Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

no teraz wiem o co biega z tym zwiększaniem i to naprawde dziala? muszę sie przekonać przy następnej zapchanej stronce a co do spotkania to mówię całkiem poważnie ze się kiedyś spotkamy no a impreza z wami wszystkimi jest jak najbardziej na miejscu i zaklepcie sobie jakiś termin latem wybierzmy najbardziej dogodne miejsce tak aby każdy musiał dojechać i już wiele nam nie potrzeba do spotkanie tylko chęci i czas który każdy sam musi sobie wygospodarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie ja będę Wam tylko rozpalał grila ,łapał rybki,dbał o drinki i zimne napoje itp.no i oczywiscie o Wasze bezpieczenstwo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj robaczku po pracy czy przed pracą? ja przed i zaraz trzeba będzie się szykować coś zjeść i takie tam już miała pierwszy sen o pracy - że wystukałam na kasie więcej niż powinnam i nie wiedziałam co mam z tym zrobić no i wczoraj z drżącymi dłońmi wklepałam jedną bułkę no i moja godizna wybiła życzę milych powrotów do domku miłego weekendu wątpię czy wejdę podczas tych dni wolnych do kafe bo braciszek zajmie to uprzywilejowane stanowisko do poniedziałku lub kiedyś tam papatki i kwiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal, a czemu nie, w końcu też jesteś z naszego topiku :) ależ się u mnie rozpadało... ulewa na maxa. mam nadzieję, że do 17 przestanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MArysienka ja przed jak zwykle ,ale dzis mam fajna robotke ide do dyskoteki na brameczke więc layt🌻 Justa dzięki he fajnie ,że tak myślicie ,ale żeby nie było to tamto to wpadne wrazie czego z żonką fajna dziewczyna ,i co Wy na to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby :):):) Was nie było???szkoda to lece będe chyba rano🌻miłego wekendu Wam życzę i dobrych humorków i oczywiscie ciepła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalek >> my jesteśmy, tylko tak cały czas no to nie możemy... musimy trochę poudawać że pracujemy :P coś tu mało ludziów dzisiaj, nie Justa? wekend !!!! jeszcze tylko z 1,5 godziny trala lalla la la la ❤️ 🌻 :classic_cool: 🌻 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powiedz z kad jestes i jak Ci na imie wogóle coś o sobie . Ja jestem z Jastrzebia Zdroju na imie mam Zyga mam 33 lata żone i dwóch synków:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze leciec do sklepu po puszke dla mojego kotka bo jest głodny miauczy i miauczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal, tak podstawowe informacje zapoznawcze to już sto razy były tu wałkowane ;) uśka, no pusto, pusto... może to brak szam tak działa na dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal >> jak sobie przeczytałam twoją stopkę to mi inna choć podobna przyszła na myśl... :D :D :D fajna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u mnie ziąb, biore się za porządki żeby się rozgrzać troszkę. Fakt że jak brak Szam to cichutko sie zrobiło, ale co to będzie jak wróci do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka, dobre :D ja się już powoli żegnam na weekend, Marysi i Robalowi życzę miłej pracy, reszcie udanego wypoczynku. jakie macie plany na weekend? pozdrówki for all, do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBEREK W SOBOTE Jak Wam leci? Ja dalej chorowita ,jem tableciory ,a tem. nie chce mnie opuscic,ale wiecie jak patrze za okno na ta wstretna pogode to sie ciesze ze jestem w domciu i nie musze wychodzic. Zycze wszystkim udanego weekendu ,mało przcy dużo rozrywek, usmiechu Musze Wam powiedziec że zaczełam czytac \'\'Samotnosc w sieci\'\' bardzo okrzyknieta ksiazka w necie no faktycznie wciaga. Mój małzonek bedzie dzisiaj wymieniał wode w akwarium,wiec ja zmykam do łożeczka no w koncu jestem chora. Fajnie ze już myslicie o spotakaniu w lecie ,trzeba ten temat podtrzymywac ,moze szybko nam zleci ta jesien i zima. Pozdrawiam Was ze słoneczkiem ,bo własnie niesmiało wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się dzieje Dziewczyny Sobota a Was niet hm:):):) Uska stopke he to Ty masz he bardzo podobną do mojej :):):) papapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma stronki jak Wy to robicie ,ze Wam wskakuje prosze o pomoc ,ale teraz lece całuchy narqaz👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO już tak zawsze będzie ,ze w wekend tu tak pusto???no szkoda bardzo ,bo co tu robić do południa.Wieczorkiem ide do Palermo taka dyskoteka to się za Was wyskacze i cos tam też połknę \"bezalkoholowo\" oczywiście,więc do poniedziałku moje Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie pospałam dzisiaj dłużej , a co tam potem musiałam zrobić wieeelkie zakupy ledwo co je doniosłam do domciu bo mi się tyle zachciało kupować - Magda , mój mąż jak kiedyś wymienił wodę w akwarium to nie mieliśmy już potem rybek hihihi.. taki zdolny jest no a teraz idę spagetti robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda biedaku nadal chorujesz, mi juz przeszło i dobrze chociaz sie wyspałam troszke. Mam nadzieje ze po niedzieli ci sie polepszy trzymaj sie cieplutko :) Marteczka zjadła bym spageti nie powiem .... bardzo uwielbiam :) Miłej niedzieli Robal nie narzekaj ze tutaj pusto my kobiety mamy obowiązki niestety ;) wiesz jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich , chociaż nikogo nie ma , hihihi... u mnie pada okropnie , nic się nie chce dzieci broją i marudzą - chyba pogoda tak na nich działa poza tym nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc marteczka!! u mnie tez okropna pogoda, nie pada ale zimno jak diabli. z domu sie wychodzić nie chce. Moje dzieci jeszcze nie broją bo ich nie mam ale aż się boję...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×