Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

>mary,m nasz nadworny pisarzu - miłego prasowania!!!! a co do kompa, cóż, pisarz i kucharz - artysta, nie może się znać na wszystkim! >Karina, wyrazy współczucia, czy to takie trzydniowe szkolenia? wiem coś o tym, w zeszłym roku miałam i na koniec test był! Mówię, szałciał i uprzęży! Odspanij troche, napisj się czegoś, zjedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Szam mam się czegoś napić i zjeść? Hmmmm, do jedzenia mam jeszcze winogrona, ale do picia nic ciekawego. :( Może mnie ktoś czymś poczęstuje? A ja z chęcią podzielę się winogronem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sie z Wami żegnam , wieczorem tutaj zajrze. Magda ja sie postaram rano wstać ale to bedzie cud, no ale te tez się zdarzają. papa i do jutra--Szam nie zgub się w lesie przypadkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Magda, to nie to że dziewczyny Ciebie nie widzą, ale tlen nie nadąża z przesyłem informacji! Ja Ciebie dopiero teraz zobaczyłam! Dziękuję w imieniu Zuzi, choć bycie jej mamą to czasem ciężki kawałek chleba, naprawdę...😭 Dziekuję za ofiarność w trwaniu na posterunku, choć mnie nie będzie! >Karina, jedz i pij ile wlezie, tu wszystko wolno!! >majesta, nie płacz, że wcześnie wstajesz, ja jutro o 5.30, bo zbiórka przed firmą o 7 jest! W lesie postaram się nie zgubić! i posłusznie zamelduję sie w czwartek!! Ciekawe czyjego posta nie zobzczę tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Justo - już przybliżam moją skromną osobę., chociaż nie bardzo mam jak bo właśnie na kolanach siedzi jedno z moich brzdąców i bardzo chce mi pomagać pisać. Zacznę może od tego, że praktycznie od 5 m-cy jestem więźniem własnego mieszkania. A to ze wzgl. na ilość posiadanych dzieci. Resztę i odpowiedzi na częśc pytań naklikam wieczorkiem, bo wtedy nasąpi chwila wytchnienia. Dzięki za miłe przyjęcie. Ale tu u was wygodnie, cieplutko, a ciasto po prostu wyśmienite. a teraz muszę iść wyrwać zęba, okropnie się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie już z domku ,po obiadku ,miałam dzisiaj leczo. Witaj marteczko ,bo nie miałam jeszcze okazji się z tobš przywita.Jesteœ mojš imienniczkš bo ja też mam na imię Marta,tylko na kafeteri jestem Magda, bo od najmłodszych lat to imię mi się podoba. No dziewczyny pamiętajcie pobudka o 8 mnie może z rana też nie byc,bo mam zebranie,tak że piszcie. Teraz spadam na polę ,potem rowerek.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina, współczują pasjonującego szkolenia ;) na szczęście u mnie to miało postać samokształcenia kierowanego, czyli teoretycznie powinnam się zapoznać ze stosem materiałów, a później przejść egzamin, a w praktyce oznaczało to wykład faceta - na szczęście 1h i na tym koniec. majesta, pa, do juterka. marteczka, to fajnie, że masz dzieciaczki, ja też już bym z jedno chciała mieć ;) zegar biologiczny się odezwał :) piszesz, że jesteś więźniem własnego mieszkania - wszystko ma dobre i złe strony. ja np. czasami mam dosyć swojej stresującej pracy i marzę o tym, żeby posiedzieć w domu z dzieckiem. Szam, do czwartku, będę tęsknić, udanego grzybobrania ;) Magda, już po pracy, jak fajnie... ja jeszcze przeszło godzinkę. a pobudke to ja mam zwykle przed 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś na uśmiech: Muhammed byl znanym ekspertem od dywanów.Jego przyjaciel poprosil go raz, aby mu wycenil starozytnedywany w jego sklepie. Za kazdy dywan bedzie fundowalMuhammedowi wódke. Muhammed dotyka pierwszego dywanu,zamyka oczy i mówi:- Perski, XVI wiek, 4000 dolarów - po czym wypija wódke.Dotyka drugiego dywanu:- Syjamski, rzadki okaz, V wiek, 12000 dolarów...Na drugi dzien budzi sie Muhammed w domu - caly poobijany,z podpuchnietym okiem i pyta zony:- Kochanie, co sie wczoraj ze mna stalo?Na to zona:- To, ze wczoraj wróciles do domu pijany jak wieprz - w porzadku,to, ze zapaskudziles caly przedpokój - w porzadku, to, ze zalatwiles siedo umywalki - jeszcze ok, ale kiedy sie kolo mnie polozyles, dotknalesmoich posladków i wymamrotales \"stara mata kokosowa, 5 centów\"to juz nie wytrzymalam... Jasio wraca z przedszkola caly zaplakany. Ojciec go pyta- Co sie stalo synku ?- Pani powiedziala, ze jak ktos zrobi kupe to bedzie mogl isc na spacerbuuuuuuuuu- I co nie zrobiles ?- Zrobilem, ale Macius mi ukradl buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyłam prasować a teraz lecę po wełnę bo mamie zabrakło do setnej kamizelki szam masz racje i dobrze ze się na wszyskim nie znam bo bym zwariowała magda35 ja naprawdę nie chcę być wścibska ale zdjęcia nie otrzymałam a bardzo bym chciała cię zobaczyć tak samo słonko milczy karina jako nadworny kucharz poczęstuję cię a la babką ze śliweczkami i z kruszanką i czy życzysz sobie z lukrem czy z cukrem? a kafkę z mleczkiem czy herbatkę z miodkiem? no pora obiadową mamy wiec mozę coś konkretniejszego sobie drogie panie zyczę? zaglądnę tu później papatki 🖐️ i kwiatki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Marysieńka Dzisiaj wyjątkowo jeszcze zdążyłam przeczytać Twoja propozycję. Wprawdzie nie lubię ciasta ze śliwkami, ale skoro mnie tak ładnie częstują to się skuszę. ;) A jeśli chodzi o kawę, to poproszę z mleczkiem. No i już się żegnam z Wami! Pędzę do domciu. Papapapapapapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina wybacz przecież najpierw powinnam zapytać czy lubisz takie ciasto jutro zaseruję specjalnie dla ciebie więc napisz co lubisz i jeśli nie będzie to wymyślne ciasto zrobię przypomniało mi się pyszne ciasto - raffaello - z kokosem pycha magda35 o czym ksiazka? ano o dziewczynie która ma 25 lat i szuka swej połówki właśnie zerwała z facetem któremu chciała się oświadczyc a potem w trakcie tego szukania ma wiele ciekawych przygód powiesć oczywiście kończy się szczęśliwie a autografy oczywiście rozdam szczerze mówiąc to wszyskim znajomych chcialabym dać ksiażkę ale wtedy nic bym nie zarobiła choć nie po to ją pisałam i racja nic nie muszę udowadniach choć był czas gdy musiałam no nic koniec tych smętów pytanko dziesiate wasze największe marzenie które bardzo bardzo bardzo chciałybyście zrealizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysienko; mojego zdjęcia narazie nie otrzymasz bo nie mam skanera ani w pracy ani w domu,wiem będę musiała coś wymyślec aby się Wam zrewanżować. Justa-ja też podzielam twoje zdanie że posiedziała bym sobie w domku.,ale czlowiek marzy o tym czego nie ma. Idę na herbatkę i na rowerek ,trzeba wykorzystac pogodę. Ale jeszcze tu wpadnę ,Współczuję Marcie tej wizyty u dentysty ,no ale jak trza ,traz. Narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda35 lub marto jak wolisz przepraszam cię bardzo zapomniałam że nie masz zeskanowanych ale ja jestem tylko blondynką i u mnie to normalne że czegoś tam zapomnę i robię potem głupie rzeczy jeszcze raz przepraszam możesz się zrewanżować co byś chciała jutro do kawy lub może na obiad? a słonko tez nie ma zdjęć w kompie? magda miłej jazdy rowerkiem ja już zaliczyłam slalom przez miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem wieczorową porą hihi. Magda mówisz że to imię Ci się podoba nono miło mi niezmiernie z tego powodu:) Mery jak mam kase i natchnienie to na płótnie też maluje, a to co Ci wysłałąm to troche źle zeskanowane jest niestety. A Ty wystarczy że upieczesz lub ugotujesz coś pysznego i czasem na kawke zaprosić to będzie ok. Szkoda ze daleko mieszkam ale bym się nasmakowała pyszności. Marteczka cóż za nieuprzejmośc z mojej strony Witam Cię również serdecznie bardzo! A dzieciaczki ja mają na imię? Justa no mój zegar też nie spi hihi :) zreszta w moim wieku to czas najwyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary pisz pytanko bo mi do głowy wpadło: Czy jest coś co jest was w stanie wyprowadzić z równowagi? (jakaś sytuacja, czy jakiś typ człowieka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyrwałam jednak zęba, bo się nie wyrobiłam przed pierwszą w moim życiu wywiadówką w szkole ( oczywiście pierwszą jako rodzica ). Jejku jakie to wszystko skomplikowane a ile wymaga wkładu finansowego. Nie wiem co zrobię z tym zębem, bo to już było trzecie podejście. Zawsze mi coś wypada. Justo droga , widzisz ja dla odmiany pragnę mieć fajną pracę i wychodzić z domu ( czasem myślę że kiedyś jak w końcu wyjdę to ....). Ale to norma jak jest zima to się chce lata a jak lato - zimy. Tak naprawdę mimo tego że ciężko to nie wyobrażam sobie już życia bez nich. Majesta - dzieci mam troje 1. 7 lat Ada ( Adrianna ) 2 . 1,5 roku Mikołaj 3. 4,5 m-ca Kinga. Idę położyć bractwo spać wrócę wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczrkiem !! Słyszałyście że za 2 lata jak by były wybory prezydenckie to największa szanse ma Jolanta Kwaśniewska. Przez to nasuneło mi się kolejne pytanko ; --Co sądzicie o Pani Prezydentowej. Jutro jest pełnia,czy to wam przeszkadza w spaniu?i czy reagujecie na księżyc? --Maryś to ta książka dla babeczek będzie ,wiesz teraz jest popyt na takie tematy ,to masz szansę ja wydać ,no wiesz za darmo to dziś nic nie ma ale może po cenie promocyjnej dla koleżanek z kafeteri. no to narazie tyle ,miłego wieczorku ,muszę mojego wpuśćić bo coś musi zrobić do pracy. Jak by mnie już nie było to życzę spokojnej nocki i kolorowych snów i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka ładny zestawik masz :) Kingusie to zawsze chciałam ale kolezanka mnie wyprzedziła a Ada tez ładne tylko wole skrót niż całe imie, a Kacperek tez w rodzinie jest. Ja zeby leczę tylko ze znieczuleniem ale przed wbiciem znieczulenia to koszmar przezywam bo igła boli w dziąsło brrr. Magda ja uwielbiam pełnie a zwłszcza o tej porze jak jest czyste niebo to księzyc jest niżej i wiekszy ale problemami ze snem niemam przez to , wilkołakiem tez nie jestem, Nigdy nie zapomne kilka lat temu zaćmienia księżyca coś pzewspaniałego. Pozatym mój znak zodiaku ponoć jest wrazliwy na piekno ;) Mary gdzie Ty sie podziewasz Równiez miłej nocki zyczę wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam już wieczorkiem majesta filmik sobie ogladam ze stevenem segalem jakiś nieuchwytny superrrr film muszę kończyć bo przerwa była pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam już wieczorkiem majesta filmik sobie ogladam ze stevenem segalem jakiś nieuchwytny superrrr film muszę kończyć bo przerwa była pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja filmów za dużo nie ogladam bo jakoś nie mam natchnienia a moim ulubionym jest \"Lot skazanców\", \"Matrix\" \"Dzień niepodległości\" ogólnie uwielbiam filmy katastroficzne. A w niedziele na tvn leciał coś ze sf o kosmitach-tez lubie takie no i jeszcze \"Obcy\" ten to mogła bym godzinami ogladać tak jak i \"Kula\" tego typu filmy tez lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdo35 - Marto , piękne imię masz i jedno i drugie. Zestaw już poszedł spać i mnie też się zachciało.A tu pełnia a ja lubię. Taki ten łysy fajny. A co do tych pytań to ile ich ma być i kiedy ktoś opublikuje listę? Bo ja to bym chciała wszystkie naraz, bo inaczej nie spamiętam. U mnie z pamięcią coraz gorzej. Chyba magnezu brak. A może to jesień. A lubicie zimę? Ja nienawidzę ZIMNO ciemno i żeby wyjść to trzeba tyle kilogramów na siebie założyć no to miłej nocki w towarzystwie łysego literki mi się już plączą pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka szczegółowa list pytań robi Marysieńka tak wiec napewno ja opublikuje bo wkońcu na pisaniu to ona sie zna :) Ja znikam bo musze misiunia mojego pogłaskać na dobranoc hihi. Kolorowych snów wszystkim zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wieczór juz jestem filmik był suuuper bardzo polecam = nieuchwytny ze stevenem segalem marteczka nie zdążyłam wcześniej ale moze teraz się uda fajne masz dzieciaczki u mnie w domu tez jest trójka a z tatą czwórka nie nie nie ja nie mam dzieci a szkoda bo czasami bym chciała ja tu mówię o swoim rodzeństwie moja siostra i mój brat no i tata a mama musi to wszysko utrzymać w ryzach czy coś ci podać do picia czy jedzenia? jak już wiesz robię za nadwornego kucharza więc szepnij co byś sobie zjadła a ja przygotuję no i faktycznie spisuję pytanka i jutro moge je opublikować jest ich 10 więc może być i to nie dlatego majesta ze raz w zyciu napisałam coś co można czytać ale dlatego ze chcę a wiecie co zdradzę wam tajemnicę ale nikt się nie może o tym dowiedzieć oki? piszę już drugą hi hi hi ja jeszcze tu trochę pobedę i jeśli któraś będzie zainteresowana rozmową.... miłych snów i śnijcie tylko o męskich aniołkach ( powiedzonko ze szkoły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry o poranku! dla mnie srodek nocy no ale obiecałam pobudke to jestem :) Milego dnie życze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich z rana - deszczowego! >marysieńko Hmm, jakiś placek, jaki lubię? Lubię sernik na zimno i ptasie mleczko (to takie podobne do siebie), ciasto drożdżowe i wszelkiego rodzaju ciasteczka. Nie przepadam za ciastami z owocami, ze słodkimi kremami, o tortów też ne lubię za bardzo. Z innej beczki: napisałaś książkę? (Dopiero dzisiaj rano mogłam przeczytać zaległe posty) Przyznam Ci się, że też kiedyś napisałam książkę. Ale miałam wtedy 14 lat. A pierwsze swoje książeczki pisałam w zerówce (szybko nauczyłam się czytać i pisać). No i przez pół mojego życia :) pisałam wiersze. W tej chwili stałam się chyba bardziej przyziemna. Już dawno nie skrobnęłam żadnego wiersza. Życie trochę przycina mi skrzydła............. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, stopka do mnie wróciła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×