Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

---->Justa,dzięki za uświadomienie istoty problemu:D a ja się tam wyklinałam na te domniemane usterki,oki tylko gdzie ten pasek???Napisz,co? ---->Ayla,to prawda czosnek to zbawienie dla często zapadających na choroby dróg oddechowych,ja kocham czosnek więc nie mam problemu z jedzeniem go,ale rozumiem,że nie każdy może się przekonać.Chociaż warto. Aha,sorry,fakt,nic o sobie nie napisałam.Jestem z Tarnowa,siedzę w domku i trzymam pieczę,co by się wszystko w nim kręciło jak należy,z zawodu plastyk,więc jestem sobie sterem,żeglarzem i okrętem(nie mam w zwyczaju uginać się pod presją pieniądza:Pdlatego nie jestem tak rozchwytywana jak co poniektórzy koledzy po fachu),mam męża,co dzielnie broni nas przed rozrzutnością i jej efektami i córę,która ma klucz do tego sejfu i marzeń całą górę jeszcze mam(y).😘🌻😘wszystkim Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale teraz od razu mi wskoczyło,hmmm,ciekawe to ciekawe... ----->Marysieńka,ależ zrobiłaś mi smaka na pizzę,chyba się kopnę po drożdże...Hmm tylko ja kocham z małżami i innymi stworkami morskimi,i oczywiście czosnek,ajajaj!!!Ale bez też się obejdzie,jeszcze mozarella obowiązkowo,bardzo dużo na górę,mniammniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasłyszane przy stole operacyjnym (część 3): - Fajne to było! A możesz teraz tak zrobić, żeby podskoczyła mu noga? - Szkoda, że zapomniałem okularów. - Słuchajcie, to będzie dla nas wszystkich bardzo ciekawe doświadczenie. - Sterylny, sterylny... podłoga jest czysta, to do roboty. - Co to znaczy że on nie przyszedł tu na zmianę płci? - Ktoś widział gdzie położyłem skalpel? - A teraz usuwamy mózg podmiotu i umieszczamy go w ciele małpy. - Dobrze, zrób teraz zdjęcie z tej strony. To naprawdę niezły wybryk natury. aniutek plasytkiem jestes? a co plasytk robi? bo widzisz ja chce mieć hotel i szukam wszystkich branży jakie są mi potrzebne może skorzystam z twoich uslug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej 🌻 ale tu gwarno od wczoraj :) szefuniu pojechał do Tajlandii hurrra, niech się dobrze bawi a uśka będzie labować... :D :D mam tylko trochę robotki w domu ale to małe piwko :D :D :D la la la pozdrawiam wszystkich nowych ❤️ dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka ty to masz dobrze no kobitki i chłopaki spadam sobie najeść się słodkiego no i moze jeszcze komuś oslodzić to życie a pania plasytk ( znowu nicka zapomniałam) proszę o odpowiedź bo to bardzo ważne dla mnie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary, to 3mam kciuki, mam nadzieję, że uda się z pracą. aniutek, pasek adresów w przeglądarce internetowej, Microsoft Explorer czy jaką masz, u góry, tam, gdzie wpisujesz adres www itd. w tej chwili adres strony to http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=101610&start=8190 a jakby zaczęła się nowa i nie chciała się wyświetlić, to zamiast tego 8190 na końcu wpisujesz o 30 więcej, czyli w tym przypadku 8220 :) to Ty artystyczna dusza jesteś? :) u nas też talentów nie brakuje, ja osobiście podziwiam talent literacki jamniczka, kulinarny marysi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wieczór zgadzam się z justa u nas artystów i artystek nie brakuje kazdy coś tworzy hi hi hi:D:D:D:D:D:D:D ja np w kuchni - podobno wychodzi dobre i zjadalne ale kto to wie robal przepis chcessz? ależ to zwykłe drożdżowe ciasto na słono zapytaj sie żony to ci zdradzi no a reszta to wedle gustu i smaków a ja mam dziś wieczorem wolnego kompa oo a wy nieeeee i wcale nie mam najgorszego humorku hi hi hi oj głupafeczka jest i dobrze śmiech to zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam złą wiadomość mam grypę siedzę w chacie i mam duuuużo czasu mój słodki od 2 tygodni daaaaleko będę ględzić bo nie mam nic innegi do roboty i proszę mnie stąd nie egzorcyzmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam złą wiadomość mam grypę siedzę w chacie i mam duuuużo czasu mój słodki od 2 tygodni daaaaleko będę ględzić bo nie mam nic innegi do roboty i proszę mnie stąd nie egzorcyzmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeinstalował :D a już myślałam , ze to się dziś nie skończy :) mnie też bierze choróbsko , wiec dołączam do klubu zagrypionych chyba że to tylko zmęczenie Majesta Justa Ayla Aniutek Robal Mery Uśka Fama Magdus na tyle tylko stać było mój lekko otępiały dziś umysł :D :D :D a jeśli kogoś ominęłam to bardzo przepraszam no to do jutra miłej i ciepłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu stronka , ufff...................... kfjhlkjfh;sdfkj;SFKJH;ASFH dkvlxjvfhs;dkuhoiasdpuihf kscbfiwfpoghpqcn;zxckjneowf !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! @@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@ %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% oqifhuwioer;lduigqhelrig %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%5 ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ osquhdf-0we9thqpweiogh[sdfr8y[qwrehy oqeuwghq-0w4e9tyhwpdgna[weut 120385tu934-y[w-0e46u70-348623467 (((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$44 wotqpwerga\'sdoigjwroD i kto mi powie co poeta miał na myśli ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co to
ma być ? miałam iść spać:) MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMm :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no
to ja się poddaję w głowie mi szumi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczko kofana poddałaś sie grypie? to teraz maz będzie pielegnował i eee zabij mnie nie pamietam twojego nicku zapraszam zapraszam i parę słow do mikrofonu proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać śpiochy ! kawka stygnie ! nie no chora to chyba nie jestem , zresztą i tak nie mam jak , bo przecież wszyscy w tym domu wymagają opieki ale nie czuję sie najlepiej nic to - słoneczko wyszło - będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, pycha kawka :D ja siedzę w domku - ferie :D [\"byblotekarki\" z przypadku to maja dobrze co?] 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale już mi się kończą ferie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry z ranka moje Panie 🌻 pozdrawiam serdecznie i zycze miłego dzionka .;) Mary > wiem ze moge zapytac czy pogrzebac gdzies ,;) ale chciałem od specjalistki w tey dziedzinie no i jeszcze to miala byc niespodzianka ,a taka pytana to juz nie bedzie to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Qurna mam problema bo nie wiem co z tymi walentynkami począc, co kupić i wogóle zawsze ten dzień mi sprawiał wiele problemów. A wy jak tam macie jakieś pomysły.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim, mam tylko chwilke bo na zakupy jedziemy to wpadłam sie przywitc. co do walentynek ty my nie uznajemy czegos takiego, bo my sie kochamy bez wzgledu na 14 .02. i okazujemy sobie codziennie nie tylko od swieta i tak powinno byc . denerwuja mnie takie uroczystasci 14 cie kocham a 15 to juz dzien powszedni i nie musze ci okazywac...bzdura. no to ja znikam .....pewnie znów wydam zbyt duzo na niepotrzebne rzeczy no ale trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mojemu mężowi kupiłam na walentynki 3 cukiereczki śliczne , bo on słodycze lubi bardzo ja tam lubię wszelkie okazje do dawania prezentów i lubię takie bez okazji :) nie to żebym się strasznie przejmowała bo dzień zakochanych , ale jak już jest okazja to czemu by nie ? może jakieś winko wieczorem jak już dzieciarnia padnie w łóżeczkach ..... :) a potem sobie z tej radości , że dzień zakochanych zrobimy czwarte .... hihihi.... :D :D :D nie no - głupawkę mam :D dziewczynki i chłopcy , kawkę robie znowu , ktoś reflektuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej a co tu taki mały ruch dzisiaj ? kawka już jest , stoi na stole , jak ktoś ma ochotę proszę się częstować :) ja umykam do łazienki wysuszyć i uczesać włosy , coby pięknie wygladac przy piątku 13 - tego :D głupawka mi rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qurna i szef mi tu zaserwował takie wielkie serce wedlowskie zgupiał do reszty gollum jeden. Miłe to ale co ja mam mu też cos kupić przecież nwet go nie lubię:o a poza tym czekoladki odpadają bo cukrzyk jest Qurna a niech spada:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam kłopotu z walentynkami 😭 😭 Nie mam komu...😭 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej 🖐️ Marteczka, Ayla >> 🌻 🌻 coś tu dziś pusto, nie? :O E tam Ayla nic mu nie dawaj... szefowi na walentynki hi hi :O A ja mam w ten gupi dzień (14.02) 7 rocznicę hmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 13stego!!!!! pospalam sobie a co i wstałam o 11 normalnie sie mi to podoba ale z chęcia powstaję wczesniej majesta witam witam i zgadzam sie z tobą sama nie lubię tych walentynek bo niby tylko w ten dzień oficjalnie mozna powiedzieć komuś - kocham cię- a co 13 w piatek to już niet? i jest bardzo zdegradowane to święto dla par a nie samotnych którzy swoim przyjaciołom i rodzinie oraz znajomym chcieli by okazać sympatię no i jak ja wyślę nie zapowiedzianą kartke do kolegi to Bog wie co sobie pomyśli o mnie robal ah to trzeba było tak od razu no to czuwaj nad skrzyneczka pocztową zaraz ci wszystko napiszę fama witam cię w bibliotece pracujesz? ale masz fajnie i nie musisz za bardzo się trudzić aby coś przeczytać no jak ja chce coś poczytać to do biblioteki muszę lecieć a ta za daleko no wiec jak na razie ograniczam się do domowej a kubusia puchatka czytałas? normalnie świetna książka właśnie ją trawię i połykam co za teksty co za przygody ehh żeby u nas było tak prosto jak u nich ayla golum dał ci serducho? ty a moze on w ramach jakis przeprosin czy jak no bo wątpię aby coś wiecej choć kto wie hi hi hi przepraszam ja mam resztki wczorajszej głupafki ale już przechodzi bo zmeczyłam się tym śmianiem i wygłupianiem to co poimprezujemy sobie cio? ja mam herbatkę z miodem i pierwszy toast za szczęśliwy piątek 13 stego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł ;) właśnie się dowiedziałam, że nie wolno wynosić śmieci po zachodzie słońca (to tak a propos 13tego);) bo się pieniądze z domu wynosi. No to już wiem skąd u mnie te problemy z kasą!! :o:o Marysieńka - tak, pracuje w bibliotece (niestety chwilowo) - fajnie jest a z czytaniem to gorzej bo to przeważnie podręczniki do ang. niem i franc oraz metodyki :D:D:D Kubuś Puchatek?? Naturalnie - cudo. Teraz czytam (po raz drugi) Tao Puchatka :) już drugi raz postanawiam zostać taoistką ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×