Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Witajcie w 2004 :) przeczytałam tylko o makijazu i biżuterii otórz ja to makijazu zero tylko rzęsy i usta błyszczykiem i mi wystarczy, mój misio pudru nie znosi ja tez bo czuje sie ociężale a pozatym nie potrzebuje, kolczyki uwielbiam mam pozatym w lewym uchu 5 dziurek a w prawym 4 wiec jest co zakładać, łańcuszki branzoletki itp owszem uwielbiam ale zapominam nniekiedyze mam kilka i chodze tylko w jednym. Pozatym postanowień nie mam na ten rok....no tylko takie ze moze sie bardziej wyluzuje i nie bede taka zołzą :) A pozatym u mnie bez zmian, egzaminy mnie gonią, praca nienapisana ...az sie boje co to będzie . pozdrawiam, i dzieki za maile, skrzynke musze wyczyścić chociaz szkoda troche :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szamik koniecznie powinnas zakonczyc palenie tych papierosiskow :) najlepiej od jutra :D Pozdorwienie dla calego topiku. Dziki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy Marysieńko,tylko nas nie widzisz:D Zamykamy miesiąc,rok,bilansujemy itd. Nie mam możliwości podglądu,kiedy pracuję,bo jestem całkiem wylogowana z windowsa. Tak więc tradycyjnie jak duch pojawiam się i znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedaczyssssssko... :( Ale przynajmniej pokus mniej! Dzięki, dzieffczynki, za mailiki fffszystkie. Czy u Was też świeży śnieg pokrył litościwie cały ten syf za oknami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jam! i mary i majeste, Hanię, Robalka, Jerrego, Ayle- czyli osoby co sie na tej stronce [pojawily. w moim tymczasowym biurze ziab jakich malo. Po drodze do pracy popsuly sie tramwaje i jechaly po metr na 5 minut., ale od rozstrojenia nerwow uratowała mnie muzyka w uszach. Słuchałam dzis Gotan Project. W wawie snieg litosciwie lezy gdzie powinien, czyli na trawnikach i górkach. Choc w niektórych miejscach i na chodnikach, tam przybiera forme zamarznieta bardziej;-) błazen, postaram sie, ale najpierw musiałabym chciec, bo to w tym problem:-( dziekuje za pozdrowienia:-) Wszystkim miłego dzionka życzę:-D Zuzia zaczyna miec poczucie humoru, co jest dla nas niesamowite i dostarcza nam uciech wielu. Wczoraj, wacaja z kosciola, mówi do mnie: Mamusiu, wiesz jakie jest dzisiaj swieto? Kacpa, Melchiora i Baltazara Gąbki - po czym zaczela sie smiac, hihihi. A gdy powiedziała to tacie przez telefoin, to wyobraźcie sobie ze ja poprawił:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieg pada nieustająco od świąt.Mróz koło 10 stopni,czy coś. Ale dziś nie zamarznę w pracy;) Więc...do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamcia, taz Zuzia świętość szargnęła była! Dla Niej Baltazar G. to czysta egzotyka, a dla jej taty to pewnikiem idol młodości :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZe Dziewczyny i wszystcy;) pogoda piekna sniegu duzo i ciagle pada,chyba w wekend na narty ....hura.......🌻 Wy w pracy a ja po pracy i tez w pracy bawie sie w układanie kafelek kuchnia,łazienka i przedpokoj :( juz mi sie nie chce a dopiero zaczynam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jam, hihi, Zuzia też zna już Baltazara Gąbkę, bo mam na VCD zestaw dawnych(;-)) bajek. Stąd też ten żart... Cze, Robaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana.... otulam się ciepłym szalem i chowam pod kołderką, coby się ogrzać i zwalczyć przeziębienie. ale tylko wirtualnie, niestety, bo muszę siedzieć w biurze. niezbyt ciepłym, oczywiście. za oknem śnieg. szam, kupiłam Tabcin, mam nadzieję, że pomoże, ale opakowanie to ma paskudne, otworzyć się po dobroci nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, ale nie masz to jak dwie kordły ;), wełniane (koniecznie wełniane!) antygwałtki, ciepły piesio i ciepły chłopczyk (lat osiem) u boku :D :D :D Gwarantowany Jamniczkowy przepis na przezycie mrozów! (na innego chłopczyka może przyjdzie czas w cieplejszych miesiącach...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie cieplutko Szam wysyłam Ci telepatycznie gorący elektryczny grzejnik i dmuchawę ;), coś Ciebie ten szef zaniedbuje co on sobie myśli, zeby taka piękna kobieta marzła w jego biurze co to jest. Wysyłam mu telepatycznie kuksańca:p Robal musisz tylko zacząć jak zaczniesz to już będzie szło, nie odkładaj na jutro bo jutro będzie jeszcze trudniej zacząć, trzym się, życzę Ci równych podłóg i ścian, wtedy jest łatwiej.;) Od rana mam dobry humor bo dzisiaj na łyżwy sie wybieram i już sie cieszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz witam i he dzieki za wsparcie duchowe podczas remontu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane kobietki i mężczyźni ❤️ 👄 bardzo mi przykro że nie mogę ostatnio z wami pogadać bo pracuję w terenie i rzadko jestem w domu :( dziś też już spadam może uda mi się coś poklikać skądśtam ;) miłego dnia 🌻 🌻 🌻 🌻 Robal - ty normalnie masz coraz fajniejsze te stopki ;) a z moim imieniem to ABSOLUTNIE nie prawda :D :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, feministka :D to bym te wszystkie stopki Robalkowe wzięła i wyżęła jak ścierę! No, ale w końcu to tylko poza, no nie, Robalku ;) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim 🖐️ ale tu wrzawa od rana :) no to do tego ciepłych kołderek i innych ja dorzucam swierzuteńko zaparzana kawkę z mleczkiem i pączki z lukrem mniammmm :) Ayla a gdzie na te łyzwy sie wybierasz? ja mialam isc ostatnio, ale jak zwykle moje plany ida gdzies :P nie pale dalej ! trzymajta kciki za mnie ! a wiecie palacze to jednak troche zazdroszcza, bo w pracy wczoraj mnie namawiali i wrozyli ze i tak wroce do fajek, a figa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Kilkanascie lat przed Wojna w Zatoce amerykanska dziennikarka napisala >reportaz o pozycji kobiet w Kuwejcie. Zauwazyla, ze o niskim statusie kobiet >swiadczy, miedzy innymi i to, ze zawsze ida trzy metry za swoim mezem. Po >wojnie wrócila do Kuwejtu i ku swemu zaskoczeniu, zauwazyla zmiane. Teraz >kobiety zawsze chodzily przed swoimi mezami. Zaciekawiona zagadnela jedna >pare: >- To wspaniale! Prawdziwa rewolucja! Czy to Ameryka wplynela na zmiane >pozycji kobiet? >- Tak, z cala pewnoscia - odpowiedzial mezczyzna. >- Och, z przyjemnoscia napisze o tym artykul. Czy móglby mi pan wyjasnic, co >konkretnie spowodowalo te zmiane? >- Miny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×