Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

szam, a co u Ciebie się działo przez ten czas, bo zawodowo to wiemy mniej więcej, ale prywatnie to nie. a tak w ogóle, to Ciebie przenieśli do innego działu, oddziału czy tylko stanowisko inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie jestem jeszcze na to przygotowana. to moja mam nawaliła na tylu frontach, ze nawet nie wiem o czym miałabym z nia rozmawiac. Zgadzam sie, ze nie istnieje coś takiego jak więzy krwi. albo sie z kimś to czuje albo nie. po tym czego od niej doswiadczyłam mam do niej szacunek tylko dla tego ,ze jest matka. >Gio, steskniłam sie za Tobą, babo kofana! czy sytuacja sie wyjaśniła choć troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawodowo? uff.. zawodow zmian zadnych, moja praca polega na tym, ze rzadko jestem w siedzibie swojej firmy, raczej ciagle mnie gdzies nosi po wawie:-) a prywatnie...Zuzia sie zmienia na plus i jest coraz lepiej, a z moim I. cóż, nic sie nie zmieniło. nadal jestesmy razem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa a mój rektor tez fajny gość ;) tez mam wolne chociaz tyle dobrego ale od poniedziałku zaczynaja mi sie koła itp....koszmar. Wczoraj zdałam zaległy egzamin ufff to był horror normalnie ale oszło jakoś Szam nikedy w zyciu juz tak bywa ze nie jest kolorowo no cóz napewno niczego na siłe nie da się zrobić, to napewno jest smutne ale wszystko jest mozliwe jeszcze. Mary a moze masz takie cukierki jak Irysy? krówek nie lubie .....w sumie mało co jem cukiereczki wole batoniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie zdaje, ze wam przeszkadzam i dlatego nie gadacie:-( a ja za chwile do domku:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Was naprawdę bardzo przepraszam, że tak rzadko zaglądam. Ale właśnie przekopuję stertę papierów, żeby wybrać coś interesującego do mojej pracy... A tu NIC... :( Z dostępnych materiałów moja praca będzie chyba liczyć ze 40 stron, a potrzebuje dwa razy więcej... Oj słabo mi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam >>..tamta sprawa .. siedzi w \" środku\"..nic sie nie da zrobić..!..NIC ..nie powiem ,żebym czuła sie z tym dobrze.. mam związane ręce.. i głowe \" pelną marzeń\"..:) .. pytałas na diabłach ..ale tu ci powiem..że Kaya23 ..złamała ręke..dziewczyny chorowały i zdrowiały..wpadały w doły i wychodziły..z pomoca.. Sporo było kłótni..na forum.. prowokacyjne podpuchy ,,! Zaległości masz spore..ale życie toczy sie dalej ..jeszcze pewnie nie jedno sie wydarzy..! Zdjęcia poszły.. takie różne ,bo innych nie miałam..!:D Ucałuj Dudusia.. kochane słoneczko..! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Gio, to przykre, szkoda, ze nie wszystko idzie po naszej myśli. choć z drugiej strony, może tak musi być dla naszego bezpieczeństwa? Ucałuję Dudusia! Dziękuję Ci bardzo👄 a teraz powiedz mi dlaczego mogłabym nie chcieć sie z Toba spotkac?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, dziewczyny drogie... Ja myślę, że z mamą nic na siłę... Co ma być, to będzie. Czas jest dobrym lekarzem. Takie decyzje, czy to o pojednaniu, czy o trwaniu w gniewie, podsycaniu go... muszą być z głębi... Jeśli mają dojść kiedyś do porozumienia, rzecz dojrzeje... Szam dojrzeje... :P Może mama dojrzeje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide!!! musze jeszcze zrobic zakupy, ufff! postaram sie wejść później, a jak sie nie uda, to do poniedziałku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina, skoro piszesz na podstawie firmy, to może przeprowadzisz ankietę z pracownikami? ja bazowałam na ankiecie, jak opracujesz wyniki, to wyjdzie dużo, bo to różne przekroje wyników, tabele, wykresy itd. a poza tym, lałam wodę, czyli pisałam różne swoje przemyślenia i wnioski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki to ja ❤️ 🌻 ufff nie mam czasu ani dobrych wiadomości byłam wczoraj w krakowie było okropnie moja mama choruje, ma arytmię serca dziś jeździłam dużo spraw pozalatwiać i na cmentarzu też byłam miłego weekendu wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny;)aleście się rozpisały:):):) Ja znów zapięte miałem i mimo szczerych chęci nie dało rady wczesniej wpaśc,a za 3 godzinki to znów na brameczke lece i tak w kółko taki dziwny ten świat ciągła pogon za czymś ,co i tak pózniej trzeba zostawić ,pisze tak bo dziś rano zmarł m.ój kolega w wieku 33lata na zawał ,ale wyciął numer a w srode z nim piwko piłem i się śmiałem ,nie zrozumie tego nigdy ,życie jest podłe........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze że Was już nie ma Drogie Panie,ale nie powstrzyma mnie to od życzenia Wam miłego wekendasa :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka, przykro mi, że Twoja mama jest chora, moja też ma problemy z sercem i nie tylko... :( robal, przykro to słyszeć :( w tak młodym wieku... to musi być szok dla rodziny. ale się zrobiło listopadowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa tak już jest na tym świecie ze w naj mniej oczekiwanym czasie coś się wydarza i to zawsze coś znaczącego na co z rególy nie mamy wpływu. A tak wogóle to co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robal, co u mnie... no trochę takiej stagnacji było, ale w końcu coś się ruszyło, bo np. dziś się przeprowadziliśmy - poprzednia właścicielka nam dopiekła, więc sobie znaleźlismy nową ;) no a jutro do domku jedziemy, groby odwiedzić itd. a za tydzień na prom, jeszcze się nie chwaliłam, że wygrałam przejazd promem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę Wam wszystkim miłego weekendu i listopadowej zadumy. do czwartku, bo nie wiem, czy w czasie urlopu tu zajrzę. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej - smutno się zrobiło - Uśka , przykro mi że mama choruje - Robalku , przykro mi ... a ja tu do was wpadłam żeby się pochwalić że mam nowe \" oczy \" i wszystko już widzę wyraźnie , co gorsza zaczynam też wyraźnie dostrzegać \" czarne chmury \" zbierające się nad moją głową , takie przyziemne to - finanse... , a tak potafi życie utrudnić , tak nerwy zszarpać... ech... kto to powiedział że pieniądze szczęścia nie dają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w pracy nie mogłam do Was zaglšdnšc ,bo zajob dokładny ,zamkniecie miesiaca ,a my w poniedziałek mamy wolne ,no i tak jeszcze wziełam prace do domu ,bo mamy zmiane systemu ,i trzeba wszystko zrobic do 7,11 -szok,tylko wymyœlajš. A w domku mam chwile przerwy ,bo sprzatanie ,pieczenie itp. teraz piję herbatke. Widze że Szam wywalczyła wejscie do netu sprytna bestia że sobie poradziła.,no i dobrze bo bez niej jakos tak smutno. Robal --faktycznie szok --zawsze mówię zycie jest takie krótkie i smutne, dzisiaj jestesmy a jutro nas nie ma. Marteczka -gratulacje że masz nowe oczka,bedziesz lepiej widziec klawiaturke ,a i oczka beda zdrowsze. No to narazie lece cos posprarztac Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje nowego mieszkania ,nowych oczek,urlopu ,oraz wygranej ;)Wam to dobrze,a ja bez urlopu ,bez nowego mieszkania i bez wycieczki oraz wygranej ,jakoś nie mam szczęscia do takich spraw he,za to wielkie rybki mnie lubią,żartuje oczywiscie ciesze się ze sie cieszycie i to nie wiecie jak b ardzo 🌻 Pozdrowionka dla wszystkich ,aha czy jest tu kto wogóle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Pewien ojciec wysyła dwóch synów z buchajem na targowisko ,to jakieś 3 dni drogi -oczywiście piechotką.Drógiego dnia zaglądają do knajpy i okazuje sie ,że to dom uciech więc postanawiają zkorzystać z wdzięków przebywających tam kobiet.Po zapłaceniu nalezności idą na pokój lecz szefowa nie pozwala im wprowadzić do niego byka ,ale po prośbach że boją się jego utraty uległa.Po spędzonej nocy bracia wraz z bykiem opóścili owy dom a szefowa pyta kobiety obsługujących owych meszczyzn jak było ,a ona na to że normalni faceci tylko ten przebrany za WIKINGA to taki nie wyżyty\" Do poniedziałku hehehe\":):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech sobie ludzie mysla co chca, ale wam powiem. Mysle, ze udalo nam sie cos z co sie nam nalezy nobel czy inne cos. otoz sworzylismy sobie gdzies w swiecie wirtualnym kacik dla nas. gdzie mozna sie podzielic zmartwieniami, gdzie nie zostanie sie wysmianym za takie czy inne poglady, gdzie sie wie, ze ktos czeka, ze jest, ze pomoze chocby slowem dobrym, gdzie nikt nikogo nie gani za to ze jest taki czy inny. nie chce lac wody, ale sami wiecie jak sie dzisiaj zyje, obok, zawsze obok. przymykajac oczy na innych. a tu? ciepla kawa, zart, cieple slowa, ciacha i cukierki, usmiech mily..dziekuje Wam za to bardzo! to znaczy, ze jeszcze nie jest zle! caluje was wszystkich cieplo i zycze udanych prac magisterskich, milych wlascicieli mieszkan, poprawy finansow, pocieszenia w strapieniu i cieplych oczu w poblizu! szamanka Jmniczku, dziekuje Ci za Twe slowa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! U mnie pogoda pod psem. Pada deszcz ,a ja dzisiaj po południu jade na cmentarz . No ale cóz na pogode nie mamy wpływu. Nasza droga Szamanko.---------ten wczoranszy dzień tak nostalgicznie na Ciebie wpłynoł,ale masz 100% racji ,na twoim tropiku jest super.,i oby tak dalej. Pozdrawiam Was Wszystkich i życze miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstajemy Dziewczyny już 5 piata.:):) zartuje śpijcie smacznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ pobudka dziś wspaniały poniedziałek 😡 Robal >> czyś ty zwariował? o tej porze w necie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×