Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Co Wy z tym poniedziałkiem? A ja mam w środę urodziny! Też sobie wezmę wolne, jabola zakupię, na ławce w parku siędę i będę się napawać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze nie wiedziałam ze tak moge rozchmurzyć pyszczki drogim koleżanka więc dokładam jeszcze małe ciasteczka francuskie z morelą to te w rący, czekoladowo - orzechowe to te kwadraciki, z jablkiem tak tak te podłużne , z jagodą uwaga bo one też są w kwadraciki, i co jeszcze aha dżem bodajrze komu jeszcze czekoladki nalać? ide obiadek szykować tak mnie tą ogórkową nakarmiłyście wirtualnie ze teraz chce ją zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ale zmarzłam brr Uśka to ja ci nie wysyłałam zdjęć? kurde no skleroza chyba no ale w tym wieku to juz sa początkowe objawy chyba :) zaraz wyśle... o ochronie środowiska nie trzeba mi ale mam możliwośc zmiany tematu pracy to jak by co to dam znać :) Znikam , wróce później bo nic nie jadłam od rana i troche głodna jestem No i dzieki za maile 🌻 to fajnie dostać maila nawet najmniejszego prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ale zmarzłam brr Uśka to ja ci nie wysyłałam zdjęć? kurde no skleroza chyba no ale w tym wieku to juz sa początkowe objawy chyba :) zaraz wyśle... o ochronie środowiska nie trzeba mi ale mam możliwośc zmiany tematu pracy to jak by co to dam znać :) Znikam , wróce później bo nic nie jadłam od rana i troche głodna jestem No i dzieki za maile 🌻 to fajnie dostać maila nawet najmniejszego prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie juz mam dosc tych cholernych papierów ,co się odrobię to następną kupę mi przynoszą brrrrrrrrr!!!!! pomocy ,chyba do niszczarki to wpuszcze i wreszcie będe miała czyste biurko.!!! wiecie u mnie swieci piekne słoneczko i juz plany mam aby na ogrodzie jeszcze trochę porzadków porobić -ale musze się ciepło ubrać bo zimno. a co do jutrzejszego dnia to wybieram sie na Targi ksiązki do Krakowa. Dobra pozdrowienka Wam slę i jeszcze musze wrócić do tych papierów ,aby jaki taki porzadek zostawić na biurku na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnam sie z Wami dzisiaj troche wcześniej. Śpieszno mi do stomatologa, bo mam umówioną wizytę. No to papapapaapappaap Miłego weekendu!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odesłałam No i pożegnam się z Wami do wtorku:) Majesta jakbyś mi konkretnie napisała,to może sama coś znalazłabym ci u siebie. Maja>Ty nie przesadzaj-na ławce, w parku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamnik, Ty sobie wolnego nie bierz, a juz na pewno nie idź do parku na ławkę, bo tylko zmarzniesz, z nami tu posiedź, zrobimy imprezę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, a Ty kiedy, Skorpionie skorpioniasty...? (mam nadzieję, że się nie pokłócimy na \"kochankowym\" topiku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamniczek, ja dopiero 17-ego. a na tamten topik to ja może już lepiej wchodzić nie będę ;) nie chodzi mi o szczerość, przyznał się i dobrze, tylko o postawę moralną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli taką postawę, którą można godnie zaprezentować w necie i pomyje ani pomidory nie polecą? Dobra, żartowałam. Ja w końcu też tu i ówdzie dostaję po ryju, ale czy to zmienia moją samoocenę? Ano nie! Dobra, w środę nie biorę wolnego, postawię se piwko na monitor i niech mnie wyleją... Miłego weekendziku, dzierlatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie już się do domku zabrały, to ja też będę powoli uciekać... miłego weekendu, dobrej pogody, słonka albo śniegu, to tam wolicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą miałam dziś dużo zajęć i jak już miałam do was zajrzeć to musiałam wyjść poza tym mój mąż miał dzis urlop i pomieszał mi szyki i zajął kompa - wredota chciałam sobie buty dziś kupić i jak już trafiłam na takie , które mnie rzuciły na kolana , to oczywiście okazało się że ostatnia para i za małe biednemu to zawsze wiatr w oczy więc na pocieszenie kupiłam sobie w końcu ten dezodorant ( herbina - zobaczymy czy dobry ) i krem , a co ... - Majesta sorki , nie wiem jak to się stało , że wysłałam Ci Twoje zdjęcia chyba za dużo naraz robiłam a te podwodne dostałaś? no , nie było dziś kawki i herbatki ale za to mam teraz zimnego browarka proszę się częstować w miły piątkowy wieczorek Tym , które chore mogę zrobić grzańca z sokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą miałam dziś dużo zajęć i jak już miałam do was zajrzeć to musiałam wyjść poza tym mój mąż miał dzis urlop i pomieszał mi szyki i zajął kompa - wredota chciałam sobie buty dziś kupić i jak już trafiłam na takie , które mnie rzuciły na kolana , to oczywiście okazało się że ostatnia para i za małe biednemu to zawsze wiatr w oczy więc na pocieszenie kupiłam sobie w końcu ten dezodorant ( herbina - zobaczymy czy dobry ) i krem , a co ... - Majesta sorki , nie wiem jak to się stało , że wysłałam Ci Twoje zdjęcia chyba za dużo naraz robiłam a te podwodne dostałaś? no , nie było dziś kawki i herbatki ale za to mam teraz zimnego browarka proszę się częstować w miły piątkowy wieczorek Tym , które chore mogę zrobić grzańca z sokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą miałam dziś dużo zajęć i jak już miałam do was zajrzeć to musiałam wyjść poza tym mój mąż miał dzis urlop i pomieszał mi szyki i zajął kompa - wredota chciałam sobie buty dziś kupić i jak już trafiłam na takie , które mnie rzuciły na kolana , to oczywiście okazało się że ostatnia para i za małe biednemu to zawsze wiatr w oczy więc na pocieszenie kupiłam sobie w końcu ten dezodorant ( herbina - zobaczymy czy dobry ) i krem , a co ... - Majesta sorki , nie wiem jak to się stało , że wysłałam Ci Twoje zdjęcia chyba za dużo naraz robiłam a te podwodne dostałaś? no , nie było dziś kawki i herbatki ale za to mam teraz zimnego browarka proszę się częstować w miły piątkowy wieczorek Tym , które chore mogę zrobić grzańca z sokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marteczka...owszem ze dostałam i te pod woda...ładne i dziękuje. Mam mało czasu niestety wiec sie nie rozpisuje. Miłego weekendu zycze wszystkim papa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich czy wam też jest tak samo zimno jak mnie? to zaczyna być denerwujace okrywam wszelkie delikatne miejsca i nic stopy w rajstopach i szkarpetkach nereczki pod koszulką swetrem i bluzą raczki gdzie się da aby były ciepłe tylko nosek mi marznie bo nie wymyślili niczego na tego odstajacego indywidualistę może przemarzłam jak szłam do i z pracy nie wiem pić juz nie mogę bo co 15 min do kibelka będę biegać a jak tu wyjść z takiego opatulenia? brakuje mi kominka gdzie mogłąbym się ogrzać albo.....no nic trzeba sobie samemu radzić aha jeszcze jedno jeśli któraś jest samotna w sensie braku połówki no tej drugiej to mam pytanko - nie wkurza was gdy ktoś się pyta - a gdzie osobnik w krawacie? - no qcze poszedł na kawę i nie wrócił a gdzie ma być!!! moze zrzędżę jak stara panna (choć przy moim wieku zaczynam wyglądać jak stara panna) ale jeśli nie mam tego osobnika to co ja mogę na to poradzić? przecież nie wiem dlaczego go brak?! i czasami trudno odpowiedzieć na takie pytanie?! wkurzyłam sie dziś bo po raz kolejny ktoś się o to zapytał i koniecznie chciał znać przyczyny no ludzie jak bym znała przyczyny to pierwsza bym je zmieniła i może było by inaczej ratujcie mnie bo nie wytrzymam a piosenki związane z tematem po prostu mnie draznią do tego stopnia że wyłączam radio i wolę kojącą ciszę ale się rozgadałam a miało być krótko i tresciwie pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ale fajnie mi się dziś dzień zaczął wstałam z łóżka i co widzę - moje okulary w rękach mojego synia , przyglądam się dokładniej ( co biorąc pod uwagę że byłam beż okularów zajęło trochę czasu ) , a te okulary w dwóch częsciach są połamał je skubaniec równiutko na środku noska a że oprawki były plastikowe nie da się ich naprawić no to dawaj do optyka , pani wyjęła oprawek ze 20 i wybieraj człowieku jak ja tego nie lubię ale w końcu udało się no i jeszcze nowe szkła bo miałam receptę ( już od 2 m-cy kupuję sobie nowe okulary ale zawsze są jakieś ważniejsze wydatki , a w tych chodziłam już 3 lata ) a że mam dużą wadę i plastikowe szkiełka są dla mnie najodpowiedniejsze to pani zaczęła zamawiać , dzwonić pytać o konkretne ceny i jak podliczyła to mnie wycięła z tych moich również starawych już butów no ale co zrobić najgorsze jest to że teraz , zanim dostanę te nowe , muszę chodzić w starych , które nie dość że mają inne parametry to na dokładkę są ubrudzone klejem super glu ( czy jak to się pisze ?) więc tak widzę pół na pół czuję się jakbym była lekko zawiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sobotnie popołudnie mam wolnego kompa i oczywiście korzystam z tego ale zaraz idę kręcić makaron na jutrzejszy niedzielny obiadek aha kaimak który polecałam róbcie tylko z mleka złodzonego bo z nieslodzonego nie wychodzi - właśnie to odkryłam trzymajcie się ciepluchno u mnie wieje ale słóneczko świeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepycham stronkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam pecha nie dość że prawie nie widzę to jeszcze stronki nie ma a może to tylko ja jej nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Robal łzy i punk rock? chyba ze to inne łzy albo cos ci sie pomyliło ;) Marteczka ja wiem jak to jest kupić okulary, chodziłam z kolezanka po optykach 2 miesiace az się zdecydowała.....koszmar! ...zjadła bym frytki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makaron zrobiony ufff dawno go nie robilam i aż mi łapki odmawialy pracy tak się zmęczyly teraz tatuś robi rosołek bo tak mi makaron zasmakował i niedzielny obiad będzie szybciej niz przypuszczaliśmy robaczku jak miło cie widzieć byłeś na ŁZACH? to jes rockowy zespół grali Agnieszkę? a Niebieską Sukienkę? śwetnie grają ja pamiętam swoje kupowanie oprawek, na szczeście znalazłam tani sklep okulistyczny i teraz tylko tam chodzę wiecie jak mi się chce spać?? to jest niedopomyślenia pewnie ten makaron mnie tak wymęczył eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osprzątałam się dzisiaj , żeby nie myśleć o tych okularach i spać mi się chce tak więc wpadłam miłej nocki życzyć i zaraz pewnie spadam pod kołderkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem o matko już wieczór ,dobrze że dzisiaj przestawiamy czas ,to może nie bedzie tak leciec. Ja byłam na Targach Ksiazki w Krakowie.Wybór ogromny ,no ale fumdusze ograniczone ale zdobyłam autagrafy; Anny Dymnej panstwa Gucwińskich, Janusza L. Wiœniewskiego. Widziałam rówiniez Paniš Kwiatkowska Irene,ale się kobiecina trzyma ,ale bardzo mała osóbka . Marteczka -znam ten problem z okularami ,tylko że ja jak mi przepisze okulistka zmiane okularów to musze się szybko decydowac ,bo jak stare sa za słabe to mnie boli głowa.Matruœ dzięki za mala o podwodnym swiecie.Super. Mary wielkie uznanie --robisz makaron .uznanie uznanie ,przeciez tyle tego jest w sklepie. Ale zaden nie smakuje jak ten zrobiony w domku.,już wyobrazam sobie jaki bedzie jutro pyszny rosólek.SSSSSSSSSmacznego. Zycze miłego wieczorku i ciepłego ,bo za oknem niestety zimno,nawet nie chce mi się iœc z psiakiem dobrze że mam ogród. Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo widzę że dziś pustki niemniej jednak witam wszystkich u mnie pogoda \" butelkowa \" - jak to powiedział mój mąż , nic tylko się upić ale z upijania nici bo po pierwsze niedziela i jutro od nowa mnóstwo obowiązków , a po drugie portfel jakiś taki cienki myślę że poszperam trochę w allegro - przynajmniej sobie popatrzę dzieciaczki śpią a mąż z zajstarszą córką poszli po obiadek do teściowej aż mi ślinka cieknie bo mają być pieczone ziemniaczki i schabowy mniam mniam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka witaj ja tez bym sie napiła czegos dzisiaj najlepiej wysoko procentowego ;) tak zeby znieczulić zimno troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no ale puchy.. Witaj Majesta ! przede mną prasowanie - to które tak odkładałam kilka dni i jeszcze się dozbierało ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×