Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Hanka Super wierszyk - szczególnie z tym wstawanim rano - ja mogę siedzieć do nocy ale rano wstać to dla mnie koszmar!!! (Typ sowy):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora, to ja zrobie spis i wyślę do was, ale jeszcze nie wszystkich mam! Robaczku, a jaki jest Twój adres???? Uśka, przykro mi, ale nie znam sie na tym zupełnie. Moze niech kalmsa zazywa? Cholera wie co to jest:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Daria,ja odwrotnie,lubię rano wstać. Ale późno też dobrze funkcjonuję,zresztą przy dziecku człowiek się uczy spać i wstawać o różnych dziwnych porach:) A,chyba jesteśmy jeden rocznik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka ja jestem 71:) Tylko moje dieciątko jest dużo starsze od twojego ( ja miałam 20 jak rodziłam):) No i o dziwo jak była mała to nie miałam żadnych problemów z wstawaniem do niej o każdej porze - ale teraz tak jakoś mi ciężko się wstaje ( to chyba ta jesień):( szam No to podaję jeszcze imieninki 18.06:) uśka Wyślij szybko mamę do kardiologa, niech jej zrobi dokładne badania : ekg, echo serca i badanie Holtera ( tylko to ostatnie robią tylko w szpitalu) ale z serduchem nie ma co zwlekać - robią też specjalne badanie krwi, które może coś wykazać ale to musisz się już dowiedzieć w szpitalu - powodzenia i nie zwlekajcie - i niech twoja mama dużo wypoczywa ! Broń Boże jakiś stres!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka zgadłas hehehe znaczy ,że uważnie czytasz:):):)21.04.71r....... Szam zyga100@op.pl;)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa,pamiętny 71;) ja też. Moja koleżanka chodziła z holterem do pracy,jakoś na nodze miała przyczepiony. No i wysłać mamę do Nałęczowa.To największy w Polsce kompleks dla sercowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamni Są tacy co zawyżają i tacy co zaniżają :) hehe Każdy ma swój czas:):):) A i dzięki za zdjątko z jamniczkiem - stąd ten nick!?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale paskudna pogoda za oknem! - pada,pada i wieje....:( Czy gdzieś jeszcze jest słonko????? Mój kochany wyjeżdża na delegację jutro rano i wróci dopiero w poniedziałek ! (ale się wynudzę:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwuje pieczen z indyka w sosie sliwkowym z kluseczkami,do tego sałatka z kapusty pekinskiey ,jesli macie ochote to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z justą i Słonkiem zaniżamy hi hi :P Ekg to już było ze 3 razy chyba i echo i holter też nosiła i wyszło z tego że tak że ma arytmię serca, co sama czuła i że ma ją przez całą dobę - jakieś dodatkowe skurcze ale skąd i dlaczego i co na to poradzić może by powiedzieli ci spece! bo że ma arytmię to ona sama wie! do Nałęczowa mówisz - trzeba będzie pomyśleć ale na razie myślę czy by ją nie wysłać do jakiejś dobrej kliniki na jakiś tydzień do dobrych specjalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal - ale smaka robisz... no nie.... dawaj to jedzonko! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uska mówisz masz już podaje a dotego zimny żywiec z pianką na 4 palce;) Mówicie o sercach to w marcu ojciec miał operacje na sercu jedną w Ustroniu w Amerykansko-Polskiej Klinice Chorób Serca ,mają tam dobrych fachowców ,a drugą w Zabrzu i tam też dosyć dobrze poszło ,teraz się ojciec dobrze czuje tylko ciągła rehabilitacja i ontrolne wizyty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dzisiaj nie poszłam na zajęcia mam nadzieje ze wujek rektor nie skresli mnie z listy studentów ;) Ja tez jestem STARA - 01.03.77 Marteczka ja tak cos koło ciebie się mieszcze wiekowo 🌻 ale bez dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka-tam są właśnie specjaliści,w tym miasteczku są raczej wyłącznie sanatoria specjalizujące się w przypadłościach kardiologicznych. Przy arytmii poza lekami wspomagającymi ogólnie i trybem życia,chyba niewiele można zrobić. btw>dobre ciastka w parkowej kawiarence:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim, co prawda jestem nowa, ale mam nadzieję, że na te pyszności się załapię???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, nie było mnie troche, bo sobie do pobliskiego lumpu skoczyłam, kupiłam fajną bluzeczkę a do jedzonka (nie w lumpie o.c.) sajgonki. SPozyłam i pale faje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mozna się do Was jeszcze przyłączyć??? Mówię oczywiście o ogólnych spotkaniach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaję się, że nie dałam rady przeczytać wszystkiego, jednak kilka ostatnich stron czytałam i myślę, że jest u Was strasznie miło. Stąd moje pytanie, czy przyjmujecie jeszcze nowych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARA>zaraz się rozpędzę i w ucho dam;) starym to się jest,jak się czuje staro Czarnota>dzień dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja>ty gdzieś się podziewała,jak ja przyszłam? Aha,wiesz że z pewnym panem jesteście w jednym wieku;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...u mnie zanosi sie na albo deszcz albo śnieg na 15 ide do fryzjera ściać włoski...oby pania wena twórcza nie opuściła tak tak Haniu ja sie czuje stara i póki co nic na to nie poradze....jeszcze wyglad 18 mi pozostał hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnota nie przejmuj się,że nie wszystko czytałaś.My też się już czasem gubimy,która co;) A zwyczaj kjest taki,że trzy słowa o sobie. Majesta>ja nie mogę,no dam w to ucho i już. Rodziłam po 30-stce,uwielbiam bajki.Czytam poważne książki,ale X-men też oglądałam,a Shreka i Epokę Lodowcową sobie przegrałam.Śjakaś nienormalna czy co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu no bajki tez uwielbiam i epoke i shreka itd...ale mimo to czuje sie tak jakoś staro ... no moze to ta jesień czy co? gorzej jest z moja praca bo kupe ustaw mam i nadal nie wiem jak zwiazać koniec z poczatkiem czy odwrotnie , nie mam wogóle pomysłu na to :( ...kto się łapie na kafke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc trzy słowa o sobie... Mam swoją drugą połówkę, zwaną mężem... Z tego wszystkiego zrodziło się Ono - czyli nasz mała córeczka, zwana Zuzią (chyba Ktoś tu już ma córeczkę o ty imieniu - prawda??). Zuzia jest radością naszego życia od ponad dwóch latek. Do morza ma jakieś 20-30 minut, więc nie daleko... No to chyba byłoby na razie na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa mam pytanie do mam! czy picie piwa w ciąży (poczatki) szkodzi? w małych ilosciach oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czarnota! Kilka słów do mikrofonu prosimy! A u nas jest po domowemu, ot co!:-D Co Was napadło z tą starością, komu w ucho!! Albo nie, text z filmu \"Dzień świra\" - Kumasz pan, czy za daleko dołba\",hihihi Ja rodzona jestem w 1973, ale ostatnio sie mnie pytano co studiuje, wiec nie jest chyba źle? Ale wiecie, byłam w bydzi, na starych smieciach i spotkałam kumpele z dawynych lat, kiedys pilnowałam jej małoletniego synka. I wyobraźcie sobie, przyprowadza przed moje oblicze.........PIETNASTOLATKA!! I w tamtym momencie poczułam sie staro:-o pamietal mnie, bo mu ponoc jakies puzzle kupiłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesta>zamierzasz się upić z radości?;) ja nie piję.W ogóle,ale w ciąży mnie ciągnęło i lekarz mi powiedział,że troszeczkę to sobie nie odmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×