Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Królica

Optymiści-tutaj

Polecane posty

Gość Olaluna77 niezalogowana
:D stałam sie niepoprawna optymista pare mies temu i z tym mi dobrze. Because I'm happy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaj siebie
dołączam się do tematu. Walczmy o reaktywację! :) Myślę, że warto razem dzielić się swoim optymizmem :) W końcu życie mamy tylko jedno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeej bez takich tekstów ;) trudne chwile zawsze są po coś- wiem co mówię ;) są po to, żebyśmy wiedzieli co znaczy kiedy jesteśmy szczęśliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do mojego optymistycznego świata ;) na Kobietoskop w googlach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę, że spokojnie mogę dopisać do listy optymistów ;) fajnie, że jest takie miejsce bo przyznam, gdy słyszę wokół siebie narzekania i czarne wizje to ogarnia mnie szarość. Kocham mieć "różowe okulary " :D dzisiaj już dobranoc mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obyśmy jak najliczniej mieli zawsze mnóstwo powodów do optymizmu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie co... zawsze chciałem coś dostać od życia. Tak po prostu, nie starając się, zwyczajnie dostać. I marzenia się spełniają... wystarczy marzyć. W piątek dostałem sraczki, takiej że jeszcze dziś czuję ból dupy. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam często dostaję od życia, raz przyjemnosci a raz przysłowiową ,,sraczkę,,. Samo życie...nie doznając nieprzyjemnosci , przyjemność by nie była tak przyjemna :D jak to się mówi: raz pod wozem raz na wozie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zabrałem się za pracę i staram się realizować swoje pomysły. Każdy mały sukcesik jakoś motywuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzieee, jaka piękna pogoda :) codziennie leżę w ogrodzie, czytam książkę i popijam koktajle. cudnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zarobiłem 200e za oględziny auta, jazdę próbną i wynegocjowanie zniżki 400e na cenie samochodu :) Ale, że nie jestem materialistą, pieniędzy mi nie brak i zrobiłem to dla mojego kumpla więc grzecznie odmówiłem, zaznaczając, że lepiej będzie jak kiedyś opijemy auto :D A co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesamowite,że wątek się ciągnie od 2014 roku! To pocieszające, ze są w tym kraju jeszcze jacyś optymiści. Codziennie wieczorem przysięgam sobie, że wstając rano nie będę narzekać jednak robię to od momentu gdy otwieram oczy. Czasem uda mi się coś przemilczeć, zdusić w sobie ale za chwilę znajduję nowy temat do narzekań! Nie chcę tego zwalać na "polską kulturę" ale z tym walczyć. Poradźcie mi co robić? Zmienić nastawienie, przyjmować wszystko takie jakim jest? łatwo wymieniać ALE JAK to zrobić ?W gruncie rzeczy nie mam poważnych powodów do narzekania, raczej wynajduję sobie coś na siłę, żeby sobie ulżyć gdy coś nie idzie po mojej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Miło,że taki temat sie pojawił. Dość mam jadu ludzi. Lubię książki,podróże,dobre jedzonko. Kocham piec ciasta dla znajomych. Lubię różne kulinarne eksperymenty. Kocham wręcz przyrodę i znieść nie mogę,gdy widzę mnóstwo śmieci w lasach. Niby się rozwijaja ludzie,ale z kulturą nie jest najlepiej. Nie lubię mruków,złośliwości,obrażania innych. I tanie sensacje tez mnie nie bawią. To chyba sporo masz informacji o mnie :) Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Optymiści to tacy ludzie którzy maja klapki na oczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Optymiści to tacy ludzie którzy maja klapki na oczach? Nie. To tacy którzy przedawkowali psychotropy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram temat, fajnie, że ktoś 10 lat temu taki wątek zapoczątkował. Ciekawe czy nadal tutaj zagląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwaJazn
witam optymistycznie :) dolacze sie i wyznam, ze jestem urodzona pod szczesliwa gwiazda. Ciesze sie, ze mam palce, wiec moze wystukiwac literki na klawiaturze. poranna kawa jak zawsze wyswieminita. Podziekowac dobrym ludziom, ktorzy zebrali plony, albo obslugiwali maszyne zbierajaca plony, nastepnie ludzi pracujacych ciezko przy produkcji, a potem dostawcow, a nastepnie ludzi pracujacych w sklepie, a nastepnie osobe, ktora mi podarowala ta herbate, to bardzo mile. Swieci dzis slonce, owoce dojrzewaja na drzewach, Ta planeta to jeden wielki podarunek :) milego dnia kochani ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwaJazn
podarowala ta kawe *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem pesymista :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline11
Hej ho optymiści! Dziś (czwartek 26 czerwca 2014) o 21:00 na Lawendowych Wzgórzach w Gdańsku organizowane jest kino pod gwiazdami – “Dorwać Gringo”. Genialne kino, film wg. Scenariusza Mela Gibsona, w którym on sam gra główną rolę. Dla przybyłych gości podobno przewidziane są upominki  Biuro Sprzedaży mieści się Gdańsku na ul. Jabłoniowej 23 można przy okazji zapoznać się z ofertą mieszkań jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem mieszkania. Mają całkiem przyzwoite ceny. Kto idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×