Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Królica

Optymiści-tutaj

Polecane posty

Witam wszystkich :) przestawiliście już zegarki ? Jak wykorzystacie dodatkową godzinkę doby ? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyeeetttiii
no i już zdążyliśmy przestawić z powrotem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , ja też jestesm dzisiaj taką niepoprawną optymistką URWANĄ Z CHOINKI. Patrząc rano w lustro myślę, cóż ten geniusz dziś wymyśli:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze tez naleze do tego grona... :D co prawda kiedys tak nie myslalm ale wzielam sie w garsc i naprawde sa efekty! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokój miłosc i szczescie! to moje motto zawsze jestem radosna a jak mam doła to mowie sobie take it easy life goes on! (wyluzuj zycie biegnie dalej !) i juz mi lepiej ogólnie wyznaje dudaizm (oglądał ktos lebowskiego) słucham rocka z lat 60 i 70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się dołączam do grupy optimistów. Jestem nie poprawnym optymistą choć życie dało mi wiele powodów by nim nie być. Optymizm pozwala mi szybko podnosić się po porażkach:-) Pozdrawiam wszystkich optymistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, ja jestem optymistką i chętnie dołączę do grona 🖐️ A i pogoda radosna tylko męcząca troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaaatika
Upał osłabł, pojawiły się chmury; nic tylko optymistycznie brać się do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaaatika
Jest tu jeszcze ktoś nastawiony optymistycznie do życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maoryjka
Ooooo ..... świetne miejsce ..... nie można go ożywić ???? ...... spóbujmy ...... w dzisiejszym zaszczutym świecie mało jest takich miejsc ...... optymiści żyją dłużej i ich świat jest dużo ciekawszy ....... chętnie podzielę sie swoją radością życia .... jest jeszcze ktoś taki??? Będę zaglądać 🌼🌼🌼 Wierzę, że sie uda ..... Przecież jestem optymistką!!! 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maoryjka
Hej, optymiści :-) czekam na Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maoryjka
Hej, hej ... czyżby brakowało optymistów? Niemożliwe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maoryjka
Nadal wierzę, że optymistów nie brakuje :-) Wyjdźcie z norek i pokażcie światu, że ten należy do nas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opty77
co do optymizmu chcialabym go miec w akcji wsparcia swietlicy srodowiskowej ktora zrzesza na zajecia dzieci z trudnych,biednych,patologicznych rodzin. Maja problemy finansowe i boje sie ze nie damy rady utrzymac tego miejsca, jestem wolontariuszka i berdzo polubilam te dzieci chcialabym pomoc sama nie dam rady ale wspolnymi silami mozemy uratowac to miejsce: zajrzyjciie na strone i zobaczcie jak dzialamy http://www.lidzbark.chsch.pl oraz nr konta bankowego:Świetlica Środowiskowa "Centrum ALfa" 06 1240 1994 1111 0010 3068 9528 pozdrawiamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA TEŻ JESTEM OPTYMISTĄ :D A moja zona mówi mi że mam po prostu klapki na oczach i widzi wszędzie tylko szarość. a jak jej pokazuje ze mamy wszystko co chcemy i powienniśmy byc szcześliwi bo niczego nam nie brkauje to ona mówi że poczekaj jeszcze zabrkanie.... powiedzcie czy to już beznadziejny przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaxx
znalazłam ciekawy temat a on wygasł 2 lata temu o 14,12 znalazł się ktoś podobny do mnie uważam że trzeba sie cieszyć z małych rzeczy bo co jak te wielkie nie nadejdą mam dwie ręce dwie nogi to już coś jak będziesz myśleć że sąsiad ma więcej to nie będziesz nigdy zadowolony wśród moich znajomych uchodzę troszkę za odmieńca za względu na moje optymistyczne podejście do życia,Nie mam i nie miałam tak całkiem w życie różowo ale każde doświadczenie nas czegoś uczy upadniesz to się podnieś i to już jest coś ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatika
Znalazłam swój wpis z 2009 roku.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×