Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

justa, to z numerologii - takiej nauki jest. trzeba sie nieźle naliczyc, to fakt. Bo i datę pod różnymi katami i imę i nazwisko też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesta miło mi cię widzieć. U Ciebie też się nic nie wyjaśniło? :( Ojjjj widzę ciemny głęboki dół.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem z siostrą dopiero zacznę a raczej z jej glową majesta powodzenia na egzaminie i z miśkiem - zalożę się o piwo że wszystko się udłoży pomyślnie karina ciebie też się to dotyczy szam a jak już będę miała tę liczbę to co to oznacza? w czym pomoże? i wogóle po co się to robi? dobra zabieram się do mojego dzieła jutro napiszę jak wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam no ja wiem ze 2 wyjdzie tylko jak jes np. 33, 11 to mistrzostwo a wiecej nic nie pisało o tym więc czy jak komuś sie zrobi cyfra mistrzowska to coś znaczy? czy tylko taka nazwa i tyle. Oj dziewczyny żeby to było takie łatwe wszystko, u mnie poprostu brak jakiej kolwiek akcji czy to w złą czy dobrą stronę .....zero emocji i wszystkiego....póki co trwam sobie ale nie tak nieprzytomnie jetsem od tego oderwana i nie tkwię w tym non stop myślac niewiadomo co. Co bedzie to bedzie i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie się podziały moje kochane, marysieńka to wiem, za fryzjera robi, a szam już do domciu uciekła? nie mówcie, że znów czekamy na stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcę nową stronę!!! już ponad godzinę :( a zaraz do domciu trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trudno, nie poczytam Was już dzisiaj... życzę miłego weekendu, mnie czekają przygotowania do przeprowadzki oraz odwiedziny u mamusi i osiemnastka braciszka. udanego odpoczynku, bawcie się dobrze i see ya w poniedziałęk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, to 4 postach strona się zlitowała wreszcie. a Wy nic i tak nie piszecie, prócz majesty. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wróciłam z kuchni > Marysieńko zawsze zapominam że ty kawki nie pijesz , od dziś razem z kawką dla wszystkich będzie jakaś pyszna herbatka dla Ciebie ! > Justa widzę , że tak się będziemy przekonywać ja Ciebie a Ty mnie hihihihi... ale to fajnie . Widzisz ja też mam mnóstwo roboty przed południem i jestem całkiem sama z tymi dzieciukami i jak już zrobię ten obiad to też już nie mam na nic siły . A na dłuższe posiedzenia z dziewuchami na piwku również sobie nie mogę pozwolić bo wstaję koło 6.30 - 7-00 i muszę być przytomna bo mój synio różne dziwne rzeczy wymyśla a Adę muszę wyprawić do szkoły . no to teraz lecę nastawić pranie jak będę miała chwilkę a mój mąż nie zajmie kompa to oczywiście z przyjemnością zajrzę . narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o , widzę że dziewczynki piątkowy wieczór spędzają daleko od komputerka no to miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek!!! Znowu mamy piękny dzionek, Ja mam dzisiaj wolne od sprzštania ,bo zrobiłam to wczoraj. humorek też mam, imprezka wczorańsza się udała. Pozdrawiam Was udanego dnia.!!! aha takich dupków pomarańczowych to my tu nie chcemy i nie zyczymy sobie. OOOOO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzień ;) korzystajac z wolnego kompa szybciutko się wpisuję marteczko dziękuję ci z całego serca naprawdę nic się nie stało że zapominasz - na tyle ludu to i ja bym zapomniała ze kafy nie pijam majesta trzymaj sie jestem z tobą dla odmiany zrób coś dla siebie kapiel, coś dobrego do jedzenia babski wieczór i mnóstwo wyciskaczy łez bo jak nie m ożna razem to trzeba osobno - ja tak robie i jakoś żyję bez tego chlopa justa dzięki za kotki widzisz chcę ci coś poslać i nie mogę bo albo zapomianam albo coś robię magda jak tam imprezka? dużego kaca masz? gdyby były jakieś literówki to przepraszam bo piszę bez okularów i za bardzo nie rozrożniam tych literek aha dzieło na głowie siostry będdziie opisane później teraz zmykam na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek ;-) tym poznaym...i tym których jeszcze nie poznałam...zresztą co ja kto tu zagląda w sobotni poranek.. pewnie tylko ktos kogo dopada jesienna chandra...no tak to juz JESIEŃ !!! brrr...czy wam też czas przyspieszył bieg ??? jak zdążyłam zauważyć jestem jedyna ze szczecina (hehe nie zawsze tak rzucam rymami....zazwyczaj zdaża się to w wyjątkowych okazjach...więc to dobry znak !!!) ok głowa do góry...miłego weekendu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Marysienka i Char. uważam że jesień też może byc tez piekna ,a w tym roku jest szczególnie ładnie. co do kaca to nawet nie mam bo się oszczędzałam wczoraj.Teraz własnie popijam sobie z męzusiem kawkę. Mary jak zrobisz zakupy to opisz tš fryzurę ,a ty na wesele nie idziesz.? Char -fajnie masz morze blisko jodu dużo. Pozdrowieńka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello mag ;-) nie wywołuj wilka z lasu...bo jesień dopiero się zaczyna...oby tak dalej !!! co do kaca...to brrr...pamiętam z czasów studenckich a właściwie ne pamiętam...bo go w ogóle nie miałam... dziś natomiast...jeden wieczór imprezy odkupiam dwoma dniami nudności !!! a z tym morzem...to tak jest...że w tym roku byłam tam dobę... coż...smacznej kawki...ja robię właśnie sobie drugą...tak czy siak wypiję ja samotnie ;-) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matreczka
Dziędoberek właśnie jem śniadanko miałam robić kawkę ale widzę że już macie > Mery dla Ciebie oczywiście herbatka , po zakupach sobie wypijesz , wiesz co mogłyśmy się zgrać Ty fryzurkę ja makijaż ale trudno może nast. razem > Magda fajnie że imprezka się udała - bawić się bawić > Char mnie też ta jesień już dopadła , zawsze jakieś straszne doły jesienią miewam no i witam wszystkich pozostałych i życzę miłej soboty jeszcze bym coś popisała ale mąż mnie goni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie ranne ptaszki, wpadłam sie przywitać tylko bo uciekam na działeczke grabić loście. U mnie ładny dzień i słoneczko.....depresja jest oczywiscie i od kilku dni nie ustepuje no ale trudno. Pozdrawiam 🌻 ....marteczka nie czarne bo literki przestawiłas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Majesto dzięki wielkie , już jestem taka zakręcona że nie zauważyłam , a ile ja się nad tym głowiłam , tak to jest jak stoją nad człowiekiem i poganiają ale Ci fajnie z tym grabieniem liści , ja bardzo lubię ale już dawno nie miałam okazji no i małżonek szanowny poszedł sobie na spacerek z jedną paskudą więc komp jest mój hihihi... zaraz coś spsocę hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Marteczka -nie jesteœ sama ,tylko ja zrobiłam sobię drzemkę poobiedniš. u mnie zaszło słoneczko i tak jakoœ smutno się zrobiło. Teraz zafunduję sobie herbatkę z malinkš i może pójdę na spacerek z psiakiem ,trzeba korzysta z jako takiej pogody A co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki po raz drugi...fakt mało nas dzisiaj.....ja zaniedługo ide do koleżanki się wypłakać i może na jakieś piwko kto wie..... Marteczka pilnuj topiku pilnuj.....zawsze trzeba mieć rękę na pulsie :) Magda a Ty grila nie planujesz dzisiaj w sumie pogoda nawet znośna więc na tarasie w sam raz ja sie dzisiaj odstresowałam przy grabaniu liści i nawet mam dobry nastrój...wysiłek fizyczny to jest to a dodam ze dla takiej małej istotki jak ja to nawet wbrew pozorom małe czynnosci są dla mnie wysiłkiem 🌻 🌻 🌻 Miłego wieczoru życze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUż przyszłam ze spacerku,co do grabienia lisci to grabiłam w czwartek,dziœ tez by się przydało ,ale chłop planuje kosic w poniedziałek trawę to się będzie grabic ,co do grila to jakos nie ma smaku po wczoranszej imprezie. Po spacerku apetyt sie wzmógł,wiec idę zrobic kolacyjke. Majesta-udanej imprezki wyplacz sie ,to moze choc na chwile ulzy. Dupenka-spadaj z naszego topika,nie psuj nam humorów twoim hamskim zachowaniem Pozdrowinka-udanego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie się w tę weckendową sobotę gdzieś wybawiacie...więc bawcie się dobrze...a tym co w domach...miłej nocy zyczę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×