Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Uska ,aleś mi dogadała ja mam na to rade lepiey się nie kłaśc niż wstawać tak wczesnie ;) przemyśl ta obcje...hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOchani, właśnie udało mi siękliknąć nr 4000! EXTRA! a ja niestety nie mogę sobie tego programu zaladowac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu to Dziewczyny przegryzacie i nie możecie???:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo musia lybyśmy sie pytac o pozwolenie Administratora sieci i raczej za takie pytanie leci sie z pracy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe Szam to lepiey nie pytaj popracuj jeszcze troszke ;)no ale myślałem o tych co mają kompa w domciu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal >> a cóż to za program? jeszcze jeden komunikator? a nie masz GG? czasami można się nie kłaść na taką opcję to ja jestem na tak... ale tylko czasami np w soboty... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Program bardzo ok wiele możliwości ,rozmowy na forum lub w osobnym pokoju pełny wypas spróbuj wejdz i zobacz warto ja mam 3 pokoje klan2x oraz jastrzebie -gadulcownia ten ostatni jest bez hasła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie chowałam się,tylko kolejny miesiąc za nami;) do zamknięcia. justa>>Nie boję się krytyki,a kląć potrafię nie gorzej niż szewcy razem wzięci,ale po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się już żegnam na dziś chyba że nie będę co miała robić wieczorem mam nadzieję że jutro was będzie więcej pa pa 😴 :classic_cool: ❤️ 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho! a ja wpadłam sobie na chwilke podziekować za maile i juz znikać musze..... a moje pisanie pracy to koszmar nie wiem za co sie wziąźć normalnie szok Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki i chłopaki nie wpadam ostatnio bo strasznego doła mam i nie chcę was nim zamęczać przerastają mnie problemy i to że muszę być dorosła i silna tak bardzo bym chciała żeby ktoś inny był silny a ja przez jakiś czas nie musiałabym wpadnę do was z gorącą kawką i herbatką jak trochę mi przejdzie , bo narazie sens gdzieś mi umknął miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeeeeść! Rozpoczynamy nowy dzień (i na szczęście nie jest to poniedziałek :) ), więc dyskusję czas zacząć. :D Czy ktoś wie o co mi chodzi? ;) hihi to chyba z niewyspania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamujecie mnie ludziska! Juz nikt tutaj nie stuka, sama zostałam czy co? po co ja sie o tego neta tak starałam:-( Mimo wszystko życzę Wam miłego dnia i pamietajcie o PAJACYKU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka, natychmiast mi tu z kafką i problemami! Biegusiem! Dyć od tego jesteśmy, żeby Cię tu zaraz wysłuchać i pocieszyć, dać se klatę zmoczyć Twymi łzami i dobrej rady udzielić. Więc niech się nie chowa po kątach, tylko zaraz wywala, co jest (ja tez mam doła jak .....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dopiero teraz zobaczylam, ze jest nowa stronka:-( marteczka, nie nawalaj i wchodz, pogadamy i moze choc rozweselimy Cie troszke:-) - Zuzia i ja u dentysty. Dentysta dowcipniś jakich mało. Coś mówił o ludziach co wogóle ząbków nie mają Na co Zuzia, ze jej prabunia nie ma ząbków wcale. No to sie dentysta pyta: - A czym je? Zuzia patrząc na niego jak na kretyna odpowiada: - Jak to czym? Ustami! Karinka, hej, hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem,ale nie mogę gadać:( Pracuję ostro,kończę miesiąc. No i zrobiłam sobie chwilę odwyku od kafeterii z powodu zalewu głupot przeczytanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu, postaraj sie jednak czasem wpasc do nas. mysle, ze tu nie ma gluopt;-) i milej pracy - jesli tak ja odbierasz:-) Jamniczku, jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i martwię się, że Marta, póki tkwiła w pogodzie ducha, zawsze rano meldowała się na posterunku, a teraz... :( Dół rzecz ludzka, ja też własnie śniadanko prozakiem zakąszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze, robaczku! martwimy sie o Marteczkę, która dołuje bardzo, a ja martwie sie o Jamniczka, który nie tylko, ze dołuje ale jeszcze jakies dziwne leki bierze! Hani i Karina zapracowane, a ja jestem z doskoku, bo tez pracuje. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×