Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość SPANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki23
też jestem ciekawa, bo piszą ze efekt jest super, tzn bardzo naturalny bo skóra sama sie jakby obkurcza, napina, wszędzie tak samo a nie jak po operacji tak sztucznie, ale niestety podobno jest dosć niebezpieczna, powazne uszkodzenia ubytki skóry a nawet jakis przypadek śmiertelny.. w koncu to fale radiowe. też ciekawa jestem, ludzie odezwijcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPANIA
Ja jestem po zabiegu Thermage, wykonywałam go po wewnętrznej stronie ud. Właśnie mija miesiąc po zabiegu i już jest lepiej tzn. skóra w tych miejscach jest bardziej napięta a wcześniejsze fałdeczki są o wiele mniej widoczne :) Jestem dobrej myśli i czekam bo na efekty niestety :( trzeba czekać ok. sześciu miesięcy. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki23
Spania to pamietaj o tym topiki zapisz go sobie do wybranych i zdawaj relacje co jakis czas, jak tam efekty. pozdrawiam i życze super gładkiej i napięej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spania
Do KIKI23!!! Oczywiście będę pisała o postępach ale musisz pamiętać że efekty w ogromnym stopniu zależą od naszego wieku... Ja mam 31 lat i dlatego pierwsze zmiany były widoczne tak szybko, ale jeżeli decydujemy się na taki zabieg to myślę że warto czekać nawet dłużej niż te sześć miesięcy :) Pozdrawiam!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georgeou
Mam znajomą dermatolog, która ma system Thermage - rozmawiałem na ten temat właśnie z nią. Rzeczywiście zabieg wykonany niewłaściwie może być niebezpieczny, natomiast w większości przypadków jeżeli oddajemy się w ręce dobrego i sprawdzonego specjalisty dermatologa zabieg nie tylko jest bezpieczny ale i przede wszystkim bardzo skuteczny. W przeciwieństwie do wielu innych zabiegów nie każdy może sobie na ten pozwolić z racji kosztów, dlatego też nie każdy lekarz dermatolog jest do niego przekonany, zawsze więc znajdą się opinie krytyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada66
Czy ktoś wie, gdzie można wykonać zabieg THERMAGE we Wrocławiu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada66
SPANIA, odezwij sie, jak sie czujesz po tym zabiegu i jak to wygląda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z komina
kto robi ten zabieg i ile kosztuje? Dermatolog czy chirurg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość royal
THERMAGE TO NIESTETY SYSTEM PRZESTARZAŁY SĄ TERAZ NOWOCZEŚNIEJSZE METODY ALE NIESTETY JESZCZE NIE MA ICH W POLSCE TO SA TEŻ FALE RADIOWE ALE W NOWOCZESNEJ TECHNOLOGII ZABIEG JEST BEZBOLESNY EFEKTY NATYCHMIASTOWE ZABIEG TRZEBA POWTAZAC OD 3 DO 10 RAZY W ZALEZNOSCI OD PROBLEMU MOZNA POWTAZAC CODZIENNIE MYSLE ,.ZE NIEDŁUGO BEDZIE W POLSCE BO THERMAGE W ŚWIECIE JEST OD 5 LAT A WPOLSCE OD NIECAŁEGO ROKU I MÓWI SIE ZE TO NOWOŚĆ NIE DAJCIE SIE NABIERAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
royal powiedz coś wiecej o tych innych metodach, skad o nich wiesz? jeśli możesz to podaj stronke na te nowocześniejsze zabiegi przy użyciu fal radiowych. jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palaczka333
Royal ma rację. Są nowsze systemy niz Thermage. Mieszkam w Berlinie i to urzadzenie jest u nas od kilku lta. Rewolucji nie zrobiło. Natomiast urzadzenia typu bezigłowej mezoterapii na podobnej zasadzie fal radiowych ale z przekazaniem odpowiedniego składnika do skóry robi furore. Napisze dokładnie jak to sie nazywa po polsku, tylko muszę spytać koleżankę odnośnie samej nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość royal
to urzadzenie jest juz w warszawie tel 22-890-83-95 prosic pania monike ona jest specjalista od tego urzadzenia,urzadzenie nazywa sie fokus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CEI
Senioritas MYLISZ MEZOTERAPIE BEZIGŁOWĄ Z ZABIEGAMI Z UDZIAŁEM FAL RADIOWYCH TO SĄ DWA ZUPEŁNIE INNE ZABIEGI .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senioritas
CEI Wiem , że mezotarapia bezigłowa nie ma nic wspólnego z falami radiowymi i nic takiego nie napisałam gdybyś zechciała się wczytać , a nie od razu krytykować. W mezoterapii nie używa sie fal radiowych tylko impulsów prądu i nie słyszałam jeszcze o mezoterapii falami radiowymi, a raczej interesuję sie i KORZYSTAM z zabiegów odmładzajacych , więc ktoś sie tu myli. Mezotarapia " ulecza" zmarszczki od środka a prąd rozszerza pory w skórze i wprowadza środki, które mają bardzo skuteczne działanie. W stanach nawet lipolize robi sie za pomoca tej maszyny, a w Polsce wciąż lipoliza jest iniekcyjna. Pacjentowi oferuje sie teraz efekt i komfort zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CEI
Senioritas NIE DENERWUJ SIE WIDZE ŻE W TYCH STANACH STRASZNIE JESTESCIE ZNERWICOWANI TO TY SIE WCZYTAJ O CZYM PISZE ROYAL I PALACZKA ,O ZABIEGACH Z FALAMI RADIOWYMI A TY NI Z GRUSZKI NI Z PETRUSZKI O MEZOTERAPII O TO MI CHODZIŁO .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palaczka333
Te zabiegi o których pisałam sa z uzyciem fal radiowych. Berlin oszalalł na punkcie tych zabiegów. Efekty sa jak przy podaniu igłą. Jeżeli chodzi o tzw. bezigłowa mazoterapię NTN czy jakos tak, to róznie mówią. MOJEJ kumpeli siostra to robiła, spalanie tkanki tłuszczowej i nie miałą efektów po 5 zabiegach. Jakby posmarowac tym skórę i nie działa. Wkurzyła się i poszła do lekarza w Polsce, w SŁubicach która zrobiła jej normalnie igłą i wieksza dawkę i pięknie zadziałało. Straciła boczki. Mówiłą, ze jest przy bezigłowej NTN duza strata materiału, ze wiekszosć preparatu za który płacisz ( a tani nie jest) , zostaje na skórze i nie działa. Żeby zadziałał musi być w tłuszczu. Tak mi mówiłą. brzmi rozsądnie. Ale najlepiej samej spróbować. Ja osobiście niczego nie ganię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cei
Palaczka333 ile kosztuje w berlinie zabieg falami radiowymi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktoria_ua
hello to everybody I just wanted to share what i know about thermage. I'm 30 years old and I had a consultation with my doctor working in a beauty center here in warsaw, where they have the thermage treatment. He told me not to do thermage now because, for my age is too early. In his opinion woman should do thermage only after 40 years old, because the treatment can "stop the skin to produce collagen by itself". He just suggested me to do botox and No Needle mesotherapy with vitamin cocktail to help skin to be younger. I did it and i'm quite happy about it. Bye Vika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigerrose
Mezoterapia bezigłowa NNM nie jest na spalanie tkanki tłuszczowej tylko na cellulit.A zastrzsyki na spalanie tłuszczsu to nie mezoterapia tylko lipoliza!Ludzie ale mieszacie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Viktorii ua
Czy Ty skarbie sprzedajesz te urządzenia do bezigłowej mezterapii? Czy Ci płacą za reklamę tego g... JESTEM wściekłą , bo uwierzyłam i poszłąm na bezigłową. aA tu nic, zero efektu. Wcześniej miałam robioną igłową tym samym preparatem i super działało. A teraz po bezigłowej żadnego efektu. To jet jeden wielki KITTTTTTTTTTTTTTTTTTT. Pisze to na wielu topikach bo ja się nabrałam i przestrzegam inne dziewczyny. Sama nie wierzyła. Jakaś lekarka wypowiadała się na innym topiku, że pracuje na bezigłowej i nie poleca. Ja nie wierzyła. Ale teraz wiezrę, bo to oszustwo. nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markiewka
Nie wiem jak to jest że na jednych działa , a na iin ych nie jakis zabieg, ale jesli chodzi o mezoterapie bezigłowa to na mnie SUPER podziałała. Po czterech zabiegach miałam widoczny efekt.Wczesniej tez chodziłam na igłowa, ale dajcie spokój z tym bólem i igłą!!Po co sie poswiecac jak mozna miec to samo w komfortowych warunkach. Moja mama tez skorzystała i mówili jej że moze nie miec duzych efektów bo ma juz 58 lat, a jednak zadziałała efekt jest bardzo duży. Na mnie natomiast zupełnie nie podziałała mezoterapia na włosy. Dodam że igłowa!!Tak wiec chyba lepiej samemu sprawdzic, a nie od razu wszystkich PRZESTRZEGAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cei
Byłam w warszawie na maszynie która nazywa sie focus zabiegi są drogie ale efekty rewelacyjne polecam 22/890-83-95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona....
Witajcie! Ja jestem po 8 zabiegach metodą mezoterapii bezigłowej, mam 34 lata i cellulit na udach:(. Jestem raczej niedowiarkiem wiec postanowiłam, ze zabieg wykonam tylko na tylnej części ud , by móc porównać ewentualne zmiany z partiami "nieruszonymi". Jestem bardzo zaskoczona zmianami, teraz zbieram pieniążki na boczki i przód:). Alga 50... Ja miałam mezoterapię na cellulit, ale jest też na zmarszczki, panie po 50 są szczególnie zadowolone ponieważ własnie na nich widać spektakularne efekty. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alga50
serdeczne dzięki miłe Panie, za porady, ale może coś bardziej konktetnego np. namiar na Panią doktor, polecenie miejsca gdzie dany zabieg wykonują,ile te zabiegi kosztują, po jakim czasie jest efekt. Jestem z Warszawy. Bardzo mnie kręci zabieg na focusie, ale seria zabiegow które ponoć są konieczne to w promocji 12000zł. Trochę dużo tym bardziej że robi się je co 3 dni. Zapytałam czy jest jakaś dokumentacja zdjęciowa potwierdzająca efekty, niestety nie ma .Kasa bardzo duża a pewności co do efektu brak. Wyrzucić 12 tysięcy w błoto, głupia sprawa, ale gdyby miało faktycznie pomóc.......Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alga50
Do Cei: po ilu zabiegach jest efekt?? Mam niestety dużo zmarszczek nie tylko mimiczne bo i tzw. starcze chyba , owal twarzy też do bani, podkrążone oczy ze zmarszczkami, także same widzicie że trudno z tym żyć, tym bardziej że dusza młoda figura też nie najgorsza tylko ta twarz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipocell
Zadowolona ma racje, mezoterapia bezigłowa daje zadowalające i szybkie efekty.Też korzystam.Polecam.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alga50
Dzięki, ale gdzie i za ile??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alga50
A nie szybsze i sensowniejsze są wypełniacze zmarszczek restylane itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cei
do alga50 byłam na fokusie efekty sa niesamowite idz na konsultacje nic cie to nie kosztuje i porozmawiaj z osobami które sa po zabiegach ja myśle że to bedzie hit naprawde efekty sa niesamowite nie tylko u mnie ale rozmawiałam z osobami które miały te zabiegi i sa tego samego zdania pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×