Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

O Robalek :D Jak miło cię widzieć Pośpiewasz ze mną? I tylko taka mnie ścieżką poprowadź, gdzie śmieją się śmiechy w ciemności i gdzie muzyka gra, muzyka gra... Nie daj mi Boże, broń Boże skosztować tak zwanej życiowej mądrości, dopóki życie trwa, póki życie trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Słoneczko spiew to moja specjalnosc mam nawet przezwisko Hołdys heh bo lubie spiew i gitare przy ognichu w jakas gwiezdzista noc nad jeziorkiem ;)razem ze wspaniałymi ludzmi ,moze kiedys bedziecie mogły w realu usłyszec jak robal dla Was zaspiewa...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę się już doczekać Robalku :) Jakich artystów najbardziej lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko, dzięki za tą stronkę z tekstami, ja też uwielbiam tą płytę :) chętnie pośpiewam z Tobą ;) She’s sipping a cappuccino Like a cat sipping out of a bowl He’s black espresso To start his heart when it gets cold...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm bardzo wiele lubie słuchac ,a spiewac to raczey polski rock ,ballady polskich kapel .kiedys pogadamy ,bo teraz musze znikac . Powiedzcie mi czy macie słóchawki i mikrofon bo szło by sobie porozmawiac na TS znaczy Team Speak to taki fajny program do rozmów ,urzywam go juz długo jest rewela . Fajnie by było usłyszec nasze głosy co o tym sadzicie????;) narazie papa .👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do usług! jak będę miała jeszcze inne stronki, to dam znać. Nie wiesz czasem, gdzie może być jakiś portal zajmujący się tylko polską muzyką? I to w dodatku z lat... hmmm.... 80`tych? Bo szukam tekstów znajomego... Nie chciał mi pokazać swoich starych, tylko te z ostatnich kilku latek(niektóre są naprawdę dobre). A z tego, co wiem, to akurat tych nikt nie śpiewa :( Robalku w tej chwili nie. Ale mogę podpytać się kilku znajomych ze stałką... może mają takie ustrojstwo i pozwolą mi skorzystać Uśka> przez ciebie przestanę jeździć autokarem!!!! Przesyłać mi takie coś.... ;) Kto mi przesłał kalkulator?? Wielkie dzięki!!!! Dopiero teraz mogłam go otworzyć - i teraz chłopak z kompa obok patrzy się na mnie jakoś tak dziwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo już nie ma! Nawet Malinki 😭 W Dozie Kultury i na wizażu.pl nudy! To i ja już idę 🖐️ Do zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich słonko dalej u mnie świeci tyle dobrego kurcze miałam tyle planów niedawno fryzjer , zakupy , przemalowanie mebli a te pieniążki ze skarbowego nie przychodzą jak to jest , jak to my byśmy byli winni skarbowemu to nie byłoby przeproś tylko płacić i już , a jak to skarbowy ma zapłacic , to się okazuje , że nike ma akurat pieniędzy na wypłaty , a to , że mało ludzi i długo się schodzi , a to .... ech ... no nic to - idę robić kawkę , komu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko, niestety, nie znam stronki, o którą pytasz, w googlach szukałaś? a skrzynkę już opróżniłam, dzięki za info. marteczka, nic nie mów i US :) najlepsze jest to, że jak oni Ci mają zwrócić kilka złotych, to nie zwracają, anulują sobie ten dług! a Ty musisz nawet grosz iść do kasy wpłacić... wg mnie to zwykłe złodziejstwo, tyle, że ktoś je uprawomocnił przepisami wygodnymi dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo :) Słonko ja wyczysciłam skrzyneczke sobie :) wyslijcie mi to cos muzycznego bo ja lubiem a nie dostałam U mnie piekne słoneczko chociaz chłodnawo ale ja tak czuje ze wiosna nadejdzie szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atra
do ^nikogo nie ma^.... myślisz?? a my to co?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikogo nie ma
Wy czyli kto??? bo tak mysle ze "tutaj" to nie ma nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atra
"tutaj" jest tutaj i tutaj jestem ja:)........ obiad mi sie paliiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos jest
wiec jeżeli "tutaj" jest tutaj i tutaj jesteś ty więc nie ma już nikogo tylko ktoś jest :) smacznego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej marteczka no i ja tez jestem oczywiscie :) dobra kawka martuś polej jeszcze co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello widzę , że niewiele osóbek zaglądało przez weekend :) a ja sobie prasuję :) nadrabiam zaległości no i zrobiłam sobie krótką przerwę i tak sobie klikam co najgorsze odechciało mi sie spać i nie wiem jak ja jutro wstanę ( bo pewnie jeszcze trochę posterczę na deską do prasowania :) ) no nic miłej nocki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać Śpioszki :D kurcze , kawka mi się skończyła Majesta - to może dzisiaj Ty kawkę zrobisz ? poratuj :D spragnionego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i serwuje fasolke po bretonsku hm palce lizac 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry mam dobra pomidorową z lanymi kluskami komuś polać? ah dziewczyny i chlopaki natchnienie mi wróciło i piszę sobie dalej książeczkę ale fajnie jest no i moje plany się chyba zaczna realizować no po prostu fajnie jest i jeszcze to słonko świeci ah wiedziałam że z wiosna się wszystko ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robal jak zawsze mnie czymś lepszym przebijesz ehh pomidorówka do fasolki się nie umywa a moze właśnie umywa? qcze pomieszało mi się ;d;d;d;d;d;d;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryś 🌻 kiedy publikacja ??? ;) zycze powodzenia . poley troszkie chetnie ...zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak napiszę a to trochę zajmie jak wydawcę znajdę oj tu będzie dlugo z pierwszą rok mija jak czekam na wydanie opini na tak lub na nie i jakoś jej nie widzę ah moze trzeba gdzie indziej posłać no właśnie gł problem to wydawca dziś jest dużo wydawnictw ale mało które chcą wydawać nowych autorów a każdy maszynopis traktują dość powierzchownie i wedle własnego gustu chyba wydaja książki nie wiem nie znam warunków jakie trzeba spełnić aby byc wydanym nie martw się robal napewno cie poinformuję jeśli się coś ruszy a zupke proszę bardzo juz nalewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochani wiosna!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 byłam dziś w terenie i było tak cieeeepło :) Marteczka >> też tak myślę że do dermatologa ale jakiegoś dobrego bo inny popatrzy i powie że to normalne np. albo coś innego głupiego i mnie zbyje... Justa >> studia pt. \"zintegrowane zarządzanie jakością środowiskiem i bezpieczeństwem wg norm iso\" szef mnie wysłał a ja bardzo chetnie się zgodziłam :) byłam w weekend na pierwszych zajęciach nawet jest fajnie, tylko dłuuugo :) Fasolka po bretońsku >> mniam mniam moja ukochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej, co Was tu tak mało? :) uśka, brzmi ciekawie ;) a szef Ci dofinansowuje czy całość płaci? też bym się na coś wybrała, ale fundusze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kawkę juz zakupiłam , więc robię komu ? wczoraj mój synio upuścił sobie na nóżkę puszkę z płatkami kukurydzianymi i tak się nieszczęśliwie trzasnął , że ma siniaka pod całym paznokciem największego palucha w związku z tym nie mogłam wczoraj poklikać , bo siedział wtulony we mnie z 1,5 godziny i popłakiwał bidulek dopiero kiedy pszyszła moja koleżanka z córeczką w wieku Mikołaja , trochę się zaczął rozkręcać dzis już jest oki , jakby nie pamiętał w ogóle , że coś sobie zrobił :) lecę coś porobić , ale wrócę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×