Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Kochni, ufff, jestem wyczerpana, przerażona i zdołowana. Za mną kolejny zjazd i niezbyt udany zresztą. Źle nie było oceny od 4-6, ale...poszło gorzej niż zawsze. Teraz mysle tylko o egzminie, który juz w marcu (22-26). do nauki mam mnóstwo materiału i czasu niewiele wbrew pozorom, bo przeciez pracuję:-( poza tym w domu wszyscy chorzy, a ja choc dopiero co z choroby wyszłam, znowu czuję ze mnie łapie:-( nie będę na razie gościć na kafe, bo nie mam ani chwili. piszcie do mnie maile albo wstukajcie sie czasem na tlena (ale w tygodniu jedynie). Pozdrawiam i ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Jestem tu chyba pierwszy raz ( na tym topiku) i widzę że to najdłuższy topik (topisko) na forum. O czym gadacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka >> to przez te kłopoty z portalem wszyscy się zniechęcili chyba... :( Robala zabiłam he he chociaż było ciężko... parę dni wcześniej odinstalowałam Nortona Antyvira bo mnie wkurzało że trochę wolniej poczta się ściągała (bo skanował). no to teraz mam nauczkę.... teraz go zainstalowałam znowu, kochana Nortonek, zabił robala :) Nie mieliście go? bo u mojego M całe biuro miało hi hi i jeszcze kilkoro moich znajomych. tu można przeskanować i sprawdzić: http://bezpieczenstwo.onet.pl/skaner.html ja też jestem teraz rzadziej na cafe bo więcej pracuje u szefa albo w terenie. a na wiosnę się dopiero zacznie... badania, pomiary, laboratorium... ale niech już ta wiosna będzie.... ojej ja chcę wiosnę.... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka - gratulacje dla Ciebie i dla Nortonka :) Magdalenazet - zapraszamy , kawką częstuj się :) gadamy o wszystkim i o niczym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szam:D, pomimo wszystkiego, choróbska okropnego żyjesz i tak trzymaj:P. Powiem Ci szczerze że mnie przed choróbskami chroni miodzik który codziennie piję z mlekiem, a jak coś sie zaczyna dziać to robię sobie czosnek z cytrynką zajadam pietruszką co by nie smierdziało i jakoś się trzymam, odpukac, na razie nie chorowałam. Tobie tez dzisiaj radzę to sobie zrobić:D Uśka🌻 magdalenazet 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć moja skarby ja przepraszam że mnie nie było widzicie ferie są u mnie tzn w szkolach no a ja ma przecież dwóch takich w szkole - maturzysta i belfer no i siedzą całe dwa tygodnie w domku no to kompa też zajmują brat zmienił jeszcze system i wszystko dosłownie wszystko co miałam w ulubionych poszło... sobie gdzies i teraz trzeba wszystko od nowa szukać ( gdybym pamiętala gdzie szukać to by było fajnie) no i jeszcze mnie ta geografia męczy albo ja ja męczę no w każdym razie się męczymy na wzajem i całkiem dobrze idzie witam wszystkich tak właściwie i chętnie zamoczę pyszczek w kafce ze śmietanka i tych ptysiach oj u mnie nie ma ptysiów tzn tam nie doworzą bo tak to sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przyszedł ten szpieg i siedzi na przeciwko w kurtce i chucha i pufa na mnie ma nieświerzy oddech help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla ty naprawdę darzysz swojego szefa gorącym uczuciem... :D :D :D a mój jest całkiem fajny, niespotykane nie? nikt z was nie miał wirusa? tylko ja taka głupia?? :O :O :) hej magdalenazet 🖐️ my gadamy o wszystkim i niczym ;) topik długaśny to fakt i niestety psiuje sie jus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla ty naprawdę darzysz swojego szefa gorącym uczuciem... :D :D :D a mój jest całkiem fajny, niespotykane nie? nikt z was nie miał wirusa? tylko ja taka głupia?? :O :O :) hej magdalenazet 🖐️ my gadamy o wszystkim i niczym ;) topik długaśny to fakt i niestety psiuje sie jus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ayla odświezaczem go potraktuj w kurtce? co to u pana mecenasa się nie pali? tzn nie papierosów czy cygar a w piecu czy kaloryferach weź mu daj szmatkę do łapki jakiś płyn i niech sprząta to zawsze działa na szpiegów wiecie co mam straszna głupawkę ona trwa juz trzy dni jeszcze tak długo nigdy jej ze mną nie bylo ale ja polubiłam no i czekam na te piękne dni czyzbym zamiast zła była to wesoła? a moze ja w ciazy jestem ze się tak wszystsko zmienia? nie no moja koleżanka w dniu babci urodziła córeczkę to wstarczy na styczeń to ja pozdrawiam i idę się pochichrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uska
o właśnie tak się psuje że jej nie widać!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się znowu psuje? i kto tu szefa kocha? bo ja sie pogubiłam i cześć magda coś tam ( przepraszam dzis tak skomplikowane wyrazy nie są na moją glowe) mogę w imieniu reszty obecnych i tych nie obecnych prosić cie o przedstawienie sie? co by było milej? a potem dostanisz pajdę suchego chleba ze soba ee ze solą no wiesz taki zwyczaj no a jesłi w pracy jesteś to niestety wódeczki nie dostanies bo potem będzie na nas ze rozpijamy no to ktoś może ma tu coś slodkiego cobym sie mogła zamknąć bo ja już ze smiechu nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiii
iiiii iiiii iii iii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryś - no jak to co się psuje - stronka się psuje... coraz dłuższa ilość wpisów jest potrzebna żeby się pokazała ja lubię swojego szefa Ayla nie lubi (bardzo) :) Mary się nam zakręciła :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walczę ze stronką nieustraszenie tylko dlaczego ja to muszę zawsze robić 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja was przepraszam ale muszę spadać no brat ocy wiście co by było śmieszniej no więc ja sie już na dzis żegnam do uslyszenia jutro no napewno w poniedziałek będę tu normalnie zagladać i z wami rozmawiać bo towarzystwo wróci do szkoły i będzie spokój oj teraz wiem co czują matki jak mają dzieci na głowie to ja juz sobie idę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... zaglądam nieśmiało, bo nie wiem, czy kafe już dobrze chodzi :) marteczka, ja miałam full pracy i byłam w rozjazdach, ani sekundy na net.... teraz już jestem i będę miała więcej czasu w końcu. a lata ja też chcę! hubka, gratuluję tego niepalenia! :) a ten link na odstresowanie już mi nie działa, nie wiem, czemu :( szam, na pewno sobie poradzisz z egzaminami, takie dobre oceny, hoho :) pozdrawiam wszystkich po krótkiej nieobecności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto chętny na mielonego , ziemniaczki i ogóreczki kiszone ? właśnie się robią drób śpi dziecie starsze przyszło ze szkoły z kolezanką i za cholerę się na robocie skupić nie dadzą jak nie urok to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka ten szpieg to syn szefa taki burak:D ale szefa też nie lubię bo ma dziwny dowcip który mnie zupełnie nie bawi a wogóle jest niezwykle upierdliwy:o ja jestem Robalku 🌻 to co dzisiaj też idziemy pojeździc;) Maryś właśnie też mnie zdziwił bo ja siedzę tu w cienkiej bluzeczce może mu było gorąco bo tak pufał i chuchał a nie przyszło mu do gowy coby kurtkę sciagnąć:p, nie zebym tego pragnęła bo moze jakieś dodatkowe aromaty by mnie poraziły:p jak wyszedł to otworzyłam okna i wywietrzyłam bo odświerzacz by nie pomógł:o Justa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ALL Robal nie wiem dokladnie o co chodzi z tym linkiem ale to jakis syf. aczkolwiek norton nie znalazl zadnego wirusa, lecz podczas uruchamiania tego linku wywala wykrycie wirucha hihi to jakies jaja pozdrawiam ALL Jakos chyba znowu nie bardzo mmnie sie chce lazic po tym necie cosik leniwy jestem chyba na tym zwolnieniu Apropo portalu O2 to chyba juz jest ok Mam nadzieje ze te przejedzenie netem mi przejdzie i niedlugo dolacze. Aczkolwiek teraz mam wiele czasu ktory moglbym wykorzystac z wami. Postaram sie byc jutro rano bo widze ze Wy czesciej przesiadujecie rankiem Pozdrofionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć nie podchodzić grozi śmiercia jestem wściekła tzn już powoli przechodzi w cicha złość ale nadal mogę ugryźć i to nie przed okresem ale po wyczynie mojego brata usunął mi konto z gg i konto z bata - tego tam do ściagania poczty a to dlatego ze jak zwykle się posprzeczaliśmy matko my tylko się drażnimy i sprzeczamy tzw sposób rozmowy on jest inny ja jestem inna takie charaktery co sie dogadać nie mogą i było dobrze łacznikiem była siostra on ze mna nie rozmawiał ja z nim i było dobrze ale takie świństwo? popamięta swoją siostrzyczkę jestem mściwa? ja dopiero zacznę być mściwa wiem takiej mnie nie znaliście bo nie mialam powodów aby być przewlekle wściekłą a jaka teraz jestem na mojego brata oj nie nie będe krzyczała i biła go czy wyzywała od najgorszych ja po prostu przestane robic dla niego to co dotychczas robiłam herbatki kafki wieszanie prania gotowania dla niego ja się do tego związku nie pchałam to i się wypisac mogę moze sie czegoś nauczy przepraszam ale niestety taka tez jestem więc proszę nie wchodźcie mi na odciski bo nie chce robić tego nikomu ale niestety ja sobie nie pozwolę na takie traktowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie ma jeszcze nikogo. :-O 🌻Mary >>:-P jak chcesz dopingu to ja moge Ci wejsc na jeden z odciskow.;-) hmmm.... Bardzo dobry sposob na faceta....(to co napisalas) :-D hmmmm.... chyba zmieknie.. 3maj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gala69 co u Ciebie???;) A z tym linkiem to Powiem Ci ze otwierałem do mnóstwo razy i nic mi sie nie przytrafiło złego po za tym ze chłopak ma ubaw bo powiedziałem mu ze trzeba trafic w krzyztk zeby zamknac ;) i mam spokoj na 20 min.az sie zdenerwuje ,poza tym to jest wszystko ok .Ale jesli komus cos sie przytrafiło niedobrego to ogromne sorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ROBAL nie wiem moze jest ok z tym linkiem. mi jakos norton cos wykryl ale spox zapomnijmy o tym. no ja siedze sobie w domku i pogrywam sobie w heroesa3. bo co tutaj robic.:-O hmmmm.... nic innego mi nie pozostaje. reka mnie znowu zaczela bolec po wczorajszym masazu, ktory sobie zazyczyla moja kobieta ale coz tak juz bywa!!! a u Ciebie ok?? Ciekawe gdzie sa nasze 🌻 kobietki 🌻 z kafe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×