Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Ayla pomysł z rysowaniem na karteczce jest dobry i już stosowany , tylko , że tak jak właśnie napisałas , karteczki jak duże by nie były i tak dla wyobraźni Mikołaja są za małe tak więc na ścianach i na ceracie na stole w kuchni i nawet na łóżku juz próbował :D ale dlaczego piszesz , że Ty o dzieciach nie możesz wiele wiedzieć ? :) ja się ostatnio złapałam na tym , że im więcej ich mam , tym mniej wiem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) marteczka, jak dzieciaki, zdrowe już, czy nadal walczysz? my z moim Skarbem oboje chorujemy, kaszel brzmi paskudnie... szam, trzymam kciuki za egzamin, mnie też zawsze trudno nerwy opanować, powtarzam sobie, że jestem spokojna itd., ale umysł nie panuje nad ciałem ;) majesta, co u Ciebie nowego? w brzusiu w porządku? ;) maryś, jak idzie nauka? tak w ogóle, to jakoś wcześnie zaczęłaś, masz chyba jeszcze kilka miesięcy do egzaminów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam Robal sorki - nie widziałam Was No Szam , masz rację - coraz mniej nas tu :( a zapał - może wróci :) ja mam coraz mniej czasu na siedzenie na kafe , Kinga rośnie i razem już rozrabiają równo , trzeba ich lepiej pilnować :) no chyba że jedno śpi - wtedy można doskoczyć do kompa , coś naklikać , albo jak się bawią pod moimi nogami Trzymaj się ciepło !!! wszystko się uda :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa - dzięki dzieciaki zdrowe , zresztą one były zdrowe , to mnie grypa dopadła :) jeszcze trochę walczę , ale wygrywam , chociaż nos jeszcze pełny kataru i kaszelek czasem przyatakuje , ale przynajmniej już nie bolą wszystkie mięśnie i kości i odetkało mi uszy :) moje dzieci właśnie \" czytają \" gazetę , kurcze można by ich zatrudnić jako niszczarki dokumentów - są lepsi od każdej maszyny :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa - dzięki dzieciaki zdrowe , zresztą one były zdrowe , to mnie grypa dopadła :) jeszcze trochę walczę , ale wygrywam , chociaż nos jeszcze pełny kataru i kaszelek czasem przyatakuje , ale przynajmniej już nie bolą wszystkie mięśnie i kości i odetkało mi uszy :) moje dzieci właśnie \" czytają \" gazetę , kurcze można by ich zatrudnić jako niszczarki dokumentów - są lepsi od każdej maszyny :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja nie cierpię wiszących stron 😡 Posłuchajcie tego dialogu: mój I. : Zuziu, może posprzatałabyś trochę u siebie w pokoju? Zuzia : Nie, dziekuję niezłe, co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze coś mi kafe się pierdyka nie chce wysyłać moich postów , a potem się okazuje , że wysyła 2 razy Szam , no niezła ta Twoja Zuzia , nie ma to jak zgrabnie wybrnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ayla gdzie ty jakieś liście widzisz? co to u ciebie jesien juz jest u mnie dopiero co śnieg stopniał i jedyne co fruwa to śmieci justa wole szybciej zacząć i mieć więcej czasu a nie na wariata biegać bo wtedy to aylowe liście by latały szam twoja córcia jest the best omalo nie spadłam z krzesła martuś malarz ci rośnie? czy to tak wszystkie dzieci po meblach z kredkami biegają? kogo tu jeszcze zastałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Hey gdziescie sie pochowały 🌻 łobuziary jedne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nigdzie nie chowam ja tylko gadam z kolegami dwoma no i jakoś tak schodzi ze do was nie mogę zaglądnąć jest ktoś chętny na grochóweczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani spadam z kafe idę na obiadek i osłodzić komuś życie jeśli ktoś chce to proszę bardzo grochóweczkę mogę nalać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka - no o dzieciach niewiele wiem bo ich nie mam, tylko z obserwacji mogę coś tam powiedzieć:o maryś jeśli chodzi o liście to mam z nich zrobione takie różyczki i to one ni tam wirowały jakeś sie pojawiła i znikła;) robal :D 🌻 a jeszcze maryś to ja chętnie tej grochówki sprubuję, bo lubie wszystkie zupki i mam w zamian ogórkową:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bardzo prosze tey grochoweczki ,a ja polecam pyszne spagetti ,dzieciaki mnie namowiły heh to zrobiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo robal to sie swietnie składa z tym spagetti bo ja głodna jestem dwie zupki i spagetti to już mam obiad kompletny :D dzięki:D Uciekam do domku PA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioleczek
Witam was wszystkich!!!! Jestem nowa tutaj i mam pytanko jak sie robi te smieszne buzki, kwiatki, serduszka itp. itd.? Wiem, ze to moze glupie pytanie ale na odpowiedz chyba sama nie wpadne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anileczek
oooo buzke zrobilam przez przypadek!hihi. ale jak sie reszte robi? :) ;) >)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniol
:/ :P :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi
:Q :W :E :R :T :Y :U :I :O :P :A :S :D :F :G :H :J :K :L :Z :X :C :V :B :N :M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie Anioleczek ;) a moze ANIOŁECZEK;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cos się już kompletnie mi dziś to kafe popierdykało i chyba nie tylko mnie , bo widzę ,. że nikogo dzis nie widzę :) kawkę popijam , ale jakaś niedobra , smakuje jak błoto , to nie będę Was częstować :) zaraziłam Kinge i muszę biec do lekarza to narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołeczek, witam i proszę o kilka słów o sobie do mikrofonu ;) a buźki masz tu: http://forum.o2.pl/emotikony.php marteczka, u mnie tak samo, ciągle się ze swoim Skarbem od nowa zarażamy i nie ma końca tym paskudnym bakteriom i wirusom :( hihi, zaraz mi Robal coś na dezynfekcję poleci pewnie ;) a gdzie reszta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:) wczoraj znowu byłam na łyżwach jak ja to lubię :) już nie mogę się doczekać az będzie ciepło i zdejmę te grube ciuchy i wybiore się pojezdzić na rolkach ech. Kiedy wreszcie będzie ta wiosna;) no nie same chorobździle - mam was czosnku nie jjecie i oto są skutki:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już jestem Kinga oki , tylko katar , nic więcej ktoś może ma dobrą kawę ? bo ta moja niedobra :) tak sobie myślę , że jeszcze trochę i mnie ta zima w depresję wpędzi już mi jakieś głupie myśli po głowie łażą ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ayla, ja mam czosnek w syropie i w tabletkach, nie wystarczy? zapach i tak ma wystarczająco paskudny... marteczka, ja też mam dosyć zimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa myślę że czosnek w syropie to więcej chemii niż tego czosnku naturalny wg mnie najlepszy. z kanapkami da sie zjeść szczególnie jak już pisałam z serem i pietrusską dobrze wchodzi:o marteczka ja podaję pyszną kawkę z ekspresu z mlekiem i duuża pianka lub bez kto chce niech sie częstuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuję z koleżanką, która swoim zachowaniem tak działa mi na nerwy, że za chwilę popełnie zbrodnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruneta jablondyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! sidzę sama w domku bo mąż w pracy ,ogladnełam film \'\'Zakochani\'\' i jakos mi brakuje tej mojej połowki ,no ale cóż słuzba nie drózba . Wiecie juz mam dosc tej zimy i tego sniegu wiecznie padajacego ,ja chece wiosne i duuuzzzo słonka ,wogole jakos jestem do zycia nastawiona na nie ,moze tez przez ta ciagnaca sie zime ,w pracy ciagle to samo oj ta szara rzeczywistosc wszystko niszczy . Pomyslicie ze jestem w dołku---------może ,ale zyc trzeba dalej ,ważne te dni ktore przed nami. A własnie we wtorek jade na 3 dni na delegacje na Mazury ,ale dokładnie jeszcze nie wiem w które miejsce ,bo ubrali mnie w to w piatek i nawet sie nie zapytałam gdzie. A dzisiaj ide na Danca miałam isc z mezem ,ale musze isc z siostra, Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja30
dzien doberek czy znajde tutaj przyjazna duszyczke do pogadania o wszystkim i o niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×