Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

>słonko Próbowałam już szukać w internecie - ale na razie tylko dwie stronki mogłabym wykorzystać. Niestety, mam taki temat, że ciężko mi będzie znaleźć coś konkretnego. Piszę o moim miejscu pracy - więc większa część pracy będzie się opierać na analizie dokumentów organizacji. :( No i przeraża mnie ten czas... bedę się musiała nieźle zagęścić: praca zawodowa, praca dyplomowa i jeszcze te przeklęte zajęcia na uczelni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj i zapomniałam jeszcze dodać: mój siostrzeniec, który mi teraz zaprząta głowę i \"zabiera\" mnóstwo czasu. Ale to taki miły \"złodziejaszek czasu\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina, nie przesadzaj. Spójrz na to od innej strony-masz b. ciekawe życie, i tyle zainteresowań ;) Pracka o Twojej pracy-hmm , to rzeczywiście może być problem z bibligrafią. Ale z drugiej strony powinnaś być zadowolona - Ty znasz swoją firmę najlepiej. W razie jakiś niedopowiedzeń nikt nie będzie mógł Cię zagiąć. Trzymam kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki ja dopiero co wróciłam z......no właśnie brrrr Karina a my się już amrtwiłyśmy o ciebie 🌻 ja tez pisze prace :( czarno to widze poprostu. Szam no jiedy ty wkońcu wracasz? aż tak ci się tam spodobało? Marteczka masz coś dla mnie biednej do zjedzenia? ....PYTANIE MAM!!!!! czy któraś z was jeste jakimś prawnikiem albo zna się na ustawach itp? pozdrawiam wszystkich. aaa ja w najbliżej gór mieszkam (z Uśką oczywiście) a śniegu u nas nie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Majesta! U mnie też nie ma śniegu (czyli w stolicy). Nawet słonko dzisiaj czasami świeciło. Nie jest tak źle. :) Prawnikiem nie jestem i nie znam się na ustawach - przykro mi. Na rozgrzanie proponuję gorącą herbatkę z cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko ja juz herbatke kończe a fakt ze zimno u mnie jak diabli. A co do prawnika to trzeba mi cos spytać sie bo to do mojej pracy. Marteczka ....dlaczego wysłałas mi moje zdjęcia?? i zapomniałam dzięki za maile niestety ja nie mam nic ciekawego dla was :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie juz piatek!!! u mnie dzisiaj zimno ,bardzo szybko zleciał mi ten tydzień zycze cieplutkiego dnia dużo radosci mało pracy .!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Jestem niewyspana troszkę. Codziennie rano obiecuję sobie, że \"dzisiaj pójdę wczesniej spać\", albo, że się zdrzemnę po południu. hihi Jeszcze mi się to nie udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w piątek :D jak zwykle świetny, piątkowy humorek, w dodatku po wczorajszej malutkiej imieninowej imprezce... Jamniczek, u mnie na szczęście aż tyle śniegu nie ma, tylko trochę przyprószyło. ale ciekawe, jak w domu, bo dziś na zachód zmierzam, do rodzicielki... majesta, prawnikiem nie jestem, ale powiedz, w czym problem, może któraś będzie wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam, że to strony nie ma, a to jednak Was... gdzie Was wygnało, weekend już świętujecie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się dzieje na tym forum? Ktoś obrzydliwie najeżdża na Kundelka, podszywa się pod niego i zakłada jakieś nieprzyjemne topiki. Co za chorzy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wygnało na inne topiki... i zaraz idę kupić sznurek. Ten świat szybko zmierza ku nieuchronnej zagładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki ❤️ 😴 ❤️ ale dzień szary jaki śnieg????!!! gdzie? u nas nie ma a was jest? dziwne :O Jam >> no nie wieszaj się... a może ty kogoś... chcesz udusić? czy bieliznę będziesz wieszać? ale chyba by zamarzła... Majesta >> mi też zdjęcia swoje wyślij Karina >> nie przejmuj się, przecież kretyni wszędzie się znajdą to i tu... Kundel się nie przejmuje (chyba...) a tak wogóle to gdzie się Daria podziała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina, jamniczek, proszę się nie dołować... racja, że wszędzie znajdą się tacy ludzie, szkoda, że tutaj też, bo to jedno z nielicznych fajnych i w miarę kulturalnych forów? forumów? (Jamniczek, może Ty wiesz, w końcu masz literackie zdolności). szkoda by było, gdyby się zepsuło. ciężko obojętnie patrzeć na to, co się dzieje, ale trzeba być ponad to. pusto dzisiaj rzeczywiście, marysia już wstała, bo mignęła mi na gg, ale może znów ją ktoś podrywa. Darii rzeczywiście nie widać, mam nadzieję, że to nie przeziębienie ją unieruchomiło, może dużo pracy ma. a kiedy Szam w końcu do nas wróci? jakie macie plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na weekend? Wernisaż i filharmonia (słomę se głębiej w buty powpycham, żeby nie wystawała). Śnieg w Koszałkowie jest przecudny, do niego ostre słońce i białe obłoczki. Czyżby nam Marta utknęła w jakiejś zaspie, brnąc z poświęceniem po kafcię i ciasteczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>justa wydaje mi się, że po prostu \"forum\" - to słowo się nie odmienia, tak jak np. kakao, video. Ale może się mylę? :) A moje plany na weekend to zjazd na uniwerku. :( Dzisiaj po pracy muszę się troszkę przygotować do starcia z moją promotorką... A Ty justa, co planujesz na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend :( - jeszcze nie wiem... jakoś nie mam inwencji dziś :( no i kasy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stronka się nie otwierała, ale za poradą justy wpisałam w adresie o 30 więcje i JEST. :) czary mary Oj dawno mnie tu nie było. Ale człowiek uczy się przez całe życie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamniczek, to widzę, że masz bardzo ambitne i kulturalne plany.... jaka słoma, skoro Ty masz takie rozrywki? mnie w takich miejscach nie spotkasz zbyt często ;) nie mam chyba artystycznej duszy. nawet w teatrze wolę komedie oglądać niż inscenizacje wielkich dzieł... Karina, moje plany to nic ciekawego, do domku jadę, parę spraw pozałatwiać, typu fryzjer, krawcowa, biblioteka itd. miałam jechac dopiero za tydzień, ale wtedy wolne będzie, więc nic bym nie załatwiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY nie dostanę po głowie wałkiem? że tak długo nie przychodzę do was choć jak justa wygadała jestem na gg :- ( przejżałam pocztę dziekuję serdecznie za maila i szkoda że nie mam co wam przesłać w podzięce ale za to czestuję dziś hmm grzańcem bo zimn i u niekórych śniezkami już się bawią lub gorącą czekoladą a do jedzenia ciasteczka czekoladowe, kokosanki, i babeczki wszystko malutkie aby rączki mogły się grzać przy czekoladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po walnym:) zaraz do domciu,w poniedziałek wolne-a tscooo;) Majesta mailem proszę o te ustawy,to ci pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, po walnym to ja Cię zaraz walnę, żeby Ci za dobrze nie byłło! Kto mnie tak zaniedbuje dramatycznie?! A JAK POSZŁO W OGÓLE?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysieńka, no, od razu lepiej, jak nam pyszności serwujesz... a w soboty też pracujesz? hanka, dopiero przyszłaś, a już chcesz do domku zmykać? i jeszcze poniedziałek wolny.... Tobie to dobrze :) apropos ustaw, to poniedziałek powinien być ustawowo wolny :) i co to było za walne zgromadzenie, kto się gromadził? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Marysieńka ❤️ >> ja chętnie zjem dziś wszystko co słodkie może mi się w końcu humor poprawi i jakaś inicjatywa do mnie wróci :( justa >> a jak tam współżycie z panią w mieszkanku ;) ? da się żyć? mało nas, mało nas... ❤️ 😴 ❤️ 😴 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka, pani zrobiła się jakaś dziwnie miła, może coś przeczuwa. na razie boimy się ją uświadomić o nieuchronnym ;) nawet miskę do prania własną dostaliśmy, okna mają uszczelniać... ale i tak niewiele to zmieni. decyzja zapadła i tyle. nawet ciepło to tam nigdy nie będzie. po naszej interwencji w sprawie skandalicznie niskiej temperatury, zwiększono ogrzewanie tylko na jakąś godzinkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, więcej nas :) Majesta >> ja się znam dobrze tylko na prawie ochrony środowiska ale może coś pomogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja>a maile??? nie oszukuj,a we wtorek opowiem jak było;) justa>no dobra-TAK mam dobrze,ale ja już pracuję tu szósty rok,więc...no i mam 40 dni urlopu nie wykorzystanego,a biorę tylko jeden. A poniedziałek faktycznie powinien być wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa>> to jeszcze jej nie uświadomiliście ? :D :D no to się zdziwi... nasi się też robili b mili jak im mówiliśmy że się wyprowadzamy - ta pani co nam właziła do mieszkania to nawet chciała nam obniżyć czesne tak żebyśmy we dwie z koleżanką płaciły po tyle samo co jak mieszkałyśmy we trzy. a ta druga to nawet przysłała pana do naprawy piecyka >> po 2 miesiącach :O Ale to i tak zawsze było za późno! I dobrze im tak krakusom centusiom jednym!! (jest ktoś z krakowa ;) ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×