Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Szam no troszke mi szkoda ale jak całe zycie ma się długie to troszke sie znudziły, no ilez mozna wiazać w kucyka, a pozatym jak jest duzy wiatr to ich potem rozczesać nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesta, nie zlosc sie kofana❤️! szukam wlasnie w necie jakiejs stronki z wzorami, bo maluje na szkle i juz brak mi inwencji:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja swoje ściełam w zeszłym roku na lato i nie żałuję!!!:) (Tzn. nie całkiem ściełam - tylko tak do pół pleców bo przedtem też miałam długaśne do pasa). Ale w takich się lepiej czuję. jamnik Jajca ty też niet? Ani rybki ????? To co ty jadasz???? Czarnota A przedtem co byłaś ( przed czarnotą oczywiście)?:) No ja też niestety nie mam szczęścia do lumpexów - a szkoda:( szam Pimkie to dobra firma - w Pozaniu jest jeden sklep i ja bardzo lubię się tam ubierać - ceny różne nie takie drogie jak np. Morgan ale też nie za tanie - można kupić tanio pod koniec sezonu z wyprzedaży ale wtedy to trzeba mieć na prawdę fuxa bo rozchodzi się wszystko błyskawicznie! Majesta Nic nie mów na temat zimna - nie wypowiadaj wogóle tego słowa !!! Ja się czuję jak na SYBIRZE o tej porze roku - jedyne wyjście : nie mówić i nie myśleć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesta włosów nie ścina sie raz na całe życie - zawsze przecież możesz zapuścić - a spróbować trzeba, chociaż czasami się żałuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria - przed tą czarnota, to byłam po prostu szatynką, z włosami za pupę, potem je ścięłam do połowy plecó, a potem do ramion... Szam i co z tą listą??? jak robi się te minki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie ta strona, ale juz zapomniałam gdzie to jest. W nawias kwadratowy wstawiasz: serce, usta, spioch, zly, wsciekly, kwiatek albo nie w nawiasie ;- ), : - ), : - D,: - o tylko bez spacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam jaka lista, bo ja nie w temacie (nie nadążam z czytaniem) ;) Oj żeście się dzisiaj rozgadały. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina Chodzi o listę imieninek i urodzinek - każdy swoje podaje a szam je podsumuje!:) Żegnam się z wami na dzisiaj! :) Papatki do jutra!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że prawie wszyscy już sobie poszli, trudno odezwę się jutro nie mam niestety kompa w domu, więc wieczorkiem tej stronki nie odwiedzę. do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to, nie ma juz nikogo??? a ja tylko sobie coś zjadłam, bo obiadek to dopiero po 19, dzis mam zebranie w szkole Zuzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od fryzjerki, szybko poszło, sciełam do ramion i pocieniowałam, pojutrze ide na pasemka Czarnota ja tez miałam takie długie jak i ty ale fakt faktem włosy to nie zęby i odrastaja :) Miłego wieczoru wszystkim zycze pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z domku , bo w pracy nie było szans zaglšdnac jestem padnieta ,ale do Was musiałam zaglšdnac i się przywitac. Witam Czarnote . Fajnie macie długie włosy,moje się tak krecš w kazda stronę a i siły nie mam aby zapuszczac ,a mój małrzonek by chciał abym miała dłusze. Robal -faktycznie takie smakołyki podajesz.? Jeżeli chodzi o moje daty to; imieniny 22,02 urodzinki 12,12 ciekaw czy jest ktoœ z mojego roku ,czy jestem najstarsza i Wam zawyżam 1968 ii cccccoooo jest ktoœ????? Wiecie chyba idę sie drzemnac ,aby praca biurowa ze mnie spłyneła. Miłego popołudnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyganiaja mnie z pracy, to sobie ide;-) trzymac kciuki za mnie. ide na zebranie Zuzi i obym nie zlinczowala wychowawczyni😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Szam powodzenia zycze...ale chyba bardziej tej wychowawczyni :) Witaj Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wchodzę tylko na chwilkę, bo nie mogę teraz korzystać z kompa :( Chciałam tylko powiedzieć, że jeszcze żyję i będę wpadać na forum jak tylko będe miała możliwości. Pozdrawiam wszystkich :) :) :) Dzięki Szam za odpowiedź na mój liścik, miło że znalazłaś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam >>..dziękuje za piękną przesyłke..nie moge sie ostatnio zorganizować.. nie wiem kiedy ,gdzie i jak długo będe na forum ,żeby jednoczesnie ciebie złapac i pogadać.. więc wchodze na twoj temat..bo tu napewno siedzisz w ciągu dnia..!:) ..mam pytanko..wysyłałam ci zdjęcia..to chociaz szepnij słówko ..czy dostalaś..?:) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z tego tematu.. !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , w końcu odzyskałam kompa - UŚKA - zakupy wyszły , ja żyję i dzieci też - jestem wielka ! przykro mi z powodu mamy , nie wiem niestety co Ci napisać - chyba tylko tyle , że musi byc dobrze...! - DARIA - bo ja się ostatnio czuję jakbym miała 60 lat hihihi to Ty też jesteś strzelec ? no to fajno! a ja też miałam 20 lat jak urodziłam dzieciątko ( pierwsze ) - ROBAL - a moja najmłodsza córcia urodziła się 22. 04. ale mnie jedzonko ominęło , ech... - MAJESTA - to Ty jesteś tylko ze 3 mies. młodsza , a wiesz mój synio też 01. 03. a na dzieci to jeszcze dużo czasu masz - lepiej później niż za wcześnie ( o rany ale mądrość walnęłam hihihi...) ja w ciążach moich wszystkich piwko popijałam i nikomu nie zaszkodziło fajnie że z włosami dobrze poszło - zawsze to miło cos zmienić ja mam krótkie od kilku lat , przez ostatnią ciążę nawet udało mi się zapuścić takie do brody , czy ciut dłuższe , ale jak tylko pozbyłam się brzuchacza zapragnęłam coś zmienić... i obcięłam - MAGDA -to i Ty strzeleć? no to jeszcze fajowiej się robi - CZARNOTA - witaj w naszym przemiłym gronie a moje imieniny 29. 07. dobrej nocki i miłego poranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! cześć Karina - wyprzedziłas mnie chyba jeszcze wszyscy spią ,albo dopiero się stroją do pracy. Zyczę miłego dnia ,nie wiem czy będę miała czas zaglądnąć w ciągu 8 godzin ,ale popołułudniu zaglądnę. Bawcie się dobrze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Babeczki i raobaczku! dzien sie zaczal, oby byl dobry. Ale to zalezy w glownej mierze od nas:-) Właśnie przyniesiono mi kawe, czyli czas zaczac! Witajcie dziewczyny, poranne skowronki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to nie lubię siedzieć przy kompie ,ale siedząc na tlenie otworzyłam co nieco i o dziwo zaciekawiły mnie topiki.Trochę sobie poczytałam nabrałam energi ,oceniłam osoby ,i ich wypowiedzi,chociaż w realu rzadko oceniam osoby częściej sytuacje w jakiej się znajduję.Wiecie fajni wszyscy jesteście extra że ludzie potrafią jeszcze ze sobą rozmawiać każdy ma prawo wypowiedzenia się(oczywiście pomijam hamstwo choć to też jakaś forma wypowiedzi świadczaca o poziomie danej osoby ,lub też chorobie nadpobudliwości ,takdużo się o tym pisze) Tak pozatym to miło was poznać H2O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×