Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Celem współpracy handlowej firmy M. jest zabezpieczenie niezaleznosci, a poprzez to - przyszłości małych i średnich handlowców. By poprawić rynek, M. wnosi potencjał hurtowników i detalistów by wspólnie wykorzystywac korzyści ze współpracy między wszystkimi członkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ czy czujecie moją wdzięczność????? za chwilę nadam ale może nie na kafe??? jusuś, na emalie włożę! >uska, Tobie także dziękuję!! >ARIAS, wiem o qrcze, jestem debeściara, nie ma co.... nie gniewasz sie, że przez pomyłkę, itd?????👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dzien dobry co za gwar co za szum kafe działa więc i wy dzialacie ja po bibliotekach pobiegałam chlebuś kupiłam śniadanko zjadłam a teraz do pracy się zabieram tak tak siostrze na turystykę przepisuje piechdołki mój humorek jest świetny wczoraj miałam pogaduchy z kilkoma męściznami i jakoś lepiej mi sie zrobiło marteczko kafki nie pijam ale na dobre cappuccino chętnie się skuszę ( choć też szkodzi) pozdrawiam wszystkich pracujących, odpoczywajacy, wszytstkie mamy i tatusiów, i zakochanych i tych w konfliktach i tych co pracy szukają i tych co ją mają i wogóle wszystkich kogo jeszcze nie wymieniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> justa, błagam, na klęczkach się szlajam przed klawiaturą, płaczę w guziczki czarne, błagam Cie pomóź - emalię otwórz i pomóż mnie biednej pseudopoliglotce❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ >mary, cześć słonko! jak tam zakochanie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUUUUUUUUUUUSTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, widzisz mnie🖐️? odebrałaś może emalię???? hm, ja za chwilę będę normalna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stronka się nie otwiera😡, uff!! >marteczka, a Twój lubi Ci nie pomaga w domu i z dziecmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>charlotka sobie poszła i nie che odpowiedzieć na pytanie dlaczego mamy dziwne problemy, a ja nie wiem, bo myslałam, że zwyczajne - ludzkie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam, miałam coś pilnego do zrobienia, ale teraz jestem, maila dostałam, właśnie piszę streszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale sobie nie poszłam...;-( tyle, że i popracować sobie muszę... a w tzw. międzyczasie podczytuje sobie wszystkie posciki...coby bardziej wpaść w wasze życie...no i te;-) hehe jak mi się brzydko wymskneło \"dziwaczne problemy\" może to i moje wina..bo i dogania mnie kryzys 3ciej dekady...ostatnio uzmysłowiłam sobie, że mam już dosyc bycia domową kucharą i sprzątarą...co mój luby skwitował właśnie dziwacznym problemem...bo ludziska na świecie mają problemy zdrowotne...finansowe...emocjonalne...a ja mu tam wyjeżdzam z czystością lustra w łazience...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, mail poszedł do Ciebie. charlotka, ja też mam podobny problem, jestem pedantką i wszystko musi być na swoim miejscu. mój luby też nie może zrozumieć, dlaczego coś nie może stać np. 2cm dalej, skoro to tylko 2 cm. a ja mu na to, że jeszcze kąt nachylenia zmienił... ;) no i same problemy z tym porządkiem, do kłótni to prowadzi. na szczęście moje kochanie jakoś jeszcze się stara, ale np. z jednym współmieszkańcem na śmierć się poobrażaliśmy przez jego niesprzątanie i moje czepianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz pomału będę się z Wami żegnała. Idę do domku trochę poracować fizycznie ,bo drzwi już zamontowane,choć chłop pisał że coś posprzątał.no ale właśnie sami wiecie jak to sprzątanie w wykonaniu chłopów wygląda . Trzymajcie się cieplo ,korzystajcie z ładnej jesiennej pogody. PAAAA --udanego popołudnia. Może wieczorkiem zaglądne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam jakie zakochanie? napewno nie moje bo nie jestem zakochana (jeszcze) fajne tłumaczenie macie wracam do robótki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Charlotko, w pełni usprawiedliwionaś! teraz rozumiem. >justa, bardzo dziękuję za pomoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda, pa, w domciu masz net, będziesz jutro? co nasza marysieńka porabia? jakiś obiadek się szykuje? poproszę o pyszności ;) a gdzie jest majesta? czy ja o czymś nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, majesta się zawieruszyła, ale i darii nie widac od dawna:-( justa, jeszcze jesteś, ja wychodze o 15.25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIAG DALSZY PAMIETNIKA PISANEGO W SZAFIE W POGONI ZA PALCEM Jacy wy wszyscy jestescie zapatrzeni w siebie. Z igly robicie widly. Nawet nie wiecie jakie ja mam problemy. Np: Wsiadajac do samochodu przytrzasnalem sobie palec. Zabolalo bardzo. Otwieram drzwi i widze palec lezy na podlodze. Zemdlalem z wrazenia i bolu. Jak sie ocknalem palca nie bylo. Zobaczylem psa sasiada biegajacego z moim palcem. Pobieglem do kosza na smieci po kosc, na przynete dla psa. Pies sie polakomil a ja odzyskalem mojego palca. Szybko go oblizalem aby go zdezynfekowac. Wiedzialem ze teraz kazda sekunda sie liczy. Dobrze ze mialem butapren(klej do gumy). Posmarowalem nim palca i przytwierdzilem go spowrotem do reki. Po tygodniu dalej sie trzyma. Widzicie jak to dobrze miec dobry klej! No i wazne jest zeby nie stracic zimnej krwi. Stay :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie kolega samochodem transportuje blisko szkoły, idę dzisiaj szybciej bo obiecałam Zuzi, że wejdę obejrzec trening:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>błazenku, to faktycznie wielka przygoda.. a ja wczoraj gdzieś we wszechświecie spotkałam starego znajomego, małego księcia i powiem Ci że ucielismy małą pogawędkę, wiesz o dzieciach i różach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no ja się poddaję! Chyba się wykończę w tej robocie! Wpadłam na chwilę pożegnać się, bo nie wiem czy później zdążę. :( Papapa P.s. Mam zaległości conajmniej dwóch stron - tak się dzisiaj rozgadałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ karinka, do juterka! mam nadzieję, że w końcu uda się Tobie twarzą w twarz pogadać i co nie co wyjaśnić! Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysieńka ma dziś wolne wczoraj pichciła dziś jestem leniwa i tyko odgrzewam bo tyle tego zostalo ale dla zapracowanych pań i panów również i poetów nadwornych polecam hmm potrawkę z kurczaka z ryżem białym i marchewkę z groszkiem lekko pruszone biale półwytrawne winko a na deser hmm torcik czekoladowy z wisieńką i do tego biale półsłodkie winko tym miłym akcentem żegnam biegnace do domciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam>> nie gniewam sie ze przez przypadek, ale skoro poprawiło mi to cały dzień to moze jakas siła wyższa miała tu swój udział? Spadam do domciu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i poszły sobie dziewczyny wszystkie.... kto przy kompie, odezwać się proszę, bo ja jeszcze z pół godzinki muszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej justa to ja ci chetnie potowarztsze na spacer mialam isc ale tak jakos leniwie soie zrobilo slonce zaszlo i nic sie nie chce no pozdrawiam wszytkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Natasza 🌻 a gdzie na Śląsku mieszkasz? górny czy dolny? ja z okolic górnego, ale bardziej zagłębianka niż ślązaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w tychach a jak myslicie czemu tu takie dobra piwo robia no wlasnie dlatego ze to moje miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×