Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Nie, to nie żart. Od czerwca mam depresję i tylko błogosławię fakt, że jestem pod opieką dobrego psychologa i psychiatry. Ale nie o tym. Chciałam tylko nadmienić, że doły wszelakie znam jak własną kieszeń. ...a Marteczki nadal niet... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamniczku trzymaj się i głowa do góry;) A co z Marteczką odezwij się ???!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha !!! No i udało mi się doczytać do końca - powiedziałam sobie że prędzej nie wejdę jak nie przeczytam wszystkiego ! :) Witam kochane!!!!:) Jamniczek - spóźnione ale szczere (za 29.10) życzonka!!!! i 🌻 dla ciebie! justa, uśka, szam , Gio - dzięki za meile i za zdjęcia i cieszę się że o mnie nie zapomniałyście!!!]👄 Ja sie rozłożyłam na dobre ( wraz z moją Madzią leżałyśmy ) - później ze mnbą już było o.k. ale Madzia nadal musiała być w domciu więc siedziałam z nią, no a teraz jestem zawalona pracą - właściwie to jestem już w pracy od piątku ale nie miałam ani sekundki czasu - dopiero dziś coś wygrzebałam ale też nie mam go za dużo bo mam spore zaległości!:( No a co u was babeczki!? Jak humorki? Bo u mnie nieciekawie - tym bardziej że premii nie ma i z nowych butów i płaszczyka nici!! Co za świnia temn mój szef - tak mi humor zje......ć!(sory za wyrażenie ale najchętniej bym go za j..a powiesiła)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt - lekko zapracowana jestem, bo trzeba miesiąc skończyć... Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzięki wam wszystkim za troskę właśnie piję kawę i palę trzeciego papierosa ( a wczoraj chciałam rzucić ) , niestety mąż mnie wkurzył , ogólna sytuacja mnie dobiła , a że jak już wspominałam mam słabą silną wolę - palę dalej . Jamniczku to może wzajemnie w ramiona nasze uderzymy , przegadamy całą noc , a nad ranem popłaczemy się z tęsknoty za życiem bez problemów i niespełnionymi marzeniami Szam tobie dzięki - wiesz... Robaczku , a nie masz może czegoś na rozluźnienie , jakieś procentowe lekarstwo chwilowe ? byś mi zrobił jakiegoś drineczka , bym się wstawiła wirtualnie i może byłoby chwilowo weselej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka Ja też kopcę jak smok!:) I zaraz właśnie pójdę sobie pokopcić - tylko teraz nie bardzo mi się chce na dwór wychodzić jak jest tak zimno:( Latem to co innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria daj adres tego geya to go zmasuje beyzbolem;) A Tobie już nalewam drineczka chyba ,ze masz ochote na adwokata bo żona narobiła wczoraj kilka butli:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Daria - dawno cię nie było , to zajaramy razem..... odpalam.... Robaczku - dzięki , to ja poproszę to i to , jak od dawna wiadomo nic tak człowieka nie zwala z nóg jak pomieszanie alkoholi rodzajów różnych , a ja mam dziś straszną ochotę upić się całkowicie , jak każdy prawdziwy mężczyzna kiedy ma problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria ❤️ dzięks. Marteczka, tulę Cię mocno w mych ramionkach jamniczych... 🌼 Szam, dzięki za troskę, ale nie jest źle. Najgorsze już za mną, mam nadzieję. Robal, adwokata!!!!!!!!!!!!!!!! Ach, uwielbiammmmm... mmm... Twoja żona to najwyraźniej czyste złoto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczko i Jamniczku to ja już po Was wyjezdzam ...gdzie mam podjechac????:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O słyszę że budzi się moja najmłodsza córcia zwana Kingą , chyba chce jeść , chyba trza by jej dać a potem czeka mnie chrzest bojowy - ide z dziećmi obydwoma do sklepu , co zważywszy na to że jedno ma 1,8 roku a drugie 0,5 roku będzie ogólnie trudne , ale już mam dosyć proszenia majej teściowej o pomoc , a o tej porze wszystkie kolezanki w pracy no nic to jakoś przeżyję ... chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie się masz ,ale zaczekaj jak podrosną i Ci załadują pełen koszyk słodyczami i kolą tak jak moi synowie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale tak sie składa, że pracuję;-) i nie mam tyle czasu co kiedyś, będę wpadać z doskoku zatem> Jamniczku, to przykre! Wiem co to dół, bo zdarzyło mi się być pół roku bez pracy. Zylismy z jednej pensji, dopiero co zaczelismy zwiazek i od problemów wszystko sie chrzaniło. Jakos to w sobie przemogłam, ale nie było łatwo. Lekarstwem była prac, która wreszcie znalazłam, za co Panu B. i nie tylko wdzieczna jestem! Nie mam zadnego psychologa, bo tak jakos swoje traumy nauczyłam sie sama zwalczac. Terza mam mojego I., który mi w tym pomaga:-) A poza tym, kofana, wszystkiego najlepszego, bo dopiero od Darii wiem, ze powinnam zyczonka składać! PS. kto sie zajmie spisem naszych imienin i urodzin???Zeby wiedziec, kiedy i komu życzyć??????? Marteczka, zaraz cosik skrobnę. Rozchmurz sie kofana! Spróbuj (nie chce chrzanić) znaleźć w tym wszystkim jasną stronę życia.ALWAYS LOOK ON THE BRIGHT SIDE OF LIFE!!!! Robaczku, niestety adwokata to ja nie lubię, chyba że film _Adwokat Diabła, hihihi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ciebie wszystko Szam moge zostać adwokatem a nawet diabłem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam - świetny pomysł , ale takimi sprawami zawsze zajmowała się Mery , a gdzie jest Mery? no to ja się urodziłam 17. 12 . 1976 r.....jeju jaka ja stara jestem...jeju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Marta i Daria Strzelce (Krajeńskie :P), juz cosik wiemy i niebawem impreza nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie wisi-ja na chwilkę:) PRACUJĄCEJ Zwlokłaś nad ranem z łóżka swe ciało, choć spać jeszcze mocno się chciało, do pracy jednak iść Ci trzeba, by miec na przysłowiowy kawałek chleba, i na szyneczki także plasterek, i od Gucciego nowy sweterek, i na perfumy od Armaniego, i na zabawkę dla synka małego, w łóżeczku jeszcze smacznie śpiącego. .................................................... KROPELKA REALNOŚCI Serce kołacze, ciśnienie skacze, a z kalendarza jakiś potworek gada: \"jestem wtorek, tygodnia dzień drugi, a tydzień będzie ciężki i długi, oj, długi ... .... Pozdrawiam z uśmiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, poczekamy na MAry, ale pisac juz mozna: ja urodzinki mam 9.02, a imieniny 27.11:-) Robaczku, cóż za siła uczuć bije od Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, poczekamy na MAry, ale pisac juz mozna: ja urodzinki mam 9.02, a imieniny 27.11:-) Robaczku, cóż za siła uczuć bije od Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grupa turystów zwiedza fabrykę wyrobów z lateksu. Są akurat na oddziale, gdzie produkuje się smoczki do butelek dla niemowląt. Taśma produkcyjna pracuje całą parą. Słychać co chwilę głośny dźwięk \"hiss-pop... hiss-pop... hiss-pop\". - \"Hiss\" słychać wtedy gdy guma jest wstrzykiwana do foremek - tłumaczy zwiedzającym przewodnik - \"pop\" to natomiast dźwięk igły, która robi w smoczku dziurkę. Grupa przechodzi dalej, do działu produkcji prezerwatyw. I znów słychać znajomy dźwięk maszyny. \"Hiss, hiss, hiss. Hiss-pop\" - Halo! - odzywa się ktoś z grupy - Rozumiem \"hiss, hiss, hiss\". Ale \"pop\"?! - Maszyna pracuje podobnie jak na smoczkach - tłumaczy przewodnik - Tyle, że przekłuwa jedynie co piąty wyrób. - Ale przecież to wcale nie jest dobre dla kondomów! Na to przewodnik: - Możliwe, ale dzięki temu kwitnie popyt na nasze smoczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups! nawet nie wiedziałam, ze stronka wisi! Haneczko, kto napisał ten superowy wierszyk?? Kapitalny - zaraz sobie przepisuje:-D Witamy nową osóbkę - przynajmniej dla mnie nową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,dostałam od znajomego z gg,który mi przypomniał,że to już dwa lata stukania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieńdobry 🌻 witamy długo nieobecnych ❤️, tęskniliśmy za wami ❤️ Hanka >> odwyk od kafeterii popieram ale nie od nas! my jesteśmy przecież super i do nas musisz zaglądać kończcie kończcie te miesiące Daria >> 🌻 na pocieszenie (hmmm :( ) ci powiem że mój M też premii nie dostał, bo pracuje od 5 miesięcy a trzeba było od pół roku. cholera a tak na to liczyliśmy... w końcu to tak jak druga pensja :( Marteczka >> nie martw się, napewno się rozwiąże... no... napisz nam coś... będzie lepiej napewno... musi. mam nadzieję że zakupy z dwoma szkodnikami jakoś wyjdą :) Jam a czy prozac wogóle coś pomaga? Ja też nie mam ostatnio zbyt dobrych dni - głównie przez moją mamę ale też przez prace (obie) i brak kasy, a raczej tego co byśmy mogli zrobić gdybyśmy tą kasę mieli :( Bardzo martwię się o moją mamę, zaczęła nagle chorować na serce, wszystkie badania miała dobre, b zdrowy tryb życia prowadzi a tu nagle pojawiła się u niej silna arytmia serca. Ma jakieś dodatkowe serie skurczów i to b często. w czwartek była w szpitalu, porobili badania, odesłali na inne badania żeby stwierdzić lub nie wieńcówkę, dali leki, ale arytmia nie ustała i wczoraj popołudniu mamie znowu zrobiło się bardzo słabo, tak że wezwaliśmy pogotowie, i znowu jej zrobili badania w szpitalu ale jakiś głupi lekarz stwierdził że to na tle nerwowym, dał jej leki uspokajające a tamtych poprzednich zabronił brać i odesłał ją do domu. no i bądź tu człowieku mądry.. :( . najgorsze jest to że ona dalej to ma a oni nie wiedzą skąd i nie leczą jej na razie. dziś znowu ma robić jakieś badania.... może ktoś z was coś wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam No to niedługo ty świętujesz imieninki!:) marteczka Ty stara???:) Ja o 5 latek mam więcej na liczniku ale nie jestem stara!!!!:) Robal Chętnie wypiję : i adwokacik i drineczek by się przydał :) (na poprawę humoru) bo jak tu mieć humor bez kasy?:( A ja też już niedługo mam urodzinki ! Dokładnie 01.12 !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka,no przecież zaglądam:) a z tym sercem to wiesz,arytmia albo coś-wiek,co tu można radzić,oprócz oszczędzającego trybu życia i poszukania dobrego kardiologa. Robal>no normalnie umrę ze starości;):):) Marteczka>dobre,stara;) 27.06.-urodzinki 26.07-raz w roku,więc trudno nie pamiętać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po imeninkach 21.10. a do urodzin jeszcze troszkę 08.02.79. i dobrze bo to ćwierćwieku się zbliża... Robal >>z tym 79 to chyba jakieś oszustwo malutkie?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×