Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

serdecznie witamy nowego gościa i dziękujemy: za dodanie nowych stronek naszemu topikowi, za zwiększenie ilości wpisów oraz za podtrzymywanie go na górze świeżych tematów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiałam się, czy kiedykolwiek dogonimy diabełkowy topik.... al;e widzę, że to jest coraz bardziej realne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamniczek Tak niestety objawia się u niektórych sfrustrowanych ludzi, o niskim poziomie wartości, zazdrość oraz potrzeba zauważenia Nie wyleczymy wszystkich debili - a już na pewno nam się to nie uda wirtualnie. Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jakiś nieszczęśliwy czowieczek się do nas dostał, :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczsny
to dla ciebie🌼 🌼 🌼[ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz napisałam do Admina! zawsze pomagał moze i tym razem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzicie i rozmowę nam rozkręcił ten cały niszczyciel. Haha a jednak twórca..... No, ale o gustach się nie rozmawia, to i o debiliźmie też nie ma potrzeby gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czlowieku, byloby lepiej gdybys sie wlaczyl do rozmowy, niz klikal bez sense:-( Jamniczek, 🖐️ kofana, jak miło ze przyszlas, popatrz kapcie w kaczuszki, kawka czeka, sa kokosanki, prosiemy, prosiemy:-D fifcia, hej hej, czestuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane: śliczne i głośne D Z I E Ę Ę Ę Ę K U U U J E E EM Y Y Y dla Pana Admina 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz stronkę przepchajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany Admin, wiedziałam ze moge na niego liczyc❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niszczyciel
ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koksanki - nałóg zgubny, niemniej bez nich żywot trudny, więc serdeczne dzięki, panie, za tak miłe ich SZAManie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jam, cóż za niezwykły debiut!!!!! witaj, niszczycielu, miłego dzionka zyczymy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki hehehe ;) coś mi sie poprzestawiało w lejcach hehehe już jestem moje Panie grochóweczka gotowa jeśli macie ochote to nalewam aaaa wyszła palce lizać ...powaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niszczyciel
szam, dlaczego kablujesz? Co ja złego zrobiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto grochówkę zjada pięknie, temu rychło coś tam pęknie! Lecz ja, panie i panowie, lubię jeść ją... Wasze zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamniczkuuuuuuuuu ten wierszyk Ci wyszedł ;) Kofane czy był jakiś problem jak mnie nie było ?bo się nie moge połapać tylko dzieki ADMIN...o co chodzi??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo dla Jamniczka!!! niszczycielu drogi, nie kabluje, ale nie lubie gdy bez sensu wpisuje sie texty przeciwko nam, mimo iz nic zlego nikoum nie robimy. To po co nas niszczyc. Nie chcesz poznac, pewnie, twoje prawo i twoj wybor. ale mozna go dokonac nie wchodzac tutaj. a gdy juz jestes, to postaraj sie przestrzegac zasad, ktore tu panuja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHEHEHE;) super he zdolniacha jesteś ......wielkie BRAWA dla Ciebie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz Niszczyciel smutny wielce dziabnął sobie po kropelce. Gdy kropelką przegnał smutki, to założył topik krótki. Lecz topiku nikt nie lubił, więc Niszczyciel wnet się zgubił, zginąl wręcz z Admina ręki i śpiewa smutne piosenki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×