacznie szybsza niż wykonywana laserem. Jest tak ponieważ gdyż impuls przechodzi przez szeroki kryształ Svarovski'ego umieszczony w głowicy aparatu. W porównaniu z laserem jest też praktycznie bezbolesna. Jest też skuteczniejsza niż np. depilacja laserem diodowym. Po więcej informacji zapraszam na moją stronę www.mhr.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Co do depilacji laserowej to się dużo orientuję, bo miałam straszny problem z owłosieniem na całym ciele, również wokół brodawek. Korzystałam z gabinetu w Toruniu, który niegdyś był w Filmarze teraz mieści się na ulicy Sukienniczej 1 w Toruniu i jestem super zadowolona. Co prawda na niektóre partie jak twarz musiałam iść więcej niż 3 razy ale efekt jest zaskakująco dobry. Już nie pamiętam kiedy ostatnio musiałam golić bikini, nie wspomnę o wąsiku :-) Jeżeli chodzi o ceny to z tego co się orientuję wszędzie są podobne. Można czatować na promocje :-) udało mi się ostatnio skorzystać z Letniej Promocji Laser Studio 4 :-) więc zawsze się trochę zaoszczędziło. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 83ania
Sorry z tym wyżej , to nie miało być tu:). A co do depilacji laserowej ja korzystam z usług Laser studio 4 w Bydgoszczy w galerii pomorskiej, jestem po 2 zabiegach na bikini i 1 na łydki i efekty na bikini jucz są spektakularne, więc polecam.!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 83ania
tak, robie tzw bikini pełne i pani usuwa tam gdzie sobie życzę nawet na lini stringów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaB
Witam Jeżeli chodzi o ceny wszędzie jest podobnie. Jeżeli w jakimś gabinecie znajdą Panie super tanio proszę dokładnie sprawdzić sprzęt jakim będzie wykonywany zabieg. Na rynku jest dużo laserów które usuwają zbędne owłosienie niestety z różną skutecznością. Zdaję sobie sprawę że ceny depilacji laserowej nie są tanie są one jednak uwarunkowane ceną laserów a te jak na razie nie tanieją:( Jeżeli będą Panie/Panowie mieli pytania w sprawie depilacji laserowej chętnie pomogę. Jestem kosmetologiem a depilacją laserową zajmuje się ok trzy lata, mam nadzieję że będę pomocna. Pozdrawiam Katarzyna Bartczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia 75
Ja też robiłam 1x w Galerii Pomorskiej - ale bardzo bolało. Potem zrobiłam 4 zabiegi w klinice Esteticmed.pl u bieńkowskiego. Mają tam laser który prawie nie boli i do tego jeszcze było o 50 zł/za zabieg taniej niż w galerii. Miałam tez gratisową konsultację lekarską. Ogólnie po 4 zabiegach depilacji laserem mam prawie 90 % włosów usuniętych a te które pozostały sa bardzo słabe. Jestem zadowolona - z resztą to mój nie pierwszy zabieg u doktora Marcina :) Taki laser jak oni mają też w Krakowie Wrocławiu i Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia 75
Jeszcze jedno - bardzo mądrze wypowiada się KasiaB - wie co mówi. Ogólnie laserów do depilacji jest nie do policzenia. Podobno Light Seer jest najpopularniejszy i jeden z najdroższych. Oprócz niego na rynku liczą się jeszcze 2 lub 3. Ten którym ja miałam robiony zabieg to zarówno ten pierwszy - light seer jak i ARION niemieckiej firmy Wavelight - nie jest wcale bardziej skuteczny od Light sheera co z resztą doktor mi powiedział jednak - NIE BOLI!!! i zabieg na nogi trwa 25 zamiast 80 minut - zaręczam WAM że to dla mnie była wielka różnica natomiast przy depilacji brodawek ważene było to że ten Arion nie dotyka do skóry - a już w ogóle przy bikini to musi mieć znaczenie - nie wiem - jeszcze nie robiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosiu... cieszę się że Tobie się udało. Ja mam niestety niemiłe wspomnienia z Esteticmed. Owszem nie bolało ale efekt kiepski:( Miałam 3 zabiegi robiłam nogi. wiem ze efekty są różne ale mimo wszystko lepsze :( Może miałam pecha. Jednak nigdy nie wiedziałam ile zapłacę, cena co zabieg inna a pani wykonująca zabieg nie potrafiła mi wytłumaczyć dlaczego tylko że tyle wyszło. Raz trwało krótko raz długo. I mam pytanie czemu zabiegi tu robi się co miesiąc?? Koleżanka chodzi teraz do takiego nowego gabinetu i tam pani powiedziała jej ze zabiegi na nogach powtarza się co trzy miesiące?? Podobno to zależne od fazy wzrostu włosa. Poczekam jakie będzie miała efekty i może skuszę się jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugi79
A czy facetom tez wykonują takie zabiegi bo chciał by się pozbyć włosów z nóg ponieważ mam długie i geste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaB
Witam Jak najbardziej. Panowie również poddają się depilacji laserowej. Jeżeli włos jest ciemny nie ma żadnego problemu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffffffff
witam:) odnośnie tematu chciałabym Was zapytać czy orientujecie się, czy w Bydgoszczy lub Toruniu są też te nowe lasery, które usuwają skutecznie również jasne włoski? poproszę o namiary:p podobno niektóre z salonów mają specjalne zniżki dla studentów??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaB
Witam Z tego co się orientuję nie ma laserów które usuwają jasny włos. Światło lasera działa tu na pigment, jeżeli go nie ma włos jest dla lasera nie widoczny. Pomimo tego że lasery posiadają dużą rozpiętość dawek i jasny włos przy tych maksymalnych mógłby trochę zareagować . Wydaje mi się jednak że efekt jest bardzo słaby, znikomy, odradzam więc tych zabiegów dla dobra klientów. Jeżeli chciałaby Pani więcej informacji na ten temat chętnie wszystko wytłumaczę. 0513-120-111 , 052525-66-00 Pozdrawiam Katarzyna Bartczak z Body Laser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuba City
ESTETIQO to mój typ. Studio znajduje się na Żeglarskiej w Toruniu. Przed zabiegiem zrobiłam dokładne rozeznanie szukając najlepszego sprzętu i wiadomo dobrych cen. DZIEWCZYNY POLECEM WAM SZCZERZE!!! Studio Depilacji Laserowej Estetiqo - mają nowiutki laser Light Sheer ( jak trochę wglębicie się w temat to dowiecie się, że to najlepsza marka wśród laserów do depilacji).Ceny naprawdę dobre BIKINI ZWYKŁE 250 zł, BIKINI FRENCH (paseczek) 380 zł, BIKINI BRAZYLIJSKIE ( wszystko) 480 zl, PACHY 290 zl. Wczoraj robiłam już drugi raz pachy i bikini efekt super i NIC NIE BOLAŁO !!! Moje skromne zdanie to NUMBER ONE ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne26
Chyba coś Ci się pomyliło. Wiem że Estetiqo powstało jakieś tydzień temu więc w jaki sposób zrobiłaś wczoraj drugi zabieg??? Kłamstwo... jeżeli chcesz zrobić sobie reklamę to napisz o gabinecie o swoim doświadczeniu a nie wypisuj takie bzdury. Ps. Doświadczenie raczej zerowe skoro uważasz że bikini i pachy nic nie bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Yuba ;-) to pewnie Ty Kama, my też dziś byłyśmy z Paulą w Estetiqo wreszcie zrobić paszki- dzięki Kamiluś za dobre info, myślę też nad bikini ,a trzeba się uwijać przed latem bo mało czasu zostało. Jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka 07
Ale reklama !!! Jak można w dzisiejszych czasach wypisywać takie niedorzeczności - ja 2 lata temu złapałam się na light sheer - bolał jak cholera - nawet na npgach - pachwiny i bikini to koszmar. Kolejne zabiegi robiłam już nowymi laserami aleksandrytowymi - zabieg bez kontaktu ze skórą - 3x krótszy- skuteczność taka sama jak light sheer - ale ból 75 % mniejszy. Jak widać nie mają ani klientów ani pojęcia o depilacji laserowej na tej Żeglarskiej w Toruniu - tam kiedyś był Pewex i chyba był bardziej profesjonalny :) Ja robiłam u doktora Kołtowskiego we Wrocławiu. O ile wiem mają jednak taki laser od niedawna również w Bydgoszczy. Laser nazywa się ARION.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie, Podzielę się z Wami wiedzą z sympozjum lekarskiego dot. laseroterapii dla dermatologów. Otóż badania prowadzone w Szkole Medycznej Uniwersytetu Harvarda kolejny raz potwierdziły najwyższą skuteczność laserów diodowych w usuwaniu zbędnego owlosienia. Zdecydowanie przoduje laser Light Sheer - urządzenia nowego typu, sprawnie pracujące, z nowym kryształem ( końcówką głowicy) oraz poprawnym obiegiem chłodzenia niwelują uczucie dyskomfortu praktycznie do zera. Tylko urządzenia starszego typu mogą dawać przykre odczucia parzenia, pieczenia podczas zabiegu. Owszem zabiegi prowadzone laserami aleksandrytowymi są krótsze i nie maja kontaktu ze skórą jednak efekt ich działania jest słabszy. Mówimy tu o czasie po jakim zaczynają znów odrastać włosy poddane działaniu serii zabiegom tym laserem. Czas regeneracji włosów jest któtszy prawie połowę przy laserach aleksandrytowych- co nie jest pożądane, podobie jak większy jest odrost włosów po tym czasie. Przy laserach aleksandrytowych nie jest możliwe zastosowanie tak wysokiej energii, ani nie ma możliwosci wydłużenia impulsu jak przy laserach diodowych nowego typu co jednoznacznie wpływa na ostateczny efekt zabiegu i co najważniejsze oczekiwania pacjentów. Dlatego zachęcam by przed zabiegiem dopytać o kondycję sprzętu i szukać nowych laserów i jednak diodowych takich jak Light Sheer. Maria Hikert - klinika dermatologiczna Laser Clinic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina klimek
ja robilam jiz wiele zabiegow epilacji roznymi laserami i nawet kiedys IPL em. Studiuje medycyne i interesuje sie dermatologia. IPL jest dobry ale tylko dlatego ze tani - krysztal swarovskiego w glowicy to chyba jakis żart... Sa tylko 2 lasery liczace sie czy tego chcemy czy nie. Dioda i Aleksandryt. Ja wole aleksandryt poniewaz jest precyzyjniejszy , nie parzy skóry i co najwazniejsze sluży TYLKO do depilacji. Do tego zostal stworzony a fala o długosci 755nm najlepiej uszkadza wrastajace wlosy. Poczytajcie sobie fora w Usa. Light Sheer to juz historia.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzina
Cześć Dziewczyny, co do moich osobistych doświadczeń, a mam je już ponad 7 lat, robiła zabiegi chyba na wszystkie możliwe partie ciała ( choruję na hirsutyzm ). Wszystkie zabiegi miałam robione Light Sheer-ami i w 100% przekonana jestem o ich skuteczności. Ja osobiście wybierając gabinet kieruje się nie tylko sprzętem ale również doświadczeniem obsługi. A co do postu Yuba City to wiem, że również Laser Studio 4 ma nowiusieńki Laser Lihgt Sheer skuteczny nawet na opaloną skórę, a doświadczenie i renomę nieporównywalnie dłuższą. Oni właśnie mi pomogli z tą traumą, którą musiałam przeżywać zanim nie było depilacji laserowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Nie ma lepszego sposobu niż porównać sobie zabieg zarówno na laserze LightSheer jak i wspomnianym tutaj Arionie. Ja zrobiłam pierwszą sesje łydek na LightSheer i ledwo ją przeżyłam, potem długo nie mogłam się zdecydować na drugie podejscie i wtedy trafiłam do Bydgoszczy na Lęborską na Ariona i powiem szczerze, że bolało duużo mniej. Jakbym nie znalazła tamtego miejsca to chyba bym nie skończyła tych zalecanych czterech zabiegów. A efekty... absolutnie porównywalne a o goleniu nóg już wogóle zapomniałam. To tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta-avon
hejka, a ja polecam kosmetyki linii anew clinical sa to liftingujace, na zamykanie naczyniek, anty celulitowe, na dermabrzazje i inne niedoskonalosci kosmetyki niezbyt tanie jak na avon ale skuteczne, oczywiscie zapraszam do zapoznania z nowym katalogiem oraz tez zajeciem konsultantki na terenie Bydgoszczy, nie wpalca sie nic, nie zobowizan i ryzyka przy rezygnacji gg5077029 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wie ktoś z was czy w Esteticmed w Bydgoszczy po kilku zabiegach są zniżki? Jakie tak, to po ilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wielu lat borykam się z problemem wyrastających czarnych włosów z podbrudka i szyji. Depilacja woskowa przynosila tylko chwilową poprawę. Pani doktor endokrynolog poleciła mi depilację laserową w studiu Estetiqo na Light Sheer.Jestem bardzo zadowolona już po pierwszym zabiegu zauważyłam znaczną poprawę. Odzyskałam swoją kobiecość- szkoda, że czekałam tak długo. Polecam szczerze, więcej na www.estetiqo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×