Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezradna40

mój mąż jest gruby !!!

Polecane posty

Gość bezradna40

od wielu lat walcze z mizernymi skutkami z otyłością ślubnego, może któras z was ma w tym temacie jakies doświadczenie, bo ja jestem juz bezradna. wszystkie metody wzięły w łeb łącznie z kosmiczna awanturą, po której śmiertelnie obrażony małzonek wyprowadził się ( na krótko). żadna argumentacja do niego nie trafia, ani prośba ani groźba ...na słowa, że otyłość to choroba odpowiada, że na cos trzeba umrzeć. mam dość !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więcej seksu dużo więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna40
z seksem nie jest tak źle, ale wiadomo ... pan dobrze po 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiana jedzenia
Dieta niskowęglowodanowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznijmy od tego
Ile wazy i jaki ma wzrost ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna40
przy wzroscie 182 waży jakieś 130 kg, dokładnie nie wiem bo nie wazy sie przy mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęczowa krowa
mam tez ten sam problem. Ile ja już się nagadałam, natłumaczyłam, że oprócz nieciekawego wyglądu, to przecież jest tez kwestia zdrowia. Serce, ciśnienie, krązenie itd. Nic nie pomaga. Ciągnę go na siłownię - nie chce. Chcę z nim pobiegać - nie chce. Chcę go zabrać na rowery - też nie. Już nie mam pomysłu, ale jesli on nie chce, to ja niestety nic nie zrrobię. Zero aktywności fizycznej i ruchu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czym Wy ich karmicie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenka37
mojemu też się jakos przytyło do ok 115kg.Jak mam go odchudzić skoro on nie ma żadnych kompleksów i uważa że jest cud miód.Ja waże polowę jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj przy
wzroscie prawie 180 ma 60 kg i za nic nie przytyje a ja jestem kucharka wiec wiecie jak to wyglada:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenka37
to dopiero chuderlaczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne2
postaralby sie przy nowej kobiecie.. moze za placisz jakies studentce zeby go troche podkrecila....wzbudzila w nim potrzebe bycia atrakcyjnym niech go zwodzi ze pojdzie z nim do lozka jak troche schudnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenka37
gorzej jak mu sie ta studentka spodoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna40
do teczowa krowa i syrenka37 dokładnie opisałyscie to co przezywam, tez była gadka o zdrowiu, wygladzie, oczywiscie powoli pojawiaja sie problemy z zakupem odziezy, o rowerze nie ma mowy, spacer nudny, siłownia nie dla niego, bieganie - nie ma z kim itd a przy tym zero kompleksow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna40
ktos wyzej wspomniał o innej kobiecie .... jestesmy po przejsciach w tym temacie ... ale zgadzam sie , wiem, ze to działa i tym bardziej przykro, ze dla wieloletniej partnerki tak trudno sie zmobilizowac choc w naszym przypadku tak nie do konca. było kilka prob zakonczonych totalna kleska / efekt jojo kosmiczny/ i teraz niestety ciagle słysze PO CO MAM SIE ODCHUDZAC MECZYC JAK I TAK ZARAZ PRZYTYJE DWA RAZY TYLE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna40
ciekawa jestem jak ten problem wyglada z meskiego punktu widzenia, moze przypadkiem jest w poblizu jakis pan....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 789023
Proponuję podsuwać mężowi zdrowe przekąski zamiast chipsów, paluszków czy co tam je. Jeśli przygotowujesz posiłki, rób to tak by były niskokaloryczne, ale by mąż nie odczuwał że zamienia się w królika itd. Np jak robisz schabowe, to smaż bez panierki, ziemniaków nakładaj mu mniej niż zwykle i rozłóż je na talerzu tak by wyglądało na to że jest ich dużo, surówki możesz dać ile się na talerz zmieści. Gotuj zupy, mają znacznie mniej kalorii niż drugie dania. Nie kupuj niezdrowych rzeczy, jak zgłodnieje i otworzy lodówkę daj mu wybór zdrowych przegryzaczy ja kupuję "marwitki" takie małe marchewki w torebce o dziwo mąż je lubi. Przy takim regularnym oszukiwaniu mąż nabierze więcej energii, więc jest większa szansa na wyciągnięcie go na spacer czy jakiś sport. Mnie się udało wyciągnąć męża na spływ kajakowy latem i tak się rozbujał że nawet na rowerze chciał pojeździć, jednak praca go przechwyciła i wyjechał w delegację. Przejrzyj tabele kaloryczne, zobaczysz co warto z jadłospisu usunąć. Ja np kupuję mleko 0,5% zamiast 2% a na śniadanie czy kolację robię tzw szwedzki stół, czyli wszystko oddzielnie, chleb, wędlina, pomidor itd mąż robiąc sobie sam kanapki przy stole zjada mniej, poprostu bawi się jedzeniem i szybciej się najada (sprawdzone). Kupuj wodę mineralną niech zawsze będzie pod ręką. A jeśli mąż w końcu zdecyduje się na zrzucenie wagi dobrowolnie, to najlepsze efekty daje siłownia (oczywiście z żoną lub kumplem), siłownia dłużej motywuje. Biegi i ćwiczenia w domu spalą na panewce już w przedbiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenka37
a ja myślę że mój najpierw musiałby chcieć schudnąć.Skoro uwaza że jest śliczny i wszystkie dziewczyny na niego pójda to jak się tu za niego zabrać.Z odchudzaniem jeszcze taki klopot że cały dzień jest w pracy ,zje tam kanapki lub nie a po powrocie wpakuje w siebie obiadek i idzie poleżeć.Nie dziwie mu się bo wkońcu po robocie człowiek zmęczony.Zaraz potem wieczór no i kolacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiorny się upiornie pyta, o jaki punkt męskiego patrzenia, pytasz? Więc bezradna40 myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 186cm-waga 125
Moj mąz ma tyle co wyzej.Ja nie widze w nim grubasa ale faceta z nadwagą.Grubas kojarzy mi się z niskim,obtłuszczonym, okrągłym na buzi facetem, ledwo poruszającym się.Ja za takiego wyszlam i nie musi dla mnie chudnąć.Jesli juz to dla wlasnego zdrowia.Namawiam go na mniejsze ilosci jedzenia .Sport i takie tam odpadają.Ciezko pracuje i na warzywach jednego dnia by nie pociągnął.Moze się uda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 186cm-waga 125
ZA TAKIEGO WYSZŁAM to w sensie-z takimi gabarytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypalona_kaszanka
a ja lubie panie przy kosci! bo wedlug psychologow sa weselsze i mile, znam kilka i to fakt, aha! nie ma nic gorszego jak chude kobiety....na widok wystajacych kosci traci sie ochote na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypalona_kaszanka
z panami jest dokladnie na odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam identyczny problem
z tą różnicą że mamy 30 lat. Pewnie nie będzie to pocieszające ale i tak jesteście w o tyle lepszej sytuacji że im człowiek starszy to tym bardziej jest usprawiedliwiany ze swojej otyłości, bo zrzuca się to na karb wieku a w wieku 30 lat jest to zupełnie nie akceptowane, no bo jak można w wieku 30 lat mieć posturę 50-letniego emeryta. Właśnie wczoraj się pokłóciliśmy o to. Niestety to nic nie daje. Nie mogę już patrzeć na męża. A on nie wykazuje żadnej chęci aby coś z tym robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna40
kochana, wierz mi, że nawet mając na karku te 4 dyszki też chcemy jeszcze ciągle jakoś wyglądać. masz racje, że gruby 30latek to tragedia, do cholery z tymi chłopami ! zastanawiam sie skąd u nich / może nie u wszystkich ale napewno u grubasow/ taki narcyzm, samouwielbienie od siedmiu bolesci !? wśród naszych znajomych tylko mój mąż tak DOBRZE wygląda ale zupełnie mu to nie przeszkadza. jak słysze w pracy, w rodzinie, na imprezach jak inni faceci umawiają się na siłownie, tenisa, basen i cholera wie jeszcze na co to jest mi poprostu przykro, im zależy, a mojemu NIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna40
do 789023 dzieki za tak powazne potraktowanie mojego problemu ! doceniam twoje rady i napewno to wszystko ma sens pod warunkiem, że druga strona musi tego choć w minimalnym stopniu chciec ! jak juz pisałam wyżej było sporo prób zwalczenia problemu, dietetyk, herbalive, dieta niskoweglowodanowa, kwaśniewskiego etc. wszystko na nic !!! pamietam jak za rada dietetyka gotowałam mojemu osobno, to był koszmar ! sto garów na piecu, specjalnie kupiony parowar, wieczne rozmyślanie jaktu urozmaicić aby było niskokalorycznie a zarazem smacznie a tymczasem mój slubny najnormalniej w świecie stołował sie na miescie / wpadł zupełnie przypadkiem na moja sąsiadke, która nie wiedząc nic o jego diecie pochwaliła mi sie że zaraz po pracy wpada do do takiej małej restauracyjki, gdzie czesto widzi mojego męża / poprostu żal !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna40
do upiorny szkoda, że nie przeczytałes dokładnie, pytałam dlaczego dla partnerki z którą przeżyło sie juz troche latek tak trudno zmobilizowac swoje meskie ego do wysiłku ? ja pomimo tego, że jestesmy ze soba juz sporo lat i mamy dorastajace dzieci ciagle chce sie mu podobac i ciagle zalezy mi na tym aby byc dla niego atrakcyjną. wiem że mnie kocha, szanuje, ale absolutnie nie rozumiem jak można tak o siebie nie dbać, wiele razy rozmawialismy o tym, ba, nie raz dochodziło do kosmicznych awantur i nic ! gdybym to ja była na jego miejscu zrobiłabym wszystko aby jemu było przyjemnie na mnie patrzeć, aby nie musiał słuchać za moimi placami jak inni komentują mój wygląd. tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki gruby to ma
zimnego siusiaka w sumie to impotent miałam takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×