Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Królica

Optymiści-tutaj

Polecane posty

Radosnych świąt wszystkim :) Naprawdę takich radosnych, cokolwiek by to miało znaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaaaaa
/ ` . ` . . - = " " _ ; _ " " = - . . ' , ' \ l \ ` . ` # " ' . - " ; " - . ` " # ' . ' , l \ ` = > - Y , ( O_;_O ) , Y - < ' / ` - - ' \ # > - ` - ' _ ; _` - ' - < # / ` --- ' _ / . : : : : : . _ \ _ . - ' ` - ' i - _ l : : : : : l ` i - ' ` - . _ ' . - j ' ` : : : : : ' ` - j - . . ' ` L ' " T " ` j - . ` . , - ' l \ . ____:____ . / l ` l ` . ____ . ' l \ / _ . . ` . . ' . - # # ` -. / = ` . ____ . ' l . ' # # ` . / _ =#` . . # b # \ . # # # # . . . - . _ # # " . . ' # # # \ l / # # # " " " / ; ` = # # \ ,# # " # b . j . / / = = - - . . / ; \ / " # # " / ` - ._. ' / # # = = - . _ l ; l # # b / / # # # # # # # # = ll _ . . - d # b ! "# / > # # # " " . = - + # # # " d # # # " `-._.' l # " , d # # d # # # # # " `+. \ d # # # d # # # # " \ . d 8 # o . \ # # # " # # \ l . ' # # # ` . \ # # " " # . ' ` . l / # b _ # =# d \ \ " # _ _ . - - ' ; l` - . ___ / (# # # b \ # 8 ## \ ` . _ _ _ . . - - - 'l ; l " # # 8 / \ " d### \ l = - " " # # l ; ll ` " \ = # #" ; l 8 # b "# / ; / l = ## l ; # # # # b=/ ; l l , # = ,_l / " " " / ; ; l # ####l l _ -= # # / ; l l , - = l l # # b / ; / l _ . d##l ; # # # = / ; / l # ####l l _ _ ` . ; / . l ` " " " "l / d # # # #=- \ ; / b . l = ##"\ / # # # #####=\ ; l ### - . \ " , =___\ _ . , / ##" " -==\ l #### " `. \ # # # # " " 8 b # " # / _d#8##b d"l / ###" # \ ` # " # # # # # l_d###"""" 8###l / #" _,"###l ` . # # " # # # . \ _.= _______ / - . '#, -=######/ ` - - - " " " `-. __#### . ' .' _ ' . - " " - < ( --'-- . _ . ' . ------ . _ `. ` - . ` . l , ' \l ` - . / \( . ' ` ----. . . . __. '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi Lublin- berdzo spodobal mi sie twos podpis...🌻 mam nadzieje,ze to nie tylko slowa:) Pozdrawiam goraco!!!(chociaz sie obawiam,ze nikogo tu juz dawno nie ma...:( ) Ej!!!Optymisci!!!where are U!!!??? No i jak dlugo pobedziesz optymista...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Kto szuka szczęscia, znajdzie kłopoty, kto szuka spokoju, znajdzie szczęście.\" Pamiętając o tym, za szczęściem gonimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifurka
Mam prośbe jeżeli ktoś z was zna całą treść wiersza Maryli Wolskiej pt."Na dnie zwierciadeł" to prosze o kontakt :) ostra33@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam :) Gdzie wszyscy???? A u mnie za oknem... hmmm ... wiosna ;) Mieszkam w górach ale śniegu praktycznie już nie ma. Tylko deszcz pada :( Ale i tak jest fajnie :) Co u Was słychać? Jakoś takoś nie za często tutaj zaglądamy. Pozdrowienia i buuziaków moc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, ale to nie oznacza, że pesymizm opanował świat. Chociaz jak się słucha i czyta wiadomości .... najlepiej nie słuchac i wybierać. U nas też ciepło i bardzo dobrze. Niech ta zima szybko się już kończy, bo ten rok jest dla mnie na tyle zwariowany, że lepiej jak jej nie ma - chodzi mi o dojazdy do pracy. Miłego wieczoru, narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pesymistycznego topiku jeszcze nie przeglądałem. I nie dziwcie sie temu postowi. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ pora to zmienic ] Oczywiście nie musze pisać że na mnie nie macie co liczyć. ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Coś ostatnio faktycNie ten topic za często odwiedzany nie jest. Sama sie przeznaję, że bardzo mnie tutaj nie było i biję się w piersi-mea culpa... Optymisci - Wiosna na całego! Budźcie się z zimowego snu! Moje dziecko mi prawie cały dzień na powietrzu spędza, hurra!! Może wreszcie chorować przestanie? A w pracy niedługo pożegnam moją kolejną klasę - wczoraj ostatni sprawdzian im oddałam. Mam nadzieję, że im się to ich dorosle już życie wszystkim dobrze poukłada. Tego im życzę z całego serca. Jak tam po Świętach? To takie święta pełne radości i NADZIEI, czyli cos dla optymistów:D Ja w gronie rodzinnym je spędziłam, przytyłam chyba ze dwa kilo, ale optymistycznie liczę, że szybciutko schudnę;) Pozdrawiam. Piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) Coś Optymiści znani i nieznani zajęci szalenie :) U mnie pogoda była piękna ale dzisiaj leje :( Aczkolwiek wszystko budzi sie do życia, wiosna w Beskidach jest na serio CUDOWNA... :) Pracuję i pracuję, ale dzisiaj mam wolne więc zajrzałam na cafe a tu nikogo nie ma :) pozdrowienia :) serdeczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszem i wobec :) Życzę mniej pesymizmu i realizmu :) Co u mnie powolutku do przodu :) Alissa --> to nie są puste słowa, przekazałem te słowa bliskiej mi osobie i czasem muszę je jej przypomnieć, tzn. że jest da mnie kimś naprawdę ważnym, nie tylko jako przyjaciel, choć wiem, ze to niezmiernie trudne, ale jeszcze się nie zawiodła i mam cichą nadzieję, ze nie zawiedzie. W skrócie powolutku do przodu :D Myrevin --> ciekawe do której strony doszedłeś? Pozdrawiam Wszystkich optymistycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No akurat trafiłam na topik, nadal zyje i funkcjonyje w szczesliwym (tfu tfu odpukac!) związku, z dobrą pracą i na własnym wynajetym m:) Pozdrawiam wszystkich i oby sie jeszcze troche optymistów znalazlo bo optymizm pomaga w zyciu, bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Królico ---> super, że Ci się układa :D Pozdrów serdecznie Nietoperza, szkoda że już się nie pokazuje u nas. Alhemicum, lejdy 🖐️ Niektóre topiki upadają, a inne trzymają się dzielnie. Niestety jest faktem niezaprzeczalnym, że większość ludzi woli narzekać i biadolić, niż zabrać sie za siebie, zmienić coś w swoim życiu, bo to jest trudniejsze. Staram się nie dawać ponurym rozważaniom i nawet mi to częściowo wychodzi. Cóż trudno odchwaścić od razu wieloletnie warstwy smutku i pogrążania się w bólu. Trzymajcie się i dla Was 🌻😍🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ,że coś mało tych optymistów albo już zrezygnowali...:( tak mi smutno bez was ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Alhemicum :) nie bądź smutna. Wiem, że to czasem trudne, bo człowiek przyzwyczaja się do tego smutku i tak go sobie hoduje i trzyma przy sobie :o zamiast rozgonić na cztery wiatry. Faktycznie trochę tu zamarło życie, ale może ...... Dziś taki dziwny dzień, bo zrobiło się zimno, gdzieś śnieg popadał, powiał ponury wiatr i przyniósł takie nastroje. Sama się z nimi borykam, cos bym zrobiła, by zmienić coś :P ale za chwilę nie widze w tym sensu i cóż :o trzeba je pogonić gdzieś daleko. Pozdrowienia i trochę różowości 😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srali_muchy_będzie_wiosna
chyba upada śmiercią naturalną ten topik bo ludzie wolą narzekać i się urzalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu
Ma byc optymistycznie- a niech tam bedzie;) Wierze że nasz związek przetrwa mimo tego ze różni nas kilka lat, mimo tego, że za chwile wyjeżdżam i będę tylko w weekendy, mimo tego, że on nie kocha mnie, mimo tego, że wszytsko sprzeciwia się nam i wszelkie przeciwności coraz bardziej sie piętrzą. Bedzie dobrze:P wierz a wtedy się uda bo wiara czyni cuda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×