Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Dzień dobry dla Wszystkich. Jestem smutna - udzielił mi się nastrój 1-listopadowy. :( Nie mogłam się \"odnaleźć\" tego dnia. Prawie rok temu odeszła bliska mi osoba i to było pierwsze Święto Zmarłych bez niej. Tym razem nie stałam z tą osobą przy grobie, lecz nad jej grobem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry klikam z domku,,bo dzisiaj mam ustawowe wolne. Wczoraj miałam jeszcze jechac na cmentarz ,ale przecież tak lało że stwierdziłam że dzisiaj pojadę , a dzisiaj u mnie swieci piękne słoneczko ,choc jest chłodnio. Takie swieto jak 1 listopada sa potrzebne ,aby w tej naszej gonitwie zastanowic się co to nasze życie jest warte i jakie jest kruche. Pozdrawiam i życze miłego dnia. Robal ty wybierasz sie do pracy ,czy z pracy o tej porze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musimy sie nauczyc zyc bez tych co odeszli. choc to moze nie jest latwe, pozwolic im odejsc w sen spokojny. my, tutaj na ziemi, my ktorzy pozostalismy, powinnismy zyc kazdego dnia z ta radoscia, ze daje sie nam kolejna szanse. Cieszyc sie z tego, ze mozemy wstac, ze mozemy cos osiagnac, zdzialac. Nauczmy sie cieszyc tym co mamy! dobra, ale mowke od rana walnelam;-) Miłego dzionka! W Waiwe slonce swieci mi prosto w kompa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, jak się robi brzydką minę? :[ ? :\\ ? :{ Jak Wam te smutne dni minęły? Ja na cmentarzu zawsze doznaję uspokojenia duszy, wyciszenia... moja Mama nad grobem ojca uroniła łezkę, ale to raczej ze wzruszenia, że wnusiu tak się ładnie modlił, znicza zakupił za własne oszczędności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja usiłuję właśnie wymyśleć jak zacząć dyskusję do mojej pracy magisterskiej... uff najgorzej jakoś zacząć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do byłego święta, to na cmentarzu nie mam żadnej bliskiej rodziny, tylko pradziadków, których nigdy nie znałam, a we wrocławiu dziadka (też go nie znałam). hmmm żeby tak mogło zostać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, 🖐️ uśka i jamniczku! Ja na Powązkach byłam wieczorową porą. Ale nie mam tutaj nikogo wieć postawiliśmy znicze na zapomnianych grobach. Troche mnie jednak zdenerwował handelek pod cmentarzem, nie, nie znicze i kwiaty! Pańska skórka, obwarzanki, haribo, baloniki jakies inne badziewie. Niezłę, co? USką, jaka dyskusja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dobra, nie wiem po co ja sie wogole o ten net staralam😠, skoro teraz zagladam a tu pustki😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam >> dyskusję wyników czyli tego co mi wyszło w badaniach które prowadziłam w mojej magisterce no nie denerwuj się, ja tak tylko mogę zaglądać co jakiś czas.. ale gdzie wszystkich innych wywiało to naprawdę nie wiem... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie siedze ciagle, bo mam prace, zagladam od czasu do czasu. ale nikogo nie ma:-( nie bardzo wiem o co chodzi z ta twoja praca:-o moja byla en francais i z literatury na dodatek;-) mozna jakos pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki..Szam ,jamniczek Uśka ,Magda35..[! Szamanka >>..czego marudzisz z samego rana..?:D..net sie przyda ..ludzie tera som w pracy ,w szkole .. !..święta i po świętach..tak jakoś to szybko leci... Uśka >..dzięki za przesyłke..śmieszne fotki.:D ... poniedzialki zawsze takie ..lużne ..w rozmowach..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, no co! jak mnie nie ma to rozmowy w toku, a jak jestem - to sama widzisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, to z nadmiaru wzruszeń... (że już nie wspomnę o braku codziennej porcji kofeiny od Marteczki, gdziez Ona sie podziała?!) Ja jakoś nie mogę się dobudzić... 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam ..to jak to w końcu teraz z toba jest..?..masz tego kompa w domu ..czy tylko w pracy.. ?...zawsze więcej sie dzieje ..póżnym wieczorem ..a najlepiej jest ..w nocy..:D..bo zagramaniczniaki. .wtedy ..maja czas na rozmowy ..!..:D..kiedy my już spimy..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamniczku, ja tutaj dawno nie byłam, wec nawet nie wiem od kiedy nie ma z nami Marteczki:-o. a kawke moge Ci zaproponowac, czarna czy z mleczkiem? Gio, nic sie nie zmieniło. Czasem mam dostep do netu w pracy, ale nie zawsze. A w domu tymczasowo mam, bo dobrego laptopa pozyczylam. Ale wieczorem dnia powszedniego, to ja ledwo dysze i wole ksiazke i sie zapasc w fotel. A w weekend, to albo impra albo sobie z P. czas mile spedzamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś koszmar! w trojce ludzie wypowiadaja sie na temat pedofili i aż mnie trzęsie. Ja chętnie by, takich kastrowała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Panie🌻.....o tey piątey to ja z pracy wracam zawsze he i tak wchodze czasami na kompa ,zeby sprawdzic co się w świecie dzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaczynam dmuchać na stronke he z samego rana ,a już wysiłek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczki to nie ma od piątku chyba... :( Szam >> no więc tak: ja pisałam pracę praktyczną opierającą się o pewne badania (eksperyment naukowy) i teraz te badania oraz ich wyniki opisuję w mojej pracy mag. a dyskusja jest ostatnią częścią pracy, w której rozwodzę się nad tym co mi wyszło, dlaczego, i co z tego wynika, co zrobiłam źle, co dobrze, porównuję swoje wyniki z innymi doświadczeniami, wyciągam wnioski itp itd. niestety nie można mi pomóc... ;) przypadek nieuleczalny ;) :D Gio >> 🖐️ ❤️ na tym topiku to my głównie gadamy 8 - 15 bo babki z pracy piszą (tak pracują ;) ... ) Szam >> no mówiłam żeby ci szef laptopa zafundował! dooobrze. A tak wogóle to teraz się mówi Note Booka... :P a nie laptopa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka. trafiłaś w dziesiątkę! w domu mam teraz takiego właśnie LAp TOPA od szefa pozyczonego. ale nie wiem na jak długo! 🖐️ robaczku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Robal ❤️ 🖐️ no mało mało... prawie nikogo dziś nie było, tylko raniutko karina, magda, jamniczek, no i ja, potem szam a teraz ty, i jeszcze Gio do nas zawitała wiem bo monitoruję od 7.40 :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka ,a moze zaczniemy monoitorować od 5 ranka i zawsze będziemy NR 1 znaczy pierwsi:):):) co Ty na to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczku, ja juz wrociłam!!! nie wiem na jak długo, tzn, wiem, na pewno do połowy grudnia z przerwa 17-26.11, na aplikacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal >> nie, dziękuję :O :O :D o piątej rano to ja śpię, jak każdy (normalny :P ?) człowiek! i nie wstanę za żadne skarby, nawet w tak szlachetnym celu ;) piąta rano to dla mnie noc.... la la la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura no to super;) Dziewczyny mam pytanie oczywiscie wedle możliwości ,może byśmy sobie porozmawiali przez słuchawy super komunikator ,chętnych zapraszam do instalowania programu:):):) TS-2 http://www.teamspeak.org/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×